Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość czuci
Wcześniej miałam novynette i w sumie były nawet ok, chociaż czasami miałam huśtawkę nastrojów.Teraz biorę yasminelle 9 miesięcy i ostatnio miałam huśtawkę nastrojów, nie trwało to długo bo parę dni, ale zastanawiam się czy to normalne?? A najśmieszniejsze jest to że do tej pory nie miałam żadnych badań odnośnie tabl. żeby je dobrze dobrać, ani badania krwi, ani wątroby, ani piersi, jedynie cytologie.Czemu ginekolodzy nie zlecają tych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola21
myśle ,ze o te badania trzeba się samemu dopominać bo oni sami to nie wpadają na taki "genialny" pomysł przebadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelinaaa
no cóż odnośnie badań to ja też zadnych nie miałam, gin zrobiła mi tylko usg nic wiecej i zapisala yasminelle bo ponoć są najlepsze na rynku...z poczatku tez strasznie to znosiłam, mdłości, bóle głowy, skurcze łydek(po których nie mogłam 2 dni chodzić) itp. teraz troche przechodzi, właśnie mam 7dniową przerwe i zaczne 3 blister zobaczymy jak bedzie dalej;) a jeśli chodzi o solarium to ja chodze cały czas i żadnych plam na skórze nie mam, więc nie wiem...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxz
czy mieta moze oslabic dzialanie yasminellek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam, mam pytanko - czy magnez plus potas mozna przyjmowac caly czas czy trzeba robic przerwe? z gory dzieki za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuci
podłączam się do tego pytania bo też często pije miętę (bo lubię)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Biore poniewaz Yasminelle wypłukują go z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilcia85
BRAK MIESIACZKI PO YASMINELLE !!!! moj ostani post sie chyba nie ukazal wiec pisze na nowo..po odstawieniu table nie mam okresu jakies 2 mies...bylam u gina dal mi tabl na wywolanie i powiedzialam ze na nowo chce powrocic do antykoncepcji, wiec powiedzial ze w przyszlosci prawdopodobnie bede miec problem z zajsciem w ciaze..wiec sama nie wiem co robic? boje sie ze pogorszy mi sie wszytsko z tymi kobiecymi sprawami..czy moze nie ma sie jeszcze czym martwic POŁOŻNA MOZE TY POMOZESZ??? Z GORY DZIEKI P.S.moja kolezanka rowniez po yasminelle ma ten sam problem, ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych poza suchoscia pochwy ale teraz juz sama nie wiem .... doradzcie !!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrocia ---- a masz objawy? Leczy sie przyczyne a nie objaw.Jezeli po miesiacu lub dwoch nie ma poprawy to trzeba zmienic tabletki.Z potasem i magnezem nie mozna przesadzac i leczyc sie nim samemu na dluzsza mete.A jezeli nic Ci nie dolega i chcesz brac profilatycznie to nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
młoda polozna --dzieki. Mam nocne kurcze łydek więc dlatego łykam ale chyba zrobie sobie przerwe i zobacze jaki rezultat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelinaaa
a ja slyszałam od wielu osób ze jak sie bierze tabletki anty to powinno sie brać 1 tabletke magnezu dziennie...zaczełam tak robic i moje skurcze lydek ustąpiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminelllka
Hej, mam pytanie, dziś na 2 dzień po odstawieniu luteiny dostalam okres, w sumie niedawno mi sie zaczął ale jes taki dziwny ... ni to krew ni to brązowe plamienie ... nie wiem, lekarz powiedział zebym wziela Yasminelle jak sie okres zacznie, czyli co ? dziś brać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 22
witam!ja rowniez odstawilam Yasminelle i tez martwilam sie kiedy dostane okresu,ale na szczescie po 32 dniach ale dostalam:)wczesniej mialam bardzo nieregularny,a tabletki anty biore juz rok wiec mysle ze sie wyreguluje i nastepna miesiaczka bedzie juz dobrze!Procz tego po odstawieniu mam obfita i bardzo bolesna miesiaczke Ale ogolnie z tabletek jestem zadowolona POZDRAWIAM:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelleee
czy etylefryna ktora zwieksza cisnienie krwi moze zmniejszyc dzialanie tabletek?bo nie moge nigdzie tego znaleść, jesli ktoś wie to bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabela88
Młoda położna - ostatnią tabletkę z blistra wzięłam 5 godzin później niż powinnam, czy możlwe jest, że przez to teraz opóźnia mi się krwawienie z odstawienia? Powinnam dostać właśnie i dzisiaj i wciąż nic :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może moje pytanie jest banalne i zadawane dziesiątki razy, ale nastukałyście już 600 stron, siedziałabym do poniedziałku szukając odpowiedzi :) czy przeziębienie mogło spowodować opóźnienie krwawienia z odstawienia? Nie biorę antybiotyków, tylko jakieś rzeczy pokroju TheraFlu. Jednak niepokoi mnie to, że zawsze dostawałam okres czwartego dnia przerwy, nawet w podobnych przypadkach, o ile dobrze pamiętam, a tym razem nic. Wiem, że mam jeszcze te trzy dni, ale czy komuś też zdarzyło się coś w tym stylu? Mam już na koncie tabletkę awaryjną, więc nie dziwcie się, że takie rzeczy mnie stresują :) pozdrawiam i dziękuję za pomoc z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabela88
Młoda położna - ostatnią tabletkę z blistra wzięłam 5 godzin później niż powinnam, czy możlwe jest, że przez to teraz opóźnia mi się krwawienie z odstawienia? Powinnam dostać właśnie i dzisiaj i wciąż nic :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeee
hej dziewczyny...mam pytanko...biore 2 opakowanie yasminelle...wszystko jest ok ale d czasu rozpoczecia 1 opakowania wystapiło u mnie swędzenie nóg od kostek aż do ud...czy to ma związek z tymi tabletkami??zdarzyło wam się coś takiego?? szczerze mówiac swedzenie powtarza sie co dzien,w nocy czasami tak się drapie przez sen że rano budze się z małymi strupkami...nie wiem czy udac sie z tym do lekarza czy to moze przejsciowe z braku jakiejs witaminy...doradźcie proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noctua
Witam wszystkie dziewczyny bardzo serdecznie, jestem tu pierwszy raz bo na dniach będę zaczynała brać yasminelle. Myślałam, że już antkoncepcja hormonalna mnie ominie-wcześniej brałam harmonet i nie było za różowo więc za namową, oczywiście lekarza, odstawiłam tabletki i pogodziłam się z prezerwatywami.Niestety rok po odstawieniu przypałętało mi się paskudne zapalenie przydatków z ropniem jajnikowo-jajowodowym po stronie lewej(szpital, antybiotyki, punkcja etc.).Teraz jest ok.Byłam właśnie na kontroli i lekarz, który mnie prowadził w szpitalu przepisał mi yasminelle, ponieważ mam teraz strasznie długie okresy( ok. 12-14 dni) no i podobno tabletki zabezpieczają nieco jajniki i macicę.No to tak po krótce a teraz moje pytanie. Czy chlorofil i iskial, które biorę na wzmocnienie mają działanie na yasminelle.Szukałam w internecie i nic.Skoro bedę brała tabsy to rezygnuję z gumek:):):)Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabela88
Młoda położna - ostatnią tabletkę z blistra wzięłam 5 godzin później niż powinnam, czy możlwe jest, że przez to teraz opóźnia mi się krwawienie z odstawienia? Powinnam dostać właśnie dzisiaj (25.09) i wciąż nic :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastka233
cześć dziewczyny..może moje pytanie jest banalne ale cóz..zostanawiam sie czy to prawda ze zaraz po wzięciu tabletki nie mozna isc do toalety sie now iecie załatwić..no bo chyba nie wchłania sie ta tabletka tak od razu..wiec nie zaszkodzi to?kurcze bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
nastka--> no bez przesady:)tak jak jest to zaznaczone w ulotce niebezpieczne są silne biegunki i wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ważnym pytaniem
mam pytanie, jak już tabletki nie zadziałają, to jak rozpoznać ciążę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelleee
czy etylefryna ktora zwieksza cisnienie krwi moze zmniejszyc dzialanie tabletek?bo nie moge nigdzie tego znaleść, jesli ktoś wie to bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
witam. to znowu ja... nareszcie dostałam okres po odstawieniu tabletek po 35 dniach:-) i dziś znowu zaczynam brać tabletki Yasminelle. i Młoda położno moje pytanie jest dość typowe: otóz dziś biorac pierwsza tabletke czyli w pierwszy dzien okresu jestem juz od dzis zabezpieczona tak? i to ze mialam tylko misieczna przerwe nic nie przeszkadza- tj.niepowoduje jakis zmian w organizmie inie oslabia ochrony? tak?prosze o odpowiedz! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta00
Witam wszystkich. Tabletki yasminelle zaczełam brać niecaly miesiąc temu, w 5 dniu cyklu. Mam problemy z jajnikami i miesiączkami, tabletki są na uregulowanie tego wszystkiego bo po każdym leczeniu wciąż miałam bóle brzucha i problemy z jajnikami. Tabletki biorę na noc i to różnie, o 21,22 albo 23... Współżyję z chłopakiem bez dodatkowych zabezpieczeń. Moje pytanie ; Czy mogę zajść w ciążę? Lekarz powiedział, że mam 12h na wzięcie gdy zapomnę, ale czy to napewno mnie zabezpieczy? Proszę o odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
witam dostałam dzis tj. 35 dnia cyklu okres po miesiecznej przerwie bez tabletek. i dzistj. w pierwszy dzien cyklu rozpoczynam branie Yasminelle . i czy fakt ze dopiero co skonczylam brac yasminelle bralam go przez 10 miesiecy, ginekolog zarzadzila mi miesieczna przerwe, i terazznowu biore Y. nie wplynie niekorsystnienato ioslabi mi moja opchrone?? biorac dzis pierwsza tabletek sytuacjajestidentyczna jakbym wczesniej nie brała juz tabletek anty? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym sie nie skusila na zakup tabletek przez internet;/ wole zaplacic wiecej i miec pewnosc ze jest wszystko wporzatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxz
Nigdy ale to przenigdy nie kupiłabym leków w necie, a juz napewno nie hormonkow od ktorych dzialania w zasadzie zalezy moje dalsze zycie. niestety nie mam pewnosci co do takich lekow, o do sposobu ich przechowywania. a potem jedna z druga kupia i stwierdza- brałam wszystkie a wpadlam, to napewno wina tabletek bo nie chronia. a my popadamy w schizy. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×