Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość tagusia
nescafejka---- a masz jakies powody,ze moglabys nie dostac?... bo ja wlasnie nie:| i to jeszcze bardziej mnie wkurza,w jakas paranoje popadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---- nie no sok na pewno nie ma wplywu:P ...a ja np w tym cyklu nie wspolzylam,bo chlopak wycjechal....i co na to powiesz??/chyba jestem gorszym przypadkiem co?do psychiatry powinnam isc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
ja mojemu już nic ni mówie... i tak sądzi że jestem panikara - bo jestem , trzeba czekać cierpliwie jeszcze przerwa się nie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
mi też by się przydała mała terapia :D myślałam że dzięki tabletkom będę się mniej shizowała a tu znowu jazdy w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---ja tez tak myslalam....:| znam dziewczyny,ktore dzieki tabletkom zyja na pelnym lighcie i tak powinno byc....a nie to co ja....a powiedz ile bierzesz yasminelle????bola Cie jajniki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
4 op skończyłam , pobolewają i ciągle się shizuję że to owulacja ale to niemożliwe!! ogólnie bardzo dobrze się czuję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----mnie tez bola,tak w polowie cyklu i przed okresem...z tego co wiem niektore dziewczyny tak maja,kazdy organizm jest inny:) a krwawienie masz obfite???ja 3dni...z tego 2obfite i czasem brzuch mnie bardzo boli w czasie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
dodam że mam stan podgorączkowy a przeziębiona nie jestem! aaaaaaaa :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
ja mam 4 dni , 2 dni obfite 3 - lajcik , 4 - plamienia , brzuch boli mnie tak samo jak wcześniej czyli bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---alez jestesmy podobne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
hehe , :) to czekamy cierpliwie na krwawienie, NAPEWNO przyjdzie , to musiał by by Cud :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froggy
Cześc dziewczyny! Lekarz zmienił mi tabletki z Yasminelle, na Yasmin. Niedawno zaczelam brac wlasnie Yasmin, po okolo 2 miesiecznej przerwie od brania Yasminelle. CZy mimo to moj organizm znów bedzie sie przystosowywal do nowych tabletek i moga wystapic plamienia, ktore sa jakby przedluzeniem okresu? Czy ktoras z Was tez tak moze miala? Bardzo proszę o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
wiesz, ja czasem mam jak źle usiądę , założę nogę na nogę :)) ale miałam tak przed tabletkami , koniecznie idź do ginekologa i powiedz mu o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
morena34---mnie bolaly strasznie lydki,ale zazywam magnez i wszystko minelo;) a co do dretwienia to nie wiem,sprobuj brac magnez i zobacz czy dolegliwosci mina,jezeli nie,to skonsultuj to z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---tez tak mysle,ale wkurzajace jest to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morena34
Zazywam magnez :(:((((( Ale masz racje moze lekarz cos doradzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
morena34----jezeli zazywasz magnez i nadal Ci dokuczaja dretwienia,to powiedz o tym lekarzowi,lepiej dmuchac na zimne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
jeszcze 5 lat temu nie chciałam mieć miesiączki a teraz modle się o to krwawienie :Dwcześniej po plasterkach evra miałam krwawienie na następny dzień wieczorem , a przy yasminelle muszę czekać aż 3-4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---heh...z plastrami nie mam doswiadczenia:P tzn ze mialas np raz w piatek a raz w sobote??? wiem ze to nie jest jak w zegarku,ale schizyyyyyy potrafia wykonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
tak , miałam raz tak raz tak , weś ciepłą kąpiel zrelaksuj się dostaniesz pewnie za pare godzin ... ;p ja zawsze jak się shizuję , zdradze mój dziwny sekret, wkladam sobie patyczek higieniczny przejeżdżam po ściance i jak jest krew to za pare godzin dostane :) chociaż taka mala plamka na patyczku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----wooow,ale sposob;)))) kapiel wlasnie zamierzalam wziasc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----zrobilam to o czym pisalas,ale niestety nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
u mnie tez nic, pewnie jutro dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---pewnie tak:| akurat na egzamin;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Dziewyczyny,czy Wy nie przesadzacie....Tak biadolic nad okresem i nabijac bez sensu strony?? Ja wlasnie dostalam okresu i nic przyjemnego dla mnie to nie jest,chetnie sie zamienie.Pozatym nie przyznawajacie sie nawet do tego co sobie do pochwy wsadzacie,co prawda nie takie rzeczy ginekolodzy wyjmuja ( inwencja tworcza kobiet nie zna granic) ale jest to poprostu glupie,smieszne i nieodpowiedzialne.A krwawienia i tak predzej czy pozniej dostaniecie, a im bardziej o tym myslice,tym bardziej przedluzacie ten 'cudowny' moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---- ja nie wiem co sie ze mna stalo,mozesz uwazac ,ze moje zachowanie jest smieszne,ale ja czuje ze powinnam isc do lekarza----i to do psychiatry:( w tym cyklu nie wspolzylam-rozumiesz??a obawiam sie ze nie dostane okresu...wiem ze tj nieracjonalne myslenie:(nie umiem sobie z tym poradzic....1raz tak mam:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tagusia ----- kobiety juz tak maja,ze lubia sie zamartwiac bez sensu i szukac problemow tam gdzie ich nie ma.Na to i psychiatra nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
bo my jestesmy panikary i tyle ... musimy się same przekonać że bardziej nam to szkodzi ... wtedy pewnie zrozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×