Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Isabelle_000
ahs :) to mnie troszke uspokoilas ;) ajjj z duzym filtrem powiadasz ?:D a ja tak kocham sie opalac :D i znajac mnie zaryzkuje :P hehe juz mialam plamy takie na rece na przedramieniu niewiadomo od czego kiedys i usunelam je xP ale za granica taki upał ... tak sie mozna slicznie opalic :D a ja bede musiala sie oszczedzac hmmm ciezko bedzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Isabelle_000 ---- ja tez uwielbiam slonce,ale w zeszlym roku zaplacilam za to slono.Opalam sie przez cale wakacje,w trakcie nie pojawialy mi sie zadne przebarwienia wiec uznalam to za dobry znak...Przebarwienia pokazaly sie jakis miesiac po odswaieniu yasminelle.Usunelam je, to fakt,ale kosztowalo mnie to jakies 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocobybylogdyby --- to cieszę się, że Twój organizm tak dobrze zareagował na zmianę, to zawsze szansa, że mój zachowa się podobnie :P Tabletki zmieniłam ze względu na ciągle pojawiające się tzw \"pajączki\", mam nadzieję, że to się skończy... A na początku brania, oprócz tych wzdęć miałaś jakieś skutki uboczne? Plamienia? Zwiększony apetyt? Puchnięcie? Zmiana libido? Wiem, że każdy organizm reaguje inaczej, ale miło by było wiedzieć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujours
Witajcie dziewczyny;) ja przestalam brac Yasminelle i czuje sie bardzo dobrze...moj 1 cykl 27 dniowy...2 cykl 31 a kolejny 30;) jest narazie dobrze...co do Y. wiele kobiet je zmienia, to jak ie czujemy po danych tablekach zalezy wylacznie od organizmu-jednemu sluza drugiemu nie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Tigre plamien nie miałam, z reszta przy Y. też nie. apatyt w normie, libido też, możnaby powiedzieć że nawet ciut większe. cera ładna, jedynie krwawienia z odstawienia, te pierwsze, były dosyć obfite i bolesne, wyglądały jak normalna miesiączka. nogi mnie już nie bolą, nie są opuchniete, żyły niewidoczne, tylko te okazjonalne wzdęcia, z którymi można żyć ;) też pozdrawiam, mam nadzieję że będziesz zadowolona z cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Bardzo prosze o rade Dzisiaj rano zorientowalam sie ze spoznilam sie 13h z tabletka. Wziełam ją natychmiast. To pierwszy tydzien, 5 dzien. W sobote współżyłam, ale bez wytrysku w środku. Na opakowaniu jest napisane zeby poradzic sie lekarza, ale ja z moim sie moge skontaktowac dopiero w piątek. Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia321
Mam pytanie: czy kiedy bieże się Yasminelle można korzystać ze solarium? Niedługo biorę ślub i chciałam chociaż troszeczke poprawić koloryt skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
To raczej nie ma zwiazku...a dlaczego masz takie wątpliwości? Ja w kazdym razie bralam rózne tabletki i korzystałam z solarium i nawet nie pomyslalam,że to moze miec wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zapominalska 1 tabletka zapomniana w pierwszym tygodniu stosowania. Należy jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę (nawet jeżeli oznacza to przyjęcie dwóch tabletek jednocześnie) a kolejne tak jak zazwyczaj. Przez następne 7 dni należy stosować dodatkową metodę antykoncepcji (metoda barierowa). Istnieje możliwość zajścia w ciążę w przypadku stosunków płciowych w tygodniu poprzedzającym zapomnienie tabletki. Należy zasięgnąć porady lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia321 ---> Korzystać możesz, owszem. Ale musisz liczyć się z tym, że mogą wystąpić przebarwienia. Mogą one wystąpić zarówno w trakcie przyjmowania Y jak i po ich odstawieniu a również kilka miesięcy później. A nie lepiej skorzystać z balsamów brązujących zamiast solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
anusia321 podczas brania tabletek, korzystanie z solarium wiąże się z ryzkiem możliwości wystąpienia przebarwień. przebarwienia nie dotykają oczywiście wszystkich kobiet. mogą się pojawić dopiero po odstawieniu. najlepiej unikać solarium, a do opalania na dworze stosować kremy z wysokim filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
ja wiem co trzeba zrobić. wzielam tą tabletke, 13h po czasie. Moje pytanie brzmi jesli w sobote wspolzylam bez wytrysku, a we wtorek wieczorem zapomnialam tabletki to czy jest ryzyko zajscia w ciaze? Czy minelo wystarczajaco duzo czasu od stosunku a fakt,że nie bylo wytrysku jeszcze bardziej zmniejsza to ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Juz wzielam ta tabletke 13h po czasie. Moje pytanie brzmi: czy jest ryzyko zajscia w ciaze jesli wspolzylam w sobote bez wytrysku a o tabletce zapomnialam we wtorek wieczorem i wzielam dopiero dzisiaj rano? czy od soboty minelo wystarczajaco duzo czasu, żebym mogla sie nie martwic? to ze nie było wytrysku chyba dodatko zmniejsza ryzyko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
Kurcze, a myslalam że sie nie wysłało :) był jakiś problem z serwerem, a jednak sie wysłało. Przepraszam,ze 2 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przyznam ze dzisiaj mam takie przyjemne piersi.. nie wiem moze mi troszke urosna? .. nie bola mnie nic a nic ale za to sa strasznie twarde.. ciekawe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zapominalska istanieje takie ryzyko, bo stosunek był w tygodniu poprzedzającym zapomnięcie tabletki. jeżeli stosunek był bezwytryskowy ryzyko się zmniejsza. minęły 4 dni, a pemniki zyją przeciętnie 3-4 doby, w skrajnych przypadkach 7. na Twoim miejscu bym nie panikowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
coupelle urosnąc, na pewno nie urosły, bardziej opuchły. tabletki to nie zabeig chirurgiczny i po nich piersi Ci nie urosną na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominalska
bocobybylogdyby -> dziekuje za odpowiedz, mam nadzieje, że faktycznie nie mam sie co martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia 222
pierwszą tabletke wzielam pierwszego dnia krwawienia. po tej tabletce okres mi sie zatrzymal. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa090
Gdzie można znaleźć "instrukcję" samobadania piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa090
gdzie można znaleźć "instrukcję" samobadania piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa090
gdzie mozna znalezx "instrukcje" samobadania persi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zenobia 222 tak, to może się zdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kolorowa090 www.google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziapas
Czy ranigast, malox bądź ich odpowiedniki mogą zmniejszać skuteczność tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce skrocic 7-dniowa przerwe w braniu tabletek o dwa dni. na ulotce pisze ze tak mozna. czy wtedy trwający okres sie zatrzyma? tzn. czy przestane krwawic? chce zaznaczyc ze glownie z tego wzgledu chce skrocic ta przerwe, bo wyskoczyl mi niespodziewany wyjazd i bardzo mi zalezy zeby nie miec okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce skrocic 7-dniowa przerwe w braniu tabletek o dwa dni. na ulotce pisze ze tak mozna. czy wtedy trwający okres sie zatrzyma? tzn. czy przestane krwawic? chce zaznaczyc ze glownie z tego wzgledu chce skrocic ta przerwe, bo wyskoczyl mi niespodziewany wyjazd i bardzo mi zalezy zeby nie miec okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
laavia skracając 7dniową przerwę zmienasz dzien rozpoczęcia następnego krwawienia. jak Ci wyskoczył wyjazd, możesz przerwy nie robić w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny.. wam tez tak wypadaly wlosy? wczesniej tez mi troche wypadaly (tzn przed braniem tabletek) ale za duzo z tym nie robilam.. ale teraz to masaakra.. prawie garsciami.. nie wiem co robic! prosze pomozcie mi.. czy taka zwykla skrzypowita (czy jak jej tam) pomoze? przyznam sie ze oprocz tego nie mam zadnych wiekszych dolegliwosci wiec chyba tabletki az tak zle na mnie nie dzialaja zeby je odstawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×