Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kukurydza_kukurydza
Hej. Kupuje te tabletki w Łodzi w cenie 32,90zł. w aptece na Wyszyńskiego 12. Jadąc z miasta to jest jeden przystanek przed McDonaldem na Retkini. Mam nadzieję, że komuś się przyda ta informacja, bo przejrzałam część forum i zauważyłam, że niektóre z Was jakieś kosmiczne kwoty płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurydza_kukurydza
Hej. Kupuje te tabletki w Łodzi w cenie 32,90zł. w aptece na Wyszyńskiego 12. Jadąc z miasta to jest jeden przystanek przed McDonaldem na Retkini. Mam nadzieję, że komuś się przyda ta informacja, bo przejrzałam część forum i zauważyłam, że niektóre z Was jakieś kosmiczne kwoty płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia1980 - z tego co pamietam to jest forum o tych tabletach, poszukaj troche. zdezorientowana28 - mysle ze powinnas poczekac do nastepnej przerwy i wtedy gdyby krwawienie nie wytstapilo wybrac sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkaaa20
cześć dziewczyny!wczoraj lekarz przepisał mi Yasminelle z tego względu że po operacji usunięcia wyrostka zaczęłam mieć nieregularne miesiączki. Martwi mnie jednak to większość z was pisze że po tych tabletkach schudło a ja mam 156 cm wzrostu i waże 46 kg ( schudłam 5 kg po operacji)... Czy któraś z was po nich przytyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana28
WyjdźStąd - w sumie krwawienie mam mieć w niedziele/poniedziałek - może zrobić test? Chociaż gdyby nawet tak się okazało że mogę być w ciąży to cały czas biorę tabletki - oby nic się nie stało. A z resztą - plamię więc czy mogę być w ciąży? A jak nie ciąża to co się dzieje?!. Zgłupiałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dzis biore 7 tabletke z 1 opakowania zaobserwowalam u siebie plamienia czy to jest normalne, ureguluje sie czy moze tak sie zdarza ciagle, a moze do lekarza isc. Wiem ze napewno juz pisaliscie o tym ale tu jest tlye stron ze nie wiem a ktorej o tym dokladnie szukac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e1503 - to jest mniej wiecej co 2 strony albo i 3 , w ulotce tez to jest. Poszukaj - nie spocisz się a może i jeszcze czegos nowego sie dowiesz :] zdezorientowana28 - poczekaj do niedzieli/poniedzialku. Jak nie dostaniesz krwawienia, zrob test. Jak przy drugim opakowaniu plamienia beda sie pojawialy nadal to moze oznaczac ze Twoj organizm potrzebuje wiecej hormonow, wiec bedziesz musiala zmienic tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkaaa20
cześć dziewczyny!wczoraj lekarz przepisał mi Yasminelle z tego względu że po operacji usunięcia wyrostka zaczęłam mieć nieregularne miesiączki. Martwi mnie jednak to większość z was pisze że po tych tabletkach schudło a ja mam 156 cm wzrostu i waże 46 kg ( schudłam 5 kg po operacji)... Czy któraś z was po nich przytyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkaaa20
cześć dziewczyny!wczoraj lekarz przepisał mi Yasminelle z tego względu że po operacji usunięcia wyrostka zaczęłam mieć nieregularne miesiączki. Martwi mnie jednak to większość z was pisze że po tych tabletkach schudło a ja mam 156 cm wzrostu i waże 46 kg ( schudłam 5 kg po operacji)... Czy któraś z was po nich przytyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noito
młoda położno czy aspargin pomoże przy bólach nóg podczas brania tabletek? W sensie uzupełni niedobory potasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest forum o tych tabletkach ale ppomyslalam ze moze ktos przechodzil z yasminelle na cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
zapominalska chcialam cie zapytac o to jakie tabletki na usuniecie nadmiaru wody z organizmu polecila ci mloda polozna bo niestety tez mam podobny problem:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zdezorientowana28 ---- kobieto wyluzuj,o co ta panika? Poczekaj spokojnie do nastepnego blistra.Jezeli sytuacja sie powtorzy to pojdziesz do lekarza i on bedzie wiedzial co robic.A jezeli bardzo Cie to niepokoi to zadzwon do niego.Jestes kobieta a nie machina,zawsze cos sie moze namieszac.Jezeli bardzo boisz sie ciazy to zrob sobie test po skonczeniu 7 dniowej przerwy.Chyba,ze bedziesz miala normlane krwawienie to wtedy nie musisz.Ale nie sadze zebys byla w ciazy,jezeli bralas normlanie tabletki. maleńkaaa20 ---- tabletki moga zwiekszac apetyt,wiec jezeli ktos nad tym nie panuje to tyje.Tabletki same w sobie nie sa kaloryczne.Moga tez zmniejszac apetyt wiec i odwadniac.Wiec sila rzeczy kobieta spada z wagi.Na pewno nie maja w swoim skladzie skladnika spalajacego tluszcz. Dziwi mnie troche,ze po wyrostku masz nieregularne okresy,bo niby jaki to ma zwiazek? Sama mialam wycinany wyrostek 2 miesiace temu. noito ---- powinien pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzianunus
hej! mam pytanko do Was Drogie Dziewczęta! Biorę Yasminelle od 2 tyg. Głównym powodem dla którego zdecydowałam się brać tabletki antykoncepcyjne to moja CERA a mianowicie wieczny problem z trądzikiem :/ PO JAKIM CZASIE ZAUWAżYłYśCIE U SIEBIE POPRAWę CERY?? U MNIE JAKBY TROSZKę SIę POGORSZYłO ALE NIE JESTEM PEWNA CZY TO SPOWODOWANE JEST TABLETKAMI CZY TEż POPROSTU JEST TO RPZEJśCIOWE. CZY PROBLEM Z TRąDZIKIEM MIJA PODCZAS DALSZEGO BRANIA YASMINELLE??? CZEKAM NA OPDOWIEDź!! POZDRAWIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
N-I-K-A========A propos Zespołu Jelita Drazliwego- ta hcoroba objawia sie w dwoch postaciach,zaparciowa i biegunkowa,tak wiec wiem co pisze:)sama sobie poczytaj dobrze o tej chorobie.Najprawdopodobniej ma ona podłoze psychiczne.Duze sie kiedys o tym naczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkaaa20
Młoda położna nie wiem czemu tak sie stało ale miałlam operacje usuniecia wyrostka 2 miesiace temu i od tego czasu moj cykl wynosi 37 dni, zrobili mi bardzo nisko ciecie, prawie jak przy cesarce i od operacji mam probleny z jajnikami. schudłam strasznie i lekarz przepisał mi Yasminelle i Provag. Chciałabym bardzo przytyć ,bo teraz w ogóle nie mam na nic apetytu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234
Hej mam takie pytanko dzis bylam u g. po recepte na yasminelle to bedzie moje drugie opakowanie i mam takie zapytanie czy moge nadal pzryjmowac pigulki tzn drugie tzrecie opakowanie skoro nie mam zrobionej cytologii bo termin na to badanie mam za jakis czas ale juz wtedy bede zarzywala to drugie opakowanie chcialabym sie dowiedziec poprostu czy kazda tabletka pasuje do kazdego bez takiego badania i czy po nim moze sie okazac ze te tabletki nie sa dla mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
maleńkaaa20 ---- ja tez mam nisko ciecie.Chirurg uwzglednil moje prosby estetyczne,zeby blizna nie rzucala sie w oczy.Schudlam 5kg.Fakt,po operacji mam jeszcze silniejsze bole menstruacyjne,a juz myslalam,ze bardziej bolec nie moze.Mam nadzieje,ze jak tam juz sie wszystko zagoi,uspokoi to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne pytanie. dzisiaj przez pomyłke wyciągnęłam z blistra dwie tabletki, tą z piątku i soboty. co gorsza - pomieszały mi się. czy ma jakieś znaczenie w jakiej kolejności je wezme, np dzisiaj tą z soboty, a jutro tą z piątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxjxxx
hej dziewczyny pisze bo chce zaspokoic swoja ciekawosc(nie jestesm chora). Mam takie pytanie czy bulimiczka ktora przyjmuje tabletki antykoncepcyjne jest w pelni zabezpeiczona...? wiem ze tabletki whlaniaja sie do 4h, wiec jesli bulimiczka np wymiotuje po 7 godzinach to nie jest obnizona skutecznosc tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-O-N-A
Nie to nie ma znaczenia ktora tabletke wezmiesz czy z soboty czy z piatku...bo wszystkie maja ten sam sklad, oznakowanie ich jest tylko dla naszego ulatwienia, abysmy kontrolowaly czy wzielysmy danego dnia tabletke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia1234
hej dziewczyny wiec jak nikt nie odp na moj post to chociaz powiedzcie czy wasz ginekolog przed przepisaniem wam tabletek zrobil cytologie i wogole jakies badania........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cornelia1234- mi przed wypisaniem tabletek robiono usg oraz cytologie:) jednak tabletki dostałam przed poznaniem wyników drugich badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! juz kiedys zadawalm podobne pytanie ale znowu mam porblem. otoz na 23 czerwca mam zaplanowy zabieg artrokopowy kolana wiem ze powinnamna ten czas odstawic tabletki i to w doatku conjamnije miesiac pzred zabiegiem ale dowiedzialam ze o tym terminie pozno i jestem w polowie opakowani..i moje pytanie brzmi czy mam je odstawic dzis ? i nic sie nie stanie? czy brac do konca wteyd skoncyzxlabym opakowanie 3 dni pzred planowanym zabiegiem...kolejen pytanie to kiedy po zabiegu moge wznowic branie tabletek?? ahh no i osatnie duzo naczytalam sie w internecie o mega wysypi pryszczy po odstaiwneiu nie ukrywam ze strasznie sie tego boje jako nastolatka mialam problemyz cera teraz jest super ale co bedzie jak odstawie tabletki?? kiedy moglabym sie spodziewac tego wysypu u czy gdybym od razu po zbaigu (oczywisie podczas pierwszej miesiaczki) zaczela nowe opakowanie czy tradzik i tak sie pojawi?? bardzo prosze o pilna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jess xD
Witam. Mam pytanie. Mam angine i przepisane antybiotyki, które osłabiaja działanie tabletek. Biore już tydzień yasminelle, antybiotyków jeszcze nie brałam. Zamierzam od jutra. I czy np jak współżyłam dzisiaj, a jutro wezme antybiotyk to jest jeszcze szansa zajścia w ciąże?? Wiem może to absurdalne pytanie, ale nie mam pewności i wole tutaj napisać. A i czy przy braniu i yasminelle i antybiotyków lepiej żebym stosowała jeszcze inna metode antykoncepcji czy lepiej w ogóle nie współżyć ?? Proszę o jak najszybszą odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupciuś
Mam pytanie do was dziewczyny bo juz sama nie wiem. Zaczęłam brac Yasminelle. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. W poniedziałek zauważylam niewielkie krwawienie więc wzięłam 1 tabletkę, następnego dnia krwawienie było silniejsze. Czy dobrze wzięłam tabletkę ?? PROSZE POMÓŻCIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupciuś
--------->cornelia1234 Mi moj lekarz przed przepisaniem zrobił wymaz i cytologie... i troche podusił na brzuszyko :) potem przepisał tabsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
smerfeta88 ---- ja bym na Twoim miejscu pryszczami sie nie przejmowala.tabletki antykoncepcyjne przy zabiegach ortopedycznych to kiepskie polaczenie.Wiem bo sama mialam 2 artroskopie kolana.Ja bym odstawila od razu.Cykl sie troche namiesza,ale zycie jest dla mnie wazniejsze.Bedziesz bardzo narazona na zakrzepice, jezeli nie odstawisz w pore.Ponownie mozesz zaczac brac tabletki po pelnym uruchomieniu nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiem jestem strasznie przestraszona wystarczy jak dzis odstawie a 23 bedzie zabieg?? ja sobie zdaje sprawe ze to niezbiepieczne dlatego pytam...najwyzje zrezygnuje z zabiegu o tradzik tylko spytalam przy okazji wiaodmo ze nie bede sie naraz z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×