Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Tusia 852
na początku też się bałam ale w końcu zaryzykowałam i jest dobrze:) ja też nie chcę teraz dziecka bo mam jeszcze inne plany ale musimy wziąć taką ewentualność pod uwagę:)miłych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikita
Hej,brałam yasminelle pół roku - przytylam przez nie ok. 6 kg i,bo strasznie zwiekszyl mi sie apetyt.Teraz je odstawilam(dopiero 1 miesiac bez i mam pytanie czy jest mozliwe że schudnę (chodze na 4 godz. tańców plus aerobik)czy przytyje jeszcze? Już nie wiem przez ostatni tydzień jadłam mniej a jak sie zwazylam wczoraj(1 dzien przed okresem) utylam jeszcze,co sie dzieje czy cos moze byc nie tak z gospodarka hormonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda połozna
chikita ---- przed okresem organizm zatrzymuje wode.Moze sie jej nazbierac nawet 4 kg.Pozatym po odstawieniu tabletek tez musisz liczyc sie z wiekszym apetytem, bo oragnizm musi sie oswoic z sytuacja.Jedz mniej a czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczroaj goraca kapiel..uspokilam sie troche a miesiaczki nadal nie ma..a moj brzuch..on naprawde jest jakis dizwny jestem szczupla bardzo szczupla i widze ze jakis taki okraglejszy jest..a jak wypchne to wogole jest ogromny.. dziewczyny w polwoei cyklu mialam 4 dniowe brazowe plamienia pozniej mialam sucho nastepnie mialam taki rozciagliwy sluz przezroczysty pozniej bialy i czasmai przezroczysty..teraz znowu mam sucho a na majtkach mam taki zoltawy kolor.Nie moge ise doczekac miesiaczki.. jutro mija rowny tydz odkad mi ise spoznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
smacznego jajeczka yasminelki duzo milosci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyetgre
ah Ty nie bedziesz tabletek no nie? A co do brzucha to mozesz miec taki "powiekszony" przed okresem.... Ja mam powiekszony ale biore tabletki (zatrzymanie wody..... ;/ ) a test ciążowy zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyetgre
no i powiedz kochana kiedy doszło do zbliżenia... Czy w dniach płodnych, czy też nie... Czy zabezpieczałaś się jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie biore tabletek. robilam 3 testy ostatni jakos w srode jak miesiaczka spozniala mi sie 4 dni..czy jakos tak nie wspolzylam ale boje ise ze poprzez \"zabawy\" chlopakiem mogly sie dostac plemniki bo bylo wiele takich sytuacji jednego wieczoru.. ale nie bylo to wspolzycie..chodzi mi bardizje o ocieranie sie.. o palce itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrowe --> Zaczęłam brać Y od pierwszego dnia krwawienia no i nie używałam żadnych dodatkowych zabezpieczeń i jest okej ;) (biorę Y od 3 miesięcy) Chociaż, teraz mam drugi dzień przerwy i czekam na okres no i w sumie nigdy nic nie wiadomo :P Choć żadnej tabletki nie pominęłam, nie popijałam alkoholem, ani niczym innym poza wodą, raz tylko zdarzyło mi się wymiotować ale dopiero po 4,5h od wzięcia tabletki, więc chyba nie powinnam się martwić ;p W sumie też nie mam takiej pewności co do tego, czy aby na pewno dobrze robię nie zabezpieczając się dodatkowo, ale w sumie, to najskuteczniejsza metoda jaka istnieje ;) Czasem tylko schizuję, bo ciąża mi teraz w żaden sposób nie pasuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wlasnie ginek przepisal mi yasminelle.. dodam ze walcze z tradzikiem.. przeczosowym;/;/ i strasznie sie boje ze te tabletki moga zaostrzyc zmiany.. poradzcie... proszee... jak reaguje wasza cera na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
ROGAS => Mówiłam że wszystko bedzie dobrze ;] I to na dodatek trzeciego dnia ;] modelowo ;] A poza tym to ciesze sie ze nadal czytasz ten watek na forum Rogasku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis kolejna goraca kapiel.. teraz ide spac i mam nadzieje ze wkoncu przyjdzie ta miesiaczka..czekam na nia z ustesknieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.Wesołego Alleluja Yasminellki :) __**_** _**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
zalamanakitty --- z tego cow iem, na początku cera może Ci sie troche pogorszyć, ale tylko chwilowo, a później zmierza ku lepszemu;] WyjdźStąd --- ja miałam plamienie przez całe pierwsze opakowanie, zabaczymy jak będzie przy drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyetgre
ah.... Kochana jeżeli nie było współżycia jako takiego, tylko jak to określiłas ocieranie się i palce, to szansa na zapłodnienie jest bardzo mała... Teoretycznie do zapłodnienia potrzebny jest jeden plemnik ale w praktyce to cały wytrysk , a to że okres spóźnia się 5 dni to o niczym nie świadczy, mi zanim brałam tabletki spóźniał się niekiedy 2-3 tygodnie, a wszystko przez to że miałam cykle bezowulacyjne... A zamarwianiem się nic nie wskórasz, tylko sprawę pogarszasz, a testy które robiłaś powinny Cie zdecydowanie uspokoić spoko po terminie spodziewanej miesiączki wychodzą negatywne. Pamiętaj, że czasami nawet taki mały stres czy zmiana pogody, czy sposobu odzywania wpływa na okres... I to jest zupełnie naturalne... A jak poszłam do gina i powiedziałam mu o tych długich cyklach, stwierdził, ze organizm to nie szwajcarski zegarek(tak z reszta powtarza nam mloda polozna ;) ) Także trzymaj się cieplutko, nie martw niczym, a dla uspokojenia samej siebie udaj sie do lekarza zaraz po światach, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Witam;) Mam do sprzedania opakowanie Y-A-S-M-I-N-E-L-L-E za 30,00 zł. Jestem z Gliwic. Mozliwy odbior osobisty dla osob z okolic. Zainteresowanych prosze o kontakt tutaj na forum. Pozniej podam nr telefonu ;) POZDRO I WESOLYCH SWIAT ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
AH => PRZECZYTAJ TO CO TOBIE PISZE DOKLADNIE Mi też jakiś czas temu spóźniał się okres. I to na dodatek też praktycznie tydzien (6 dni) , prawie zwariowalam poniewaz nigdy mi sie nie zdazylo zeby sie spoznial chociazby jeden dzien, No wiec i testy poszly w ruch, oczywiscie negatywne wyniki ;] A ja widzialam jak moja "dzidzia" rosnie i rosnie, brzuch byl taki wielki taki okragly podbrzusze nawet wypukle... Hehehe a najsmieszniejsze jest to ze ja juz mdlosci nawet zaczynalam miec ;] Piersi tak pelne jak nigdy ;] Okresu nie bylo i nie bylo a ja bylam juz pewna ze jestem w ciazy ;] Nawet sie zastanawialam co teraz ;] CO DO CZEGO TO OKRES PRZYSZEDL DWIE GODZINY PO TYM JAK DALAM SOBIE WYTLUMACZYC ZE PRAWIE MIESIAC "PO ZDARZENIU" TESTY SA SLUTECZNE W 99 % i ze na pewno jest wszytsko dobrze i ze dzidzi na razie nie bedzie ;] Farmaceutka w aptece sie ze mnie smiala jak szlam po kolejny ostatni test ;] i tez powiedziala ze te co zrobilAM w zupelnosci wystarcza. ************************************ DWIE GODZINY PO TYM JAK PRZESTALAM SIE MARTWIC DOSTALAM OKRES ;] SPOZNIAL MI SIE PRZEZ CIAZOWEGO "ZAJOBA". wystarczyly 2 h!!!!!!!! A i u mnie tez byly obawy przez petting, palce itp. Nie spalam na niczym nie moglam sie skoncentrowac. A TERAZ Z TEGO SIE SMIEJE ;] BO ORGANIZM TO FAKTYCZNIE NIE SZWAJCARSKI ZEGAREK. I NAWET JAK CZASEM TAK SIE ZACHOWUJE TO I TAK NIM NIE JEST I ZAWSZE MOZE SIE ROZREGULOWAC. NO WIEC AH DAJ SOBIE TROCHE LUZU. nAPRAWDE BARDZO TRUDNO JEST ZAJSC W CIAZE poprzez petting ;] a i robilas tyle testow, odpowiedni czas po tym dniu, wiec uwiesz mi szybciej trafisz jutro w totolotka niz zaszlas wtedy w ciaze i tyle testow cie oklamalo ;] nO WIEC POZA TYM CHCIALABYM TOBIE I WSZYSTKIM YASMINELLKOM ZYCZYC SPOKOJNYCH ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT WIELKANOCNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
madzii ;))) a pewnie ze czytam !!! tak sie ciesze ;) wesolego jajka yasminelki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzolka17gl
dziewczyny sluchajcie zauwazylam ze boli mnie miejsce w ogolicy wzgorka lonowego a wlasciwie taka jakby kulka pod skorka nie wiem co to jest jajnikto byc nie moze gdyz boli zbyt nisko moze wie ktoras co to moze byc prosze odp bardzo mnie to martwi z gory dzieks:)(dodam ze biore y od 8 dni i wczoraj byl moj pierwszy raz nie wiem czy am to cos wspolnegoz tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Rogas => a pewnie, ja tez czytam ;] Teraz to masz prawdziwe swieta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
Krejzolka17gl => W którym miejscu wzgórka łonowego masz tą kulkę i jakiej jest wielkości? Jak długo to dokucza? Są różne przyczyny bólu jajników może to byc spowodowane samym braniem hormonow (skutek uboczny) ale jest to tylko jedna z wielu mozliwosci. Mnie tez czasem pobolewaja troszke jajniki, zdaza sie pomimo ze nic im nie dolega wiec jak na razie nie daj sie zwariowac i napisz co i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Krejzolka17gl ---- jezeli ta kulka jest w okolicach pachwiny to stawiam na wezel chlonny.A jak centralnie nad wzgorkiem lonowym to pewnie jakies zgrubienie tkanki tluszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie koleżanki!! pisze do was bo chciałam sie podzielić z kimś odczuciami po zażywaniu Yasminelle...zanim zaczęłam brać te tabletki poczytałam sobie wasze opinie i w zasadzie byłam spokojna o to , żenie przytyję, że skutków ubocznych jako takich nie będzie...no i myliłam się... powiem w skrócie: brałam tabletki przez 13 dni, bardzo chcialam brać je nadal ale jak widziałam że każdego dnia moje ciało się zmienia to przeraziłam się... bóle głowy, mdłości towarzyszyły mi już od pierwszego dnia, biust oczywiscie sie powiększył co w moim przypadku nie jest zadowalające, bo mam duże piersi..do tego dochodzi zwiększony apetyt, ogólne rozdrażnienie...miałam serdecznie dosyć spoglądania na siebie w lustrze :( dlatego odstawilam te tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona222
Mloda Polozno----- czy jest jakis sposob na to zeby sie \"przelamac\" przy braniu tabletek, na wspolzycie bez prezerwatyw??? wiem, ze sporo dziewczyn ma takie opory....wspolzycie w gumce przy zazywaniu tabletek jest zupelnie bezsensowne... u mnie tj jakas obsesja, bo wiem ze one zapezpieczaja w 99%...a mimo to u mnie musza byc gumki;/ nie wiem czym tj spowodowane..... czasem mam \"schizy ciazowe\" robiac to w gumce plus tabletki... nie umiem sobie z tym poradzic;/ nie wiem czy przestac je brac??? czy udac sie do psychiatry?? az wstyd mi o tym pisac:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna_madzia
mam pytanie. zacnam brac Y od jutra. i biore tabletke z npisem pon z pierwszego blistra, czyli rzda na samej gorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona222
tak zaczynasz brac tabsa z pon z pierwszego rzedu u gory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovemusicher
Czy jezeli przy 19 tabletce pojawiło się krwawienie miesięczne to nadal przyjmowac tabletki do 21, a potem odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna_madzia
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×