Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość matyldaabbbb
dzieki. ale po 6h to sie pewnie i tak wch;onela, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaabbbb
moniak, czytalam uwaznie, ale chcialam sie po prostu upewnic. zalezy mi na tym, aby narazie nie zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
A mi nikt nie odpowiedział na moje pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P4ulin3ck4 z tymi przebarwieniami to jest rózie nie u kazdego one wystepuja ale jednak wystepuja ja jestem przy koncu drugiego opakowania i pare dni temu lezalam na sloncu i tez mam kilka takich bilych plamek :( sądze ze to wlasnie od Yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
No i stosunek odbył się od początku do konca - mysle ze nie bedzie ciąży - tabletke wzielam pierwsza tego 2-go opakowania po przerwie 7-dniowej a tak tabletki sa regularnie brane o danej wyznaczonej porze.chyba zajscie w ciaze ejst malo prawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYsłowice - jeśli brałaś regularnie to rzeczywiście nie masz się czego obawiać. W końcu w trakcie tej 7 - dniowej przerwy tabletki też nas zabezpieczają. A teraz moje pytanie do WAS Drogie DZIEWCZYNKI!!!! Co z tymi plamieniami? Jak skończył mi się okres to nie miałam plamień a teraz jestem przy 17-tej tabletce i widzę na wkładce hig. takie jakby.. skrzepy..? Kurde, sama nie wiem... no i jakieś plamienia ale takie nie wielkie... czy mam powody do obaw? Jak to Rysiek Rynkowski śpiewał... \"dziewczyny lubią brąz\" ale MY go chyba jednak nie zawsze lubimy hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
Dziekuję ci za odp. Wiesz co - ja tez tak mialam bralam tabletki i przez 2 tygodnie mialam jakies brazowe plamienia czasem gdzie nei gdzie jakas krew ale non stop plamienia brazowe- poszlam do gina i mu mowie co jest a on mi na to jest to normalne jesli pierwszy raz sie bierze te tabletki ze to sie unormuje wiec co do brazowych plamien to jzuwiem ale te skrzepy?to nei wiem-mysle zebys poszla do gina i sie zapytala tak jak ja to zrobilam- poza tym biore juz 2 opakowanie i tez jestem po okresie w tej 7-dniowej przerwie i dalej mam plamienia brazowe ale nei martwie sie bo pwoiedzial ze to normalne i unormuje sie to. Wiec mysle ze z toba tez bedzie tak samo jak ze mna i jesli pojdziesz do gina i sie dowiesz to sie uspokoisz (ja etz martwilam sie jak takie cos malam poza tym byl tez stosunek jakplamilam i tez balam sie ale jest wszystko ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka00
Hej... Dzisiaj jest środa.. powinnam dostać okres juz wczoraj.. ale nadal go nie mam.. Wiec Jasminelle nie moge jeszcze brac. A w niedziele jade na urlop... to maja byc moje pierwsze tabletki. A co stałoby się, gdybym np dzisiaj wzielam pierwsza tabletke, jezeli nie mam jeszcze miesiaczki? Nie chce miec okresu na sam wyjazd... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justic
No chyba musisz poczekać na okres bo tak sie niestety zaczyna, a po tem napewno Ci się skróci okres, może jeszcze dzisiaj dostaniesz, więc okres możesz miec do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no nei stety musisz poczekac na okres ale nei zalamuj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ,nawet jak dostaniesz jutro, to masz trzy dni, więc na niedziele możesz juz nie miec okresu, przy tabsach okres się ma 3 dni (u 90%kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no u mnie dostalam w 3dniu przerwy i trwal 4dni i 8 dnia wzielam kolejna tabletke (zaczelam wtedy 2-opakowanie) wiec kazdy ma inny organizm i to zalezy od organizmu jak na co reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka00
Ahaa... więc okres jest krotszy.. myslałam, że będę miała tyle co zawsze a to około 5-6 dni.. conajmniej... Mowicie, że nie ma takiej opcji, żeby wziąc tabletke, jezeli nie ma sie krwawienia...? bo pewnie okres i tak przyjdzie tego dnia, ktorego ma przyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tak i tak przyjdzie sam wiec nie masz co brac tej tabletki wczesniej - ja rozmawialam ze swoim ginem facetem i on to mi jakos tlumaczyl dlaczego zazyc pierwsza tabletke podczas pierwszego krwawienia bo tez chcialam ja wziasc po miesiaczce ale mi mowil ze tak to sie beirze podczas 1 krwawienia.a jak sie martwisz i chcesz ja wziasc wczesniej to idz do gina i zapytaj.bo naprawde organizmy nasze kobiet sie roznia tym co przyjmuja i roznie reaguja na inne substancie itd.tabletki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_21
Witam serdecznie Panie!! :) dziękuję za odpowiedz na mój post. Ja yasminelle biorę od niedawna wcześniej brałam novynette. Szczerze mówiąc po Yasminelle czuję się znakomicie. Troszkę pobolewa mnie głowa, ale przy novynecie bolała o wiele bardziej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladeczka00
dziekuję Ci bardzo ;) Może się 'go' w końcu doczekam.. Tylko, że zostały tylko 4 dni do mojego wyjazdu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
dziewczyny! proszę uspokójcie mnie bo ja nigdzie nie mogę znalesc odpowiedzi na moje pytanie... Lekarz przepisał mi YAsminelle. Kupiłam je i w poniedziałek dostała okres i poszłam do lekarza, zeby mi wytłumaczyył co i jak. Powiedział mi, ze mam brac tabletki nie tak jak w ulotce (bo tam same bzdury piszą- jego słowa) tylko zawsze doliczac 5 dni. czyli jak w piatek dostałam miesiaczkę to kazał wziać tabletke podpisaną piatek... A podobno YAsminelle są jednofazowe i kazda tabletka ma taki sam składnik. powiedzcie mi proszę czy to faktycznie obojetne która tabletke biorę (bo te dni tygodnia sa po to by lepiej się orientować która tabletke mam wziąć) a lekarz namieszał tylko nie wiem po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
tfu!! jak w poniedziałek dostałam miesiącze to kazał wziąc tabletkę podpisana piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam brac Yasminelle
halooo??? jedna szybka odpowiedź kogoś kto brał... prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
To ja nie wiem co to za lekarz....Chyba chce miec do poprowadzenia kolejna ciąze;) Jezeli bierzesz pierwszy raz tabletki, pierwsza powinnas wziac w pierwszy dzien miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsensu, co ten gin wygaduje, dostajesz okres i w pierwszy dzien bierzesz tabletke, chyba że nie wiem wszystkiego o tych tabletkach, heh, pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym wszystkie tabletki są takie same, więc poniedziałaek to poniedziałek, to tylko info dla ciebie żebys się nie pomyliła, jak zapomnisz wziąć tabletke (np. w pon, a we wtorek zobaczysz że jest ta poniedziałkowa tz. że jej nie wziełaś), po to jest oznaczenie dni.., co z tym ginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P4ulin3ck4
Jakis konowal ten lekarz ;/ wogole nie powinnas go sluchac jak gada takie glupoty.Kazda z nas tutaj rozpoczela branie tabletek od pierwszego dnia okresu a nie 5dni pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
co za pajac z tego gina- co go pogieło? ja chodze do faceta gina i rozmawialam z nim i normalnie kazal mi brac pierwsza tabletke danego dnia wtedy gdy mialam pierwsze krwawienie a nie podczas albo po miesiaczce.wiesz co zmien se lekarza.jak okres dostalas czyli te pierwsz ekrwawienie np.we wtorek to bierzesz sobie tabletke podpisana wtorek a nie np.czwartek.popierniczony ten twoj lekarz.zmien go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki !!! Co do plamień - u mnie było tak : Pierwsza tabletkę wzięłam w pierwszy dzień krwawienia, okres był w sumie normalny - może lekko mniej obfity i trwał 4-5 dni. Do końca pierwszego miałam plamienia - czasami spore ( takie brązowe, czasami z odrobiną krwi - tak jak pisałyście ) Plamienia miałam również w trakcie 7-dniowej przerwy w której nie wystąpiło krwawienie z odstawienia. Plamienie ustąpiło wraz z pierwsza tabletką z drugiego blistra. Więc spoko nie martwcie się tym za bardzo bo to może się nawet do 3 blistra utrzymywać. A na koniec popieram - TEN GINEKOLOG TO PAJAC - jak można mówić że producent pisze w ulotce głupoty. ULOTKA RZECZ ŚWIĘTA !!!! - poczytajcie czasem Moniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×