Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lenjka.....
dziewczyny ja uwazam ze te tabletki sa naprawde spoko :))))))))) kocham sie z moim chlopakiem bez zachamowan i do tej pory nie zmajstrowalismy sobie zadnego dzidziusia za pare lat napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
magdziola hm to przeciez tylko 5h pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieluch
hey dziewczyny... mam takie pytanko....moze troszke glupie ale jestem ciekawa ostatnio zdarzylo mi sie zapomniec tabletki ale tylko 2 godz to chyba nic strasznego prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
pomocy !! biore 1 opakowanie yasminelle .. wszystko jest w porzaadku .. od 1 dnia miesiaczki zaczelam brac .. mialam lekkie plamienia jak to niektore tu pisza ale nigdy nie mialam czegos takiego jak dzisiaj .. zostaly mi 2 tabletki .. a mnie tak bola jajniki ze chyba nie wytrzymam .. no i dostalam plamienia a raczej krwawienia jak w czasie okresu .. czy cos jest nie tak ?? mam sie zaniepokoic ?? a moze to tylko pocniejsze plamienie ?? pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi1234567890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yassss
młoda połozno prosze o rade:) wzielam dzis o 18 swoja pierwsza tabletke,bo do 12 od rozpoczecia okresu sie powinno,ale jednak chcialabym brac je troche pozniej,np 21-22.wiec tak zrobie,przez nast dni,gdyz wiem,ze mozna ewent czasem przesunac do 12h,jednakze w tyg w 1 dzien pasuje wziac mi tabletke rozniez z przesunieciem,najlepiej wczesniej ale tylko 1 razowo.Co o tm myslisz?moze tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tabletki wzielam dopiero 2 wiec skotkow ubocznych raczej jeszcze nie mam tylko troche wiecej spac bym mogła. mam pytanie do Mlodej Poloznej: wczesniej 6 mniesiecy bralam cilest, gdy powiedzialam ze zaczeły bolec mnie po nich lydki to gin zmienila na yasminelle ale tyle sie o nich naczytalam ze sama juz nie wiem czy to dobry pomysł bo mam dosc duzo pajączków na nogach a i w rodzinie zylaki sa wiec boje sie o moje żyły. Czy według Ciebie mam sie czego obawiac? Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, tabletki wzielam dopiero 2 wiec skotkow ubocznych raczej jeszcze nie mam tylko troche wiecej spac bym mogła. mam pytanie do Mlodej Poloznej: wczesniej 6 mniesiecy bralam cilest, gdy powiedzialam ze zaczeły bolec mnie po nich lydki to gin zmienila na yasminelle ale tyle sie o nich naczytalam ze sama juz nie wiem czy to dobry pomysł bo mam dosc duzo pajączków na nogach a i w rodzinie zylaki sa wiec boje sie o moje żyły. Czy według Ciebie mam sie czego obawiac? Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
blackcat ---- tydzien musisz sie zabezpieczac dodatkowo,chyba,ze cos w ulotce amotaxu jest napisane inaczej.Czasami na antybiotykach pisza o dodatkowym zabezpieczniu jezeli bierze sie tabletki anty. szanana --- byc moze dawka hormonow jest za mala zeby utrzymac Twoj cykl.Jezeli takie sytuacje zdarzaja sie po 3 miesiacach stosowania tabletek to jest to bardzo prawdopodobne. Yassss --- 2-3 godziny generalnie nie robia roznicy. dominika12345 --- masz sie czego obawiac.Musisz dbac o bardziej o nogi i naczynka krwionosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
młoda położna------mam podobny problem jak dominika12345. czy po yasminelle problemy z popękanymi naczynkami na nogach moze sie nasilic? :( co moge zrobic zeby ni bylo gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Wikuś ---- juz napisalam.Dbac o nogi i naczynka.Masci z heparynka i innym kasztanowcem,do wyboru do koloru,cos na uszczelnienie scian naczyn krwionosnych np.rutinoscorbin albo inne cuda.Poczytaj sobie o profilaktyce anty zylakowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Cześć! Piszę do wszystkich, które dopiero zaczną brać Yasminelle, bo sama zanim zaczęłam szukałam informacji na temat skutków ubocznych, które występują w praktyce. Biorę 6 dzień i: -drugiego dnia bolała mnie głowa, ale potem już przeszło -wcześniej skończył mi się okres -niestety plamienie... ;/ Innych skutków obocznych jak na razie brak, i mam nadzieję, że tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg123
Witam;) Tabletki yasminelle zażywam od ponad roku, dwa dni po skończeniu miesiączki powinnam zażyć drugą tabletkę ok godz 22 a zrobiłam to koło 19;/ 5 minut po zażyciu tabletki kochaliśmy się z narzeczonym, dodatkowo zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która okazała się być w strzępach;/ czym mam powody do niepokoju? bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg123
przepraszam wkradł się błąd...miałam zażyć tabletkę ok godz19 a zażyłam ok 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeshyk 13
Dziewczynki, to ja dalej choruje i myśle. I mam setki wątpliwośći. Wczorsj brałam tabletkę ok 22 i niestety wymiotowalam ok 3 w nocy. Niby tabletki wchłaniają się do 4 godzin a u mnie minęło prawie 5. czy myślicie, ze moge byc spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
Mloda polozno---- prosze napisz, czy jezeli ostatnio dostalam okres w sobote rano, a zawsze mialam w piatki, to jest taka mozliwosc ze teraz moge dostac w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
boujourk --- mam tarota postawic czy do kuli zajrzec? ;-) mozesz dostac w piat,sob,niedziele,poniedzialek,wt,sr,czw.Wszystko jest mozliwe bo organizm to nie szwajcarski zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
=>Meg123 Trzy godizny opóźnienia to nie koszmar! W końcu w ciąże nie jest zajść tak łatwo, nie przejmuj się niczym :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggg
Niech ktos napisze jakie tabletki antykoncepcyjne poleca (oprocz yasminelle, bo mialam po niej polowe wszystkich skutkow ubocznych opisanych w ulotce, wiec jesli o mnie chodzi to jakas beznadzieja), bo nie mam w tych sprawach zbyt duzo doswiadczenia, albo tez jak ktos moze niech da znac co ewentualnie kategorycznie odradza. dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni666 999
Juz to pisałam ale chce miec pewnosc. wiez zapytam jeszcze raz. zgineła mi jedna tabletka, wiec opakowanie konczy mi sie na 20 przyjetych tabletkach i ginekolog mi doradziła zeby nie brac dodatkowej tylko rozpoczac przerwe po 20 tej tabletce a nowe opakowanie zaczac po 7 dniach, czyli dzien wczesniej niz zawsze. Powiedziała ze nie musze sie dodatkowo zabezpieczac w te dni...myslicie ze faktycznie nie musze sie dodatkowo zabezpieczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
szczerze ja tez tak kiedys skonczylam i mi wtedy doradzila mloda polozna ze nie musze sie zabezpieczac dodatkowo tak tez zrobilam i nie jestem w ciazy a to bylo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
CZEŚĆ WSZYSTKIM JA BIORĘ JASMINELLE OD 6 DNI NIE MAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH ALE MAM TAKIE PYTANIE...BO Z TEGO CO TU SIE NACZYTALAM TO W PIERWSZYM TYGODNIU BRANIA TYCH TABLETEK JEST MOZLIWOSC ZAJSCIA W CIAZE... CZY TO JEST MOZLIWE?? CZY TABLETKA TA DZIALA DOPIERO PO JAKIMS CZASIE?? OCZYWISCIE JA JA WZIELAM W PIERWSZYM DNIU MIESIACZKI. PROSZE O ODPOWIEDZ ;) miło jak mi poradzi nasza kochana mloda polozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
=>rogas tabletki "teoretycznie" powinny działać od pierwszego dnia ich brania, jednakże największa ich skuteczność, tak że na 99,9% bedziesz wiedziała że nie zajdziesz w ciążę są po przyjęciu 1 blistra, czy po 1 cyklu. Dajesz wtedy organizmowi czas do przyzwyczajenia się do tabletek i jesteś bardziej spokojna. Oczywiście możesz się kochac już po 1 tabletce, mnie jednak gin polecił tej jeden cykl przeczekać ;) nie odpowiedziała młodna położna ale mam nadzieje ze odp Cie satysfakcjonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
=>iggg Ja biorę yasmin i czuję się dobrze, tabletki to jednak indywidualna sprawa i czasmai trzeba spróbowac kilka by dobrać tą właściwa? A jakie miałaś skutki uboczne po yasminelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Biorę Yasminelle, jestem przy pierwszej paczce . Jeszcze trzy tabsy i czeka mnie tygodniowa przerwa. Mam do Was kilka pytan. Od pierwszej tabletki do dziś mam codzienne plamienia, raz większe , raz mniejsze w ulotce napisane jest , że mogą występować nawet przez pierwsze trzy opakowania. Zatem skąd mam wiedzieć czy krwawienie z odstawienia to miesiączka? hmmm... Czy któraś z Was ma podobny problem i takie codzienne plamienia? Do tego po tych tabletach mogłabym non stop spać. O 20.00 jestem nieżywa , a nauki sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja miałam tak samo,przez cały 1blister te okropne plamienia,przechodzące czasami nawet w krwawienie,no ale mi przeszło i od 2blistra nie mam plamień.Też byłam senna i mogłam tylko spać...spać....spać,ale to też minęło:) Na pewno będziesz wiedzieć że to krwawienie z odstawienia a nie plamienie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, bo teraz nie wiem czy zrozumiałam :) blister to paseczek , tak? nie opakowanie ... ja napisałam , że krwawie (plamie) przez całe opakowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikuś
kalis---- blister to całe opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do młodej położnej----- Biore tabletki Yasminelle, ginekolog przepisal mi je po uprzednim przeprowadzeniu tzw. \'wywiadu\' aby okreslic jakim typem jestem. wyszlo ze mam przewage estrogenow dlatego chyba dostalam tabletki o niskiej zawartosci pochodnej tego hormonu. Problem w tym, ze jestem juz podczas brania 4 opakowania, a moje piersi sa caly czas obolale. Podczas 7 dniowej przerwy nie bola i na poczatku opakowania tez nie,ale w srodku opakowania juz bardziej bola. Nie mam zadnych innych skutkow ubocznych. Co powinnam zrobic?? O czym swiadcza te bole?? I czy moga czyms grozic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×