Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

wiesz co ja jakoś nie wyobrażam sobie tego. Mnie sama te palmienia obrzydzały więc jakoś nie miałam ochoty. Może to głupie bo w sumie to samam natura ale jakoś nie mogłabym tego robic podczas okresu czy plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazzz - podczas okresu... tak :) ale wszedzie potem jest pełno krwi, są zakrwawione ubrania itp. Mimo to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynat
hej, dziwewczyny, lekarz tez mi przepisał yasminelle, tylko boje się że po nich przytyje, bo do chudych to ja nie należe, napiszcie czy któras z was ma jakiekolwiek objawy brania tych tabletek, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
-> marazzz podczas okresu tak ale tylko wtedy gdy jest "koncowka" lub jak jest mozliwosc w wannie/pod prysznicem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulkaaa19
DO >>>> daga1234 Za ile chcesz odsprzedac tabsy?? podaj cene od jednego blisra lub od wszytkich 3 pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
ja chyba jigy ni zdecydowalabym sie na sex podczas okresu bo czulabym sie conajmniej niekomfortowo. Jednak probowalam kiedys kochac sie pod prysznicem i polecam:) bylo tak fajnie ze namawiam rodzicow zeby zamontowali w domu kabine prysznicowa bo w wannie to nie to samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze dziewczynki cio tam? jak wasze samopoczucie??????????? :p;p moje oki:) czuje sie oki!!!!!!!!!!!! zjadłam 1wsze opakowanie i czekam za "CIOCIA" hehe:) jest oki pozdro ;p;p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pierwszy dzień za mną - jutro o 12 druga tabletka... ale póki co, to nie mam żadnych skutków ubocznych, tj. zawrotów i bólów głowy. w sumie jestem zadowolona - jakbym w ogóle ich nie brała a lekkiego stracha miałam, bo to moje pierwsze tabletki... w każdym bądź razie już moje kochanie wzięło się za testowanie pigułek[co z tego, że dopiero pierwszy dzień cyklu :D ;)]... a tak odnośnie skutków \"niepożądanych\": chciałabym tylko, żeby piersi podskoczyły o rozmiar... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynat
witam, widze że wchodzimy na inny temat-sex, to dobrze, bo od porodu mam z tym kłopoty, mineły trzy lata a mnie sie tylko chce zaraz po okresie, w ciagu miesiąca robimy to tylko przez tydzień, napewno jest jakas przyczyna ale pewnie nie chce sie do tego przyznać, heh, dlatego też kupie sobie te yasminellki to może mi się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
tak,po tych tabletkach bedziesz nie bedziesz chciala wychozic z lozka;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynat
Marazz, a skąd o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura... na każdą kobiete tabsy działaja inaczej, libido moze wręcz spaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marazzz niestety nie mam prysznica, kochanek tez nie :-/ my wolimy w lasach. co do temperamentu zawsze mialam duzy, niestety... mam nadzieje ze po dluzszym czasie brania pigułek spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynat
fajnie, to widze że może mi się pogorszyc z sexem, do kitu, mam chociaz nadzieję że bede miała lepszy humor, bo mam małą depresjeee. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadam w końcu to pytanie... :) czy tez tak macie, czy mozecie dostac około 5 i więcej orgazmów w ciągu godziny? nigdy nie poruszam tego tematu z kolezankami w realu, ze zrozumiałych wzgledów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
ja potrafie nawet wiecej niż 5 wiadomo pierwszy najfajniejszy ale reszta tez jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
mnie sie wstyd przyznać bo ja jak mam 1 podczas stosunku to jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale to że nie mamy tyle razy orgazmu to jest wina naszych partnerów, za mało sie starają, chcą jak najszybciej sami osiągnąć orgazm i nie patrza na nas, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
jak jeszcze nie brałam Yasminelle to wcale nie miewałam:( tak wiec one boim zdaniem mnie pomogły...a ochote to non stop mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 5 orgazmów hmm fajna sprawa ale nie u mnie:-( Ja jak urodziłam i karmiłam piersią w ogóle nie mogłam sie kochać z mężem strasznie mnie bolało jakby igły...tak przez 8 miesięcy sex nie był przyjemny ale jak przestałam karmić zmieniło się więc to chyba kwestia hormonów jakiś. No ja po mercilonie to byłam tak obojętna na sex że az mnie to przestraszyło ... zobaczymy jak po tych będzie jak na razie nie najgorzej wczoraj było miło:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki mam pytanie takie z ciekawosci czy jak gin Wam wypsize recepte powiedzmy na 3-4 opakowania to macie kase na to zeby wykupic wszystkie na raz czy robicie odpisy recept??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
hej jestem po pierwszym opakowaniu Yasminelle i nie zamierzam brac ich dalej jakie skutki moga wystapic jezeli przestane je brac (nie bede brala zadnych innych tabletek anty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Czapeczka-----------------------> ja mialam recepte na 5 op i wykupilam tylko jedna paczke pani w aptece powiedzialam ze chce tylko jedno opakowanie i mi sprzedala jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa
Ja biorę Yasmin, ale słyszałam, że Yasminelle są również bardzo dobre, tylko z mniejszą dawką hormonów odpowiadających za inne rzeczy niż antykoncepcja. Mam pytanie, czy tabletki antykoncepcyjne działają zabezpieczająco pewnie już od pierwszej tabletki? Biorę już je około tygodnia, lecz ja i mój partner nie wiemy, czy mamy już zrezygnować ze środków mechanicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbee8-a czego rezygnujesz z Yasminelle juz po pierwszm opakowaniu :O nie za szybko??Masz az tak duzo skutków ubocznych czy jak???Jesli skonczysz opakowanie całe to dostaniesz normalnie krwawienie z odstawienia a pozniej juz bedzie normalnie nic nie powinno byc ;p Jagodowa-ja powiem szczerze przy pierwszym opakowaniu sie bałam,jak wiadomo przezorny zawsze ubezpieczony,niby powinna dzialac od razu ale za duzo jest sprzecznych opinii zeby moc byc tego pewnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×