Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość na na na na
Chcę odstawić tabletki yasmielle, tylko, że biorę je dopiero 7 dzien. Jakie mogą być skutki, bo tak nagłym ich odstawieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
fantastic tulip --- dlaczego w dziwny sposob? To jest czeste zjawisko.Pytanie tylko ile czasu musi jeszcze minac zebys w koncu wybrala sie do gina po luteine? na na na na --- cofnij sie do poprzedniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremi24
2 tygodnie temu skończył mi się okres. Wcześniej brałam yasminelle, lecz ostatnio zrobilam wieksza, bo 2 tygodniowa przerwe i chce zaczac brac je znowu. Wiem, że aby je przyjmowac musze czekac do pierwszego dnai miesiaczki. Czy moge przspieszyc ja tabletkami na wywolanie miesiaczki LUTENIA 50? Czy nic sie wtedy nie stanie? Prosze o odp. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jeremi24 --- przepraszam,ze zapytam ale dobrze sie czujesz?Te tabletki to nie sa cukierki,naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremi24
Zdaje sobie z tego sprawe bo juz kiedys je bralam. Tzn. ze nie moge niczym wczesjniej wywolac miesiaczki? Nie ma na to zadnego sposobu zeby zaczac przyjmowac yasminelle wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Jeremi24---- Nie, nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
hej dziewczyny!zamiast pierwszego dnia po przerwie wziełam tabletke jeszcze 7 dnia ponieważ pomyliły mi sie dni i w pon zjadlam tabletke z wt,a kiedy zauwazyłam to we wt zjadlam juz ta tabletke z pon(no bo przeciez nie moglam po prostu ominąc jednego dnia)czyli przerwe skróciłam do 6 dni:/...i nie wiem czy moga byc tego jakies konsekwencje? z góry dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowwaa
Po jakim czasie od odstawienia można zacząć przyjmować znowu tabletki?? Niekoniecznie te same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowwaa
po gwałtowynym odstawieniu, po jakim czasie można znowu zaczac przyjmować tabletki, niekoniecznie te same??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
jasminka-jasminka nie będzie z tego zadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
bocobybylogdyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moanna
Mam pytanko do was dziwczynay. Właśnie zaczęłam brać jasminelle ale pomyliłam sie i zaczęłam brać tabletki z ostatniego rzędu zamiast pierwszego. Cy to ma jakiś wpływ na działanie tabletek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
seniseviorum --- jezeli byly obfite to uzywalam tamponow. moanna --- a czy w ulotce nie jest przypadkiem napisane,ze wszystkie tabletki maja ten sam skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri271
pytanie do młodej położnej, proszę o pilną odpowiedź mam jak można przesunąć krwawienie odstawienia tzn.przyśpieszyć, bo zawsze w czwartek przychodzi ja wolałabym w poniedziałek żeby weekend mieć z głowy i bezstresowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonappetit
witam! problem jest taki: moja siostra zmieniła sobie tabletki. poprzednie brała zawsze o 23. skończyło się opakowanie, zrobiła 7 dni przerwy i 8dnia wzięła Yasminelle. problem w tym, że nie o 23, tylko ok 1 w nocy. czyli jakby upłynęło więcej czasu, jakby była dłuższa przerwa? jak to teraz? zabezpieczać się dodatkowo przez jakiś czas? jaki? czy w ogóle trzeba coś robić, czy nie ma problemu? z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kiri271 ---- przyspieszyc nie,ale mozesz skrocic przerwe.Wtedy teoretycznie nastepne krwawienie pojawi sie wczesniej. bonappetit ---- nic nie powinno sie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri271
Yamajeczka takie pytanie do Ciebie po jakim okresie skończyły ci sie humorki? mam ten sam problem sama ma tego dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri271
mam jeszcze jedno pytanie do Młodej Położnej, jak to zrobić? poprostu wziąć wcześniej tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kiri271 -- w ulotce masz wszystko wyjasnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmilla11
Mloda Położna, mam ten sam problem co pytanieeee i jeszcze jedna z dziewczyn - mrowienie w obu łydkach po Yasminelle. Skoro po yasmin nic się nie dzialo, to chyba z zakrzepami nie ma dużo wspolnego... A dokuczają mi obie łydki. A widzę, że całkiem sporo osób ma te same dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Carmilla11 ----- pobierz aspargin.Jezeli po jakis 2-3 tygodniach nie przejdzie to musisz zglosic to lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selegne
A ja mam takie pytanie... Czy jeśli skróciłabym sobie znacznie przerwe między tabletkami... powiedzmy zamiast 7 dni zrobiłabym tylko 3-4 a później zaczęła brać tabletki normalnie czy będzie to miało jakieś znaczenie jeśli chodzi skuteczność w zapobieganiu ciąży? Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Selegne --- skoro w ulotce pozwalaja na taki manerw to chyba logiczne jest,ze zabezpieczenie zostaje zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem, to tej przerwy nie wolno skracac. Mozna jej po prostu nie zrobic, czyli od razu zaczac nowe opakowanie, ale skracac raczej nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
laavia ---- nigdy nie mozna wdluzyc przerwy.Skracac mozna,ulotka str.37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to juz kilka dziewczyn pisalo o bolu/mrowieniu w nodze. mam ten sam problem. od kilku dni (jestem w polowie pierwszego blistra) lekko podolewa mnie lydka. jezeli nie nie jest to silny bol i nie ma obrzeku mozna wykluczyc zakrzepice, tak? jednak jezeli jest to zwiazane z tabletkami to czym to jest spowodowane? na czym polegaja zmiany naczyniowe? dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×