Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość malina8711
kupie tabletki lub recepte :) gg 665849 prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem.. ze wpadam w jakas paranoje.. wszystko przez mojego chłopaka ktoremu sie wydaje ze jak biore tabletki to wszystko mi szkodzi.. papierosy, alkohol, ze za malo jem.. itd kurde.. naprawde zaczynam sie martwic czy czegos nie robie zle jak on mi tak ciagle mowi.. postanowilam rzucic palenie i nie upijac sie za bardzo.. ale naprawde zaczynam sie obawiac czy wszystko jest okej i czy tabletki beda skuteczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuu
Ja mam jeszcze jedno ważne pytanie.. uczucie mdłosci i skurcze żołądka.. czy to moze byc od tabletek? biore je dopiero czwarty dzien.. przyznam sie ze nie jadlam przez ostatnie kilka dni zbyt wiele.. bo mialam straszna harowe w pracy i myslalam ze moze od tego ale dzisiaj jem normalnie. i bylo wszystko okej.. a teraz znowu.. az mnie szarpie.. :( i czy w ogole takie niejedzenie moze miec wplyw na tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakota301
Coupelle - dobrze, że zdecydowałaś się rzucić palenie. Papierosy i tabletki anty to zabójcze połączenie. Alkohol nie wpływa na tabletki (jeśli nie wywołuje wymiotów), więc nie ma się czego bać, że tabletki nie zadziałają. Jedzenie też nie wpływa. O dobrą dietę trzeba dbać niezależnie od przyjmowanych leków ;) Zuuu - mdłości mogą występować podczas pierwszych dni przyjmowania tabletek. Ja miałam je kilka razy, teraz jestem w połowie drugiego opakowania i też się zdarzają. Zła dieta może jeszcze nasilić takie dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuu
Jej dziekie za odpowiedz.. juz zaczelam myslec ze cos ze mna nie tak :D A czy to wazne z ktorego konca blistra biore tabletki? bo ja zaczelam chyba od konca.. tzn prawidlowy dni.. ale tak jakby 4 ostatnie tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest ważne - każda tabletka Yasminelle ma taki sam skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka0000
Mam pytanko, a mianowicie chciałabym zacząć stosować lacibios femina profilaktycznie, bo nie mam żadnych problemówz infekcjami narazie i wie któraś z was jak ją stosować w profilaktycznym użytkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam już za sobą 5 opakowań Yasminelle. To dla mnie pierwsze pigułki lecz mogę powiedzieć jednym słowem - REWELACJA. Zero skutków ubocznych. Strasznie bałam się tycia a tu proszę...4 kg w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie pytanie, mila może któraś z Was krwawienia po Yasminelle? bo nie wiem czy jest ono objawem jakiejś choroby czy skutkiem zażywania tabletek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie pytanie, mila może któraś z Was krwawienia po Yasminelle? bo nie wiem czy jest ono objawem jakiejś choroby czy skutkiem zażywania tabletek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ginekolog powiedział, że krwawienia mogą być nawet do 3 opakować więc spokojnie. Organizm musi się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaP
może tu mi ktoś odpowie. stosuję też yasminelle,ale to nie ma znaczenia.. czy jeśli okres po pierwszym opakowaniu dostałam 4 dnia przerwy to przy następnych opakowaniach też tak będzie? CZy nie ma żadnej reguły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na to reguły, masz 7 dni na dostanie krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze krwawienie wystepuje po stosunku i trwa tak z 2 dni,ale nie jest obfite';/ o co z tym kaman? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotanaP
buuu.. szkoda. w weekend biwak.. a to będzie 1,2 i 3 dzień przerwy,więc może lepiej zrezygnować z biwaku;| albo mieć nadzieję,że okres dostanę też 4 dnia.. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
stokrotka0000 --- a bedziesz przebywala w jakis gorszych warunkach sanitarnych,ze chcesz brac profilaktycznie? Nawet dobre bakterie w nadmiarze moga zaszkodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1985
--> młoda położna czy można z yasminelle zażywać rokivium - kapsułki? czy mogą one wpłynąć na skuteczność antykoncepcji? skład: Olej z owoców rokitnika 250 mg, Likopen 6% 25 mg (eqv. 1,5 mg likopenu), Glukonian cynku 20,91 mg (eqv. 3 mg cynku), Wyciąg suchy zielonej herbaty 10 mg, Selenin sodu 1% 5,475 mg (eqv. 25 mcg selenu), Witamina E 4 mg, Biotyna 0,05 mg, Pantotenian wapnia 3,5 mg (eqv. 3,22 mg kwasu pantotenowego) tabletki te zazywa sie 3 razy dziennie w czasie posiłku, ja biore jedną dziennie w czasie posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi87
hey..chcialam zapytac ile na ogol blistrów jes w opakowaniu yasminelle.?? 1 czy 3?? i czy ceny sie roznia tych z 1 i tych z 3ma blisrami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka0000
W gorszyvch warunkach sanitarnych nie. Tylko tyle na ten taet czytałam, że pomyślałam, że tak byłoby bezpieczniej zapobiegac, a nie pozniej sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lena1985 --- a gdyby netu nie bylo? W kazdej ulotce jest informacja nt interakcji z innymi lekami.Jezeli w ulotce yasminelle nie ma slowa o skladnikach tego leku to mozesz brac i na odwrot to mozesz brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
pomocy, słuchajcie, wczoraj powinnam wziaźć pierwszą tabletkę po przerwie. Zwykle biorę ok godz 22. Nie wzięłam. Teraz będą miała możliwosc wziąźć ją ok 14. I teraz pytanie - odpuscić ją sobie i wziąźć już nową o 22 - normalnie czy brać zaległą i potem następną jużnormalnie o 22? Jeśli mam sobie odpuscić to potem mam brać 21 tabletek? Czyli wszystko mi sie przeunie o 1 dzień.... czy może brać 20 tabletek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mój facet ---- a wiesz,ze od 8 dnia dochodzi do odblokowania owulacji? bardzo kiepski momnet wybralas sobie na zapominanie tabletki.Łyknij dwie na raz i zabezpieczaj sie dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
:( tzn co sie może stać? Nie zapomniałam...to z przyczyn troche niezależnych ode mnie niestety.... Biorę od roku i nigdy nie zapomniałam....:( a teraz taki przypał. Przez ile powinnam sie dodatkowo zabezpieczać? A te dwie to wziaźć o 22 - tak jak tę następną czy moze wcześniej tę pominiętą,a o 22 juznormalnie dzisiejszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mój facet --- wez jak najszybciej dwie na raz.Nie czekaj do 22 !! Ja na Twoim miejscu zabezpieczalabym sie jakies 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
na stronie yasminelle jest napisane,że przez 7 dni trzeba sie dodatkowo zabezpieczać..... Kurcze.... wkurza mnie ta sytuacja..... nie cierpię takich rzeczy,......mam wszystko zawsze ułożone i pod kontolą a teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mój facet --- wiem,ze 7 dni.Ale tak naprawde nie wzielas najwazniejszej tabletki z calego blistra.Mozesz sie zabezpieczac 7 dni,ale ja dla pewnosci zabezpieczalabym sie dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
no trudno....przeżyję. dziękuję za radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Planuje sobie zrobic tatuaz, wiecie moze czy sa jakies przeciwwskazania kiedy bierze sie tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajnik1
mam pytanie do Was i prosze o odpowiedz. biore tabletki yasminelle już drugi miesiąc, jednak nie widze poprawy jeśli chodzi o trądzik. jest taki sam lub gorszy (dodam ze lecze się u dermatologa, dość silnymi lekami) czy np. po kolejnym opakowaniu 3-4 będzie widać efekty czy lepiej zmienić tabletki. ostatnio jedna z dziewczyn powiedziała, że dopiero w połowie trzeciego opakowania zauwazyła poprawę. jak było u Was? proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×