Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość noito
kitty1234 ja tm twoja przygoda z cilestem? ja dzisiaj wzięłam 1 tabletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssss
Hej , własnie mój ginekolog przepisał mi Yasminelle i najbardziej się boje tego że przytyje, a tego bym nie chciała, bo chce zachować swoją figure, napiszcie mi czy tyje się po tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
sssssss --- tyje sie od jedzenia, a nie od tabletek.Tabletki co najwyzej moga zwiekszac apetyt,wiec jak bedziesz umiala nad nim zapanowac to nie przytyjesz.Zeby tabletki same w sobie powodowaly tycie to musialyby byc kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmilla 11
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum i wśród Yasminellek. Wczesniej brałam Yasmin, ale ginka zdecydowała, że możemy przejść na Yasminelle. Skończylam opak.Yasmin i pierwszego dnia krwawienia zaczęłam Yasminelle. Niby skuteczność antykoncepcyjna ma być od razu, ale mam obawy, w końcu Yasmin był silniejszy...Czy dla organizmu to jest różnica? Jeśli któraś z Was też robiła taką zmianę, proszę napiszcie, bo jestem lekko wygłupiona. Pozdrowienia dla wszystkich Yasminellek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Carmilla 11 ---- ja zmienilam z yasmin na yasminelle i to byl blad.Oczywiscie,antykoncepcja jest zachowana na takim samym poziomie,ale moj orgaznim fatalnie zniosl ta zmiane.Skrycie i powoli yasminelle doprowadzly moj organizm na skraj nedzy i rozpaczy.Nigdy nie bylam zwolennicza zmiany tabletek jezeli wszytstko jest ok,wtedy to byla nowosc,yasminelle wchodzilo na rynek,schering dawal i daje swoje 'gratisy' a przepisywanie yasminelle,dalam sie namowic lekarzowi i zaluje.Nigdy wiecej.Nigdy juz nie zrezygnuje z tabletek po ktorych czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slloneczko
Ja też zaczynam dopiero brać te tabletki, wogole pierwszy raz biore jakieś tabletki anty. Mam je zarzyć w pierwszym dniu okrres, czyli jak już zobacze że mam krwawienie czy tak jak mi wypada okres? A mam nieregularny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Ja zmienilam z yasmin na ysaminelle ale musialam wrocic z powrotem do yasminu bo yasminelle byly dla mnie za slabe.Nie trzymaly mi cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia125
hej dziewczyny! czy któraś z Was wie może jak długo jest ważna recepta na te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
slloneczko --- pierwsza tabletke bierzesz w 1 dniu okresu,czyli wtedy kiedy pojawi sie krew. zosia125 --- miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia125
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllula
Czy ocet jabkowy ma jakis wplyw na tabletki anty? bo wczesniej padlo takie pytanie ale nie bylo odpowiedzi? wiem ze moze glupie pytanie ale jestem ciekawa? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababka
dziewczyny, czy mozna przesunąć okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmilla 11
dzięki mloda polożna, ja mam paskudne obawy, choć już dwóch lekarzy zalecilo mi yasminelle. Czuję się kiepsko, po yasmin miałam tylko kiepski nastroj, a teraz trzęsą mi się ręce, czuję się oslabiona. Ginka twierdzi, że to narmalne, ale boję się, że mój organizm totalnie zwiariował! Orientujesz się, kiedy teraz mogę wrócić do starego kochanego Yasmin? Ten cykl będzie trzeba pewnie przeczekać... jak reagowalaś na zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara899999
ja do mojego stanu podgorączkowegoooo musze dostac jeszcze krwotoki z nosa;/ od kilku dni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziewczyny PROSZE O ODPOWIEDZ NA MOJE DZIWNE PYTANIE :p CZY RUMIANEK OBNIZA SKUTECZNOSĆ TABLETEK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new girl możesz być spokojna ja często pije rumianek ze względu na skurcze jelit i nie ma żadnego wpływu na yasminelle !!!tylko dziurawiec jest niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3354
hej dziewczyny dopiero zaczynam brac tabletki i mam zamiar zaczac wspolzyc z moim chlopakiem tylko mam obawy czy tydzien po braniu tabletek moge normlnie sie kochac? i to glupie ale czy napewno moze "konczyc w srodku"? wiem ze to glupie co pisze ale chce sie upewnic zeby pozniej nie miec niespodzianki. pozdrawiam kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
carmilla 11 ---- ja yasminelle zmienilam na mercilon ale bralam go tylko 2 miesiace bo przez yasminelle musialam zrezygnowac z wszelkiej antykoncepcji hormonalnej na rok,zeby organizm wrocil do 'normlanego' funkcjonowania.Powiedz gin,ze nie chcesz brac tych tabletek, nie moze Cie zmusic.Nota bene ja juz nigdy wiecej nie poszlam do lekarza,ktory mi przepisal yasminelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllula
Czy ocet jabkowy ma jakis wplyw na tabletki anty? bo wczesniej padlo takie pytanie ale nie bylo odpowiedzi? wiem ze moze glupie pytanie ale jestem ciekawa? prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kasia3354 od pierwszej tabletki jesteś zabezpieczona, możesz się kochać ile razy tylko chcesz, z kończeniem w środku, na zewnątrz, po bokach, i wszelkimi dziwactwami jakie Ci przyjdą na myśl... z resztą chyba czytałaś ulotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Witam! dziewczyny mam pytanko - wlasnie wrocilam od ginekologa i dostalam tabletki dopochwowe, jest ich 15 a dzis mam zazyc ostatnia tableteke Yasminelle z blistra i we wtorek mam okres wiec czy mam nie robic przerwy i wziac nastepne opakowanie czy przerwac na czas miesiaczki? bo zapomnialam lekarza zapytac. A wogole to srednio raz w miesiacu dopada mnie jakas infekcja :( a nie chce odstawiac Y . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 123
Witam wszystkie, pierwszy raz biorę tabletki anty. i nie wiem czy powinnam się niepokoić, biorę drugie opakowanie i zauważyłam, że mam zminany nastrojów. w jednej chwili jest dobrze a za chwile mam łzy w oczach i chce mi się płakać, czy to jest spowodowane tymi tabletkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 123
Witam wszystkie, pierwszy raz biorę tabletki anty. i nie wiem czy powinnam się niepokoić, biorę drugie opakowanie i zauważyłam, że mam zminany nastrojów. w jednej chwili jest dobrze a za chwile mam łzy w oczach i chce mi się płakać, czy to jest spowodowane tymi tabletkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 123
Witam wszystkie, pierwszy raz biorę tabletki anty. i nie wiem czy powinnam się niepokoić, biorę drugie opakowanie i zauważyłam, że mam zminany nastrojów. w jednej chwili jest dobrze a za chwile mam łzy w oczach i chce mi się płakać, czy to jest spowodowane tymi tabletkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmilla 11
Monia 123, przez 2 lata brałam Yasmin i na początku przez ok miesiąc mialam straszne zmiany nastroju, ale potem się uspokoiło. teraz zmienilam na Yasminelle i jest to samo. Jesli masz dobrze dobrane tabsy, to kłopot z nastrojami powinien być przejściowy. Początek radzę przeczekać, ale jeśli nadal będzie kiepsko, powiedz lekarzowi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 123
Carmilla 11, bardzo Ci dziękuje za odpowiedz, mam nadzieje ze te zmiany nastrojów mi przejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka1984
Młoda Polożno----- odstawiłam yasminelle i 1 okres po nich mialam po 27dniach...teraz czekam na 2 i ani widu ani słychu;(((( bola mnie piersi i troche jajnik ale okresu nie ma. Dodam, że ostatnio współżylam ponad 3miesiace temu, jak jeszcze brałam tabletki, wiec w to na pewno nic zwiazanego z ciaza. Chodzi mi o to czy mam czekac az sie pojawi? czy udac sie do leakrza po cos na wywolanie???bo niezbyt dobrze sie czuje, tak jakbym miala dostac a nie ma;((myslalam ze dluzej [po odstawieniu orgaqnizm bedzie stabilny;(((( no i bralam tabsy na wyregulowanie;//// a tui klaps;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko 34537
Witam! Po ilu miesiącach powinny ustąpić skutki uboczne?? Bo nie wiem po jakim czasie, mam uznać je za coś poważniejszego niż tylko przejsciowe stadium. Proszę o odpowiedz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A89
pytanko 34537 - Skutki uboczne można akceptować do 3 miesięcy. Jeśli dolegliwośći się przedłużają i są bardzo uciążliwe, należy skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
kamilka1984 jak długi masz juz ten 2 cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×