Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość 1500 watpliwosci
_daria--> Niedoboror magnezu...Aspargin powinien rozwiazac problem. W aptece kosztuje 6 zl bez recepty. Sama biore i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta mam prośbę . Ma ktos może sprzedać opakowanie Yasminelle ??pliss bardzo je potrzebuje . jeśli ktoś ma tu podam mejla na którego możecie pisać : wojcieszyn_007@poczta.fm :) (sentyment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie zapytac czy wy dziewczyny robicie przerwy w braniu tabletek po dłuzszym stosowaniu...czy wogole nie robicie przerw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziaatka-89
ja dziś kupiłam yasminelle, kosztowały 41 zł. . jeszcze nie brałam bo czekam na miesiączkę- to moje pierwsze tabl. Boję się że przytyję albo coś....ale mam dobre myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra77
Witam!!!Chętnie odkupie yasminelle.prosze o kontakt na maila-alexja30@wp.pl Mam jeszcze pytanie .kiedy powinnam zacząc brac znów tabletki jezli zrobiłam miesieczną przerwę?Czy w dniu kiedy dostane okrs???prosze o odp.Alexandra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooooola
dziewczyny czy wy tez mialyscie po pierwszym blistrze okres taki strasznie ciemny?? nigdy takiego okresu nie mialam, a dzis dostalam w tej7dniowej przerwie ale okres jest jakis dziwny, nie dosc ze strasznie ciemny tj brazowy to do tego jakis maly:(:( czy to moze byc tak przez tabletki?????? prosze was o o dp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny dostalam okresu w 7dniowej przerwie ale jest dziwnmy nie dosc ze brazowy to maly:( martwi mnie to mial ktos tak????? pliisss pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
wioooola--> Jasne ze moze tak byc...Szczegolnie jesli to twoje pierwsze opakowania. Okrs bardzo sie przy tabletkach zmniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taisa
mam do sprzedania recepte na 2 op. yasminelle. tylko odbior osobisty w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilooooooo
BARDZO PROSZĘ O RADĘ...Wszystkich obecnych na forum a szczególnie młodą położna, pod ponad broku zażywam yasminelle, jednak teraz od dwóch cykli mam plamienie zawsze ok 14 tabletki i teraz mam taki problem... zgłaszałam to swojemu ginekologowi i powiedziała, że tak ma być nie zmieni mi tabletek, że tak reaguje macica, na zażycie tabletki później niż o określonej godzinie, czy też przy nie całkowitym wchłonieńciu. Więc teraz moje pytanie brzmi czy mimo plamień jestem zabezpieczona przed ciążą???? Z góry dziękuje za pomoc jestem skołowana i nie wiem co dalej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilooooooo --- idac tokiem myslenia Twojej pani doktor to nie jestes zabezpieczona.Ale specjalista ktory ma troche wieksze pojecie nt hormonow zmieni Ci tabletki poniewaz nie trzymaja Ci cyklu.BO Twoja gospodarka hormonalna sie rozreguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilooooooo
młoda położno, czy Twoim zdaniem powinnam się przejmować brakiem zabezpieczenia w zaistniałej sytuacji. Po krwawieniu planuje iść do lekarza i upierać się przy zmienie tabletek, bo ja w przeciwieństwie do swojej pani doktor nie uważam tego za normalną sprawe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilooooooo
młoda położno, czy Twoim zdaniem powinnam się przejmować brakiem zabezpieczenia w zaistniałej sytuacji. Po krwawieniu planuje iść do lekarza i upierać się przy zmienie tabletek, bo ja w przeciwieństwie do swojej pani doktor nie uważam tego za normalną sprawe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka1985
Witam czy ma któraś z Was do sprzedania jedno opakowanie yasminelle?? Jestem z Bochni,chętne proszę o kontakt oto mój numer gg 7904825,zależy mi na czasie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce nikogo straszyć , ale ważne żeby każda dziewczyna , która bierze Yasminelle , Yaz lub Yasmin to wiedziała. Grupa niezależnych naukowców z Danii i Holandii opublikowała badania w , których udowodniono znaczny wzrost zapadania na zakrzepice naczyń dziewcząt , w porównaniu z kobietami zazywającymi tabletki innych firm niż Bayer Shering Pharma które zażywały tabletki z podanej wyżej grupy. Artykuł ten znajduje się się na Onecie. WARTO PRZECZYTAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę te tabletki 2 tygodnie to nie dużo ale wydaje mi się że coś jest nie tak;/ Cały czas, dzień w dzień mam krwawienia, nie są ode duże ale jednak są... Nie mogę przez to kochać się ze swoim chłopakiem bo czuje się nie komfortowo. Czy tak powinno być? Doradźcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasu
plamienia sa normalne przy pierwszych opakowaniach. boze czy Wy naprawde nie czytacie ulotek ani nic? =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że tak jest napisane na ulotce ale wszystke moje znajome ktore braly tabletki i mialy po nich planienia poszly jeszcze raz do ginekologa i dostaly inne i nie mialy juz po nich plamiem. dlatego nie wiem czy mam jeszcze czekac czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasu
po 2 tyg chcesz leciec i zmieniac tabletki? ja mialam plamienia przez cale 1 opakowanie, sa dziewczyny ktore maja plamienia przez pierwsze 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to, ze chce juz leciec do lekarza. pierwszy raz biore tabletki i chce sie poradzic po prostu... nie myslalam ze dzien w dzien beda plamienia... zle sie z tym czuje ale poczekam do konca opakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie czy ma może ktoś do sprzedania tabletki Yasminelle kupie 1 lub 2 opakowania proszę o kontak. kleoelenmor@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa23
Witam Was wszystkie, Mam nadzieje, że mi pomożecie kochane. Mam mały albo duzy problem zależy jak kto na to patrzy. Biorę Yasminelle już 4 miesiąc. 3 pierwsze opakowania to rewelacja! Nic ze mna nie sie nie działo, zero skutków ubocznych. Dodam że niestety palilam, ale rzucilam palenie teraz bo wiem ze to szkodzi i to bardzo nawet jakbym nie brala tabletek. Niedawno mialam 7 dniowa przerwe i zaczelo sie ze mna dziac cos niepokojacego. Glowa mnie bolala codziennie, mialam zaburzenia widzenia ale zrzucilam na pogode i zmiane czasu. 29 pazdziernika zaczelam kolejne 4 opakowanie anty ale od poniedzialku bola mnie nogi, mam zimne stopy, pojawily mi sie bardzo żyly i od przedwczoraj wieczor mam takie delikatne dusznosci i klocia w klatce piersiowej. Dzis powinnam wziac 7 tabletke ale powaznie sie nad tym zastanawiam. W niedziele ostatni raz wspolzylam z partnerem i skonczyl w srodku. Szczerze to nie wiem, czy jak teraz odstawie to czy nie zajde w ciaze. Poradzcie mi dziewczyny co mam zrobic. Dzis mam zadzwonic do gina bo chyba do tego mam stan grzybiczny pochwy bo niestety okad biore tabsy zawsze mam tam sucho:/ Chce żyć. Tylko nie wiem czy antykoncepcja hormonalna jest dla mnie. Nie chcialabym w ciagu przynajmniej 3-4 lat zachodzic w ciaze, tak wiec chcialabym sie zabezpieczac skutecznie tylko jak? Proszę o odpowiedz i z gory za nia dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 watpliwosci
Wiesz co to nie wyglada na moje oko dobrze...bole nog, pogorszenie widzenia, klocia w klatce piersiowej...to koniecznie trzeba skonsultowac z lekarzem. Ja bym jednak skoro wspolzylas w nidziele brala jeszcze do niedzieli wlacznie tabletki zeby nie odblokowac owulacji w czasie, kiedy zaplodnienie bedzie mozliwe...Idz natychmiast do lekarza...Nawet do prywatnego. Lepiej zaplacic 100zl niz zrujnowac sobie zdrowie. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo w porzadku...Napisz potem jak tam z toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka myszka
hej olus1613, jestem w podobnej sytuacji co Ty... dziś jest środa i krwawię już 15 dzień... po przeczytaniu innych opinii troszkę się uspokoiłam. mam nadzieję, że to szybko minie u mnie jak i u Ciebie. pozdrawiam =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa23
Dziekuję Ci za radę. Ja tez własnie tak myslalam zeby do niedzieli jednak te tabletki brać, żeby nie zajsc w ciaze. Ja to nie wiem dokladnie jak jest ze mna bo pobolewa mnie klatka odkad mnie przewialo. Czuje ze mnie pobolewa i promieniuje na plecy, no ale nic. dzis zadzwonie do gina i sie z nim umowie. może po prostu te tabletki nie sa dla mnie:( a szkoda bo dobrze je tolerowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden problem... w nocy nie mam krwawień ale rano już tak i do tego momentu dopuki nie wezmę tabletki nadal są a po tabletce już nie więc myślałam że wieczorem będę mogła kochać się ze swoim chłopakiem ale gdy tylko zaczęliśmy to krwawienia znowu wróciły...;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa222
nie czytałam calosci forum bo trudno mi przeczytac ponad 700 stron wiec z gory przepraszam jesli zadam pytanie jak poprzedniczki Biore Yasminelle juz 3 rok wszytko bylo ok zadnego przestoju w miesiaczce zadnych boli nic , ulotke tez znam na pamiec. Niestety zaczal sie maly problem ktory moze ja tylko wyolbrzymiam. blistry tabletek zaczynam w kazda sobote.tu wlasnie pojawia sie pytanie czy ostatnia sobota z blistara jest pierwsza tabletka z 3 paska czy ostatnia z drugiego? bo jesli sie nie wezmie o czasie tzn w danym dniu to przy drugim pasku mozna wziasc tabletke jak najszybciej nawet jesli wiaze sie to z wzieciem 2 tabletek w jednym dniu. Jesli gapiostwo zdarzylo sie to w 3 pasku tabletek nalezy przerwac ich branie lub zaczac nowy blister bez tygodnia przerwy. ja ta moja nieszczesna sobote potraktowalam jako 2 pasek a nie trzeci i w niedziele wzielam 2 tabletki na raz. w niedziele pojawiło sie jakies plamienie ktore nie przypominalo niczego , dobralam tabletki do konca blistra. To cos "plamienie" nie ustalo a podbrzusze bolało jak przy miesiaczce. wg normalnego trybu powinnam dostac miesiaczke wczoraj , a wczoraj skonczylo sie to "plamienie" czy komus z Was cos takiego sie przytrafilo ? jak powinnam traktowac ta nieszczesna sobote jako 2 czy 3 pasek ? nie ukrywam ze w tym czasie kochalam sie ze swoim chlopakiem i czy przydkiem brak miesiaczki nie jest oznaka ciazy? skoro przeoczylam tabletke , czy to plamienie w czasie brania tabletek po takim czasie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie. Uznacie może że jestem głupia ale...strasznie się boje, w domu już świruje i musze kogoś zapytac...otóz od ponad roku brałam tabletki anty. Logest ale w ostatnim czasie przerzuciłam się na Yasminelle podobno dużo lepsze... zaczełam je brac normalnie po tygodniowej przerwie. W piątym dniu ich brania miałam kontakt seksualny z moim chłopakiem. Normalnie bym się nie bała bo logest to były sprawdzone tabletki... a co do yasminelle takiej pewności nie mam. Współżylismy bez dodatkowych zabezpieczeń dlatego teraz bardzo sie boje, że moge być w ciąży... od tego czasu minęlo pare dni ale strasznie boli mnie w dole brzucha, tak troche jak przed okresem i zastanawiam sie czy to może być ciąża...Jeżeli teraz zrobiłabym test to i tak raczej nic nie wykaże prawda ??? Denerwuje się ponieważ nie wiem czy to naprawde ciąża czy moze jakis efekt oboczny tych tabletek, w końcu biorę je dopiero nieco ponad tydzień .... Co o tym myślicie ? Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa222
Asiula, wg mnie nie masz sie o co obawiac wg mnie tak jak juz pisalam ja biore Y. od 3 lat wielokrotnie kochalam sie za bezpieczenia i nie zaszlam w ciaze. Spokojnie. jesli przyjmujesz tabletki zgodnie z instrukcja nic ci nie grozi. jesli chodzi o zmiane a jednych tabletek na drugie - gdyby mialo to wplyw na stopien zabezpieczenia cie przed ciaza to lekarz nie przepisal by ci slabszych tabletek . nie martw sie :) na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo.. :) Mam nadzieje ze te tabletki mnie nie zawiodą i wszystko bedzie ok, bo nie moge teraz pozwolić sobie na dzidzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×