Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość agatucha
mloda polozna dziekuje z ainformacje n atemat przerwy... ale jesli chodzi o to krwawienie to ja nie biore tabletek od niedawna.... biore od1,5 roku tylko teraz jakos w pazdzierniku zmienilam z yasmin na yasminelle... i drugi raz takie cos mam .... co ty o tym sadzisz, myslisz ze to po zmiani etabletek tak sie dzieje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda połozna ----> mam pytanie trochę z innej beczki, byc moze bedziesz mogła mnie oswiecic. Jak to jest z grupą krwi dziecka? jak to ewoluuje, w sensie grupa krwi ojca + matki =? Moj synek ma ARh- z jakiej kombinacji moze powstac taka grupa krwi ,powiem jeszcze ze ja mam A rh+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Fallenangell69 --- syn poprostu nie odziedziczyl po Was antygenu D(ktory daje rh+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Fallenangell69 --- nie wiem czy o to Ci chodzilo?Bo tu jest duzo zabawy w genetyke...Poprostu oboje macie DD i taka sytuacja jest mozliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatucha
Mloda polozna---- ja biore tabletki od 1,5 roku...tyle ze w czerwcu zmienilam z yasmin na yasminelle... myslisz ze z tymi dziwnymi krwawieniami (drugi raz) ma zwiazek zmiana tabletek? powinnam si etym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatucha
nie w czerwce tylko w pazdzioerniku zeszlego roku...pomylilam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie ,czyli to jest mozliwe.(juz zaczynałam szukać tatusia wsrod znajomych;) hahha)Młody ma tez taka rzadką ekogenetyczna chorobę krwi,czy myslisz ,ze to mogło miec wpływ?Chorobę odziedziczył z chormosomem X czyli to moj wkład..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
Fallenangell69 --- a pamietasz jak sie nazywa? hemofilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do osob ,ktore biora yasminelle min 6 miesiecy... i przed braniem ich mialy problemy z cera. Czy po tych 6 lub wiecej miesiacach polepszyla wam sie cera? ja mialam problemy z cera, odkad biore yasminelle nie pogorszyla mi sie, ale zeby sie poleszyla to jeszcze musze poczekac bo to kwestia kilku minimum miesiecy. Wiem ze to roznie u ludzi bywa ale piszcie na ten temat. co do zylakow? Czy jest jakis sposob by zorientowac sie ze wychodza, u mnie mama ma zylaki i ja sie ich okropnie boje. Powiem ze bolala mnie noga, obie wlasciwie w lydkach mocno przez tydzien przy pierwszym opak. ale zniknelo jak reka odjal.. jakis pajaczkow nie widze i zmian specjalnych,.. ale czy sa jakies oznaki ze wychodza zylaki? Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fawizm , mały jest pod stałą opieką Centrum Zdrowia Matki i Dziecka ,leczy się na oddziale onkohematologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna -- napisalam jeszcze jednego maila.odpowiedz prosze.za tamtą odpowiedź dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pech.. na Polskę i wogole na Europę przypada malutki odsetek wystepowalnosci tej choroby .Niby jest "uspiona" dopoki nie zadziała ten eko czynnik ale np . ostatnio byla "akcja" po cebionie ... nawet lekarze mało o niej jeszcze wiedza i odkrywamy tak sobie co mozemy a czego nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kej ti
Mam takie pytanie.. Chyba do mlodej poloznej bo w sumie widze najbardziej obeznana;) Zaczelam brac tabletki kilka dni temu tyle ze to bylo tak.. Dostalam jakby okres..znaczy to bylo takie delikatne no ale wygladalo jak okres.. No i wzielam pierwsza tabletke a na drugi dzien juz nic... Czy tak sie zdarza czy mam isc z tym do lekarza? BO w ulotce nic na ten temat nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntux
Witam ~! Dzis biore 14 tabletke z 1 opakowania, sa to moje pierwsze tabletki, nie jestem doswiadczona w tej kwestii...ale odkad skonczyl mi sie okres mam caly czas plamienia, czy to nic zlego ??? wiem ze teraz organizm szaleje, ale wiecie co?? najbardziej mi doskwiera moj nastroj-jest straszny,smieje sie a po chwili plakac mi sie chce...jestem nerwowa...wszystko widze w ciemnych barwach...mam jakies chore schizy...i teraz nie wiem czy mam przeczekac, pozniej brac 2 opakowanie moze akurat organizm sie przyzwyczai czy z gory juz sie poddac i isc do gina po inne tabletki, co radzicie bo sama nie wiem ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Czy ta mała dawka hormonów w Yasminelle wskazuje na to , że jest większe ryzyko zajścia w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
greeneyegirl--- mniejsza dawka nie zmniejsza skutecznosci tabletek... po prostu "sa mniejsze skutki uboczne" sa bezpieczniejsze dla organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaa
chyba zle sie wyrazilam z tymi skutkami:) po prostu sa bezpieczniejsze... niz tabletki z wieksza dawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka21
Dziewczyny! Czy okres przy braniu tabletek zawsze wystapi w ten sam dzien,mniej wiecej o tej samej godz???czy moze byc tak ze np zazwyczaj 3dnia z odstawienia,a zdarzyc sie 2 dnia??czy np raz rano a raz w nocy??prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
ubuntux----plamienia to normalne przy pierwszych dwoch trzech opakowaniach.Natomiast co do nastroju-to nie uwazam,zeby to byla wina tabletek,bo zbyt krotko je bierzesz....zeby oceniac,czy tabletki odpowiadaja,musi minac troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
ubuntux ----- plamienia na poczatku brania to normlanie zjawisko.Tak samo jak wahania nastroju,trzeba dac czas organizmowi na oswojenie sie z tabletkami.Wez 2 blister,a jak nie przejdzie to pewnie bedziesz musiala zmienic tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
agnieszka-->no niestety aż takiej regularności nie ma;)ale mniej więcej tego samego dnia możesz się spodziewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba-chna
ja musze zrezygnowac z yasminelle, ponieważ mam przez te tabletki wachania nastrojów i popadam w depresyjne klimaty. nie wiedziałam, że to przez tabletki, ale jakoś tak powiedziałam mojej pani ginekolog i musze je odstawić. jeżeli któras z was po dłuższym czasie brania yasminelle zauważyła, że ma kłopoty z żołądkiem, napady klaustrofobii, drażnią ją silne zapachy np. papierosy czy jaies mocne perfumy, czy z byle powodu zaczyna płakać, powiedzcie to ginekologowi. nie zaszkodzi, a może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka21
tzn ze tego samego dnia moge dostawac,ale raz np rano a raz wieczorem????a moze sie zdarzyc ze nastepnego dnia,nie np 3dnia przerwy tylko 4?przepraszam za moje moze glupie pytania,ale chcialabym wiedziec.z gory dziekuje za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
znowu jak wariatka czekam na okres !!! powinnam dostać a piersi mnie nie bolą jak przy ostatnich blistrach , what the fuck?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---- tak samo jak ja...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---dzis powinnas dostac???ja tak................:| zawsze mialam rano w piatek;/ a Tobie zdarzaly sie jakies odchylenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
czasem piątek czasem sobota... że tak spytam bolą cie piersi przed krwawieniem ? bo mnie dziś wcale , masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----tak,bardzo....tylko mnie pobolewaja od polowy cyklu,a przed bardziej....:| zawsze mialam rano w piatek,ale schizuje...w sumie jak mnie bola to chyba to cos znaczy....ale kolezanka moja mowi ze ja w 1cyklu bola w innym nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----ten stres jeszcze bardziej powoduje ze krwawienie sie spoznia etc... bo jak sie o czyms bardzo mysli to tak jest:| moj chlopak uznal ze zwariowalam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafejka
shizy straszne , nie zapomnialam tabltki tylko raz popilam woda z sokiem [duzo sokuuu ]cytryny niby duzo wit c ale to by byla bzdura zeby wpasc... sama nie wiem bede czekac cierpliwie... oby jutro przyszedl bo dzis nie mam szans na to:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×