Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Mała Pli
Oki jeszcze jested topic.... istnieje możliwość przytycia... należy pojść do dietetyka (nigdy nie byłam).. on mi napisze diete, powie jak mam ćwiczyć itd? gdzie można w ogole do takiego znachora sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
Dziewczyny!! zgadzam sie z mloda połozna,NIE TYJE SIE od tabletek,tylko z wlasnej winy...czasem bywa tak ze po tabsach ma sie wieksza ochote na jedzenie czy czesciej chce sie jesc...u mnie tak nie bylo,ale podobno czasem tak sie zdarza.wiec czy przytyjecie zalezy tylko od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mala pli---oczywiscie ze najlepiej pojsc do dietetyka,on dokonale wie jak dobrac diete,bo kazdt organizm jest indywidulany":) nie wiem w jakim miescie mieszkasz,ale popytaj wsrod znajpmych,w szpitalu czy w jakiejs przychodni,na pewno taki ktos jest w Twojej "okolicy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Pli
No oki :) Mieszkam w wawce...;) Co do tej pewności.... mam 100% bezpieczeństwa od pierwszej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Mała Pli --- 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słońca Mnie na nadmierne zatrzymywanie płynów pomaga aqua femin :) Ale muszę przebadać sobie nerki ,bo być moze tam tkwi przyczyna a nie w pigułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
to tak samo jakby ktoś zwalił np anoreksję na tabletki.. Ja akurat mam brak apetytu i w ciągu 3 tygodni pierwszego opakowania schudłam 4 kilo. Równie dobrze, jak popadnę w jakąś chorobę to mogę ją zwalić na tabletki ale sama wiem, że muszę się pilnować żeby mimo braku apetytu jeść normalnie. Dziewczyny, obserwujcie co się dzieje z Waszym ciałem podczas brania hormonów. Można nawet nie być świadomą, że je sie więcej niż wcześniej a tutaj już nie długo do zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
chociaż akurat nie tylko brak apetytu jest u mnie przyczyną spadku wagi. odkąd biorę Yasminelle czuje sie jak piórko :) czasem rano miałam brzuch jak balon a teraz zawsze płaski :) często czułam sie ociężała a teraz nie mam takich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
Dziewczyny a ja wam cos powiem:) ja po Yasminelle zaczynałam się robic okropnie głodna...ale znalazłam na to sposób :D biore o 21 i nie szamam! hehe poprostu ide spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morgiana 22
Niedawno pisalam tu ze mialam plamienie przy braniu Yasminelle. wiec op 17dniu palmienia poszlam do innego gin.Okazalo sie ze te tabletki sa zlel dobrane!takze jesli dziewczyny plamicie powinnyscie isc zrobic sobie usg jesli nie mialyscie,bo moze sie okazac,ze te tabletki sa za slabe(za mala ilosc hormonow).Mi pani gin powiedziala ,ze u niej tylko wybrane pacjentki,bez zadnych klopotow z hormonami moga brac yasminelle....teraz przepisala mi yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqua-Femin - zapobiega nadmiernemu gromadzeniu płynów. Substancje pochodzenia roślinnego zawarte w preparacie korzystnie wpływają na zwiększanie ilości wydalanych płynów. Dzięki temu przyczyniają się do oczyszczania organizmu i zmniejszenia obrzęków pojawiających się w okolicach oczu, twarzy i kończyn. Preparat pomaga normalizować gospodarkę wodną organizmu. Wspomaga diurezę, uzupełniając straty jonów potasowych. Skład: 1 tabletka zawiera: Potas (glukonian potasu) - 20 mg (0,65 mg) Sproszkowany liść brzozy - 50 mg Sproszkowany liść mącznicy lekarskiej - 50 mg Sproszkowana jagoda jałowca pospolitego - 10 mg Sproszkowany liść pietruszki zwyczajnej - 50 mg oraz substancje pomocnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana >>>Kochana ja nie wmawiam Ci ale widzisz zadajesz pytanie co to jest Aqua-Femin ,mogłas isc do apteki i farmaceuta by Ci to mogł polecić skoro masz takie problemy z nagromadzeniem wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie twierdze ze hormony są super i jesli bym nie musiał to bym nie brała , bo wiem ze mogą narobic sporo szkody .Nie dostaje recept troj-paków chodze co miesiac do lekarza i sobie rozmawiamy o tym jak sie czuje i oczywiscie badania co miesiac :) Moze jak byś chodziła tak czesto to by twoj specjalista widział ze dzieje sie coś złego .I tak naparwe nie polecam nikomu pigułek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Rhiana ,ze nie odpowiedziałam na twoje pytanie ,pochlonęły mnie na chwilkę obowiazki w pracy;) Effinka wyczerpująco odpowiedziała ,dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam w aptece niearz ale zawsze dostawałma jakies ziola a o tym nie słyszałam to bardzo dobrze ze sie kontrolujesz ja tez tak robilam i dzieki temu wykryeto mi pecherzyki na jajnikach, ktore spowodowały hormony jak je odstawilam na szczesie znikneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rihana agua femin to tez pewna mieszanka ziół jak zauwazylas pewnie ,tyle ze w postaci tabletek, zaleca sie przyjmowanie ich w drugej polowie cyklu ,wtedy gdy cyrkulacja plynow jest gorsza. Jesli masz tak powazny problem z ta przypadloscia nie powinnas "leczyc" sie sama ziolami ,poradz się lekarza są srodki bardziej radykalne , sliniejsze ,ktore dostaniesz tylko na recepte. Ale tak jak wspomnialam wczesniej na podstawie swojego obserwacji organizmu,byc moze problem tkwi gdzies indziej ..moze nerki ,moze watroba ..? wybierze się do lekarzea i zrob badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz internet ,wystarczy tylko wpisac zagadnienie :) napewno byś znalazła .Aqua-Femin stosuje sie 3 tygodnie .No ale skoro ćwiczysz i czytasz o srodkach wspomagajacych spalanie tkanki tłuszczowej powinaś sie z tym zetknać . Jak chodziłaś do sowjego lekarza to nie mówiłas mu o wadze swojej ?Ja mam koleżanke ,kiedys startowała w wyborach Miss ,dzis ma 20 kg nadwagi ,oczywiscie brala tabletki pol roku no ale w tym okresie jadla tak duzo ze chyba przez całe zycie tyle nie zdołała zjeść co prze te 6 miesiecy :)Oczywiscie winne są tabletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Aqua-Femin to cudowny wynalazek...moje problemy z chomikowaniem wody od polowy cyklu poszly w sina dal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza i powiedział mi ze środki na recepte sa bardzo niebezpieczne i poki co powiedział zebym poczekała i stosowała mnie radykalne szczerrze wpisywałam wiele razy w necie ale to mi akurat nie wyskoczyło no mam nadzieje ze jakos to zejdzie juz jest trochce lepiej zreszta nie jestem teraz jakas gruba tylko chciałabym byc taka jak wtedy ze wzgldedu na plany ciążowe po niechce sie pozniej roztyc i pozbiej miec 20kg do schudniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
tez mam problemu z gromadzeniem wody!czy moge stosowac aqua femin biorac yasminelle??? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
czy jesli okres utrzymuje sie kilkanascie dni to znaczy tetabletki sa zaslabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
muffinka111 ---- mozesz brac razem z tabletkami.Jezeli to jest Twoje pierwsze opakowanie to krwawienie moze trwac dluzej,a nawet mozesz plamic do konca blistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
muffinka111 ----- wracajac do aqua -femin to najpierw sprawdz czy przy yasminelle nadal bedziesz miala problem z zatrzymywaniem wody,bo one maja drospirenon,ktory odwadnia.Jezeli ten skladnik zadziala na Ciebie to wtedy nie bierz jeszcze dodatkowo aqua-femin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka111
młoda położna dziękuję za odpowiedź...jak już wcześniej pisałam okres przy braniu yasminelle tak jakby skończył mi sie 2 dnia a 3 i 4 mam naprawdę nie wielkie plamienie dosłownie kilka kropelek .. nie wiem co mam o tym sądzić ....???:-((( kiedy można poznać ze tabletki sa dla kogos za slabe?? Młoda położna pomożesz? do gina wybieram sie ok 12 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
muffinka111 ---- jezeli w 3 blistrze nadal wystepuja plamienia to mozna podejrzewac,ze dawka jest na niska.Ale to nie znaczy,ze jestes slabo zabezpieczona,tylko ,ze dawka jest niewystarczajaca zeby utrzymac Twoj cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×