Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Niestety u kobiet górę biorą nerwy i obawy. Rozumiem inne dziewczyny w 100% przed strachem. Jak biorę Yasminelle to nie zabezpieczamy się prezerwtaywami, ale miewam napady typu " a może tabletki nie działają i jestem w ciąży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
bocobybylogdyby... Jeszcze nie do konca jestem tak bardzo swiadomo i przyzwyczajona do tego, ze tabletki jednak sa bardzo skuteczne ;p dlatego czasami jeszcze w zaleznosci od nastroju uzywamy gumki, albo nie, ostatnio nam sie zdarzylo. Jeszcze nie do konca im ufam jak powinnam, to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki ;) mam maly problem dzisiaj biore właśnie 9 tabletke Yasminelle z mojego pierwszego opakowania ;) okres nie ustaje caly czas mnie meczy.. a apetyt mam wilczy ! jem wszystko Co mi sie nasunie ! czy to mozliwe ze w tak krotkim czasie tabletki tak zadziałaly na moj apetyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaa455
Jestem dopiero przy drugim opakowaniu yasminelle i chcialam sie dowiedziec czy robi roznice, jezeli tabletke nie biore o stalych porach? tzn raz biore o 20, raz o 21 a raz o 22, czy ma to jakies wieksze znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
ciekawskaa455... Nie musisz zazywac tabletek o stalej godzine, ale o stalej porze. Wazne, zeby sie nie spoznic o 12h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Witajcie, Biorę pierwszy ms. yasminelle ,wcześniej stosowałam plastry.Mam pytanie...jak szybko dostajecie okres po odstawieniu tabletek? w 1dzień, drugi czy jak? Przerwa 7dniowa zaczęła mi się od niedzieli,ale do dziś nie mam okresu,ba nawet nie mam żadnych objawów ,nie boli mnie brzuch,jajniki,nic... Dziwi mnie to bardzo,czy to jakiś skutek uboczny tabletek czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlynkowa- u mnie okres wystepuje roznie w czasem w 3 a czasem w 4 dniu przerwy . To napewno nie jest zaden skutek uboczny , skoro przerwe rozpoczelasc w niedziele to to dopiero 4 dzien a okres rownie dobrze moze wystapic 5 lub nawet 7 dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlynkowa- u mnie okres wystepuje roznie w czasem w 3 a czasem w 4 dniu przerwy . To napewno nie jest zaden skutek uboczny , skoro przerwe rozpoczelasc w niedziele to to dopiero 4 dzien a okres rownie dobrze moze wystapic 5 lub nawet 7 dniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze 4 dnia, jak brałam inne tabletki niz yasminelle.Odkąd yasminelle (teraz 3 opakowanie) to przy pierwszym opakowaniu 4 dzień,a przy drugim 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexona M
cześć mam pytanie do młodej położnej.Odebrałam dzisiaj wyniki badań biorę tabsy od 9 m-cy z powodu endometriozy, i zaniepokoiłam się bo ma OB 25 nigdy takiego nie miałam czy jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakobitaa
mloda polozna-dziękuje bardzo za odpowiedz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaa
w Lublinie na narutowicza ( w tej naptece co jest duuuuza kolejka tabletki kosztuja 36.98 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia636
w Lublinie na narutowicza ( w tej naptece co jest duuuuza kolejka tabletki kosztuja 36.98 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MŁODA POŁOŻNO CZY
Jak miałam 7 dniową przerwę strasznie się przeziębiłam i przez 3 dni brałam Modafen, dzisiaj rano wzięłam już scorbolamid i później już nic,bo o 15 zaczęłam 4 opakowanie i chciałam spytać czy picie fervex dalej na przeziębienie będzie miało jakiś wpływ na działanie tabletek Y ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateeeee
witam a ja kończe juz czwarte opakowanie...od 5 dni bolą mnie piersi i sa nabrzmiałe czy to moze oznaczac ze jestem w ciązy czy tez przygotowanbie organizmu przed zbilzającym sie krwawieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee22
hej mam pytanie pol roku bralam yasminelle ale musialm przestac bo nie regulowaly mi okresu!! przeszlam wczoraj po 7 -dmio dniowej przerwie na yasmin :( czy tez jestem juz normalnie zabezpieczona czy mam uwazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunuś
witam dziewczyny! słuchajcie, dostalam dzisiaj okres, chcialabym zaczac brac yasminelle. wiem ze powinnam brac 1 dnia okresu, ale nie mialam dzisiaj jak isc do apteki. czy moge je jutro zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ulotce jest napisane, że przed ciążą jesteś chroniona,jeśli weźmiesz tabletkę w 1 dniu okresu, a jeśli weźmiesz pomiędzy 2 a 5 dniem okresu, to przez 7 dni musisz stosować dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka 22
mam pytanko mianowicie biore yasminelle od miesiaca dzis wlasnei zaczelam drugie opakowanie problem tkwi w tym ze strasznie boli mnie glowa bol jest wrecz nie do wytrzymania. Nie wiem czy jest to spowodowane tabletkami czy pogoda ale fakt ze dopiero po tych tabletkach zaczelam sie tak czuc dzwonilam do mojej ginekolog i mowila zebym jeszce brala te tabletki przez 7 dni i jesli bol nie przejdzie to mam sie z nia skontaktowac..co myslicie na ten temat?czy ktoras z Was ma podobne objawy?dodam jeszce ze bol utrzymywal sie nawet w tygodniu przerwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Ja mialam bole glowy przy pierwszych tabletkach, dokladniej przy 1. opakowaniu. Ginekolog kazal przeczekac i faktycznie organizm sie przywyczail,a głowa przestala bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Mam pytanie odnosnie odstawienia tabletek. Musialam zrezygnowac z brania Y, teraz jest 3 tydzien jak ich nie biore (wliczajac tydzien przerwy) od okolo 2 tyg, czyli wtedy kiedy odblokowala mi sie prawdopodobnie owulacja mam bardzo obfity śluz, raz mokry, raz taki lepki, ale jest go bardzo duzo, nigdy czegos takiego nie mialam. Czy to normalne? I po jakim czasie mniej wiecej moj organimz przestanie wariowac? Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Mam pytanie odnosnie odstawienia tabletek. Musialam zrezygnowac z brania Y, teraz jest 3 tydzien jak ich nie biore (wliczajac tydzien przerwy) od okolo 2 tyg, czyli wtedy kiedy odblokowala mi sie prawdopodobnie owulacja mam bardzo obfity śluz, raz mokry, raz taki lepki, ale jest go bardzo duzo, nigdy czegos takiego nie mialam. Czy to normalne? I po jakim czasie mniej wiecej moj organimz przestanie wariowac? Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyg_zag
młoda położno--- czy mięta wpływa na yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
zyg_zag mieta nie wpływa, tak samo jak i herbata i kawa i jakiekolwiek inne napoje które pije sie na porządku dziennym VC śluz to najnormalniejsza w świecie rzecz i nie wydaje mi się aby twoj organizm wariował. Kazda kobieta raz go ma wiecej raz mniej, raz jest gestszy, raz rzadszy kateeeee od kiedy to nabrzmiałe piersi są oznaką ciązy? tabletki czasem powoduja takie dolegliwosci, typu drazliwosc i nabrzeminei piersi i nie jest w tym nic niepokojacego. MŁODA POŁOŻNO CZY żaden z lekow ktore wymieniłas nie wpływa na działanie yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po yasminelle dostalam zylaki i doktorka kazala mi odstawic,schudlam po tych tabletkach to jest plus.ale jak odstawilam to znowu do swojej wagi wrocilam.dodam ze biust mi tez urosl, ale tez po odstawieniu wrocil do wczesniejszych rozmiarow.yasminelle bralam pol roku, przez pierwsze 2-3 miesiace orgaznizm sie przyzwyczaja do tabletek i dlatego mozecie czuc sie zle.po 3 miesiacach wyrownuje sie wszystko:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyśka90
Witam. Kieruję się z takim może trochę głupim pytaniem. Czy w momencie gdy biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie, uprawiałam tylko stosunki przerywane a od dwóch miesięcy w ogóle nie uprawiałam seksu, miałam normalne krwawienia z odstawienia, jest szansa że jestem w ciąży? Zastanawia mnie to po prostu bo mam wrażenie że mam dziwne objawy, np. wzmożone wydzielanie gęstej białej wydzieliny, dziwne bóle w dole brzucha. Moze to w ogóle nie ma znaczenia, po prostu nurtuje mnie to czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyśka90
Witam. Kieruję się z takim może trochę głupim pytaniem. Czy w momencie gdy biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie, uprawiałam tylko stosunki przerywane a od dwóch miesięcy w ogóle nie uprawiałam seksu, miałam normalne krwawienia z odstawienia, jest szansa że jestem w ciąży? Zastanawia mnie to po prostu bo mam wrażenie że mam dziwne objawy, np. wzmożone wydzielanie gęstej białej wydzieliny, dziwne bóle w dole brzucha. Moze to w ogóle nie ma znaczenia, po prostu nurtuje mnie to czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyśka90
Witam. Kieruję się z takim może trochę głupim pytaniem. Czy w momencie gdy biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie, uprawiałam tylko stosunki przerywane a od dwóch miesięcy w ogóle nie uprawiałam seksu, miałam normalne krwawienia z odstawienia, jest szansa że jestem w ciąży? Zastanawia mnie to po prostu bo mam wrażenie że mam dziwne objawy, np. wzmożone wydzielanie gęstej białej wydzieliny, dziwne bóle w dole brzucha. Moze to w ogóle nie ma znaczenia, po prostu nurtuje mnie to czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
A wiesz skąd się biorą dzieci? Jak można nie uprawiać seksu i być w ciąży? Ile masz lat? Ludzie dorośnijcie do seksu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa_pyskata
Ja mam pytanie. Dziś kupiłam tabletki i nie wiem po ilu dniach mogę zacząc współżyć.. Dziś zażyłam pierwszą tabletkę. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×