Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość marazzz
skoro to gin Ci powiedzial to chyba wiedzial co robi.Wkoncu to lekarz. ja mialam takie male plamienia na samym poczatku ale po tygodniu mi przeszlo i jak narazie jest luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotka 1984
lekarz to sie zgadzam ale co to da?? i gdzie w tym zdrowy rozsądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle jak na razie nie mam plamień a jestem na 11 tabletce ale za to mam inne objawy uboczne:-|(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
to prawda u niektorych juz po jednej sa niezle jazdy. To co bedzie z Toba jak bedziesz brala po 2 ? Ja nie mialam wielkich problemow z przyswojeniem tych tabletek wiec chyba bym zaryzykowala. Przeciez jak zauwazysz ze cos jest nietak to mozesz przestac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotka 1984
madzianka 79 tez tak myśle, chyba lepiej przemęczyć się, poczekać, jak nie przejdzie zmienić tabletki ale nie katować sie taką dawką, tym bardziej ze juz po tym co biore moja twarz wygląda jak muchomor, huśtawki nastrojów naprawdę fest ale dwa plusy, większy stanik już po paru dniach i taka ochota na sex że szok!, a tu jak po takim bagnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nigdy o czyms takim nie slyszalam i raczej bym tak nie zrobilaplamienia to normalna sprawa na poczatku i nie ma po co sie faszerowac podwojna dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tym przestawaniem to nie tak nie należy przerywać tabletek w środku cyklu i tak samo z podwójną dawką. Lepiej spróbować wapno, później się zastanowić jak nie przejdzie może w aptece zapytać albo na forum ginekologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotka 1984
a to wapno coś daje i czemu bez wit. C a propos jutro ide na wesele, popije troche a jak pije wódke przegryzam cytrynką to mi nic potem nie jest a tam ile witaminki C :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
a dlaczego nie mozna przesadzac z witamina C przy tabletkach? co sie po nich dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotka 1984
niewiem co dlatego pytam bo gdzies wcześniej jak śledze forum doczytałam żeby na plamienia brać wapno bez witaminy C no i??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotka 1984
a tyle co jest z wapnem moze zaszkodzić?? i jak bym jeszcze ze dwie cytryny zjadła??:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sstokrotka 1984
w tabletce wapna jest 30 mg połowa dziennej zalecanej dawki do spożycia a w cytrynie niemam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Apropo offtopic'u Moj facet nie mial obaw, pytal tylko o skutecznosc i szybko sie przekonal do sexu bez gumki, dla facetow jest to znacznie przyjemniejsze:) Fakt, po wszystkim trzeba sie umyc, no alew co zrobic ;P A co do orgazmu.. po 6 latach wspolzycia z facetem nadal nie mam orgazmu tego "wlasciwego", tylko tzw. lechtaczkowy. I kobitkom, ktore tez tak maja polecam sex francuski przed sexem "normalnym", zaraz po orgazmie mam znacznie lepsze doznania gdy sie kochamy. Ale trzeba sie kochac tuz po orgazmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nie mam takich do znań po francuskim sexie. Wtedy to już nie sprawia mi takiej przyjemności wole sex francuski po stosunki jeśli nie doszłam i tak przeważnie czynimy z moim mężem. Ale polecam próbować różnych pozycji właśnie takich blisko siebie tak aby łechtaczka była pobudzana przez ruch naszych bioder bo wiadomo my też musimy falować biodrami aby był lepszy efekt dojścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
znam inne piosenki Kasi ale tej nie aczkolwiek bardzo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych 2 tabletek na raz to......... jakaś dziwna ta ginka. mniejsza liczba hormonów powodyje mniejsze prawdopodobieństwo skutków ubocznych więc po co 2???? czasem może być tak że te skutki uboczne będziwsz odczuwać ze zdwojoną siłą. ja bym na to nie poszła, ale twoja sprawa. poza tym jak na początku brania tabsów przyzwyczaisz organizm do podwójnej liczby hormonów to potem jak przejdziesz do jednego to nie wiadomo czy ochrona będzie wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sstokrotka 1984 ---------------> Co do plamień to ja ci mogę opowiedzieć bo mnie strasznie meczyły - przez cały pierwszy blister. Rzeczywiście od połowy zaczęłam pić wapno ( bez wit. C ) 3 razy dziennie po dwie tabletki ( czyli max. dawka) i na mnie podziałało bo plamienie były mniej obfite - wcześniej to prawie nieustający okres. Wiem co czujesz bo ja sama miałabym obawy żeby się rozebrać przed moim chłopakiem - może to głupie ale jakoś mało komfortowo się czułam. Jedno szczęście że go wtedy nie było więc najgorszy okres przeszłam sama. Teraz jestem w trzecim dniu 2 blistra i plamień nie mam wogóle. Dalej pije wapno ale już tylko raz dziennie dwie tab. Aha, i u mnie było tak że z racji iź plamiłam przez cały miesiąc krwawienie z odstawienia nie wystapiło więc jak przydazy ci się coś takiego to spokojnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
kochacie sie podczas plamien czy co gorsza podczas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×