Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Kurcze dziewczyny.. wam tez tak wypadaly wlosy? wczesniej tez mi troche wypadaly (tzn przed braniem tabletek) ale za duzo z tym nie robilam.. ale teraz to masaakra.. prawie garsciami.. nie wiem co robic! prosze pomozcie mi.. czy taka zwykla skrzypowita (czy jak jej tam) pomoze? przyznam sie ze oprocz tego nie mam zadnych wiekszych dolegliwosci wiec chyba tabletki az tak zle na mnie nie dzialaja zeby je odstawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny.. wam tez tak wypadaly wlosy? wczesniej tez mi troche wypadaly (tzn przed braniem tabletek) ale za duzo z tym nie robilam.. ale teraz to masaakra.. prawie garsciami.. nie wiem co robic! prosze pomozcie mi.. czy taka zwykla skrzypowita (czy jak jej tam) pomoze? przyznam sie ze oprocz tego nie mam zadnych wiekszych dolegliwosci wiec chyba tabletki az tak zle na mnie nie dzialaja zeby je odstawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
coupelle złoś się do dermatologa. być może masz niedobór pierwiastków: magez, żelazo. albo problem ze skórą głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola555
MLODA POLOZNO--- moglabys napisac czy podczas zazywania proge4steronu mozna sie opalac?czy rwniez wystep0uje ryzyko pojawienia sie plam??? z gory dziekuje za odp. jezeli jakas dziewczyna zna odp na to pytanie prosze odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wiola555 ---- wlasnie ten hormon jest najbrdziej odpowiedzialny za powstawanie przebarwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wiola555 ---- wlasnie ten hormon jest najbrdziej odpowiedzialny za powstawanie przebarwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALajka
CzyMoge Wziac 2 Blistry na raz jak nie chce miec krwawenia , ktore wypadloby mi na okres przerwy w braniu tabletek( te 7 dni) . Że wezme 21 tabletek , bez przerwy nastepne 21 tabletek i dopiero po 2 blistrze zrobie przerwe. ODpiszcie szybko prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
ALajka Bardziej ufasz nam niz producentowi? Skoro w ulotce pozwalaja na taki manewr to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja juz jestem w trakcie przerwy, dzis jest 5 dzień. wiem, ze moge skrocic ta przerwe i zaczac nowe opakowanie juz teraz, ale moje pytanie brzmi: czy to spowoduje zatrzymanie trwającej miesiączki? bo jezeli mimo wziecia tabletki nadal bede krwawic to nie połaca mi sie skracac przerwy tylko juz poczekam do siodmego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Mam pytanie, krwawię od początku brania yasminelle, czyli juz 16 dzień, czy któraś z was miała podobne dolegliwości, dodam ze to moje pierwsze tabletki??? krwawienie na ogół jest dość obfite, pojawiają się nawet skrzepy. Co robić?????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Mam pytanie, krwawię od początku brania yasminelle, czyli juz 16 dzień, czy któraś z was miała podobne dolegliwości, dodam ze to moje pierwsze tabletki??? krwawienie na ogół jest dość obfite, pojawiają się nawet skrzepy. Co robić?????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Dziewczyny mam pytanie, biorę yasminelle od 16 dni i cały czas mam krwawienie, dość obfite, czasem nawet pojawiają się skrzepy:( jeśli któraś z Was miała podobne dolegliwości, proszę o pomoc:( co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
Dziewczyny mam pytanie, biorę yasminelle od 16 dni i cały czas mam krwawienie, dość obfite, czasem nawet pojawiają się skrzepy:( jeśli któraś z Was miała podobne dolegliwości, proszę o pomoc:( co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alajka mozesz :)ja tak raz zrobilam ale przyznam szczerze czulam sie okropnie, bol jajnikow i podwyzszona temp z mdlosciami daly mi popalic przez kilka dni:(moze z Toba bedzie inaczej.aha i przez pierwsze 2 dni dreszcze takie, ze myslalam ,ze chora bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happysouries
dziewczyny wiem, że to głupie ale wolę się upewnić. Jak wiecie opakowanie yasminelli jest otwierane. Dzisiaj wzielam pierwszą tabletke , i wzięłam ją z tej strony jakby blaszkowej, to wychodzi, że z pierwszego rzędu, ale jak otworzę opakowanie do konca to wygląda jakbym wzieła z ostatniego rzędu. Czy to ma jakieś znaczenie jeśli dalej będę brała pigułki zgodnie ze strzałkami? Dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happysouries
dziewczyny wiem, że to głupie ale wolę się upewnić. Jak wiecie opakowanie yasminelli jest otwierane. Dzisiaj wzielam pierwszą tabletke , i wzięłam ją z tej strony jakby blaszkowej, to wychodzi, że z pierwszego rzędu, ale jak otworzę opakowanie do konca to wygląda jakbym wzieła z ostatniego rzędu. Czy to ma jakieś znaczenie jeśli dalej będę brała pigułki zgodnie ze strzałkami? Dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja33333333
Anulekk powinnaś jak najszybciej pójśc do ginekologa. Po 16 dniach krwawienia mogę sobie tylko wyobrażać jaki masz osłabiony organizm. Tymbardziej jeśli krwawienie jest obfite, powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi, pewnie dostaniesz jakies leki na zatrzymanie krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja33333333
happysouries nie ma znaczenia od której tabletki zaczniesz, wszystkie mają taki sam skład, te strzałki sa umieszczone tylko pomocniczo dla pewności że nie zapomniałaś o żadnej tabletce (dni tygodnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby --- a kiedy przechodziłaś na Cilest, robiłaś przerwę? Mi gin powiedziała, że mam normalnie zrobić przerwę, a 8 dnia wziąć juz pierwsza tabletke cilestu, a z kolei na ulotce cilestu jest napisane, zeby po zmianie z innej tabletki zlozonej pierwsza tab cilestu wziac od 1 do 7 dni po skonczeniu opakowania poprzednich tabsow... Jak to było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tao83
happysouries każde opakowanie będziesz zaczynać w tym samym dniu tygodnia, możesz równie dobrze wziąc tabletkę z pierwszego jak i ostatniego rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happysouries
dziękuję za szybką odpowiedź :) tak też myślałam, ale wolałam się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Tigre możesz normalnie zorbić 7dniowa przerwę, ja tak robiłam, nie skracałam sobie, bo mam już nawyk od kilku lat kiedy zaczynam blister, kiedy koncze , kiedy mam krwawienie i nie chciałam zmieniać żeby sie w tym nie pobugić. a ile płacilaś za Cilest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
toja33333333, dziękuję za odpowiedz, czyli jutro do ginekologa:((( ach jak ja tego nie lubię:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
A jeszcze chciałam zapytać co może byc powodem takich krwawień?????? w ulotce wyczytalam ze krwawienia moga sie utrzymywac do 3 m=cy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anulekk kochana plamisz, czy krwawisz jak przy okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
kochana plamisz, cyz krwawisz jak przy okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she777
hej Dziewczyny to znów ja:P Mam zapytanie czy to jak długo stosuje sie tabletki wpływa na ich skuteczność?? i jeszcze jedno bo kochamy sie z moim chłopakiem do końca wiece o o chodzi hehe:) i boje sie w sumie ze możemy wpaść;/ jakie są objawy wtedy czy krwawienie z odstawienia wtedy nie występuje?? dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she777
Hej dziewczyny to znów ja:P Słuchajcie mam takie pytanie czy długość zażywania tabletek wpływa na ich skuteczność?? bo ja jestem dopiero przy pierwszym a kocham sie z moim chłopakiem do końca wiecie o co chodzi hehe:) i w sumie zaczynam sie trochę bać i zastanawiam sie czy dobrze robimy ehh aa i jeszcze jedno jeśli by sie na przykład wpadło to jakie sa tego oznaki czy krwawienie z odstawienia wtedy nie występuje czy jak to jest?? Dzięki wielkie za odpowiedz:) Dobrze ze jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she777
ehh ten serwer;/ wysłałam dwa razy moje zapytanie sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
bocobybylogdyby , krwawię jak przy okresie od 7 dni, a wcześniej jak miałam okres to było tylko plamienie??? i to jest dość dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×