Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
miiim24 ---- bardzo skape czyli wkladki zupelnie wstarczyly czy na tyle obfite zeby uzywac podpsaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
wkładki wystarczyły ale przy częstej zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miiim24 ---- zgłos to lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
a co może się dziać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
tabletki brałam regularnie, nie zapomniałam ani jednej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA_GDA_1997
I co zrobic z tym krawieniem , pomozcie kobitki jestem tym zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miiim24 ---- mam Ci wymieniac powody dla ktorych masz wybrac sie do lekarza? Tym podstawowym powodem dla ktorego powinnas sie wybrac jest do,ze nie dostalas krwawienia po 2 blistrze a teraz sa one skape i to Cie niepokoi.I chociazby tez niepokoj powinien sklonic Cie do wizyty do lekarza.Bo wszystko co nas niepokoi powinno byc skonslutowane z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
MAJA_GDA_1997 --- na poprzedniej stronie masz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
po pierwszyn blistrze też miałam bardzo skąpe krwawienie... czyli to nie jest normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miiim24 ---- moze to byc taka Twoja ' uroda '. Krwawienia z odstawienia nie mozesz porownywac z okresem.Krwawienie moze byc mniej obfite i trwac krocej.Ale lepiej jest upewnic sie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
zawsze miałam skąpy okres trwający ok. 3-4 dni być może dlatego to krwawienie jest tak skąpe??? a może po ciąży nie doszłam do siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miiim24 --- bardzo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eilis
Wapno rozpuszczalne? Takie zwyczajne? Jeśli pomoże, to jesteś wielka. Dzięki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiim24
przed yasminelle brałam cerezette - karmiłam piersią - przy tych tabletkach w ogóle nie było przerwy ani krwawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234
hej dziewczyny ja mam takie pytanko dla odmiany=) Co myslicie na temat przesuwania przyjmowania tabletek w celu dostosowania sobie miesiaczki tzn zeby termin jej wam odpowiadal lub wogole nie zrobienie przerwy i zaczecie nowego blistra w tym samym celu zeby nie wystapila miesiaczka bo ja pytalam sie swojego ginekologa ale on powiedzial ze nie jest co do tego przekonany i ze bezpieczniej jest raczej nic nie kombinowac w tym celu. Napiszcie co myslicie na ten temat.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234
i jeszcze jedno zapytanie=) Czy ktoras z was zmieniela moze godziny przyjmowania tabletki i kiedy jest na to najlepszy moment czy przy rozpoczeciu kolejnego blistra moze....? i czy trzeba stosowac jakies dodatkowe srodki zabezpieczenia kiedy zmienie godzine bo ja zarzywam tabletke o 19 ale chetnie zmienilabym sobie godzinke na jakas poranna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
cornelia1234 --- zdarzalo mi sie wziasc 2 blistry pod rzad.Jeden raz wzielam 3 blistry.Ale tylko i wylacznie w bardzo wyjatkowych sytuacjach.Mam bardzo silne bole mentruacyjne i silne krwawienia wiec glownie tym sie kierowalam,a nie dlatego ze akurat mialam taki 'kaprys'.Z wlasnego doswiadczenia wiem,ze oragnizm odczuwa w pewnym momencie taki przesyt hormonami.Jezeli dobrze tolerujesz tabletki,nie masz skutkow ubocznych to mozesz sobie pozwolic na taki manewr.Ale nie jestem za tym zeby robic sobie to od tak sobie.Z medycznego punktu wiedzenia,wazne jest zeby nie brac wiecej niz 3 blistry na raz. Co do zmiany godziny...Generalnie nie ma z tym problemu ,ale jezeli chcesz zrobic taka rewolucje z wieczora na rano to lepiej poczekaj do nastepnego blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopedealer
Hej Dziewczyny, Młoda Polozna..Pomozcie mi albo doradzcie co mam robic?! Biore tabletki juz ponad pół roku o 23.00..nigdy o żadnej nie zapomniałam. W sobote mialam taki problem ze jak wzielam tabletke to pol godz. po wzieciu(zapewne od alkoholu) wymiotowałam, zatrułam się..nie moglam wziazc dodatkowej tabletki, bo wszystko co polknelam wymiotowalam aż do niedzieli. W niedziele wieczorem poprawiło mi się, więc normalnie wziełam tabletke o 23.00..Dziś też normalnie wziełam tabletke.. Ale co zrobić z tą pominiętą??? CZy można ją jakoś uzupełnić?? Do końca brania tego opakowania zostało mi 4 tabletki..I czy przez jedna tabletke moze byc calkowicie zmniejszona antykoncepcja?? Czy oplaca sie brac reszte tabletek ?? Powinnam wziazc jakoms dodatkową? Ale kiedy?Nie jest za pozno?? Odpiszcie mi prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiaaaa
Dziewczyny mam taki problem, biore yasminelle juz ponad rok. Zmuszona bylam wziac dwa blisrty pod rzad ale krwawienie ktore wystapilo bylo mniejsze niz zazwyczaj to ktore wystepuje gdy robie przerwe normalnie. Czy to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
dopedealer --- sorry ale wszystko jest czarno na bialym opisane w ulotce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopedealer
Tylko ze ja nie mam juz tych ulotek..bo zawsze wyrzucam. Czyli powinnam wziazc dodatkowa tabletke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopedealer
A nie mozesz mi napisac kiedy powinnam wziazc druga tabletke? Juz 2 dni minely od tej mojej wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
dopedealer --- nastepnym razem sie zastanow 2 razy zanim wyrzucisz.Zazywasz pominieta tabletke i nie robisz przerwy.Mozna tez przerwac i przejsc do 7 dniowej przerwy ale na to juz jest raczej za pozno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiaaaa
Młoda Polozno prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopedealer
Wiem ze teraz juz za pozno na zrobienie 7-dniowej przerwy. A mozna przyjac ta pominieta tabletke 2-3 dni pozniej? Teraz w sumie bede miala za malo tych tabletek, bo to nie bylo pominiecie tylko usuniecie jej z organizmu..I teraz zawsze bede musiala brac jedna z nastapnego opakowania?? Jak kupie nowe opakowanie zostawie sobie ulotke na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
dopedealer ---- w tym monecie bierzesz tabletke.Wlasnie teraz.I nie robisz przerwy tylko bierzesz drugi blister.W nastepnym cyklu wyjdzie Ci o jedna tabletke mniej.I tyle.Konczysz blister po 41 tabletkach a nie po 42. Olusiaaaa --- moze tak byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiaaaa
czyli mam sie nie martwic?? dziekuje i dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopedealer
Ok wzielam. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam mały problem. Biorę dopiero pierwszy blister tabletek Yasminelle i z początku bolała mnie głowa, ale na szczęście to już przeszło. Chodzi o to, że od pewnego czasu moje libido jest równe 0. Stąd moje pytanie: czy powinnam wybrać się do mojego ginekologa, czy poczekać? Może mój organizm musi przystosować się do \"nowych warunków\"? Sama już nie wiem. Jak to u was było? Poradźcie. Przepraszam, że znowu to samo, ale chciałabym uzyskać odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapotkaaaa
wiecie co.. czuje, ze puchne! nie mam zadnych skutkow ubocznych, jestem na 4 blistrze.. ale ostatnio czuje, ze puchne, w ramionach sie powiekszylam :/ macie jakas rade co tu zrobic? da sie to zniwelowac czy musze zmienic tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×