Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość froggy
Cześc dziewczyny! Lekarz zmienił mi tabletki z Yasminelle, na Yasmin. Niedawno zaczelam brac wlasnie Yasmin, po okolo 2 miesiecznej przerwie od brania Yasminelle. CZy mimo to moj organizm znów bedzie sie przystosowywal do nowych tabletek i moga wystapic plamienia, ktore sa jakby przedluzeniem okresu? Czy ktoras z Was tez tak moze miala? Bardzo proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerangiem
froggy - czemu zmienilas tabletki na yasmin ? ja w tym miesiacu tez przeszlam z yasminelle na yasmin i wczoraj wzielam ostatnia tabletke, poki co nie oduczwam zadnych zmian miedzy yasmin a yasminelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
froggy ---- to w koncu zmienilas czy bedziesz zmieniac?Ktory bliter bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumerangiem
mloda polozna - tak z innej beczki, od 2 - 3 lat mam problemy z duzymi uplawami, tabletki anty ani tego nie poprawiaja a nie pogarszaja - w kilku badaniach, wymazach, cytologii - wyszla mi tylko flora bakteryjna...moj lekarz twierdzi ze po prostu ronowaga dobrych i zlych bakterii jest we mnie zachwiana - czym mozna to poprawic? dodam ze stosuje plyny do higieny intymnej - prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna--- moza tak byc ze zawsze dostawalam okresu w piatek rano,a teraz jeszcze nie mam??i moze wystapic dopiero jutro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
bumerangiem ---- popytaj w aptece, jest tego mnostwo.Np lactovaginal -- probiotyk z paleczkami kwasu mlekowego.Pozatym dobra dieta,jakies kefirki,jogurty z zywymi kulturami bakterii.I nie przesadzaj z podmywaniem sie,unikaj czestych kapielii wanie ( 2x w tyg),lepszy jest prysznic. tagusia -- organizm to nie szwajcarski zegarek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---- wiem....prosze uspokoj mnie jakos;( ja jestem jakas nienormalna:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska..
Tagusia nie schizuj sie na pewno dostaniesz a jak nie - to co Bog Ci zesle to wychowasz :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
młoda połozna mam pytanie: czy jesli chciałabym odstawic yasminelle to musze się z lekarzem skontaktowac czy poprostu moge przestać je brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
aska----- ale pocieszenie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglupialam
dizewcyzny wczoraj skoncyzlam opawkoeni tzn wzielam ostania tabeltke wiem ze ma byc 7 dni pzrerwy ale to kiedy am wzisac pierwsza tebltek z nowego opakowania w czwartek czy w piatek?? pomocy bo ja juz nie wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
masz wziac tabletke w piatek i zawsze bedziesz zaczynala nowe opakowanie w piatek pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
hej dziewczyny ja tez sie zawsze schizuje to chyba normalne ale spoko dostaniecie ja zawsze jak dostaje smieje sie sama z siebie ze sie tak balam ale na to sie nic nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglupialam
dzieki wielkie...bo juz od tego liczenia mi sie w gloce namieszalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenjka---ale ja to juz chyba przypadek krytyczny..:P nie uwazasz? nie wspolzylam w tym cyklu i sie boje....:|:|:| wkurzam sie sama na siebie ale nie umiem odciagnac tych mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOZCIE MIIIII!! Wczoraj wzięłam tabletke o 10 a dzisiaj o 14 bo zapomnialam głupia tabletek wziasc ze sobą! I jutro mam wziąśc normalnie czyli o 10? czy o 14? ja juz głupieje od tych tabletek:D prosze odpiszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
greeneyegirl---o 10,tzn o porze o ktorej zawsze bralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
szyszka24 -- jezeli z jakiegos owodu chcesz odstawic nagle w trakcie blistra to lepiej,zebys skonsultowala sie z lekarzem.A jezeli chcesz przerwac po skonczeniu blistra i czujesz sie dobrze to spejclanie po to nie musisz isc do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froggy
bumerangiem- zmienilam bo mialam tak, ze zawsze po okresie mialam plamienia w czasie brania, lekarz powiedzial, ze nie powinno tak sie dziac stale, wiec sprobujemy zwiekszenie dawki. a Ty dlaczego? mloda polożno - biorę pierwszy blistr 6 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozna---przepraszam,ze tak mecze...ale powiedz mi czy moge dostac okresu nawet w poniedzialek,jesli zawsze mialam w piatek??moze sie tak przestawic???od tego stresu czuje ze najbardziej sie mąci:|pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
młoda połozna---> dzis biore ostatnią tabletke od jutra 7 dni przerwy ale zastanawiam sie czy potem brac kolejny bo po tych tabsach moj biust się zrobił za duzy i zastanawiam sie czy moze powinnam przejsc na inne tabletki...jak myślisz? bo ja sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
tagusia --- juz Ci pisalam,organizm to nie szwajcarski zegarek....krwawienia mozesz dostac i 1 dnia przerwy i 7 dnia.To,ze zawsze dostawalas w piatek nie zobowiazuje do tego,ze bedzie tak caly czas. froggy ---- organizm bedzie oswajal sie na nowo.Wiec mozesz plamic,moze miec humory i wszystko inne.A mozesz tez tego nie miec.Ale nie zdziw sie jak tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
szyszka24 ---- malo jest chyba tabletek po ktorych biust nie jest obrzekniety....Wiec tak czy inaczej pogadaj z lekarzem bo on i tak ewentulanie musi Ci wypisac recepte na nowe tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mloda polozno----dziekuje Ci bardzo;) Twoje slowa dodaja mi otuchy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
młoda położna a powiedz mi czy przy zmianie tabletek to trzeba odczekac te 7 dni czy bierze sie je bez robienia przerwy? bo jak bez przerwy to musze dzis isc do mojej gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froggy
dziekuje mlodej polożnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
szyszka24 --- zalezy do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka24
aha rozumiem.dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie prosze o szybką odpowiedź bo sie martwie:( od 3 miesiecy biore tabletki i wszystko ok w przerwie zawsze szybko dodtawałam okres:) teraz wszystko jak zawsze punktualnie brałam tabletki a dzis mija 4 dzień przerwy a ja nadal nie dostałam okresu:( czy coś może być nie tak? posze o odp Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
kasia-bydg1 ------ krwawienia masz dostac w 7 dniowej przerwie.Jak nie dostaniesz to wtedy mozesz zaczac sie zastanawiac dlaczego.To,ze zawsze dostawalas wczesniej to nie znaczy,ze zawsze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×