Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

no ale moj brzuch on taki wypukly sie jaksi zrobil..i okragly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
ShyScarlett--- przede wszystkim musisz sie uspokoic i na spokojnie wszystko przemyslec. Nie mozesz oceniac tabletek po jednym opakowaniu czy po kilku pigulkach. Moze rzeczywiscie powinnas zmienic ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też czasem mam większy brzuszek,taki okrągły:)fajniutki...jakby ktoś tam był. Jesteś jeszcze młoda,Twój cykl musi sie jeszcze uregulować,czy jakoś tak:P Jak miałam tyle lat co TY to miałam cykle 30 nawet 40 dniowe. Mój sposób na wywołanie okresu: gorąca kąpiel-dłuuuuga!! Cierpliwie czekaj,a te Twoje objawy,brzuszek itd to na zbliżający się okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba naprawdę powinnam zmienić ginekologa. Moje kolezanki chodzą do tego co ja byłam i też są niezadowolone. Przypisuje tabletki tylko od jednego producenta zawsze od Schering, nie przypisał nigdy żadnej innych... On chyba ma z tego jakieś zyski. Jest masa tabletek a on się uczepił akurat tej firmy!! Wiem, że nie powinnam oceniać tabletek po niespełna jednym opakowaniu, ale taka moja narwana natura :) Jestem raptusem i w gorącej wodzie kąpaną dziewczyną. Chciałabym bardzo się uspokoić!! Pójdę do innego ginekologa, zobaczę co ten mi powie... a jak narazie to chyba będę dalej brać ten Logest?? Jak myślisz wikuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
ShyScarlett----wiesz co ja juz bym nie kombinowala i wybrala te tabletki (logest) do konca opakowania,albo jak i tak masz zamiar zrobic przerwe to daj sobie spokuj juz teraz, ja oczywiscie niczego ci nie sugeruje, zrob jak uwazasz:) Radzila bym ci znajsc dobrego ginekologa i szczerze z nim pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Czyli mam brać od pierwszego dnia więc czekam na okres chociaż nie ukrywam,że boję się jak poczytałam o tych skutkach ubocznych.Jak bardzo chciałabym przeczytać ,że nic mi nie dokucza pigułki super i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
Mruczek23------ czesc Mruczek:) no i jak tam Twoje zmiany nastroju? minęły czy nadal sie biedna męczysz? Ja na razie nie zaobserwowalam u siebie tego typu skutkow ubocznych -na szczescie:) i mam nadzieje ze mnie nie dopadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogas
madziii -----> mialas racje ;D dostałam okres trzeciego dnia przerwy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyszlam z goracej i dlugiej kapieli tak jak mi poradzilyscie..zobaczymy co dalej :* dziekuje ze jestescie takie uprzejme i pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wikuś!:) Niestety te moje nastroje...raz jest lepiej raz gorzej,ale chyba jest znacznie lepiej niż przy 1opakowaniu(wtedy to beczałam prawie codziennie).Troszkę mniej jestem drażliwa.Staram się być spokojna i opanowana,po prostu zaciskam zęby:P i nie odzywam się,czekam aż mi przejdzie. Czasami nie skutkuje,ale mówi się trudno:( i wtedy wybucham!:P Od paru dni mam dobry humor i by tak zostało:) spojrzałam na wszystko z innej perspektywy, za bardzo wszystko brałam do głowy. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah---> Pamiętaj, Twój stres nie pomaga!Cierpliwie czekaj...okres się pojawi:) Zajmij się czymś, nie myśl o tym wszystkim tyle. Pozdrawiam:) i napisz jak już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
Młoda położno mam pytanie czy mięta może osłabiać działanie Yasminellek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmaragdowaNoc
miammiamola---> Najlepiej wziąśc pierwszego dnia :)) Ja tak zrobiłam i teraz do woli, bez stresu korzystam z moim facetem z życia (tego łóżkowego xD i nie tylko:PP ) Miałam podobnie do Ciebie . Naczytałam sie na tym forum nasłuchałam od koleżanek niekoniecznie przychylnych opinii na temat tych tabletek. Bałam się- głównie tych wyprysków i spadku libido. Ale zaryzykowałam -NIE żałuje!! Tabletki naprawdę świetne !! Przez pierwsze 4 dni brania ich schudłam 1kg :D Co jest mi zdecydowanie na rękę, przybyło mi tu i ówdzie :D (biuścik sie powiększył co tez mi sie podoba:P ) Krostki owszem. Pojawiło sie kilka na twarzy i kilka na dekoldzie. Libido?! hmmm... Dużoooo ponad przeciętną !:D Co oczywiscie też jest na plus !!:D 0 nudności! 0 biegunek, bólów głowy, brzucha czy czegokolwiek innego! No może tylko przez 2-3 pierwsze dni brania Yasminelle bardziej niż zwykle chciało mi sie spać i bez kawy sie nie dało:P Mam nadzieję, że u mnie będzie tak nadal. Pamiętaj ze każdy organizm reaguje inaczej i być może Tobie, tak jak i mi bedą pasowały te tabletki, a jeżeli nie - jest ich tyle na rynku że z pewnością znajdziesz coś dla siebie !! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja007
Skonczylam blister i mam walsnie 1 dzien przerwy jak dlugo jestem chroniona jeszcze po tym tygodniu okresu? PROSZE o PEWNA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
SzmaragdowaNoc dzięki wielkie dzięki za odpowiedż.Właściwie nic człowiek nie przewidzi a co będzie to zobaczymy.Cieszę się,że też miałaś takie obawy bo rzeczywiście jak się naczyta różnych opinii trudno żeby człowiek był na to obojętny.Na pewno boję się przytycia-koszmar,jestem szczupła więc rozumiecie.Pozdrawiam i dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
Mruczek23------ ja po prostu jestem w szoku oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu bo odkad zaczelam bracY czuje sie swietnie psychicznie, jestem w super nastroju nie mam zadnych dolow i nic nie jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi:) jestem naprawde zadowolona poniewaz naleze do osob ktore bardzo szybko sie denerwuja i ktore latwo wyprowadzic z rownowagi, jednym slowem straszny nerwus ze mnie a tu prosze taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Lasencja007 --- jesteś chroniona przez całe 7 dni przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Lasencja007 chyba sie pytała, ile czasu oprócz tych siedmiu dni przerwy jest chroniona... Otóż średnio jesteś później chroniona, bo po 7 dniach jeśli nie weźmiesz kolejnej tabletki to obecność hormonów w organizmie spada, więc spada również ochrona przed ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka21
hej dziewczyny!a ja z takim pytaniem, stosuje juz 8 dzień Yasminelle(wczesniej brałam Yasmin),czy jest możliwe po zmianie dawki hormonów wypadanie włosów??wczesniej to tam pare wypadało,ale dzies rano czesząc ponad 20!!!wypadło!!!.nie wiem czy to przez tabletki,pogode czy jeszcze cos innego.biore tez od niedawna skrzyp na włosy ale działanie jest po 3 miesiącach. Wydaje mi sie ze gdyby to było przez tabletki to byłyby także inne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wlasnie skonczylam brac 1 opakowanie yasminelle pzepisane przez mojego ginekologa. i wszystko wydaje sie byc ok, po pierwszym tygodniiu minely nudnosci, bol podbrzusza i pojawiajace sie zmiany skorn na twarzy i dekoldzie, ale martwi mnie to ze od 5 dnia brania tych tabletek do teraz wystepuja u mnie krwawienia na tyle obfite ze musialam uzywac tamponow albo podpasek...takze ciezko to nazwac tylko plamieniem wg nie. Nie bardzo iwem co o tym myslec zwlaszcza ze nie bardzo mam jak sie skonsultowac z moim ginekologiem gdyz od 2 tyg jestem w USA i raczej nie predko wroce do polski...a opakowan yasminelle troche nakupowalam zeby starczylo na pobyt tutaj...no i nie wiem czy moge za 5 dni zaczac brac kolejne opakowanie i nie przejmowac sie krwawieniami z nadzieja ze wkrotce mina czy jest jednak czym sie martwic?? niby na ulotc ejest wspomniane o bardziej obfityc h krwawieniach ale zeby tak przez caly mesiac? jakos chyba nie bardzo?? doradzcie, prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA12
Lisa25 podczas pierwszego opakowania jeżeli pojawią sie krwawienia nie ma sie czym przejmować, tak moze być do 3 miesiaca... nie przerywaj brania tabletek chyba ze naprawde zacznie coś Ci dolegać co mogłoby być związane z braniem tabletek. Dawno tu nie pisałam, biore tabletki juz 11 miesięcy i strasznie schudłam tzn jak dla mnie bo nigdy nie miałam takich skoków wagi tym bardziej ze sie nie odchudzałam wręcz przeciwnie, jadłam jadłam i jeszcze raz jadłam, mój skok wagi wynosi 7kg ;/ w dół, nie jest mi to na ręke bo ciałko traci jędrność. Zna moze któraś jakiś sposób na poprawienie jędrności który naprawde sie sprawdza,pomijając basen bo teraz 3 razy w tyg na niego śmigam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia670
witam Was wszystkie :) ja tez zaczełam brac Yasminelle... i mam brązowe plamienia... jestem juz na 16 tabletce a lamienia nie ustają... czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Kasia670 ---- dlaczego nie zapoznalas sie z ulotką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mi także ginekolog przepisał Yasminelle i jestem w trakcie brania drugiego blistra. Nie czuję żadnych koszmarnych efektów ubocznych(narazie) jedyne co to bolą mnie jajniki:( od czasu do czasu dopada mnie silny ból i aż zginam się w pół.. ale to da się wy3mać:) NIe mam porównania z innymi tabletkami, bo Yasminelle to moje pierwsze. Od jakiegoś czasu przyglądam się forom takim ja to i szukam odpowiedzi na dręczące mnie pytania. MIanowicie: czy jeśli biorę tabsy i przestrezgam ich stosowania(zawsze o tej samej godzinie i nie pomijam żadnej) to czy mogę się kochać z moim partnerem bez dodatkowych zabezpieczeń \'do końca\' ?? Widzę że wszystkie piszecie że zabezpieczenia dodatkowe nie sa po3ebne ale muszę sama do was napisać bo mnie to męczy:( kochając się w prezerwatywie wciąż bałam się że ona pęknie, a bez niej wciąż boję się, że zajdę w ciążę, bo przecież plemniki sa we mnie xO Proszę was o pomoc, uspokojenie mnie albo cokolwiek co pomoże mi przestać stresować, o wydaje mi się że teraz czerpię mniej satysfakcji z seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia 852
spokojnie nie masz się co martwić:) Ty nie masz owulacji więc możesz spokojnie zaufać tabletkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuja23456
kurcze nikt mi nie odpisał na pytanie więc je ponawiam: czy któraś z Was dostała krawiewnia w takcie brania tabletek?? ale nie plamienie tylko tak sporo krwi. nie towarzyszyly temu zadne inne dolegliwości.... okres normalnie mialam dwa tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
poprostuja23456 --- moze dawka hormonow przestala byc wystarczajaca dla Twojego organizmu.Tak czy inaczanej musisz wybrac sie do gina i wykluczyc inne przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tusia już jestem trochę pewniejsza co do braku owulacji, ale nie jestem gotowa żeby w razie czego zostać mamą więc jeszcze porozmawiamy z chłopakiem na ten temat:) Nie chodzi o rezygnację z seksu, ale jednak jeszcze porozmawiam z ginekologiem, chociaż i on mi już powiedział że jak mam tabletki to nie mam się co bać, bo to najnowsze i nie zawodzą i bla bla bla...i tak nie wierzę w 100%skuteczność. Heh i znowu wracam po początku:D Ale jak dotąd ni wpadłam, więc ostrożność się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lovekrowe --- to jaki sens jest brac tabletki?Z gumkami czy bez i tak jestes zabepzieczona na 99%. Jezeli nie chcesz rezygnowac z prezerwatyw to zrezygnuj z tabletek...Po co sie faszerowac chemia bez potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×