Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Anka050991
Pomogł Ci Yasminelle??!! :D To jest nadzieja, ze mi tez pomoze :) Niestety na pytanie odpowiedziec narazie nie jestem w stanie, bo zaczynam go brac dopiero za 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroniś
Pomoglo to malo powiedziane:) w koncu moge robic co chce w okres:) mam nadzieje,ze Tobie tez pomoga, bo daje to niewyobrazalny komfort psychiczny i fizyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
czy jeśli podczas brania tabletek antykoncepcyjnych wyspępuje biegunka to oznacza to ze nie są one tolerowane przez organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelinaaa
mam takie pytanko..czy ziołowe tabletki uspakajające mają jakiś wpływ na yasminelle?chodzi mi czy osłabiają jej działanie?musze coś zacząć brać i sie tak zastanawiam czy nie obniży to skuteczności antykoncepcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroniś
Młoda położno czy jest to normalne ze okres mam raz bardzo obfity i dlugi a raz skapy i krotki? Ja mam takie naprzemiennie i troche mnie to niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
Młoda położna pisałam kilka stron temu o moim kłopocie... otóż po krótce dostałam dostałam okres 3 dni przed końcem opakowania ale wybrałam tabletki do konca blistra czyli 3 tabletki i zglosilam sie do ginekologa a ona kazala mi zrobic miesieczna przerwe i kiedy dostane okres zaczac nastepny blister...a ostatni okres zaczal mi sie 23sierpnia i trwał lacznie ok 9 dnibo razem z tym który powinnam dostac w tygodniu przerwy....:-///i dzis jest 31dzien a ja nadal okresu nie mam ! co moze byc tego powodem...??? czy to jest normalne po odstawieniu tabletek???bo w ciazy przeciez nie moge byc skoro tabletki wybrałam do konca! a w ciagu tego miesiaca nie kochałam sie... pani ginekolog przyjmuje dopiero w srode.... prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelinaaa
dziękuje młoda połozno za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tabletek yasminelle
Co do tabletek Yasminelle to tak przytyłam po nich w ciągu 3 tygodni 2 kilo, już 3 tygodnie mam okres/plamienie, ból głowy i mdłości a tak poza tym to w porządku ... zobaczymy jak będzie dalej to dopiero pierwsze opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pilnie o radee
biore yasmenelle o 4 mies,w sobote skonczylam ost opak. bralam je aby poprawic wyglad twarzy i ze wzgledu na zabezpieczenie ale... co do cery to nie jest wcale dobrze;/ wiec chcialabym brac diane aby poprawic sobie ta cera a mam 20lat;/ wiec wiadomo ze chce sie wygladac atrakcyjnie i miec ladna buzie... Czy przejscie nie bedzie zle i niekorzystne??? prpsze o radebo zamierzam zmienic jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veroniś --- wystarczy uzyc wyszukiwarki,temat byl poruszany milion razy.Krwawienie ,krwawieniu nie rowne. lenka797 ---- ja bym na Twoim miejscu zmienila lekarke,bo odstawnienie tabletek na miesiac sluzy tylko i wylacznie rozregulowaniu gospodarki hormonalnej.Cykl fizjologicznie moze trwac do 35 dni.Wiec nawet nic Ci sie nie spoznia.A odstawnie tabletek jak najbardziej sluzy wydluzeniu cyklu. muchomorek_83 ---- jezeli po 3-4 blistrze nie bedzie lepiej to mozesz zastanowic sie nad zmiana.,oczywiscie razem z lekarzem. prosze pilnie o radee ---- a czy Twoje problemy z cera wynikaja ze zwiekszonej ilosci androgenow?Diane to konska dawka hormonow,dajaca duzo skutkow ubocznych i odchodzi sie juz od jej stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitula*
młoda położna ---- mam takie pytanie :) 2 lata temu brałam Diane i nie miałam żadnych skutków ubocznych, czy przy Yasminelle która mam zacząć niedługo brać możliwe jest że one wcale nie wyskoczą ? Dużo jest takich przypadków ze wyskakują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitula*
No skutki uboczne :P czy duzo jest takich przypadków, że się one pojawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitula* ---- szczerze mowiac, to nie prowadze zadnych statystyk...Jezeli tabletki sa dobre dobrane to nawet jezeli sie pojawia to nie sa one uciazliwe.Diane i yasminelle to jak ogien i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pilnie o radee
rozumiem...Wiec jaka ewentualna zmiana nie bylaby az tak ogromna??? Yaminelle to moje pierwsze tabsy dlatego nie mam zadnego doswiadczenia z innymi. na dodatek mojej gin tera znie ma i nie wiem co mam zrobic;/ na jakie inne moznaby byllo zmienic ktore sa silniejsze i dzialaja lepiej na cere???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenke797
mloda polozna czyli to ze nie bralam tabletek przez miesiac moze wydłuzyc mi cylk wiecej niz 35dni? sajakies sposoby na wywolanie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze pilnie o radee ---- a Twoje problemy z cera wynikaja z zaburzen hormonalnych? Bo jezeli nie, to tabletki nic nie dadza.Cery nie leczy sie u ginekologa tylko u dermatologa albo gin-endo. lenke797 ----- mija Ci dopiero 31 dzien cyklu a ty od razu chcesz wywolywac?To jest jeszcze fizjologia.Na wywylownie okresu stosuje sie hormony przepisane przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pilnie o radee
tak doskonale o tym wiem od kogo powinnam zaczac leczac buzke, od 1,5 roku leczylam u dermat, nie mam duzego tradziku tylko moja twarz jest jakby w podskornych malych grudkach, nie jest to oczywiscie bardzo widoczzne ale jest. Derm zalecil mi wlasnie branie tabl anty,czego nie chcialam i do tej pory bym sie nie zgodzila,bo jako zabezpiecz uzywalismy zawsze gumek i nie bralabym ich gdyby nie to ze chce poprawic tą buzke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze pilnie o radee ----- to w takim lekarz powiniem dobrac Ci odpowiednie tabletki.Jezeli Twoj ma male doswiadczenie to idz do drugiego.Przez net nikt Ci tavbletek nie dobierze.Kazdy reaguje inaczej.Antybiotyki i kwasy nic nie daly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaad
witam was mam pytanie bo sie strasznie stresuje...:( biore yasminelle ale niestety w tym miesiacu regularnosc ich brania spadla mi , mialam w tym miesiacu sporo problemow rodzinnych i wyjazdy powodowaly to ze czasem zapominalam brac tabletek anty..moje spoznienia wynosily srednio ok 3 godzin...myslicie ze skutecznosc jest obnizona mocno?:( teraz jestem w 4 dni rpzerwy a klrwawienia dostawalam w ok 3:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niaad ---- jezeli czesto zdarzalo Ci sie tak skakac to moglo to wplynac na obnizenie dzialania .Zeby tabletki spelnialy swoja role to poziom hormonow musi byc staly.Nie moze sie za bardzo wahac, tym bardziej przy tabletkach niskoskladnikowych.Fakt,ze nie dostalas jeszcze krwawienie o nczym nie swiadczy.Moze pojawic sie na poczatku przerwy a moze i w ostatnim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaad
tak wiem...moje opoznienia byly ok 3godzinne ale nie codziennie...boze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.anna
Mam taki problem. Od ponad 8 miesięcy biorę Yasminelle. Nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych. Ostatnio się przeziębiłam. Piłam Fervex, polopiryne i rutinoscorbin. Czy mogło to mieć wpływ na skuteczność tabletek?? Gdyż ni z tą ni z owąt zaczeło mi się krwawnienie . Podkreślę, że przez ostatnie 3 tygodnie nie odbywałam żadnych stosunków, miałam normalne 7 dn przerwy po odstawieniu, tydzień tamu byłam u ginekologa i wszystko było ok. Krwawienie zdziwiło mnie bardzo, gdyż jestem właśnie po pierwszym tygodniu brania tabletek z nowego opakowania. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś ustosunkował się do mojego zapytania. Liczę na pomoc Młodej Położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
J.anna Polecam wyszukiwarke albo cofniecie sie do poprzedniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu ale
ale mam watpliwosci. zawsze biore tabletki yasminelle miedzy 21 a 23. raz wyjatkowo musialam wziasc wczesniej bo wyjezdzalam na poligon z moimi zolnierzami. moja lekarka stwierdzila ze moge wziasc tabletke o 16.30, a nastepnego dnia kazala mi wziac normalnie ok 21.w zasadzie nie mialam czasu sie zastanawiac czy to jest dla mnie dobre. ale teraz zaczelam sie zastanawiac czy ochrona antykoncepcyjna zostala zachowana?prosze rozwiejcie moje watpliwosci. powiem jeszcze ze przez tydzien po tej zmianie nie uprawialam seksu. Kochalam sie z moim partnerem dopiero po 1,5 tygodnia od tej zmiany. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
nie wiem czemu ale Jak jednorazowo wezmiesz duzo wczesniej to nic sie nie stanie.Gorzej jak skaczesz z godziny na godzine.Mi lekarz tez powiedzial,ze jak raz czy dwa zdarzy mi sie wziasc tabletke z 3-4 h wczesniej czy pozniej to nic sie wilekiego nie stanie.Uczulal mnie tylko na to,zeby nie powtarzalo sie to czesto,bo tak jak wspminala polozna yasminelle maja niska dawke i takie wahania moga obnizyc zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie amatorka
prosze pilnie o radee- tabletkami tego nie lecz. Ja tez to mam...skoncz z jedzeniem potraw o bardzo skrajnych smakach. czylo nic bardzo ostrego, nic bardzo kwasnego, bardz slodkiego... Dobrze na to robia pilingi groboziarniste. Wez platki owsiane zalej wrzatkiem troche pomiazdz je lyzeczka. calosc zawin w gaze i pocieraj tym twarz tak z 15 minut. mi to mija z wiekiem...Kosmetyczka sprawnie mi to oczyszcza i na kilka miesicecy mam spokoj...To jest kwestia rodzaju skory i jej wrazliwosci a nie hormonow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×