Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Madziiii
I już ostatnia rzecz. Najważniejsza ponieważ nie wiem jak sobie z tym poradzić. Ja rozumiem że od tabletek można mieć wachania nastrojów... PROBLEM W TYM ZE JA JUŻ NAWET WACHAŃ NIE MAM. TYLKO JEDEN NASTRÓJ, PODŁY, OKROPNY, KTORY SPRAWIA ZE NIC MI SIE NIE CHCE ŻE JUZ MYSLE ZE D NICZEGO SIE NIE NADAJE ŻE NIC NIE MA SENSU.... ja przez to wszytsko zawalam po kolei jak leci.... NORMALNIE WYGLADA MI TO NA DEPRESJE.... NIE INNACZEJ JA SOBIE WYOBRAŻAM.... Proszę niech ktoras z was powie ile to jeszce potrwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
I już ostatnia rzecz. Najważniejsza ponieważ nie wiem jak sobie z tym poradzić. Ja rozumiem że od tabletek można mieć wachania nastrojów... PROBLEM W TYM ZE JA JUŻ NAWET WACHAŃ NIE MAM. TYLKO JEDEN NASTRÓJ, PODŁY, OKROPNY, KTORY SPRAWIA ZE NIC MI SIE NIE CHCE ŻE JUZ MYSLE ZE D NICZEGO SIE NIE NADAJE ŻE NIC NIE MA SENSU.... ja przez to wszytsko zawalam po kolei jak leci.... NORMALNIE WYGLADA MI TO NA DEPRESJE.... NIE INNACZEJ JA SOBIE WYOBRAŻAM.... Proszę niech ktoras z was powie ile to jeszce potrwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
I już ostatnia rzecz. Najważniejsza ponieważ nie wiem jak sobie z tym poradzić. Ja rozumiem że od tabletek można mieć wachania nastrojów... PROBLEM W TYM ZE JA JUŻ NAWET WACHAŃ NIE MAM. TYLKO JEDEN NASTRÓJ, PODŁY, OKROPNY, KTORY SPRAWIA ZE NIC MI SIE NIE CHCE ŻE JUZ MYSLE ZE D NICZEGO SIE NIE NADAJE ŻE NIC NIE MA SENSU.... ja przez to wszytsko zawalam po kolei jak leci.... NORMALNIE WYGLADA MI TO NA DEPRESJE.... NIE INNACZEJ JA SOBIE WYOBRAŻAM.... Proszę niech ktoras z was powie ile to jeszce potrwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
Iwoneczka --- zrobienie testu wcale nie oznacza, że nie jesteś w ciąży... Test jest najmniej pewną metodą, zwłaszcza, że trzeba go robić po 10 dniach po niewystąpieniu miesiączki... Najlepiej po prostu iść do lekarza, zwłaszcza, że pisała tu już dziewczyna, która pomimo tego, że test wyszedł negatywny, jednak była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziiii
JAVANNKA, IWONECZKA => Nie jest prawdą ze test jest najmniej skuteczną metodą wykrywania ciąży. Wykonany po odpowiednim czasie od stosunku i w odpowiedzni sposób daje w ponad 99% poprawny wynik. Oczywiście ze lepiej byłoby się wybrać do lekarza, ale często czas oczeiwania na wizyte wcale nie wynosi 1 czy 2 dni. Ja często muszę sie umawiać 2 tygodnie wczesniej. Poza tym na USG nie widać małych ciąż, takich do 2 tygodni. Bardzo są skuteczne badania na ten hormon betaHCG w krwi które wykrywają wcześniutką ciążę. I niejest prawdą iż test ciążowy trzeba robic 10 dni po dacie spodziewanej miesiaczki, wynik powinien być parwidłowy już w dniu spodziewanej miesiączki. Powienien być prawidłowy a nie napewno bedzie ponieważ zależy to także od tego kiedy był stosunek. Jeżeli pod koniec cyklu czyli przed miesiączką to faktycznie wynik może być nieprawidłowy. Jeżeli natomiast robi sie test jakieś 2 tyg. "po zdarzeniu" to powinno się wszytsko zgadzac ;] CZYLI TEST PRZEPROWADZONY PRAWIDŁOWO W ODPOWIEDNI CZAS PO STOSUNKU ITD. DAJE RZECZYWIŚCIE 99 % SKUTECZNOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
iwoneczka125 ja mam podobny problem:/ teraz mam tydzien przerwy i wystapilo u mnie tylko plamienie nie iwem czy jest jakis powod do obaw:/ jednakowoz dziecka nei planuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
Jezeli krwawienie z odstawienia jest bardzo skape, wrecz jest to plamienie to na tej podstawie ciazy nie mozna wykluczyc. Cytuje mloda polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
no wiem wlasnei czytalam te wypowiedz dlatego sie martwie jednakowoz licze na to ze jescze pojawi sei "normalne" krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
tak samo mialam zrobilam 5 testow po plamieniu 2 dniowym i nie mam dzidzi... tydzien po nawet i nie wykrylo ciazy, dodam ze wtedy w pierwszy dzien plamienia nakleilamplaster antykoncepcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensowna sowa jednooka
niestety nie robilam z porannego moczu , ale chyba juz powinno wykazac? gdyby jednak bylabym w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
no kurcze troche sie boje, jak mi sie nie pojawi "normalne" krwawienie to bede musiala zrobic test ale poki co czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
serducho a ile bierzez tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
A i nie przejmuj sie na zapas, chociaz wiem co to znaczy, bo ja mam normalne krwawnienia a caly czas boje sie ze zajde w ciaze i mam dziwnie wszelkie objawy ciazowe naraz jak tylko przychodzi stres zwiazany z nichciana ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
a to ze sie caly czas boje to norma:) jesli chodzi o ciaze to jestem straszna panikara:) a co do tabletek to skonczylam pierwsze opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
wiec teraz mam wlasnie 7dniowa przerwe,w piatek rozpoczne 3 opakowanie a to trwa od poczatku do teraz...probowalam sie dostac do mojego lekarza bez skutku jak sie dostane moze bedzie mi kazal zmienic jak opowiem...nie wiem...moze przejdzie??? niech sie wypowiedza moze te bardziej doswiadczone ;) cio ??? madziii jesli masz takiego totalnego dola to calkiem mozliwe ze to od tabletek, to sa hormony ktore moga tak na nas wplywac ... przy ktorym blistrze jestes??? to jest mysle istotne bo jesli na poczatku 3 pierwszych op to moze sie organizm dostosuje przywyczai ale jesli dalej juz to ups chyba trzeba isc do gina i moze jakas zmiana tabletek/// czyt wyzej co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
Kurcze, jak to pierwsze opakowanie, to takie anonalia mogą występować na samym początku... Ja w każdym badz razie przy pierwszy opakowaniu dodatkowo sie zabezpieczałam, dopiero przy połowie drugiego nie... Ale i tak za każdym razem czuje ze coś jest nie tak, a to pewnie tylko moja wyobraźnia, która z delikatnym wsparciem potrafi płatać niezłe figle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
bigstar no ja tez sie mialam zabezpieczac przez pierwsze opakowanie ale jakos tak wyszlo ze doszlam do wniosku ze maja dzialac od pierwszej tabletki i gin mi tez powiedziala ze nie zna przypadkow ciazy przy pierwszym opakowaniu gdize nie stosuje sie zabezpieczenia no zobaczymy mam nadzieje ze to tylko moja chora wyobraznia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigstar
Heh pewnie tak jak i moja ;) zobaczysz bedzie wszystko dobrze :) trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho86
dzieki:) ja musze zmykac pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka125
dziewzyny ja wybralam 3opakowanie dopiero 4miesiae temu urodzilam synka mialam straszne prblemy w ciazy bo przytylam 60kg poprostu puhlam w oczach wiec teraz nie mog byc w ciazy bo musze zrzucic kilogramy i mam porblemy ze zdrowiem po tej ciazy. Dzis robilam test wyszedl negatyny ja wierze w testy bo pierwszy mi odrazu pokazal wynik pozytywny,czekam do czwartku jak ie dstane to do lekarza pedze odrazu ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka125
dziewzyny ja wybralam 3opakowanie dopiero 4miesiae temu urodzilam synka mialam straszne prblemy w ciazy bo przytylam 60kg poprostu puhlam w oczach wiec teraz nie mog byc w ciazy bo musze zrzucic kilogramy i mam porblemy ze zdrowiem po tej ciazy. Dzis robilam test wyszedl negatyny ja wierze w testy bo pierwszy mi odrazu pokazal wynik pozytywny,czekam do czwartku jak ie dstane to do lekarza pedze odrazu ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka125
dziewzyny ja wybralam 3opakowanie dopiero 4miesiae temu urodzilam synka mialam straszne prblemy w ciazy bo przytylam 60kg poprostu puhlam w oczach wiec teraz nie mog byc w ciazy bo musze zrzucic kilogramy i mam porblemy ze zdrowiem po tej ciazy. Dzis robilam test wyszedl negatyny ja wierze w testy bo pierwszy mi odrazu pokazal wynik pozytywny,czekam do czwartku jak ie dstane to do lekarza pedze odrazu ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
iwoneczka125 -- karmisz jeszcze piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
iwoneczka125 -- karmisz jeszcze piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet77
młoda polożna ja sie chciałam zapytać jak to jest z alkoholem podczas brania tabletek.czy ma wpływ na wchłanianie sie tabletki?Ostatnio popiłam piwem tabletke a w weekend troche sie opilam zaraz po zazyciu tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet77
aha i jeszcze chcialam sie zapytać jak to jest z paleniem(nie koniecznie papierosa) podczas brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sweet77 ---- tak alkohol ma zdecydowanie wplyw na wchlanianie kazdych lekow.... wiec nastepnym razem zanim siegniesz po alkohol odczekaj okolo godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
sweet77 --- palenie papierosow w czasie brania tabletek zwieksza ryzyko zakrzepicy.Trawka raczej nie oslabia dzialania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
O raaanyy... ja brałam napierw Diane-35 (zabezpieczałam sie dodatkowo, bo dziwnie mój organizm reagował), potem zaczęłam stosowaćYasminelle. Też się zabezpieczałam prezerwatywą - dopadła mnie schiza niesamowita. I co się okazało? Że prawdopodobnie jestem w skrócie myślowym "uczulona na gumki" Schiza została. Nie mogę się przemóc. To jest straszne. Strasznie się męczę. Jeszcze nie współżyłam. Bo się trochę spóźniłam z pierwszą tabletkę. Proszę, przekonajcie mnie jakoś, że te tabletki działają i nie muszę się dodakowo zabezpieczać. Proszę, jestem podatna na sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialina88
hej!mam pytanie co prawda głupie ale naprawde niewiem jak to zrobić.Jestem teraz w trakcie 7-dniowej przerwy.Poprzednio brałam novynette teraz przechodze na yasminelle.Powinnam teraz zaczać opakowanie yasminelle normalnie po tych 7 dniach tak jak bym dalej brała tamte czy jakoś inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×