Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość luska125
pilnie kupie yasminelle!!! prosze o kontakt magdalena_kubasiak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blond 18
hej.wiesz ze mam podobny porblem..bralam najpierw yasmin i wszystko było ok tylko nogi mnie strasznie bolaly wieczorami...teraz biore yasminelle i nogi mnie tak nie bola a cera jest straszna nie moge sobie z nia poradzic;/;/i chyba wolalabym wrocic do yasmin niz brac jakies zupelnie inne choc nawet nie mam kiedy sie do gin wybrac;/a jak ten harmonet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlaa89
Odkupię pilnie tabletki Yasminelle !! kontakt : wisienkanatorcie89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolla1976
witam! gdyby ktoś potrzebował zostały mi dwa opakowania yasminellki ważne do 2013 zakupione w aptece ! z powodu problemu z watrobą muszę odstawić pigułki mail:karolina.pa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mychaa11
czy ma ktoś może odsprzedać opakowanie yasminelle we Wrocławiu??jeśli tak to proszę o info na maila myszka10025@gmail.com pilne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily123
Up ! Kto ma do odsprzedania tabletki yasminelle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikadaaa
Witam Mam do odsprzedania 3 opakowania kontakt burtonik@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam taka sprawę: od kilku dni biorę Yasminelle, jako pierwszą tabletkę wzięłam poprostu tą na pierwszym miejscu w blistrze,mimo,że to był czwartek,a nie poniedzialek. Wiecie może czy to ma jakis wpływ na ich skuteczność?,Bo logicznie patrząc to nie powinno mieć jakiegokolwiek znaczenia, ponieważ każda z nas może rozpocząć zażywanie w innym dniu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam taka sprawę: od kilku dni biorę Yasminelle, jako pierwszą tabletkę wzięłam poprostu tą na pierwszym miejscu w blistrze,mimo,że to był czwartek,a nie poniedzialek. Wiecie może czy to ma jakis wpływ na ich skuteczność?,Bo logicznie patrząc to nie powinno mieć jakiegokolwiek znaczenia, ponieważ każda z nas może rozpocząć zażywanie w innym dniu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziukla86
Tala8, nie ma to zadnegi znaczenia, dni tygodnia napisane na opakowaniu maja jedynie za zadanie ulatwienie kontroli nad braniem, zeby dni nie liczyc(wzielam czy nie wzielam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziukla86
Tala8, nie ma to zadnegi znaczenia, dni tygodnia napisane na opakowaniu maja jedynie za zadanie ulatwienie kontroli nad braniem, zeby dni nie liczyc(wzielam czy nie wzielam:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziukla86
a ja mam pytanie do bioracych yasminelle, ja zaczelam od pierwszego dnia okresu, tak jak zalecil gin, gdyz przechodze na mniejsza dawke. Moj okres od tamtej pozy sie dziwnie zachowuje, pierwsze 5 dni bylo normalnie, a zawsze tylko tyle trwa, a teraz jest juz 7 dzien a mam bole takie w podbrzuszu jakby mial sie dopiero zaczynac. Miala ktoras z was podobne objawy?? Podkresle ze tabsy biore juz 10 lat a teraz zmienilam na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva0712
mogę odsprzedać 3 opakowania kont. p.monia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra999
Witam mam pytanko:) Może któraś z Was miała podobny problem:) a więc pierwszy raz zaczełam brać Yasminelle ok 3 lata temu i schudłam po nich. Rozeszłam się z chlopakiem, odstawiłam no i przybrałam na wadze i to sporo;/ Wczoraj znowu powróciłam do Yasminelle. I moje pytanie jest takie czy jeżeli wtedy mój organizm tak zareagował, że spadła mi waga to tym razem też tak będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra999
Witam mam pytanko:) Może któraś z Was miała podobny problem:) a więc pierwszy raz zaczełam brać Yasminelle ok 3 lata temu i schudłam po nich. Rozeszłam się z chlopakiem, odstawiłam no i przybrałam na wadze i to sporo;/ Wczoraj znowu powróciłam do Yasminelle. I moje pytanie jest takie czy jeżeli wtedy mój organizm tak zareagował, że spadła mi waga to tym razem też tak będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinca
Witam. Mam do sprzedania 4 opakowania yasminelle data ważności 09.2016. Kontakt na mail: karolina_ndm@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoko24
Mam do odsprzedania 5 opakowań yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cab
Witam, mam nadzieję że któraś mi pomoże ;) Przez parę miesięcy brałam tabletki po których beznadziejnie się czułam, teraz lekarz przepisał mi yasminelle. Jestem w połowie pierwszego opakowania i krwawienie z odstawienia ma wypaść akurat w terminie w którym wyjeżdzam z chłopakiem (a widzimy się co parę tygodni więc to spora niedogodność ). Myślałam o tym żeby połączyć dwa opakowania żeby nie mieć krwawienia. Jakie są szanse że krwawienie i tak wystąpi ? i czy w ogóle można łączyć opakowania już po pierwszym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0712
u mnie sprzedaż już nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretDe
Witam. Mam nadzieje, że ktoś mial podobnie i troche mnie uspokoi. od września 2011 biore tabletki antykoncepcyjne, pierw mialam Jasmin (chyba tak się nazywaly) ale w listopadzie ginekolog zmienił mi na Yasminelle. bralam je do lutego. postanowilam zrobić sobie przerwe mimo że wszystko było ok. teraz, w maju zaczęłam pierwszy blister yasminelle po 2miesięcznej przerwie.. myslałam że będzie tak jak za pierwszym razem wszystko ok, ale niestety chyba się myliłam. okres-krwawienie trwa nadal, nie jest już obfite, ale jednak jest.. to już 16 dzień. na dekoldzie powyskakiwaly mi krostki, nie swędzą, ale slyszałam gdzieś że to może być objaw ciązy. Mam anemie, więc obserwowanie mojego samopoczucia tutaj nic nie da, bo przy ciężkiej anemi codziennie źle się czuje. ginekologa mam dopiero na wakacje, więc jeżeli ktoraś z was miała podobnie, prosze, niech się odezwie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1234567
witam mam do sprzedania 1 opakowanie tab. Yasminelle, odbiór osobisty Warszawa, zainteresowanych proszę o kontakt na mail: karolina171@onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123987
Hej dziewczyny mam pytanko, czy znalazłaby się tutaj jakaś osoba z Torunia, która miałaby na sprzedaz Yasminelle?, chociaż jedno opakowanie? Jeśli tak, to proszę o kontakt na maila kasia.kol4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka123987
Hej dziewczyny mam pytanko, czy znalazłaby się tutaj jakaś osoba z Torunia, która miałaby na sprzedaz Yasminelle?, chociaż jedno opakowanie? Jeśli tak, to proszę o kontakt na maila kasia.kol4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angulek
Witam, kupię dwa opakowania yasminelle! Najlepiej z Wrocławia. Pozdrawiam Kontakt: angulek89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki86
Witam, czy ktoś ma do odsprzedania 1 opakowanie w Krakowie? Odbiór osobisty. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretDe
Kupie Yasminelle! prosze o kontakt gohardkor@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was połączyła kiedyś więcej niż 3 opakowania Yasminelle? Ja połączyłam teraz 3, a wypadł mi wyjazd i nie wiem, czy ryzykować i wziąć jeszcze czwarte, czy może mogę wziąć tylko kilka, żeby przesunąć krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretDe
z tego co wiem, nie lączy się 21-dniowych blistrów.. rozregulujesz sobie okresy. ale w sumie skoro Ci to nie przeszkadza, i nie masz z okresami jakiś większych problemów to chyba można, mi ginekolog przepisał exacyl i cyclonamine na zatrzymanie okresu (jeżeli nie masz zbyt obfitych okresów biorąc 4x dziennie po 1 tabletce w 2 dni powinno ustać krwawienie. ) cyclonamine kosztują może 13 zł/30tab :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MargaretDe ale są one na receptę? Mnie chodzi głównie o to czy mogę wziąc teraz jeszcze kilka tabletek, tak, żeby przesunąć okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda1234
Sprzedam yasminelle - opakowanie 45 zł, we Wrocławiu odbiór osobisty. Posiadam również inne tabletki antykoncepcyjne. kontakt gg: 43397133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×