Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szhe so...

Lipoliza iniekcyjna policzków

Polecane posty

Gość Jiżżka
koło ucha, tu tez miałam plasterek po każdej stronie. Obejrzyj sobie na youtube lipolizę twarzy, to samo miejsce, ale lipoliza laserowa nie wyglada tak drastycznie jak liposukcja twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jizka raz jeszcze
Jizka, a jak dlugo bylas opuchnieta? Dlugo trwa zabieg? Jest bolesny? U kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pama7
czesc dziewczyny ;) w październiku robiłam sobie lipolizę podbrudka i policzków i jestem bardzo zadowolona. Pisałam o tym w temacie "lipoliza iniekcyjna" ale skoro tu piszecie tylko o twarzy to się dołączę ;) Zabieg trwał bardzo króko, maksymalnie 15 minut. Najpierw oczywiście znieczulenie (maść znieczulająca nałożona na 30 min) a później wkłucia cieniutką igłą. Miałam sporo wkłuć bo buzie miałam dość okrągłą (nieproporcjonalnie do reszty ciała i było to mój kompleks :( ) Opuchlizna była spora i utrzymywała się ok 10 dni (taka najgorsza zeszła po ok 4 dniach). Przez ok 3 tyg od zabiegu nosiłam opaske uciskową przez 6-7 h na dobę. Oczywiście wskazane jest też picie dużo wody żeby odciążyć wątrobę i ułatwić wydalenie tego tłuszczu z organizmu. Do tego masaże we własnym zakresie. Efekt był super po 1 zabiegu. Niektóre z Was pisza tu o 3 -4 zabiegach. Nie wiem czy bym była aż tak cierpliwa żeby tyle czekać. Ja miałam wstrzykniete sporo przy pierwszym zabiegu i dlatego efekt był widoczny gołym okiem. Pierwsze efekty można było zobaczyć po ok 4-5 tyg. Ostatecynz efekt 8-9 tygodni. Nie wiem jak to możliwe, że niektóre z Was piszą, że mają efekt już po 2 tyg. Ja po 2 tyg to miałam tylko tyle, że mi opuchlizna zeszła. ale można to traktować jako efekt bo porównując twarz przed zabiegiem a później z opuchlizną to różnica jest kosmiczna. Nie ukrywam ze doznałam szoku widząc sie w lustrze przez pierwsze 2 dni po zabiegu. Poszłam zeby sie pozbyc tluszczu a tu taka opuchlizna. ale było tak jak lekarz powiedział, zeszło po 10-14 dniach całkowicie. Po 1 zabiegu bylam bardzo zadowolona z efektu i zdecydowalam sie na dostrzykniecie jeszcze w kilku miejscach (byly to miejsca gdzie tluszcz nie zszedl tylko dlatego ze za pierwszym razem jak lekarz mi wkluwal igly to tak szybko spuchla mi twarz ze sie w tamte miejsca juz nie mogl dostac - srodkowa czesc podbrodka zaraz pod broda). Lipoliza iniekcyjna jak najbardziej dziala (przynajmniej na mnie zadzialala) i na buzi najlepiej to widac ;) Nie ma nic piekniejszego jak pozbyc sie kompleksow ktore czlowieka tak dlugo dreczyly. Jesli chodzi o skore to zrobila mi sie bardziej jedrna, sprezysta. Nie mam zwisajacej skory ani nic w tym stylu. Gdybyscie mialy jakies pytania, chetnie odpowiem. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę o smartlipo
Od jakiegoś czasu myślę o smartlipo policzków, więc cieszę się, ze trafiłam na ten topik. Jiizka, piszesz, że miałaś smartlipo. Napisz jak mi proszę gdzie dokładnie lekarz wkłada kaniulę - w samą warstwę tłuszczu?? Nie bałaś się, ze ta kaniula przetnie Ci skórę? Oglądałam filmiki o zabiegu i jestem trochę przerażona jak lekarz swobodnie operuje tą kaniulą. Jakie znieczulenie dostałaś. Będę wdzięczna za wszelkie inforomacje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiżżka
wszystko wam opiszę, najpierw miała znieczulenie zastrzykiem, potem juz nic nie czułam. Kaniule miałam włożoną przy uszach, potem tam miałam plasterki. Ta kaniula jest cienka jak igła, mnie nie przestraszyła. Po znieczuleniu miałam uczucie jak u dentysty, takie uczucie odretwienia, przeszło 20 minut po zabiegu. Ja zrobiłam najpierw podbródek, z efektu byłam zadowolona i żałowałam, ze nie zrobiłam od razu chomików. Miałam bez odsysania, podobno nie ma sensu z odsysaniem, musisz nosić opaskę uciskową przez kilka dni. Ja byłam leciutko opuchnieta przez dzień. Na podbródku efekt był po około 3 tygodniach, na policzkach tez w takim czasie zaczął sie pojawiać. Ale lekarka mówiła, że trzeba poczekać 2 - 3 miesiące, zeby był pełny efekt. W kazdym razie podbródek mi nie wisi, chomiki tez nie. Chomiki widać, że cały czas schodzą. Robiłam jak chyba większość w Sulęcinie u Pani Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka333
a slyszal ktos o therma clinik,podobno lepsze efekty jezeli chodzi owyszczuplenie twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę o smartlipo
Dziewczyny, a czy słyszałyście o jakichś powikłaniach po smartlipo na policzki? Najbardziej się boję, że może zostać uszkodzony jakiś nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jiżżka
nie słyszałam, ale wiesz, jakby cos komus było nie tak, to od razu by p[isali na forum. Kiedyś czytałam artykuł np. przekazywania informacji jedna osoba drugiej. O tym co Cię dotknęło złego osoba powiedziała 4 razy cześciej niż o tym co Cie spotkało dobrego. Duzo częściej zalą się ludzie niz chwalą czyms dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę o smartlipo
Jiżżka, jak efekty na policzkach, widzisz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Do Pama7 - jaka opaske uciskowa nosilas? Gdzie mozna ja dostac? Ja przy drugim zabiegu chcialabym taka nosic bo zaraz po buzia jest tak wielka ze rozciaga troszke skore na policzkach. Zwlaszcza jesli nie ma sie 20 lat tylko 28 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pama7
Zwykly bandaż elastyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle kto robil lipolize iniekcyjna policzków w Sulęcinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naderine
Lipoliza to wstrzykniecie lecytyny pod tkanke skorna. lecytyna niszczy tkanke tluszczowa i transportuje ja do watroby. a gdyby tak samemu przeprowadzic ten zabieg... probowal ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nevretete - czesc jestem \\\'kolezanka\\\' z forum beautywpolsce. Pisze tutaj bo nie wiem czy jeszcze wchodzisz na tamto forum, a jakos cicho tam na temat chomikow. Kiedy wybierasz sie do dr Chomickiej? Czy masz juz date ustalona? Jakie ceny sa u niej w tej chwili? bardzo podobaja mi sie Twoje zdjecia po pierwszej operacji :) Przeczytalam caly watek i wypisalam sobie na kartce nazwiska (najbardziej)pozytywnie polecanych lekarzy: dr Chomicka, dr Surowiak z dermamed, dr Klos z otwocka i dr Turczynska. ja nie mieszkam w Polsce i nie mam pojecia jak zrobic z noclegami? Czy siedziec 2 tyg w jakims hotleu? Moze ktos z Was takze jest z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem z forum beautywpolsce. tutaj znalazlam cie navretete:-) prazanka, ale chyba na tamtym forum jestes pod inna nazwa? wciaz sie waze co zrobic. moze i wybralabym ta tansza czyli iglowa, ale boje sie tego bolu i opuchlizny. ja po takim ewentualnym zabiegu bylabym jeszcze 5 dni w polsce. co bedzie jak bede nadal strasznie ouchnieta, ze nie bede podobna do siebie na zdjeciu w paszporcie? pewnie mnie nie przepuszcza. no i jeszcze problem z wyborem lekarza. jednego dnia bede w szczecinie. przegladalm rozklady pkp, to nic nie jedzie do sulecina. dziwne. A moze ktos robil sobie lipo w gdyni lub w gdansku? kogo byscie polecily? Navretete pisalas, ze stosujesz krem vichy, ale przeciez on nie jest na twarz. nic ci sie nie dzieje z twarza? ja w internecie znalazlam jakis krem typowo do wyszczuplania twarzy firmy DAX COSMETICS nazywa sie Model Bioenergia. Nie wiem, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyzm totalny.....
GŁUPOTA JEST WYSZCZUPLANIE POLIKÓW. oKRĄGLA BUZIA JEST SEXY UROCZA, CZARUJĄCA I TAKA NIEWINNA TAK JAK BUZIA DZIECKA. cHUDE POLIKI SA BEZNADZIEJNE JAK U SZCZURKA. nIEWIEM JAK MOŻNA TAK SIE POSTARZAC...MASAKRA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idiotyzm totalny
gdyby Ci nie dawało spać to, ze Cie nazywaja pyza, myslałabys inaczej. Ja zrobiłam zabieg w sobote, spóchłam bardzo, ale masuję się i czekam na efekty. Momi to jestem juz zadowolona i uwazam, zę zrobiłam to co chciałam od wielu lat, co przeszkadzało mi być w pełni szcześliwą. Nie osądzaj innych skoro nie masz takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoiron
jesli nie wyglada jak chomik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-ma
Cześć dziewczyny! 2 dni temu robiłam sobie lipolizę iniekcyjną podbródka i policzków w Sulęcinie. Ogólnie to masakra. Mam wrażliwą skórę, dlatego trochę się nacierpiałam przy samym zabiegu (mnóstwo nakłuć). A teraz jestem spuchnięta jak balon i każde spojrzenie w lusterko to horror:) No ale nie pozostało nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i przeczekać te 2 miesiące na efekty:/ Będę was na bierząco infrmować. Jakbyście miały jakieś pyt. to piszcie. Chętnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevretete
Hej Dziewczyny. Ja juz dawno bym sie drugi raz wybrala do dr Chomickiej ale urlopu nie moge dostac :( (a podobno kryzys mamy w Polsce?) Poki co, musze wyprobowac inne metody ktore nie wymagaja pobytu w domku. Caly czas Vichi na buzie i wybieram sie do kosmetyczki na cos takiego jak THERMAGE (TERMOLIPOLIZA CIAŁA - THERMAGE). Jutro bede wiedziala wiecej :) Pozatym slyszalam od dr Szczyta ze jest w policzkach cos takiego jak poduszka ktora byla uzywana tylko w czasie kiedy bylismy niemowletami (do ssania). I poprzez jej usuniecie mozna troszke wyszczuplic policzki. Pytanie tylko jak bedzie sie wygladalo po takim zabiegu za 20 - 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevretete, fajnie ze sie odezwalas :) Super te zdjecia po fat grafting!! Ale czy to nie jest zwykle odsysanie tluszczu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpa22
Micro fat grafting jest w Polsce od dawna. Jest to liposukcja twarzy. Udaj się do chirurga plastyka, wielu to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja- ma napisz prosze ile zaplacilas za lipolize u p. Kasi. ja robilam kilka dni po tobie. zaplacilam za podbordek i policzki 1000zl. wydawalo mi sie, ze dziewczyny placily taniej, ale moze sie myle. jestem ciekawa, czy od ciebie wziela tyle samo. moze kiedy uslyszala, ze mieszkam w anglii, to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skuszona
Wiem, że u Pani Kasi cena za podbródek jest 400zł, a za chomiki 600zł, ale jak się dobrze pogada to zawsze coś opuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cena zalezy od ilosci podanych ampułek , ja za policzki i podbródek zapłaciłam 600, jezeli mówimy o iniekcyjnej . Watek przeplatany jest z laserowa dlatego mozna stracic orientacje ... generalnie u pani Kasi mozna sie dogadac z cena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cena zalezy od ilosci podanych ampułek , ja za policzki i podbródek zapłaciłam 600, jezeli mówimy o iniekcyjnej . Watek przeplatany jest z laserowa dlatego mozna stracic orientacje ... generalnie u pani Kasi mozna sie dogadac z cena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-ma
U mnie było troszkę inaczej. Pojechałam z mamą. Mama robiła sobie spory podbródek (miała za to zapłacić 400 zł - miała dużo nakłuć), a ja z początku planowałam tylko podbródek (o wiele mniejszy niż mamy i też miałam zapłacić 400 zł.) Ale jak p.doktor na mnie spojrzała zaproponowała mi też lipolizę policzków, bo stwierdziła, że będę wyglądała po niej jeszcze ładniej. Jak spytałam o cenę i tego zabiegu, to powiedziała, że skoro jesteśmy we 2 to w ramach zniżki policzki zrobi mi gratis. Więc bardzo się ucieszyłam. Ale tak jak mówię, nie zużyła na mnie mnóstwa ampułek, bo naprawdę nie było to nic BARDZO BARDZO rzucającego się w oczy. Mimo wszystko fajnie, że mi tak policzyła. A tak przy okazji, jestem 2,5 tyg po zabiegu. Opuchliznę miałam dobry tydzień. Również dużo siniaków. Efektów jeszcze nie ma, no ale na razie postanowiłam o tym zapomnieć i przypomnieć sobie za jakieś 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete do Malpa 222
A ktory chirurg to robi? Mi Szczyt i Latkowski odmowili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevretete
Umowilam sie na zabieg focusem :). W czwartek. Potrzebnych bedzie okolo 3 zabiegow. Jeden zabieg 300 - 400 zl ale za to nie musze brac urlopu :). Zobaczymy co z tego wyniknie :). Oczywiscie pochwale sie na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×