Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość dunia0009
biore 1 bilister i mam do zakonczenie go jeszcze 4 tabletki a wystapilo juz krwawienie czy jest cos ze mna nie tak ?? i oznacza to ze w tej 7dniowej przerwie nie bede miala miesiaczki prosze odpiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
watpliwosci --- jezeli bola obie nogi to prawdopodobnie jest to zwiazne z niedoborem magnezu i potasu,ze wzgledu na to,ze yasminelle wyplukuja te pierwisatki.Jezeli pomimo ich uzupelniania bol nadal wsytepuje to prawdopodobnie tzreba zmienic tabletki. Jezeli bol wystepuje w jednej nodze to byc moze jest to zwazne z zylami,dlatego warto,zeby noge zobaczyl lekarz.Moze tak byc ,ze boli jedna noga z powodu niedoboru wyzej wymienionych ale dla tego stanu bardziej charakterystyczny jest bol obu nog. Silny bol i obrzek pojawia sie przy zaawansowanym stadium zapalenii czyli zakrzepicy.Moja siostra przeszla zakrzepice a nie miala zadnych obrzekow ani silnych boli bo zakrzep wykryto wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
dunia0009 ---na poczatku 2-3 blistrow moze wystepowac taka reakcja.W przerwie pojawi sie krwawienie z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy któraś z was była leczona aspiryną z powodu bóli menstruacyjnych > Ja dostałam takie zalecenie od gin. 1/3 aspiryny przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
RexonaM --- JA :-) Przygotuj sie na obfite krwawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
tabletke po krwawieniu z odstawienia bierze sie 8 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelle0712
hej:) dziś lekarz przepisał mi antybiotyk "miejscowy" na gardło nazywa sie BIOPAROX! czy on osłania działanie tabletek antykoncepcyjnych Yasminelle?? w ulotce nie pisze na ten temat nic wiec jeśli ktoś może wie to proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelle0712
Hej:) lekarz przepisał mi antybiotyk miejscowy na gardło nazywa sie BIOPAROX czy on osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych? w ulotce nic nie jest napisane, jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmilla 11
Młoda Polożna, dzięki za radę, sama bym nie wpadla, że pigułki anty mogą wypłukiwać magnez. Zdaje się, że z moimi litrami kawy dziennie ( do 7 filiżanek ) muszę przystopować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_GDA_1987
Witam drogie internautki, A mianowicie mój problem dotyczy...trwającego bardzo długo okresu ( dziś 14 dzień ). Nigdy wcześniej nie miałem problemów takiej natury , lecz zdaję sobie sprawę że jest to spowodowane tym że w tym miesiącu rozpoczęłam brać tabletki ( moje pierwsze opakowanie ). Jednak chciałabym wiedzieć czy to normalne ? Jak długo to może jeszcze trwać ? Czy jest może ewentualnie jakiś sposób żeby to zatrzymać ? Proszę o pomoc , drogie kobitki :) :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
Maja okres to chyba za wiele powiedzine:)a plamienie możesz mieć przez pierwsze kilka miesięcy brania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
yasminelle z tego co wiem bioparox nie wpływa na tabletki no ale chyba lepiej dla zasady dwa tygodnie sobie darować niż później się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaala222
to byl moj problem!!!!!!!!!!!!!!hej zawsze mi pomagacie!! mianowicie moj problem polega na tym!! codziennie o godz.18 biore yasminelle jest to moje 4 opakowanie wczoraj wzielam po godz17 a po prawie 3 godz kolo godz 20 wymiotowalam jak skonczylam wzielam kolejna tabletke kolo godz 21 i znowu kolo godz.23.30 wymiotowalam jak si4e uspokoilo wzielam kolejna tabletke i od tamtej pory nic sie nie dzialo!! teraz mam pytanie co mam robic czy mam wziasc noermlnie do konca opakowanie i zrobic 7 dni przerwy czy mam odrazu brac nastepne opakowanie!! to opakowanie koncze w poniedzialek!! i czy jestem normalnie chroniona!!dalej?? pomozcie??!! to byl moj problem!! Mloda polozna doradzila zebym sobie skrocila o 3 tabletki ale ja bralam dalej normalnie do konca balam sie kombinowania ze skroceniem cyklu o 3 dni!! dzisiaj biore ostatnia tabletke no i dzisiaj dostalam okres a powinnam dostac w czwartek!1 ale nakrecilam z tabletkai to tak wyszo!! moje pytanie jest takie jezeli tak sie stalo ze w sumie wzielam do konca a nie skroilam cyklu tabletek i dzisiaj dostalam miesiaczke!! wiec moje pytanie to:::: czy teraz mam zaczac brac normalnie we wtorek przyszly tak jak zawsze czy jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaala222 ---- nic Ci nie doradzalam tylko napisalam,ze jak chcesz to mozesz zaczac przerwe wczesniej.A to jest roznica.Skoro dzis bierzesz ostatnia to nic sie nie zmienia.Robisz 7 dni przerwy i 8 dnia rozpoczynasz nowy blitser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaala222
wiem ze pani mi doradzila i zaluje ze pani nieposluchalam!! dziekuje bardzo za odpowiedz na moje kolejne pytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaala222 ---- to NIE byla rada,tylko propozycja ;-) Moglas zaczac przerwe wczesniej i rowniez moglas dokonczyc blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa 23
ja bralam cilest a pozniej yasminelle..niestety mialam duzo skutkow ubocznych...otoz, stracilam zainteresowanie seksem a najgorsze bylo zapalenie zyl i zakrzepica. dziewczyny!!!! niewazne jakie bierzecie tabletki jesli cos was boli to skonsultujcie sie z lekarzem bo mozecie wyladowac w szpitalu z zakrzepica na miesiace i nie jest to przyjemne uczucie.a jesli macie przedyspozycje do takich chorob to poproscie leki z mniejsza iloscia hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_GDA_1987
A jest jakiś sposób na niwelizację tego krwawienia , jest to dość nie komfortowe dla mnie i mojego partnera . Proszę o poradę , pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam mały problem. Biorę dopiero pierwszy blister tabletek Yasminelle i z początku bolała mnie głowa, ale na szczęście to już przeszło. Chodzi o to, że od pewnego czasu moje libido jest równe 0. Stąd moje pytanie: czy powinnam wybrać się do mojego ginekologa, czy poczekać? Może mój organizm musi przystosować się do \"nowych warunków\"? Sama już nie wiem. Jak to u was było? Poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarss
Sprzedam tabletki antykoncepcyjne i nie tylko! (1) -Yasminelle -Yasmin -Cilest -Mercilon -Jeanine -Femoden -Diane -35-Gravistat -Evra -Gravistat 150 -Harmonet -Logest -Loette -Marvelon -Microgynon 21 -Minesse -Minisiston -Minulet -Mirelle -Novynette -Regulon -Restovar -Rigevidon -Stediril 30 -Anteovin -Milvane -Tri-Minulet -Trinordiol 21 -TriNovum -Triquilar -Tri-Regol -Trisiston -Cerazette (2)-zastrzyk na trzy miesiące- Depo-Provera Medroxyprogesteronum 150mg/1 ml (3)-wkładka wewnątrzmaciczna Mirena- lewonorgestrelum (4)-krążki dopochwowe Nuvaring etynyloestradiolum + etonorgestrelum Gwarantuję oryginalny lek, oryginalne opakowania i dokładną instrukcję w języku polskim PACZKI WYSYŁAM NATYCHMIAST PRIORYTETEM. GWARANTUJĘ UCZCIWOŚC. Odbiór osobisty Wrocławiu / Olesnicy Lub expresowa wysyłka możliwość sprawdzenia paczki przed odbiorem. Kontakt:gg 1572522 dolarss@o2.pl Telefon 782549605 Chcesz za łatwić sprawe szybko,uczciwie i dyskretnie? Nie zwlekaj ! W razie pytan prosze dzwonic odpowiem na wszystkie pomoge sluze radą ! Daje 100 % pewnosci mozliwosc odbioru osobiscie ! Wszystkie tabletki anty można zalatwić.Przy 3 paczkach taniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
dolarss --- panowie zajmujacy sie przestepczoscia interenetowa juz zacieraja rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eilis
Mam podobny problem jak ty, Maja... Z tym, że ja jestem w 20 dniu i nadal mam to plamienie. Zastanawiam się, czy po krwawieniu z odstawienia to ustąpi? Niedługo jadę do Chin na dwa tygodnie i naprawdę mi się to nie uśmiecha... Jak mówicie że to może trwać kilka miesięcy to się załamuję! Jest jakiś sposób, by to zniknęło? =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pomóżcie, bo już nie wiem, co robić. z każdym dniem, po tych tabsach coraz bardziej widać mi żyły na nogach. Nie są to jeszcze żylaki, ale już nie wygląda to ciekawie. jestem dopiero w trakcie drugiego blistra i zastanawiam się, czy jeżeli odstawię tabsy po jego zakończeniu to moje nogi będą wyglądać jak dawniej? pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
witajcie ... mam bardzo skąpe krwawienie, nie nazwałabym tego okresem... biorą 4 blister... piszecie tu o obfitym krwawieniu, o plamieniach nic takiego mnie nie spotkało... dodam że po drugim opakowaniu w ogóle nie miałam okresu. ćzy to normalne??? proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Plamienia moga sie utrzymywac do 3 blistra.Jezeli dluzej to trzeba zmienic tabletki.Czasami zwykle wapno rozpuszczalne zmniejsza plamienia.Nie kazda kobieta na nie reaguje ale wiekszosc tak. propoklusek --- zyly sie pochowaja,ale popekane naczynka na nogach czy zylaki juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
dodam ze tabletki znoszę dobrze bez skutkó ubocznych... no może jestem trochę nerwowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miiim24 ---- jezeli po 2 blistrze nie dostalas krwawienia z odstawienia to nie jest to normlane.Co na to ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
w ulotce przeczytałam że powinnam wziąć kolejne opakowanie i czekać na okres... krwawienie się pojawiło ale skąpe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miiim24 --- w czasie brania tabeletk okres NIE WYSTEPUJE. Jest tylko krwawienie z odstawienia.Wiec czy w czasie 7 dniowej przerwie po 2 blistrze pojawilo sie takie krwawienie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
po drugim blistrze nie pojawiło sie krwawienie dopiero po trzecim.... ale był ono bardzo skąpe jak w przypadku przerwy po pierwszym blistrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×