Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość aaa_pyskata
Ja mam pytanie. Dziś kupiłam tabletki i nie wiem po ilu dniach mogę zacząc współżyć.. Dziś zażyłam pierwszą tabletkę. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexona M --- a w jakim celu robilas badania i czy tylko OB? Moze morfologia? OB jest wrazliwe na wszelkie infekcje i stany zapalne w ogranizmie.Nawet te najbardziej blahe.Jak masz katar,jakas najmniejsza infekcje, okres,bole stawowe i inne to OB automatycznie leci w gore.Endometrioza tez moze byc tego powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
martyśka90 jeżeli krwawienia z odstawienia występowały regularnie, a od 2 miesiecy nie uprawiałaś seksu to nie zamartwiaj się niczym. ja bóle podbrzusza mam często, a gesta białawą wydzielinę praktycznie przez cały czas. jedną z funkcji, ktore pełnią tabletki, to też zagęszczanie śluzu, dlatego podczas ich brania mozna odnosic wrażenie ze mamy wiecej gestego śluzu. nie ma w tym jednak nic niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyśka90
Do Mlynkowej Jeśli ja nie dorosłam to Ty nie nauczyłaś się czytać ze zrozumieniem, Napisałam że uprawiałam seks ale przerywany co daje potencjalną możliwość zapłodnienia. Do bocobybylogdyby Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Jestem po prostu panikarą z natury a że jeszcze doszły do tych objawów dziwne wzdęcia to zaczęłam się zastanawiać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaaa
aaa_pyskata ----- jesli wzielas pierwszego dnia okresu to juz na drugi dzien jestes zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle pytan
Mam pytanie co do podwojnego zabezpeczania. 1.Czy globulki antykoncepcyjne moga oslabic dzialanie prezerwatyw? 2.Czy globulki moga wejsc w jakas interakcje z tabsami anty i oslabic ich dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle pytan ----- 1.Tak. 2.A po co stosowac to swinstwo z tabletkami anty? Nie wchodza w interakcje.Ale jak lubisz jak jak Ci musuja babaleki w pochwie,nie lubisz seksu oralnego i lubisz robic 15 minutowa przerwe w trakcie aktu milosnego to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę odpowiedzcie
plamienie z odstwienia mam zawsze do środy i wtedy też biore pierwszą tabletke, wieczorem juz nie mialam plamień i kochałam sie z facetem, a w nocy znowu dostałam krwawienie :( nie wiem co o tym myślec?czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę odpowiedzcie --- nie ma czegos takiego jak plamienie z odstawienia,tylko krwawienie z odstawienia ,ktore pojawia sie w 7 dniowej przerwie.Wiec jaka jest u Ciebie roznica miedzy plamieniem a krwawieniem,ktore dostalas teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
dziewczyny wczoraj pisalam ze po odstawieniu tabletek Y mam bardzo duzo sluzu, wiecej niz kiedy je bralam:P dzisiaj bardzo boli mnie jajnik, czy to mozliwe ze owulacja odblokowala mi sie dopiero po 3 tyg od skonczenia blistra? czy czego to moze byc oznaka? nie przeziebilam sie ani nic podobnego, wiec skad ten osrty bol????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Mam jeszcze jedno pytanie, kiedy mniej wiecej bede mogla wspolzyc na podstawie kalendarzyka +prezerwatywy? Ile czasu (mniej wiecej oczywiscie) bedzie potrzebowal ogranizm zeby wrocic do naturalnego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzciee
jejku młoda położno przepraszam, ale napisałam glupio;/ chodzi mi o krwawienie zawsze mialam do środy i wtedy tez brałam pierwsza pigułke,wieczorem juz krwawienia niemialam, kochalam sie z chlopakiem no i w nocy znowu dostałam krwawienie:( czy to normalne? bo troche mnie to zaniepokoiło:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VC
Młoda położno pytalam czy to mozliwe ze teraz po 3 tyg nie brania tabletek mogla mi sie dopiero odblokowac owulacja. Wiem ze jajniki moga bolec,ale nie wiem czy moze miec to zwiazek z tym, ze odstawilam tabletki czy tak po prostu bola bo bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze odpowiedzciee --- rozumiem,ze robisz 7 dniowe przerwy ,nie krotsze?To bylo jednorazowe krwawienie po stosunku, czy nadal sie utrzymuje i jest to normalne krwawienie a nie plamienie?I ktory blister bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VC ---- ale my nie mozemy wiedziec od czego bola Cie jajniki :-) Jajniki moga bolec od zmiany poziomu hormonow,czyli zaleznie od cyklu badz tabletek antykoncepcyjnych,albo jedno i drugie,moga bolec przy owulacji ( ale nie musza),moga bolec kiedy robia sie torbiele.Nigdy nic nie boli bez powodu.My wirtulanie konkretnej przyczy nie mozemy podac ;-)Nikt tez nie jest w stanie Ci powiedziec kiedy wrocisz do naturalnego cyklu.Sama bedziesz musiala to zaobserwowac.A juz na pewno nie wiadomo kiedy owulacja wroci na swoje miejsce ;-)Na poczatku mozesz byc az nadto plodna ;-) A tez moze sie zdarzyc,ze przez jakis czas bedziesz miala cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzciee
tak robie 7 dniowe przerwy, krwawienie bylo po stusunku i dzisiaj delikatnie plamiłam ale już ustąpiło. Rozpczelam teraz 5 blister..czy nie mam powodów do niepokoju?troche sie przestraszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowa20
miałam podobnie jak Ty tylko to jest móje pierwsze opakowanie tab okres dobiegl końca a po stosunku wystapiło plamienie i trwalo kilka dni troche to ućiążliwe ale da sie przeżyć w porównaniu do dziewczyn które sie tu wypowiadały ja mam delikatne skutki uboczne lekkie plamienie biust pełniejszy no i ten najgorszy problemy z cerą:/ a no i częsciej latam do WC. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei u mnie to wyglada tak że krwawienie z odstawienie zaczyna mi sie w tym tygodniu przerwy , tabletki zaczynam brac w osmym dniu czyli tak normalnie :) z tym ze przewaznie mam tak ze to krwawienie mam jeszcze jeden lub dwa dni po tym jak biore pierwsza tabletke aczkolwiek jest ono juz w znikomych sladach... ale to chyba o niczym zlym nie swiadczy prawda? bo teraz to juz nabieram watpliwosci jak przeczytalam wypowiedz kolezank.i..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei u mnie to wyglada tak że krwawienie z odstawienie zaczyna mi sie w tym tygodniu przerwy , tabletki zaczynam brac w osmym dniu czyli tak normalnie :) z tym ze przewaznie mam tak ze to krwawienie mam jeszcze jeden lub dwa dni po tym jak biore pierwsza tabletke aczkolwiek jest ono juz w znikomych sladach... ale to chyba o niczym zlym nie swiadczy prawda? bo teraz to juz nabieram watpliwosci jak przeczytalam wypowiedz kolezank.i..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmrroowwaaa
jak skroce sobie przerwe o 3 dni to trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc czy to jest niekonieczne?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze odpowiedzciee
lolson krwawienie przy rozpocz. braniu tabletek nie świadczy o czymś złym,tylko mi chodziło o ten stosunek i krwawienie po nim..lajtowa dzieki uspokoilas mnie troche:) rozumiem ze przy braniu tabletek jestesmy caly czas zabezp nawet w tej przerwie i w pierwszym dniu brania czyli 8dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko neo
4 blistry Y. temu mój gin powiedział: będziesz się źle czuła, będzie Ci źle i depresyjnie, klnij doktora ale nie przerywaj zażywania tab! :) tyle że nie mam siły wstać z łóżka, boli mnie głowa, zawroty, coś czego jeszcze nigdy nie miałam... mama namawia mnie do przerwania, ale szczerze powiedziawszy wolę już podejrzewać u siebie anemię niż je odstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlynkowa
Osobiście polecam Tobie,żebyś zrobiła badania krwi i moczu. Jeśli te leki powodują u Ciebie takie stany i to długotrwałe to idz do ginekologa i niech dopasuje inne,trzeba tak długo dopasowywać,żeby w końcu trafić na dobre.Ja podczas brania 1 blistra miałam jeden raz zawrót głowy taki porządny,ale mi przeszło ,organizm się przyzwyczaił,ale jeśli twój nie to radzę zmienić,a nie odstawić zupełnie antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek17
własnie wczoraj zerwałam z chłopakiem i wiem że kolejnego powrotu juz nie bedzie. zostało mi jeszcze mniejsza połowa tabletek.. czy moge przestac je brac juz teraz czy lepiej dokonczyc cały blister. błagam o szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
aniołek17 Oczywiscie,ze dokonczyc.Przerywajac w trakcie zaburzasz gospodarke hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko neo ---- jezeli to Twoj 4 blister to ja bym porozmawiala z lekarzem o zmianie.Po 3 blistrach wszelkie dolegliwosci powinny ustapic.Jezeli chcesz wykluczyc anemie to zrob morfologie.Ale jezeli jest to wina tabletek to kontynuowanie brania moze do niczego dobrego nie prowadzic. mlynkowa ---- nie zgodze sie z jednym.Nie trzeba dlugo dopoasowywac tabletek i zapisywac ich metoda prob i bledow.Wystarczy zlecic pobarnie krwi na poziom estradiolu i porgesteronu... I wtedy latwiej juz dopasowac.Inne tabletki zapisauje sie kobieta z przewaga estradiolu i a innie u kobiet z przewaga progesteronu :-) prosze odpowiedzciee --- ja bym wine \'zwalila\' na stosunek.Jezeli jakies krwawienia nadal beda sie pojawiac po stosunku to powiedz o tym lekarzowi, moze jakas nadzerka sie zrobila. aniołek17 ----- dokoncz blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek-oczywiście,że dokończyć.To,że nie masz chłopaka nie oznacza,że możesz robić sobie totalny bałagan, delikatnie mówiąc, w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia34343
Mloda polozno! nie wiem czy dobrze zrozumialam ale wyzej komus napisalas ze podczas brania tabletek mozesz byc nadto plodna, czyli ze tabletki moga nie zadzialac od raazu? ze to zalezy od organizmu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×