Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

witaj asik ;) zdawaj relacje, czekamy z niecierpliwoscia. I kolezako nie myl literek, szukaj naszego i ;) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe witaj asik ale zarzynasz klawiature ale rozumiem cie hehe baw sie dobrze!! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Wow!!!! Asik w Turcji!!!!! Pozdrów księżyc i gwiade ode mnie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze a na to wygląda Asik, że było całkiem niezłe. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik kochana zycze ci samych slicznych chwil.... zbieraj wspomnienia, bo musza pozniej starczyc na czas rozlaki.... pozdrawiam wszystkie kochanki polksiezyca ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum Ty sie lepiej dobrze zastanow, bo my tez mozemy sie dobrze bawic ;) hehe Asik trzymamy za Ciebie kciuki :) I z niecierpliwoscia czekamy na relacje. Pozdrawiam wszystkie teskniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik Ty czarodziejko nie czaruj :D mysle, mysle... goarce jak nasze lato buzki dla Wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
he wy sıe ze mnıe nıe smiejcie to nie jest takie proste by pisac na tej klawiaturze heh ale teraz sie troche pomecze dla was a wıec relacja wyglada tak ze jestem w niebıe pod kazdym mozliwym wzgledem piekne miejsce relacja mıedzy mna a tolga to jest po prostu nıe do opisanıa brak slow hmmm chyba powaznie pomysle o mozliwoscıach zycia w takım kraju ale ı tak najlepszy byl dzsısjeszy wypad do blekitnego meczetu heheh owineli mnie tymi chustami jak nalesnika w kazdym razie jest cudownie przesylam pozdrowienia z goracej turcjı papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow asik podziwiam... ja tam mam rogata dusze :))) wiec zadnego meczetu z czystej przekory nie zwiedzalam, a do innych miejsc swietych wchodzilam bez chustki... w sumie to dla mnie bariera nie do przelamania, godzi to w moja dume... jakby napietnowanie tylko dlatego, ze jestem kobieta...glupie? moze... ja lece 5 lipca, 10 mamy termin w urzedzie stanu cywilnego... a potem moje wielkie szalone tureckie wesele :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow asik podziwiam... ja tam mam rogata dusze :))) wiec zadnego meczetu z czystej przekory nie zwiedzalam, a do innych miejsc swietych wchodzilam bez chustki... w sumie to dla mnie bariera nie do przelamania, godzi to w moja dume... jakby napietnowanie tylko dlatego, ze jestem kobieta...glupie? moze... ja lece 5 lipca, 10 mamy termin w urzedzie stanu cywilnego... a potem moje wielkie szalone tureckie wesele :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Saurfana wow no to czeka nas wesele. nie ukrywam że ten wątek interesuje mnie i ciekawi. rozumiem że ślub bierzesz w Turcji? napisz troszkę co musiałas załatwiać i jak to wygląda. jedziesz z rodziną i przyjaciółmi? będzie ktoś z Polski? dużo załatwianka było z Twojej strony? My raczej zdecydowaliśmy o slubie w Polsce ale znając tradycje tureckie to czasem niezły biznes zawierać związek właśnie w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
hmm ja to chyba już nic nie napiszę. kiedy już coś wyślę to potem tydzień nikt sie nie odzywa. no to sie zamykam, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee toja Wam przerwe ta cisze :P tu ogolnie jest raczej ciche forum hehe chociaz zapowiadalo sie na burzliwe;) ja tez nigdy nie bylam w meczecie, moze wlasciwie dlatego, ze nie bylam w Istambule, jesli pojade, to na pewno chcialabym zobaczyc blekitny meczet itd;) saurfana to juz bardzo niedlugo...:) ja tam sie boje ostatecznych rozwiazan ;) zazdroszcze Asik tych pierwszych uniesien..ehhh to juz za mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj yavrum ;) ja wlasnie mam male spiecie z moim turkish boy ;) hehe ale raczej spiecie w luznej wersji. sila charakterow czy cos w ten desen, tak wie wesoly wieczor. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablood
czesc wam, ja osobiscie nie mam nic do turkow ale moja znajoma ma z jednym z nich dziecko. gdy sie dowiedzial ze bedzie ojcem spierdolil z polski dziecko jest chore ma rozczep wargi pisala do niego listy wysylala malego zdjecia a on nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nawet nie chce dziecka ;) Rozne sie przypadki zdarzaja, polacy tez odchodza jak sie dowiaduja, ze maja zostac ojcami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablood
racja ale mogl powiedziec chociasz papa a nie ona jedzie do niego caluje klamke a sasiadtk mowi ze on juz wyjechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik, ja sobie obserwuje jak wszyscy wokol sie pobieraja i produkuja dzieci ;) poza tym nic nowego...czekam na wakacje i nie wiem czy sie doczekam..:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w klubie, a ja ani dzieci, ani slubu, ech No ale sie nie zabije z tego powodu ;) Wakacji tez nie mam, no chyba ze rzuce prace, co jest w sumie mozliwe, bo zabija mnie ta biurowa nuda, a ja nie lubie rutyny. Moja oferta nadal aktualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku robotek przepraszam, ze odpisuje z opoznieniem. to wszystko przez to ze mam za duzo rzeczy na glowie. zaliczylam sesje, bylam w pracy, szukalam prezentow dla przyszlej rodziny ;))) jak do konca wyglada tureckie wesele nie wiem. widzialam tylko nagranie slubu mojej szwagierki. duzo tanca, muzyki, smiechu... i ludzi. moje kochanie profilaktycznie wybralo dla nas termin na koncu lipcowej serii wesel. uda mi sie wiec zobaczyc jakies trzy \"czyjes\" zanim zatancze na swoim... oboje podchodzimy do tego z humorem. niestety nie bedzie nikogo z mojej rodziny. nie mialo to zbytnio sensu, za duzy stres. moi rodzice planuja nasze polskie wesele za rok, po zalatwieniu spraw wizowych, pobytu tymczasowego (jak sie uda) i po slubie koscielnym. szczerze teraz chodzilo nam tylko o ten papierek, a szkoda bylo nie polasic sie na ta mozliwosc wzbogacenia sie o pieniazki weselne - beda nam bardzo potrzebne ;))) z polskiego urzedu stanu cywilnego potrzebowalam zaswiadczenie o mozliwosci zawarcia malzenstwa zagranica i odpis aktu urodzenia. wiedzielisce, ze w polsce jest podobno tylko 6 tlumaczy przysieglych jezyka tureckiego? ;))) zycze wszystkim milego wieczoru papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tymi tlumaczami to niezly skecz! to sie pewnie troche natrudzilas.. to bedziesz miala 1 tureckie wielkie wesele i jedno polskie, ale szczesciara :D pzdr niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As305k...
hejka a ja wczoraj bylam wlasnie na tureckim weselu ale tylko na chwile... za tydzien czeka mnie troche wieksze... co moge powiedziec o tym miejscu to tylko tyle ze bardzo ciezko bedzie mı wrocic buzıakı ı do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale Ci sie nie dziwie Asik, mnie tez sie nigdy nie chce wracac...i pewnie pewnego pieknego dnia nie wroce :P mam nadzieje... buzka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac w Polsce jest wiele kobiet, ktore znalazly swe szczescie w zwiazku z Turkiem. Mysle, ze rowniez sie moge do was dolaczyc.Moze nie do konca jestem z moim Tureczkiem w zwiazku, ale 7 miesiecy pisania to jush cos:) Jush niedlugo moje \"cierpienia\" sie skoncza, bo oczekuje jego przyjazdu w sierpniu. Ja rowniez chcialabym pojechac do niego w przyszlum roku, jednak mam pewne obawy. Dlatego mam prosbe do was, zebyscie sie podzielily ze mna washymi obawami przed wyjazdem do Turcji , do washych ukochanych :) Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coraz więcej tutaj nas
bo ja moje serduszko też oddałam Turkowi :). Tylko nie jestem przekonana co do jego uczuć. Ale tego w sumie nigdy nie można być pewnym :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki ;) saurfana zycze duzo szczescia na nowej drodze zycia :) jak bedziesz rzucac bukietem, to dorzuc tu do mnie ;) hehe asik jak bedziesz miala chwilke to naskrob, co u ciebie. yavrum dlugo bedziesz sie zastanawiac ??? wiem , ze troche mecze, ale moze warto hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
edytko poczytaj kilka wypowiedzi wstecz, przykładem jest przeszczęśliwa Asik , która własnie jest w Turcji i to pierwszy raz. jak sama nie spróbujesz to cóż znaczą nasze rady.poza tym wielu rzeczy nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć. życze powodzenia w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
witam wszystkie stesknione panie siedze sobie wlasnie z moım ukochanym... trzyma mnie wlasnie za nog bo rece mam zajete ı patrzy co tu skrobie co ja wam moge powiedziec lepiej byc nie moglo jestem traktowana jak ksiezniczka tak jak mowilam tu jest jak w bajce przemii ludzie piekne widoki smaczne jedzonko cudoooo ja nie chce wracac a co do waszych problemow ı zastanawiania sie co do wyboru to wiecie ze roznie to bywa ja trafilam w dzıesiatke ...i nie zaluje ani chwili spedzonej tutaj nie pomyslalabym ze spelnia sie moje wszystkie wyobrazenia ale tak jak juz kiedys powiedzialam warto jest probowac hmmmmm ı wlasnie siedzimy z jego przyjaciolmi i wlasnie dostalam prezent kurcze.... kocham to miejsce napisze wiecej jak wroce a to juz w poniedzialek ma sama mysl chce i sie plakac buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×