Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

hej no ja tez jestem przy 1 opakowaniu tych tab. dokladnie wziela dzis 5 tabletke i jak narazie czuje sie bardzo dobrze... chce tylko dodac, ze ognie to dopiero rozpoczynam swoja ze tak owiem przygode z tab. anty. i mam troche watpliwosci. Wiem ze zabrzmie jak 15 latka ale czy macie pewnosc ze one 100% chronia;-/ - napewneo i co jesli w ciagu 7 dniowej przerwy nie pojawi sie krwawienie zaczac nowe opakowanie normanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja tez jestem przy 1 opakowaniu tych tab. dokladnie wziela dzis 5 tabletke i jak narazie czuje sie bardzo dobrze... chce tylko dodac, ze ognie to dopiero rozpoczynam swoja ze tak owiem przygode z tab. anty. i mam troche watpliwosci. Wiem ze zabrzmie jak 15 latka ale czy macie pewnosc ze one 100% chronia;-/ - napewneo i co jesli w ciagu 7 dniowej przerwy nie pojawi sie krwawienie zaczac nowe opakowanie normanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej cos chyba sie stalo z moim kompem albo z ta strona ja tylko raz dodalam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej cos chyba sie stalo z moim kompem albo z ta strona ja tylko raz dodalam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdz
e1503 - takie informacje sa zawarte w ulotce - serio, nie zartuje. Wystarczy umiec czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa
hej mam pytanko. czy przy braniu tabletek anty moge rownoczesnie stosowac LACTULOSE i BETA KAROTEN? prosze o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła....87
E1503===>> jeśli bierzesz tabletki o stałej porze, bez przeoczeń, według wskazań z ulotki i jeśli po tabletce nie wystapi biegunka ani wymioty to zabezpieczenie jest pewne. Trzymaj sie tylko określonych zasad, postepuj zgodnie z ulotka i wszystko będzie cacy. Jesli chodzi o 7- dniowa przerwę to rzadko sie zdarza żeby krwawienie nie wystapiło, nie stresuj sie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e1503 Ja po pierwszym opakowaniu Y nie miałam wogóle krwawienia ale lekarz uprzedził mnie że to się zdarza czasami. Mimo to strasznie się denerwowałam bo zmieniłam z tabletek które mają prawie 2 razy więcej hormonów i bałam się że dawka Y jest za mała. Zrobiłam test ciążowy(wyszedł negatywny), przeczekałam 2-gie opakowanie i krwawienie się pojawiło(dziwnie bolesne, nie jestem do tego przyzwyczajona). Teraz jestem na 3-cim opakowaniu i nic nie wskazuje na to że jestem w ciąży. Więc nawet jak Ci się to przytrafi-bez stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdzzcienia
Mógłby mi ktoś odp na moje pytanie ze strony 472?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
wyjdzzcienia --- w ulotce masz odpowiedz ;-) Nie,nie musisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuulaaa
heviran mozna brac ? to lek na opryszczke w ulotce nic nie pisze. ale jak sie wam wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym sobie przesunąć okres o kilka dni, bo niekorzystnie mi wypada. pytanie: o ile tabletek najwięcej mogę sobie wydłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym sobie przesunąć okres o kilka dni, bo niekorzystnie mi wypada. pytanie: o ile tabletek najwięcej mogę sobie wydłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
teoretycznie masz 12 godzin, osobiście tego nie próbowałam, ale wolałabym być ostrożną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
hej! chciałabym sobie przesunąć okres o kilka dni, bo niekorzystnie mi wypada. pytanie: o ile tabletek najwięcej mogę sobie wydłużyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - twoje pytane pojawilo sie bodajze strone lub dwie temu, ja rozumiem ze wszystkich 476 sie nie chce przegladac, ale bez przesady. Młoda położna na nie odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kokus ---- nie mozna robic.Dzien krwawienia mozna zmienic tylko poprzez skrocenie przerwy.Jezeli nie chcesz miec krwawienia to wtedy bierzesz dwa blistry pod rzad.Gdyby wziecie paru tabletek wiecej bylo bezpieczne,to w ulotce by napisali o takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kokus ---- nie mozna robic.Dzien krwawienia mozna zmienic tylko poprzez skrocenie przerwy.Jezeli nie chcesz miec krwawienia to wtedy bierzesz dwa blistry pod rzad.Gdyby wziecie paru tabletek wiecej bylo bezpieczne,to w ulotce by napisali o takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kokus ---- nie mozna robic.Dzien krwawienia mozna zmienic tylko poprzez skrocenie przerwy.Jezeli nie chcesz miec krwawienia to wtedy bierzesz dwa blistry pod rzad.Gdyby wziecie paru tabletek wiecej bylo bezpieczne,to w ulotce by napisali o takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
hej dziewczyny, koncze wlasnie 1 blister i mam takie pytanie, ogolnie po tabletkach czuje sie dobrze nie mam zadnych powazniejszych skutkow ubocznych, tylko mam straszny apetyt, ktorego nigdy wczesniej nie mialam( czasami nie moge go opanowac) i z tym mam pyatnie czy ten apetyt minie jak organizm sie przyzwyczai (i ile to moze trwac) czy tez na nastepnej wizycie poprosic lekarza o zmiane ( bo nie chce przytyc:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
sorry dziewczyny, wszystko zacięło mi się ze trzy strony temu, nie widziałam ani mojego pytania, ani odpowiedzi od wczoraj chyba. jeszcze raz sorki i dzięki za odpowiedzi. a tak w ogóle, co do tego przesuwania - spotkałam się z tym, że można sobie wziąść np 24 tabletki a nie 21 i w ten sposob przesuwa się okres. pomyliłam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokus
sorry dziewczyny, wszystko zacięło mi się ze trzy strony temu, nie widziałam ani mojego pytania, ani odpowiedzi od wczoraj chyba. jeszcze raz sorki i dzięki za odpowiedzi. a tak w ogóle, co do tego przesuwania - spotkałam się z tym, że można sobie wziąść np 24 tabletki a nie 21 i w ten sposob przesuwa się okres. pomyliłam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi zwłaszcza henryczce ;) w razie watpliwosci mam nadzieje ze moge pisac ;)ps. wiem ze jest wszystkow ulotce ale jak znalazlam ten temat wolalam sie poradzic doswiadczonych kobitek bo ak pisalam ja zaczynam dopiero ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
kokus --- dziewczyny robia, rozne rzeczy...Ale niekoniecznie jest to dobre dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi zwłaszcza henryczce ;) w razie watpliwosci mam nadzieje ze moge pisac ;)ps. wiem ze jest wszystkow ulotce ale jak znalazlam ten temat wolalam sie poradzic doswiadczonych kobitek bo ak pisalam ja zaczynam dopiero ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi zwłaszcza henryczce ;) w razie watpliwosci mam nadzieje ze moge pisac ;)ps. wiem ze jest wszystkow ulotce ale jak znalazlam ten temat wolalam sie poradzic doswiadczonych kobitek bo ak pisalam ja zaczynam dopiero ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
hej dziewczyny, koncze wlasnie 1 blister i mam takie pytanie, ogolnie po tabletkach czuje sie dobrze nie mam zadnych powazniejszych skutkow ubocznych, tylko mam straszny apetyt, ktorego nigdy wczesniej nie mialam( czasami nie moge go opanowac) i z tym mam pyatnie czy ten apetyt minie jak organizm sie przyzwyczai (i ile to moze trwac) czy tez na nastepnej wizycie poprosic lekarza o zmiane ( bo nie chce przytyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
N-I-K-A --- kazde tabletki moga powodowac zwiekszenie apetytu.Moze to sie 'unormalizowac' ale nie musi.Pozatym to, ze masz wiekszy apetyty nie znaczy,ze od razu przytyjesz.Trzeba panowac nad soba i nie siedziec na tylku tylko sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×