Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Buziulka - dziekuje ci bardzo za troskę.Wiesz co to wyglada tak ze wydaje mi się iz te dziwne łamanie takie w kosciach w okolicy łydek mi przeszło.Teraz mam dziwne uczucie w okolicy ud.Stwierdziłabym że boli mnie własciwie skóra.Ale ostatnio troche pocwiczyłam no i może to to.Ale zobaczę w tym miesiacu idę do gina i zobaczymy co powie. Okres - dostałam dopiero w 5 dniu przerwy.Był normalny ( nie skąpy ale też nie obfity) trwał ok.5dni a potem takie własnie jeszcze przez 2 dni plamienia. Ale wczoraj tak jakby bolały mnie jajniki i tu własnie się zastanawiam czy takk moze być.Normalnie bolały mnie jak bym miała dni płodne. Dieta - jestem na diecie .Czy ktoś mi powie czy ona ma jakies działanie osłabiajace działanie tabl.??Dieta hopenhaska a wiec bardzo surowa. Pozdrawiam papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Buziulka07--->spokojniutko...zrób sobie test i bedziesz wiedziala co i jak:)ja jestem dobrej mysli:)co do tych testow to jest kilka rodzajow...ja jak kiedys robilam(mialam jakies dziwne "schizy")to Pan !! farmaceuta polecil mi :D test strumieniowy...po prostu siusiasz i jush wiesz za 3 minuty co i jak...podobno wykrywaja ciaze 2-3 dniowa ale szczerze mowiac dopiero jak zrobisz test po 10-14 dniach bedzie on bardziej wiarygodny...no i oczywiscie zrobiony rano...zaraz po wstaniu z łózeczka.. Dziewczyny!!co do skutków ubocznych...ja przez pierwzsze opakowanie plamilam,w 3 dniu po odstawiniu dostalam okres który byl wg mnie bardzij obfity niz zwykle a bóle nie minely!!czy to mozliwe??:(:(:( Co do 'suchosci pochwy'to wydaje mi sie ze ten problem zaczyna mnie tesh dotyczyc...po za tym cera wraca do normy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) zdecydowalam sie napisc, bo mam maly problem... Lekarz przepisl mi yasminelle (moje pierwsze tabletki) zaczne brac za jakies 2 tygodnie. Czytalam na ulotce, ze jesli pojawia sie wymioty lub biegunka, nalezy skontaktowac sie z lekarzem i to oznacza, ze tabletki nie beda dzialaly. Mam problemy z zaparciami, zazywam czesto takie srodki jak xenna. Pytanie brzmi czy nadal moge je przyjmowac-tzn srodki na zaparcia. Przeciaz osiagam efekt podobny do biegunki, co wiec ze skutecznoscia tabletek??? Ratujcie dziewczyny, dla mnie to duzy problem...Wiecie cos na ten temat? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dziewczyny :biore tabletki anty. i ostatnio łykam sobie Clarinol cla zeby moja sylwetka powróciła do normalnego wyglady.czy moze to miec jakiś wpływ na tabletki. i jeszcze jedno dzis bior ostatnia tabletke a od 4 dni mam takie uczycie jakbym miała dostać okresu, takie własnie uczucie jak co miesiac co normalnie krwawiłam, troszke sie boje ze te tabletki nie działaja i mam małego stresa :( I czy któras z was ma takie humorki - bo wszystko mnie drazni i szybka sie denerwuje az sie z tym zle czuje :( Z góry dziekuje za pomoc POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO -> gwiazdka866 Tabletki wchłąniaja sie od 3-4 godzin i w tym czasie nie powinnas przyjmować srodków przeczyszczających xenna, bo tabletki anntykoncepcyjne nie beda miały zadnego działania. Ustal sobie pore tak zeby to nie kolidowało ze soba. I powinno byc chyba dobrze Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa333
jaka macie cere przyjmujac yasminelle?Bo mi zaczely wyskakiwac pryszcze na policzkach,ale nie wiem czy to od tabletek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrauuu
hej dzieczęta? mam problem, bo yasminelle zaczęłam brać od 10 dni a nie mieszcze sie w spodnie..czy az tak bym przytyła? I jak jest z ich jutecznościa? od pierwszej tabletki? pomózcie , bo lubie dzieci ale nie az tak bardzo, by od razu się pakować w pieluchy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisanaaa
Teraz napiszę tutaj drugi raz, bo wcześniej pisałam po 2 tygodniach podajże od kiedy zaczełam brac. Do końca brania pierwszego opakowania miałam: - bardzo dużo pryszycz, szczególnie na czole, - cały miesiąc plamienia, - biust powiększył się z miseczki D do E, - piersi mnie tak strasznie bolały, że aż płakałam z bólu, Miesiączkę dostałam w 3 dzień przerwy trwał 3 dni i był bezbolesny i niezbyt obfity Teraz jestem w połowie drugiego opakowania, co się dzieje? - pryszcze są, ale dużo mniej - zero plamień - piersi spowrotem wróciły do mieseczki D - piersi nie bolą w ogóle - duże wahania nastrojów - zero libido - jestem w fazie 'po co ludziom w ogole ten glupi sex' - moje ciało zrobiło się strasznie nabite i twarde, co w moim przypadku jest bardzo dziwne, bo od roku jestem na diecie 1200 kcal i ćwiczę Ogólnie jestem nawet zadowolona z tabletek gdyby nie to, że czuję się do dupy z tym, że nie potrafię ukryć przed facetem, że sex mnie nie interesuje, na czym nasz związek na jakiś sposób cierpi. Robimy to teraz tylko wtedy jak czuje, że powinnam, aby jemu przykro nie było, ale ogolnie mam zero wrażliwości narządów płaciowych. Facet może mnie pieścić godzine językiem a ja nie poczuje poprostu NIC ( a wczesniej nawet nie musiał tego robić). No i to, że moje ciało jest do dupy, mam owsesje na punkcie figury i czuję się teraz wstrętnie, co to w ogole za brzuch ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
cześć wszystkim:) no i stało się po 12 dniach brania yasminelle kochaliśmy się pierwszy raz bez gumki................ pomóżcie bo strasznie się boję że mogę być w ciąży....:(( ot od początku do końca był najprawdziwszy stosunek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
bastka----> po to sa tabletki antykoncepcyjne zeby sie wlasnie nie musiala zastanawiac czy jestes w ciazy!!wszytsko jest ok napewno...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just AT
Witaj! Ja wlasnie we czwartek zaczelam Yasminelle i od piatku praktycznie leze w łózku, jest mi slabo, niedobrze a dzis rano wybierajac sie do pracy zaczelam wymiotowac, na innym topicu ktos mi odpisal ze 5 tabletek to normalka, ze organizm musi sie przyzwyczaic a ja sie zastanawiam dalej, czy nie przerwac jak najwczesniej czy ryzykowac z myslą: poprawi sie nie poprawi? pojde do pracy czy nie? ja rozumiem delikatne objawy mozna przetrzymac ale ja podobnie jak Ty nie moge jesc, w nocy spac, jestem juz bardzo oslabiona, nie wiem czy po przerwaniu w 5-tym dniu zażywania mozna wpakowac sie w jakies powazne skutki takiej decyzji (probowalam sie kontaktowac z moim lekarzem ale sie nie udalo). Dodam ze mialam je zazywac jako asekuracje do innego leku (Flutamidu), ktory przestalam zazywac, wiec nie planuje dobierac do siebie kolejnych tabletek, chcialabym po prostu zakonczyc ta "pomylke" (mam juz za sobą kilka lat antykoncepcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronkaaa
Pierwszy raz slysze o takich skutkach....wg mnie skontaktujcie sie jak najszybciej z lekarzem i niech on podejmie decyzje...ale przy tak skrajnych stanach -gorąc-zimno,wymioty...ja bym chyba sama odstawila...pozniej szybciutko do lekarza i zmiana albo inne rozwiazanie... ja zaczelam wczoraj drugi blisterek i musze powiedziec ze jakies takie rewelacyjne samopoczucie mam:)w ogole positiv nastawienie do wszytskiego!!cera mi "padła"ale wydaje mi sie ze sie regeneruje.... pozdrawiam dziewuszki i głowa do góry,bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felonia
no dla mnie tez to dziwne bo brałam wczesniej diane i nic mi nie bylo a po yasminelle ktore maja mniej hormonow az takie objawy..poczekam do konca tego opakowania i zobacze jutro i tak ide do gina wiec opowiem wszystko co i jak moze mi jakos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastka
Lilly_ liu dzięki za słowa otuchy:) ale powied tak szczerze czy naprawdę nie ma opcji xebym była w ciąży??????????????? proszę powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! ja od poniedziałku łykam drugie opakowanie yasminelle. są to moje pierwsze tabletki anty. co do skutków ubocznych to: przy pierwszym opakowaniu miałam plamienia, trochę bolały mnie piersi, kilka syfików na twarzy się zrobiło, a pod koniec pierwszego op. miałam troszkę nudności, trwały tak mniej więcej tydzień. okres dostałam 4 dnia po odstawieniu. teraz łykam drugie opak. i to co mi troszkę dokucza to zmienny nastrój. czasem mam tak, że chce mi się płakać bez powodu i nie mogę się powstrzymać. może to jest wina tabsów. aha no i skutkiem ubocznym jest też \"suchość pochwy\", ale jakoś sobie dajemy radę z moim kochaniem ;) a jak ta sprawa \"suchości\" wygląda u was? u mnie w mieście yasminelle ma dużą rozpiętość cenową. zaczynając na 37 zikach, na 45 kończąc. polecam apteki arnika, mają tam wieczną promocję na leki hormonalne :) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Bastka--->jest kilka warunkow,ktore jesli spelnilas,nie ma mozliwosci zebys byla w ciazy(tzn prawdopodobienstwo ze jestes jest tak male jak to ze np teraz wjedzie do Ciebie do pokoju tir załadowany kurczakami---gdzies widzialam takie porownanie--trafne!!:P)no ale odpowiedz na kilka pytan:1)czy zazywasz tabsy od pierwszego dnia miesiaczki??2)czy regularnie o mniej wiecej tej samej porze?3)czy zdazylo Ci sie zapomniec jakiejs tabletki?!4)czy bralas jakies antybiotyki z tych ktore wymienione sa w ulotce jako obnizajace skutecznosc tabletek?5)czy wystepowaly jakies ciezkie biegunki,wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Gwiazdka86--->jak sobie radzisz z "suchoscia pochwy"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść DZiewczyny:) Poczytałam sobie wasze wypowiedzi o \"Yasminelle\". Ja przez pół roku brałam \"Harmonet\"( polecam tym które nie chcą przytyc lub mają obfity biust, bo w moim przypadku nic sie nie powększyło:)...libido ok ,żadnych plamień, krwawień, nudności, ...więc ogólnie ocena dla \"Harmoinetu\" 5-....a ten minus z powodu pogorszenia cery...wiec zmianiłam z rady lekrza na polepszenie \"Ysminelle\"...od jutra zaczynam pierwsze opakow... Od nowych tabsów oczekuje: polepszenia cery:) i powiększenia biustu ale tylko troszke:) a reszta niech pozostanie taka jaka była:P...Marzenia?? zobaczymy:) Pozdrawiam i całuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACHA....Lilly_lu ...Najalepsza metoda na suchość pochwy która najbardziej przeszkadza chyba podczas stosunku to tylko i wyłącznie inwencja Twoja i Twojego partnera i głównie partnera czyli jego ślinka...heheh myslałam jak to napisać ..ale nie wymysliłam:P 3MAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafiwal
->Gwiazdka86...co to znaczy jak sobie radzisz??? chcesz wiedziec co wtedy zrobic;/ hmm no chyba nie trzeba ci tlumaczyc;]chociaz jesli chodzi ci o ko0nkrety no to pytaj smialo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ja wlasnie siedze i czytam wasze wypowiedzi i sie doksztalcam bo dopiero bede barala \'yasminelle\' czekam na okres i zobaczymy jak to bedzie.coje sie tylko ze mi sie cera pogorszy ale mam nadzieje ze sie tak nie stanie.chcialabym wiekszy biuscik ale zobaczy sie czy urosnie czy nie:d a pozatym jak cos to wole schudnac niz przytyc:d pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
Witam, Mam do Was takie pytanie...Czy wiecie kiedy tabletki yasminelle zaczynaja swoje dzialanie antykoncepcyjne??Jak zaczelyscie je stosowac to od razu zaczelyscie wspolzycie bez dodatkowego zabezpieczeinia??:)Przepraszam za szczerosc:P Pozdrawiam goraco i prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milkaaa1234
Ja jestem w połowie 1 opakowania, właściwie to biorę już 2 tygodnie. pierwszy tydzień rewelacja - biuścik w normie, "odpuchłam" po tych okropnych Diane, miałam dużo energii i apetyt się zmniejszył. Było mi niedobrze przez jakieś 4 dni ale potem sam przeszło. W drugim tygodniu pojawiło się plamienie, które do tej por nie znikło, ale tym się nie przejmuję, po Diane miałam gorsze rewelacje. Za to pojawiła się gorączka 37,5-38 stopni bez powodu i cały czas trwa. TYm tez się nie przejmuję, bo w końcu organizm przeżywa mały szok i musi się przyzwyczaić :-) Jedyne co mnie wkurza to małae czerwone krostki na policzkach. Wczesniej miałam pryszcze tylko w tak zwanym pasie T, na policzkach nigdy. Nie są to wulkany, ale zaczerwienienia wyglądają tak jakoś "niezdrowo" i trudno się goją. Ale jestem dobrej myśli skoro piszecie, że potem cera się poprawia. A biuścik w 2 tygodniu podskoczył o jeden numer. Nie cieszy mnie to, ale mam nadzieję że chociaż na tym się skończy, przy dianie powiększył się o 2,5 rozmiaru i to wcale nie było zabawne :-( Z libido problemów żadnych. trochę zmienne nastroje ale to chyba przez pogodę bo tak ciemno szaro i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminelkaaa
hej kobietki!!! mam pytanko otóż yasminelle biore od miesiaca ,nie dawno skonczyłam 1 opakowanie ( pierwsza tabletke wziełam o 18:45 -głupia godzina ale wyjscia nie miaam,bralam jej u ginekolog,potem brałam tabletki tak miedzy 18 -21 ,skonczyłam 1 opakowanie,no i po przerwie 1 tabletke wziełam po 20 czy to moze miec wpływ na nizsza skutecznosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj yasminelkaaa... yasminelkaaa nie ma wpływu wszysto jet oki!!! Tabletki musisz brać o jednej porze czyli w Twoim wypadku wieczorem a czy to będzie godz. 18, 19, 20 czy 21 nie ma różnicy. A co do mnie to dziś biore ostatnią tabletke z tego blistra i nastrój jest oki i te wstrętne wulkany już poznikały i mam nadzieje że dalej będzie juz tylko lepiej:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prawie juz 2 tyg biore i jak narazie jest bardzo dobrze:) Więc tak - libido mi wraca, codziennie jest lepiej :D niestety piersi sie powekszyły (a specjalnie to mi nie było potrzebne..ale co tam..) - no poprostu jakies tabletki na porost biustu ;) myslalam ze po cilescie to juz była widoczna roznica ale teraz to ho ho :D bóle migrenowe tez raczej odeszły w zapomnienie i najwazniejsze - w koncu przestałam czuc sie i wygldac jak napompowana wodą jak to było po yasminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×