Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość anulekk
bocobybylogdyby , krwaię obficie od 7 dni, wcześnie j miałam okres ktory był skąpy, a po okresie zaczęłam krwawić:( dziwne to trochę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anulekk jeżeli krwawienia są bardzo obfite i nie przypominają plamien, to lepiej skonsultuj się z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
she777 długość stosowania nie wpływa na skuteczność. jesteś zabezpieczona od 1 tabletki wziętej w 1 dniu okresu. brak krwawienia z odstawienia może ale nie musi być oznaką ciąży. gdy krwawienie z odstawienia nie wystąpiło 2 razy pod rzad, wtedy trzeba zrobic test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
bocobybylogdyby , tak właśnie zrobię, tylko boję się co mogę usłyszeć???? chciałabym zeby było to coś niepowaznego:(((( martwie się:((( dziękuję za odpowiedzi, dobrze ze jest ktos z tamtej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anulekk być może tabletki są dla Ciebie za słabe. nie będzie to na pewno nic strasznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
anulekk ----- nie masz czym sie martwic.Nam trudno jest ocenic sytuacje przez net, na pewno lepiej zrobi to lekarz przeprowadzajac z Toba wywiad.Byc moze to jest tylko Twoje subiektywne odczucie i nic nadzwyczajnego sie nie dzieje...A jezeli nawet, to wina bedzie lezala po stronie zle dobranych tabletek.Sadze,ze przed zapisaniem tabletek bylas badana ginekologicznie i wiec wszelkie zmiany byly wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparta i zła jendza
Hej dziewczyny. Biore te tabletki juz od dluzszego czasu i zauwazylam ze okres dostaje zawsze 2 lub 3 dnia... kolejna przerwa wypada mi w nastepny czwartek, a za 3 dni czyli w sobote wychodze za maz... w natloku tych wszystkich przygotowan nie pomyslalam ze akurat wtedy wypada mi okres, bo tak to bym go sobie kazdego miesiaca przesuwala o dwa dni wczesniej i byloby idealnie. I moje pytanie: czy mozna zaczac brac nastepne opakowanie i go wcale nie miec? nigdy takich cudow nie robilam wiec nie wiem jak sie moje cialo zachowa. Nie chce narobic sobie wstydu w tak waznym dniu czerwonymi plamami na sukience. Okres mam w dwoch pierwszych dniach tak obfity ze zazwyczaj wtedy z lozka nie wychodze bo leje sie ze mnie jak z kranu. przez wlasna glupote i pamiec zepsuje sobie tak piekny dzien niepotrzebnym stresem i ciaglym lataniem do kibelka zeby sprawdzac czy w majtkach wszystko okej :((( juz teraz zamiast sie cieszyc to lamentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Jesli nie chcesz miec krwawienia z odstwaienia to poprostu nie rob przery siedmiodniowej tylko od razu bierz kolejne opakowanie i problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulekk
bocobybylogdyby, młoda położna-dziękuję, kochane jesteście:) idę dziś do lekarza, napiszę po badaniach:) mam nadzieję ze wszysto będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śniega
czesc dziewczyny! ja tez mam pytanie dotyczące brania yasminelle, biore yasminelle od kilku dni i odczuwam (glownie w nocy)dretwienie lewej reki, myslicie ze to tez ustapi z czasem, tak jak inne skutki uboczne?? czy któraś z Was tez sie z tym spotkała? z gory dzieki za odpowiedz ps. nie spie w jakis dziwnych pozycjach, wiec nie zalezy to od ukladu mojego ciala podczas snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
wczoraj wieczorem dostalam krwawienie z odstawienia czyli dzisiaj tak jakby pierwszy dzien ;/ i wcale sie on nie rozni od 1 dnia zwyklego okresu :( brzuch jak bolał tak boli :( moze odrobinke mniej .. ale juz jestem po 1 tabletce no-spy no i leci ze mnie chyba tak samo jak w pierszy dzień ... ajj mam nadzieje ze jedynie bedzie to krotsze niz okres ajaj spodziewalam sie zmiany na lepsze bez bolu brzuszka chociaz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
wczoraj wieczorem dostalam krwawienie z odstawienia czyli dzisiaj tak jakby pierwszy dzien ;/ i wcale sie on nie rozni od 1 dnia zwyklego okresu :( brzuch jak bolał tak boli :( moze odrobinke mniej .. ale juz jestem po 1 tabletce no-spy no i leci ze mnie chyba tak samo jak w pierszy dzień ... ajj mam nadzieje ze jedynie bedzie to krotsze niz okres ajaj spodziewalam sie zmiany na lepsze bez bolu brzuszka chociaz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
wczoraj wieczorem dostalam krwawienie z odstawienia czyli dzisiaj tak jakby pierwszy dzien ;/ i wcale sie on nie rozni od 1 dnia zwyklego okresu :( brzuch jak bolał tak boli :( moze odrobinke mniej .. ale juz jestem po 1 tabletce no-spy no i leci ze mnie chyba tak samo jak w pierszy dzień ... ajj mam nadzieje ze jedynie bedzie to krotsze niz okres ajaj spodziewalam sie zmiany na lepsze bez bolu brzuszka chociaz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
JEEEEEEJ :D przepraszam za 3 razy ale ten serwer naprawde cos czasem szwankuje ;// :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Isabelle_000-------- nie przejmuj sie,ja przy pierwszych krwawieniach przy tabletkach mialam tak samo,bolal mnie brzuch tak jak normalnie i trwal tyle samo co narmalnie ale teraz jestem przy 4 opakowaniu i juz nie mam boli w ogole, i krwawienie sie skrocilo do 3 dni.tak wiec pozwol organizmowi przyzwyczaic sie do tabletek i z czasem powinno byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby -- czyli nawet jak wezmę pierwszą tabletkę Cilest ósmego dnia przerwy, to jestem cały czas zabezpieczona? Za Cilest zapłaciłam 14,95 czy coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby -- czyli nawet jak wezmę pierwszą tabletkę Cilest ósmego dnia przerwy, to jestem cały czas zabezpieczona? Za Cilest zapłaciłam 14,95 czy coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Isabelle_000-------- nie przejmuj sie,ja przy pierwszych krwawieniach przy tabletkach mialam tak samo,bolal mnie brzuch tak jak normalnie i trwal tyle samo co narmalnie ale teraz jestem przy 4 opakowaniu i juz nie mam boli w ogole, i krwawienie sie skrocilo do 3 dni.tak wiec pozwol organizmowi przyzwyczaic sie do tabletek i z czasem powinno byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile to jeszcze moze trwac? wzielam tabletke pierwszego dnia miesiączki.. dzisiaj juz mija tydzien a okres trwa i trwa.. co prawda domyslam sie ze to moga byc plamienia bo w nocy jest na przyklad tak jakbym w ogole nie miala okresu ale w ciagu dnia to różnie bywa..przez kilka godzin nic.. i pozniej znowu.. strasznie to niekomfortowe.. chcemy sie kochac z chlopakiem pod koniec weekendu (bo wtedy wraca) ale cos mi sie wydaje ze nic z tego.. jak myslicie przejdzie do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wiesz co.... miałam podobnie do ciebie... a właściwie identycznie... teraz mam przerwe po pierwszym blistrze i dostałam normalny okres.... i nie wiem czy po tej miesiaczce przejdą mi plamienia... :/ też jest to dla mnie ogromny dyskomfort...:/ ps. Mam pytanie.. Jestem jak już wspomniałam po pierwszym blistrze w 5 dniu przerwy.tzn. ze kolejne tabletki anty zaczynam brać w niedziele.. ale tak się skąłda że od dziś biore jeden antybiotyk i ostatnia tabletke wezme we wtorek...czy to wg was bardzo osłabi działanie tabletek?? pozrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaa
dziewczyny piszcie jak wasza cera wygląda po stosowaniu tych tapsików,ja jestem w trakcie drugiego opakowania,zawsze w sumie miałam problemy o podłożu chormonalnym,teraz wyglądam strasznie pełno zaskórniaków,ile to może trwać? Czy wogule będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
zdesperowanaaaaaaaa-------- przed tabletkami mialam o wiele lepsza cere teraz sie strasznie przetluszcza i czesciej jakies wypryski mi sie zdarzaja ;/ ale nie mam tragedii na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog powieziała że Yasminelle raczej na poprawe cery nie pomogą.. fajnie by bylo ale sie nie nastawiam.. wlasciwie to dostalam te tabletki tylko ze wzgledu na wiek.. narazie nie ma katastrofy. ból piersi, małe mdłości.. i chyba plamienia eech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog powieziała że Yasminelle raczej na poprawe cery nie pomogą.. fajnie by bylo ale sie nie nastawiam.. wlasciwie to dostalam te tabletki tylko ze wzgledu na wiek.. narazie nie ma katastrofy. ból piersi, małe mdłości.. i chyba plamienia eech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabelle_000
czy to jest normalne ze dostaje cos jakies 15/20 minut nagły atak bólu brzucha ktory trwa okolo 20 sec ale jest tak straszny ze az mnie zgina w pół ;(;(:( boshee jak to boli ;(;(;( przy okresie to chociaz mialam ciagly a jak wzielam tabletke to przechodzilo a tutuaj nie wiem co zastosowac :( nie chce sie juz faszerowac tabl. bo za duzo ich żarłam zreszta to sie zdarza wlasnie co jakis parenascie minut :( boje sie ze cos moze byc nie tak .. ;/ staralam sie nawet to rozcwiczyc popralam sobie troche ciuchow itp zajelam sie czyms duzo sie zginalam a to chyba nie ma na to wpływu widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha0606
hej ja Yasminelle biore od grudnia zeszlego roku i przez pierwsze 2 miesiace mialam okropne bole piersi, rano sie budzilam i bylam w bardzo zlym stanie,do tego po 1 opakowaniu prawie 2 tyg. spoznial mi sie okres i balam sie niesamowicie jednek wszytsko zaczelo ustepowac. Bylam u ginekologa i powiedział mi ze potrzeba 3 miesiecy zeby organizm sie przyzwyczail do tabsow i tak wlansie sie stało.Chciclam nawet zmienic tabletki ale stwierdzilam ze nie ma sensu bo jesli mam przezywac to samo przez nastepne 3 miesiace to ja dziekuje, na szczescie teraz juz jest wszytsko okej :) dlatego dziewczyny nie martwcie sie, bo to jest normalne, kazdy organizm inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Tigre tak, jesteś normalnie zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vindi
to teraz ja mam wazne pytanie byłam dzis u swojego gin. i Go niestety nie było :( a jutro juz musze wziac pierwszą tabletke kolezanka ma zapasowy blister ale jest w nim tylko 11 tabsów i są bardzo po rozrzucane nie ma ich np. na początku i tu jest moje pytanie czy kazda tabletka ma taki sam skład chodzi mi o to ze jeseli moją pierwszą tabletką będzie załużmy osma lub jedenasta to na to samo wychodzi... bo moj lekarz ma teraz urlop i moze akurat za te 2 tygodnie wroci i bede miec juz swoje wiec czy moge zacząc brac tamte tabletki>>???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vindi
witam Was Laseczki ponownie mam wazne pytanie byłam dzis u mojego gin. i niestety ma urlo i juz zadnego w przychodni nie było chociaz byłam koło 11 ale no w kazdym razie nie mam juz tabletek a jutro juz musze wziąc pierwszą i moja kol. ma zapasowy blister ale niestety jest w nim tylko 11 tabsów i są bardzo porozrzucane po opakowaniu i tu takie moje pytanie czy kazda tabletka ma taki sam skład zy jezeli moją pierwszą tabletką bedzie 8 czy 11 z blistra to na to samo wychodzi??? błagam o szybką odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vindi
witam Was Laseczki ponownie mam wazne pytanie byłam dzis u mojego gin. i niestety ma urlo i juz zadnego w przychodni nie było chociaz byłam koło 11 ale no w kazdym razie nie mam juz tabletek a jutro juz musze wziąc pierwszą i moja kol. ma zapasowy blister ale niestety jest w nim tylko 11 tabsów i są bardzo porozrzucane po opakowaniu i tu takie moje pytanie czy kazda tabletka ma taki sam skład zy jezeli moją pierwszą tabletką bedzie 8 czy 11 z blistra to na to samo wychodzi??? błagam o szybką odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×