Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

na tym forum czytalam ze nie wolno przestawiac tabletek np kazdego dnia o 2 godziny, by dojsc do swej upatrzonej. tzn jak bralas o 6, to fakt mozesz sobie przesunac np na 11, ale juz sie trzymaj poy (rana) a nie nastepnego dnia wezmiesz o 13(podobno to szok dla organizmu). jeden blister jakos sie przemeczysz a pozniej zmienisz pore. nie wiem czy to prawda z tym przestawianiem, wydaje sie dosc logiczne, wiec ja sie zastosowalam.\' badania zrobilam,wlasciwie wyszly dobre, troszke czas krzepniecia jest mniejszy,ale jeszcze w granicach normy, wiec sie nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
nnner --- nie mozna stopniowo zmieniac godziny!!Jak chcesz zmienic pore przyjmowania to zrob to raz a potem do konca opakowania sie jej trzymaj.Pamietaj ,ze nie musisz zrywac sie o 6h zeby lyknac tabletke,tylko spokojnie mozesz to zrobic np o 8...(jak wstajesz rano na zajecia czy do pracy to nie jest to takie uciazliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Czarnulka--> Dzielna dziewczynka:) Nie przejmuj się jednym zdjęciem ,widocznie tak powinno być ,najważniejsze ,ze wszystko jest oki i że masz to juz za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskabarodzoooo
Czy jesli zaraz po skonczonym opakowaniu wzielam kolejne,zeby nie miec okresu a chce uprawiać w tym tyg seks to jestem nadal dobrze zabezpieczona? dodam, ze jestem dziewica. proszę o odp. Aha opakowanie skonczylam w niedziele, a wczoraj zaczelam nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Yasminellki:) Wybaczcie mi za tak długa nieobecność, ale wiecie, chłopak, Andrzejki, próbna maturka, przygotowania do studniówki tak mi lecą dni, że zdążę tylko poczytać, ale żeby już coś napisać to normalnie czas mnie nagli, ale znalazłam momencik i dla Was:) Jestem już po 4 opakowaniu Yasminelle:) i tak: Piersi: chyba coś im się urosło, koleżanki komentują, chłopak owszem. Niewiele chyba, ale zawsze coś:) Cera: Myślę, że bez zmian, czasem sucha, czasem przetłuszczona, normalka, taka pogoda. Okres: po pierwszym blistrze w 3 dniu przerwy , 4 dni trwał, prawie bezbolesny; teraz boli, zaczął się w 4 dniu, trwał 4 dni, po trzecim opakowaniu także 3go dnia wieczór, trwał 4-5 dni a teraz po 4 opakowaniu 4go dnia i zobaczymy ile potrwa:) - bezbolesny póki co Plamienia: Były przez 2/3 pierwszego blistra, potem gdzieś uciekły i już nie powróciły:D hura:D Libido: Oj wysokie, wysokie... xD jak zawsze nie narzekam :D Nogi, ręce (drętwienia): Nie wystąpiły żadne, żylaki, pajączki, naczyńka też nie. Ale nie... może jakieś takie niewielkie żyłeczki na nogach ale to może od biegania. Inne dolegliwości: raczej nie ma żadnych, suchość pochwy się zakończyła, myślę, że nie wróci:) Po za tym polecam je jeśli chodzi o zabezpieczenie:) No to chyba tyle Myślę, że wszystko będzie dalej w najlepsiejszym porządeczku Pozdrawiam Was wszystkie:) No to chyba tyle Myślę, że wszystko będzie dalej w najlepsiejszym porządeczku Pozdrawiam Was wszystkie;) Życzę udanego Sexiku Każdej i Każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno:) W innym temacie chyba podawałam, ale myślę, że tu też się przyda: http://www.wizaz.pl/forum/archive/index.php/t-90874.html Tu macie moje Kochane linka do odpowiedzi na większość dręczących Was pytań, które tak często i niestety już uporczywie pojawiają się na forum. Miłej lektury, może to komuś pomoże rozwiać wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminellki czy Was tez bolaly piersi podczas brania tabletek??? Mnie bardzo bola, pomimo tego zadnych skutkow ubocznych. prosz eodpiszcie jak e czuly Wasze piersi podczas zazywania antykoncepcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalinaa--> mnie bolały przez ok 2/3 pierwszego blistra, cały drugi i trzeci ale przy czwartym już tak nie bardzo. Teraz mam przerwę, kolejny blister zaczynam w sobotę ale powinno być ok. Głowa do góry, masuj piersi pod prysznicem i wcieraj w nie balsamik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc77
mam do sprzedania nowe zafoliowane opakowanie yasminelle , jestem z tarnowa, moj @ abc77_77o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
Kończę 3 blister yasminelle, ale chyba będę zmieniąc na co innego. Samopoczucie mam po nich super, ale cera nie poprawiła sie nic a byc może nawet pogorszyła, przy pierwszym blistrze spadek libido, potem się unormowało. Ale od pierwszego blistra bolą mnie nogi, po połowie pierwszego przeszlo jak pojadłam Augumentin, przy drugim znów bbolało, p[rzeszło jak znów jadłam augmentin, teraz znów bola mnie nogi, pozatym powiększyły mi się zyły na nogach i mam popękane naczyńka co zdecydowanie mi sie nie podoba; wiec w przyszlym tyg./ ide do gina spytac sie co robic ( po pierwszym op. jak mnie bolaly kazała dalej brac, ciekawe co teraz powie? ) A co do piersi nic sie nie powiększyły :( no ichyba tyle pozdrawiam acha jesli któras z was bierze yasminelle i jest z rzeszowa to mozecie kupic te tabsy za 33,90 zł w aptece w supermarkecie Champion na baranówce ( ulica chyba obrońców Poczty gdańskiej a jak nie to zaraz obok niej) lub tez na Nowym Mieście w aptece koło Jedynki. W obu byłam i sprawdziłam tą cene. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sylwiusia --- przede wszystkim musisz isc do lekarza i sprawdzic dlaczego tak sie dzieje...a dopiero pozniej zastnawiac sie czy kontynuowac branie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisałam ostatnio ze juz definitywnie koncze z yasminelle ale teraz sie waham.Nie wiem czy powinnam je dalej stosować to byl dopiero moj 1 blister ale codziennie czulam duszności i klucie w klatce piersiowej czy to normalne czy przeszlo by to w kolejnych listkach????prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra1234
ja koncze drugie opakowanie. raczej ok,poza tym pojawily sie pryszcze i od kiedy biore te tabletki mam strasz:)nego doła! aczkolwiek nie jestem pewna czy to ich zasługa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1984
Hej:) Mam małe pytanko... czy zmieniając tabletki (w moim przypadku Harmonet na yasminelle) mam robić jakąś przerwę, czy może mam przyjmować je jakby nigdy nic ?? Czyli np. nowe opakowanie harmonetu miałam zacząć w poniedziałek, to czy mogę zamiast nich zacząć zażywać yasminelle?? Dzięki za odpowiedź. POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, Y mają mniejszą ilość hormonów i lekarze zalecają nie robić tej 7dmio dniowej przerwy, ktoś już nieraz pisał o tym na forum. Najlepiej w razie wątpliwości podejdź lub przedzwoń do lekarza:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anulka1984 --- harmonet ma niska dawke hormonow wiec to jest bez znaczenia.Mozesz normalnie rozpoczac branie po 7 dniowej przerwie,a mozesz tez przerwy nie robic.Wybor nalezy do Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria0712
Hej:) biorę pierwsze opakowanie..pojawiają sie małe pryszcze od czasu do czasu ale nic groźnego, po pierwszym tyg miałam mdłości ale nie wymiotowałam teraz już mi przeszło:) trochę mnie piersi zaczynają bolec. ale ogólnie czuje sie świetnie. Libido bez zmian.. nadal wysokie:D chyba nawet schudłam:)chłopak zauważył:D sylwiusia z tym bólem w klatce piersiowej to nie chce Cie straszyć..ale ja tak miałam po tabletkach Mecrilon. Skontaktuj sie z lekarzem ja przerwałam natychmiast jak poczułam ze te objawy sie nasilają .. i ból i duszności ustąpiły.A i to nie ustępuje..z każdym miesiącem było coraz gorzej,( brałam 3 miesiące) bo pierwszy lekarz powiedział mi ze to nie od tego.( jak mu powiedziałam ze przerwałam to mnie opierniczył--uwierzycie??)poszłam do innej ginekolog przedstawiłam sprawę i powiedziała ze lepiej postąpić nie mogłam.Tak ze uważajcie na nie kompetentnych lekarzy..;/ja mowie jaka ja miałam sytuacje, po prostu najlepsze są konsultacje z lekarzem. a i mam pytanie czy razem z Yasminelle stosujecie prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc77
mam do sprzedania nowe zafoliowane opakowanie yasminelle , jestem z tarnowa, moj @ abc77_77o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia87
Witajcie!!ja wlasnie koncze 10 opakowanie yasminelle i jestem bardzo zadowolona.przedtem bralam cileste ale mialam plamienia i bolaly mnie piersi.po yasminelle czuje sie znakomicie..zero plamien,cera jakby lepsza,nie utylam..piersi nie urosly..szkoda;(..ale moze cos sie zmieni:) pozdrawiwm cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziekuje wam za odpowiedzi.Te duszności i ból w klatce piersiowej odczowałam prawie od 1 tabletki i to dzialo sie codziennie rano nie wiedzialam czy moge tak sobie przerwac ich branie tak wiec bralam je dalej az do konca myslalam ze to ustapi ale nie ustapilo az do ostatniej tab.Teraz skonczylam opakowanie ale dusznosci i bol czasem powracają.Teraz zastanawiam sie co dalej robic na pewno wybiore sie do gin i zapytam i tych tab nie bede brac ale czy zaczac brac nowe czy wogole przestac ich stosowac.Czy te bóle oznaczają coś zlego czy powinnam przestac brac tab jak tylko sie pojawily????poradzcie mi dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Sylwiusia ---- powinnas przede wszystkim zrobic EKG i jonogram...mialam podobna sytuacje i narazie miedzy innymi z tego powodu nie moge w ogole brac tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
Witam serdecznie! Właśnie dzisiaj moja Pani ginekolog przypisała mi Yasminelle. Są to w ogóle moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i trochę mam stracha :/ przeczytałam prawie wszystkie wypowiedzi na tej stronie i nie wiem co myśleć:( jedne z Was czują sie dobrze inne nie, a z moim szczęściem to ja chyba będę miała jakieś kłopoty. Przy wybieraniu tabletek jakoś nie dyskutowałam z Panią doktor bo w temacie tabletek jeszcze mało rozeznana jestem, dała mi tylko receptę po zapoznaniu się z wynikami moich badań, które mi zleciła. Chyba wie co robi? Nie wiem ale jakoś stracha mam:( pozdrawiam serdecznie wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polly--> Spokojnie lekarka pewnie wie co robi:) a ty nie nastawiaj się źle:) Na pocieszenie powiem Ci ,ze ja się strasznie bałam zmiany pigułek,wczesniej bralam inne,a wszystko poszło dobrze:) Dziś smiało mogę powiedzieć ,że Yasminnelle sa dla mnie odpowiednie:) Zauwazylam ze pomylilam kolejnosc ich brania ,ale to nie ma znaczenia:) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarol
A ja bylabym wdzięczna, gdyby któraś z Was napisała mi, czy miała plamienia i jak długo trwały. Bo ja biore pierwszy blister, jestem na 12 dniu i własnie mam plamienia.. Nie czuje sie z tym najlepiej i jestem przerażona, bo to pierwszy raz! Pocieszam sie tylko ulotką, w ktorej pisze, ze mogą występować.. Ale chciałabym wiedziec cos wiecej o tym.. Najlepiej historia z zycia którejś z was :-) Z góry dziekuje.. =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muodaaaa
ja biore Yasminelle pierwszy raz i biore go od 8 dni... i powinien mi sie cofnac okres prawda?? a dalej go mam... co ja ma teraz zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /tuśka/
koncze wlasnie opakowanie harmonetu i przechodze na yasminelle i w zwiazku z tym mam pytanko moge zaczac brac nowe tabletko bezposrednio po 7-dniowej przerwie na okres czy w jakis inny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×