Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
ah --- taka pewnosc da Ci tylko badania bhcg ze we krwi ... Duzo tez zalezy od czulosci testu.Pozatym ile Ci sie ten okres spoznia? abrusia7 --- tabletkami biustu sie powieksza...jak w czasie brania sie powieksza to jest to tylko obrzek,skutek uboczny.Potem wraca do swoich rozmiarow i stad tez biora sie roztepy.Pozostaja Ci metody naturalne --- cwiczenia ujedrniajace i krem na roztepy albo chirurgiczne powiekszanie biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznia mi sie 5 dzien.. robilam juz 3 testy dzis jeden 2 tyg temu i jakis miesiac temu wszystkie negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- dopiero 5 dzien? I juz taki raban....A im bardziej bedziesz sie steroswala tym dluzej bedzie Ci sie spoznial...Nic tak nie podnosi poziomu prolaktyny jak stres, a jak ona jest wysoka to okresu nie bedzie.Wez sobie goraca kapel,pomasuj brzuch,wez sobie cos rozkurczowego i nie mysl o tym.Sa swieta,ciesz sie nimi,a jak po swietach nie dostaniesz to pojdziesz do lekarza.Co ma byc to bedzie wiec po co sie martwic na zapas? momoon -- ale w czym masz problem? Jestes zabezpieczona od 1 tabletki... Po to sie je bierze zeby prezerwatywy schowac gleboko do szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Młoda położna --- a czy alkohol ma jakiś wpływ, gdy się go pije w 7-dniowej przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Anna88 ---- alkohol nie ma wplywu na tabletki jezeli tylko nim nie popijasz tabletek i nie zwymiotujesz jej pod wplywem %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna88
Dzięki :). To pytanie kieruję do wszystkich dziewczyn, co myślicie o seksie po ślubie tylko z tym jednym jedynym partnerem? Proszę o wasze wypowiedzi z uzasadnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
le robilam 3 testy..kazdy inny i o innej porze czy to mozliwe ze wszystkie sie pomylily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moge sie cieszyc swietami ..wiedzac ze moge bc w ciazy wwieku niespelna 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ---- zalezy kiedy doszlo do zaplodnienia..Pozatym daj juz sobie z nimi spokoj.Jezeli bedzie taka sytuacja,ze rzeczywscie nie dostaniesz okresu to tak czy inaczej wizyta u lekarza jest wskazana.Ciaza to nie jedyna przyczyna braku okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:D czy robicie tak jak napisane jest na ulotce czyli kochacie sie bez zabezpieczenia od pierwszej tabletki czy przez jakis czas dodatkowo sie zabezpieczacie ? i czy jak dostane okres o 10rano i tabletki chcę brać o stałej porze:22.00, to kiedy powinnam wziasc pierwszą i kolejną tabletke?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuja23456
Mam pytanko. Ogólnie jestem przerażona bo nie wiem co sie dzieje. od prawie roku biore yasminelle i zawsze wszystko wporzadku raz tylko zapomnialam tabletki, zadnych skutkow ubocznych... a dzisiaj... jestem w polowie trzeciego tyg. w opakowaniu. okres mialam dwa tygodnie temu normalny nie jakis skapy a dzisiaj... leci ze mnie krew i to nie jest plamienie tylko tak dosc duzo jej jest;/ nie wiem co sie dzieje;/ nie pominelam tabletki zadnej w tym opakowaniu a w poprzednim jedna z drugiego tygodnia... sdkad ta krew??? Czy któraś z Was miała coś takiego?? leci ze mnie ciurkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
Dziewczyny lekarz mi powiedział,że nie ma żadnego znaczenia kiedy zacznę brać pierwszą pigułkę z pierwszego opakowania.Może to być 1,5 9 16itd....dnia.Czy wam też tak lekarz mówił i czy któraś tak zastosowała? Zawsze myślałam,że się zaczyna od pierwszego dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmaragdowaNoc
Mi lekarka powiedziała ze musze wsiąść pierwsza tabletke pierwszego dnia okresu nie później niż 12h po dostaniu miesiączki. Bo inaczej bede musiała sie zabezpieczac przez 7 dni po skonczonej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> sylwusia401 Jak napisane jest w ulotce,jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki(oczywiście jeśli wzięłaś w 1 dniu okresu).Ja nie używałam dodatkowego zabezpieczenia:) A krwawienie z odstawienia mam 4 dnia rano,a tabletki biorę o 21.00 i nie sądzę by to miało jakiś wpływ,że krwawienie rano a tabletki wieczorem,chodzi o to żeby tabletki przyjmować o stałej porze:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę...namieszałam:P Jeszcze raz: ja swoją pierwszą tabletkę Yasminelle wzięłam o 21.00, a okres dostałam rano,około 9.00.Nie zabezpieczałam się dodatkowo:) i w ciąży nie jestem.Przecież w ulotce nic nie jest napisane o godzinach,tylko żeby wziąć w pierwszym dniu okresu. Czyli jak weźmiesz o 22.00 w pierwszym dniu okresu,to następne też bierzesz o 22.00 aż skończysz blister(opakowanie-21 tabletek), następnie robisz przerwę 7 dni( w ciągu których pojawia się krwawienie z odstawienia) i 8 dnia bierzesz pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania Yasminelle(nawet jeśli krwawienie z odstawienia się nie skończyło) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Wikus masz rację, może i za bardzo kombinuje... ale ginekolog bez wahania się zgodził na zmianę tabletek... myślałam, że skoro gin.tak radzi to jest ok. Wystraszyłam się tych wszystkich objawów i powiem szczerze, że wolałabym wrócić jednak chyba do Yasminelle ze względu na to, że libido miałam dodatnie, a nie jak teraz ujemne. Ale nie będę już mieszać, wezmę tą resztę Logestu i przerwę przyjmowanie tabletek na jakiś czas. Zmienię ginekologa i poproszę o badania krwi. Wtedy będzie można lepiej dopasować tabletki. Mam nadzieję, że mi nie odmówi! I mam nadzieję, że miesiączka mi się nie rozreguluje i że te paskudne krosty w końcu poznikają!! Wiesz Wikus, wystraszyłam się, bo po Dianie 35 nie miałam żadnych tego typu skutków ubocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
A dziewczyny powiedzcie mi. Jak wzięłam 2 tabletki Logestu, tylko 2 i 9 tabletek Yasminelle ( w odwrotnej kolejności, najpierw 9 Y, potem 2 L bo zmienił mi gin.) a chyba chciałabym wrócić do Yasminelle, bo po nich przynajmiej miałam ochotę na sex. Teraz po Logeście mam wrażenie jakby mnie skóra twarzy swędziała... Powiedzcie czy mogę wziąć spowrotem yasminelle? Czy lepiej już wziąć do końca ten Logest, później odczekać ze 3 miesiące, zrobić badania i dopiero zabrać się za tabletki. Jestem straszną panikarą, boję się, że dostanę jakiejś zakrzepicy, czasami pobolewa mnie noga, ale to pewnie skutek mojego wkręcania sobie. Za dużo się martwię i główkuję... Po zmianie na Logest nadal mam te plamienia, kiedy mi się to w końcu skończy!! a już niedługo skończę opakowanie i mam nadzieję, że dostanę normalnie okres, bo jak nie, to normalnie głową w ścianę za tą moją głupotę, panikarstwo, itd... itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
ShyScarlett-----ja tak szczerze mowiac tez nie bylam zadowolona z tego co sie dzieje z moim organizmem i tez wystraszylam sie tych skutkow uocznych a najgorsze byly te wszystkie krosty na twarzy, ale wiedzialam ze tak moze byc bo moj gin powiedzial mi ze po trzech miesiacach napewno to wszystko minie i bede zadowolona- zobaczymy, ja jestem pozytywnie nastawiona. Wiesz wydaje mi sie ze nie powinnas tak panikowac jak pojawi sie jakis skutek uboczny i od razu zastanawiac sie nad zmiana na inne, to z czasem minie musisz byc troche bardziej cierpliwa:). Zastanow sie jakie pigulki chcesz brac i nie zmieniaj ich co chwile bo to nie zdrowe dla twojego organizmu. Ja skonczylam pierwsze opakowanie Y dwa dni temu i czekam na okres, wczoraj w koncu przestalam plamic a trwalo to prawie dwa tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
minmmiamola--- ja pierwsze slysze ze nie ma znaczenia kiedy wezmiesz pierwsza tabletke, moj gin powiedzial- co z reszta jest rowniez napisane w ulotce ze pierwsza pigulke nalezy wziasc pierwszego dnia cyklu tzn pierwszego dnia okresu, mozna wziac drugiego ale potem przez pare dni musisz sie dodatkowo zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Wikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikus
sorki poprzekrecalam twoj pseudo miammiamola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Wikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Kurde nie chce się wkleić tekst!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Wikus Wiesz wystraszyłam się tych wszystkich skutków ubocznych dlatego, bo jak brałam diane 35 to nie miałam żadnych!! (no oprócz jednego okropnego-tyłam) i tak sobie pomyślałam,że skoro po Dianie nic minie było, to po innych też nie może mi nic być, musze tak dopasować żeby wszystko grało i żebym się dobrze czuła. Teraz jak tak sobie pomyślę, to chyba najchętniej wróciłabym do Yasminelle, ale boję się, że jak tak będę skakać z jednych na drugie to już w ogóle klapa będzie!! Teraz zauważyłam, że od kiedy biorę Logest mam b.silne bóle głowy. Po Yasminelle czasem bolała mnie głowa, ale nie tak mocno jak teraz. Muszę się trochę uspokoić, jestem taka w gorącej wodzie kąpana!! Najgorsze to są dla mnie te krostki, drobne krostki na dekoldzie i twarzy. Mam nadzieję, że znikną!! Nie wiem czy zaczynać nowe opakowanie jak skończę te tabletki... i pytanie, czy zacząć Yasminelle czy Logest?? Najlepiej chyba będzie jak zmienię ginekologa... Ja nie wiem, głupia jestem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oresu nadal nie ma :( jej jak ja sie boje.. okresu nie ma testy negatywne od dawna dziwnie pobolewa mnie brzuch wydaje mi ise jakby moj brzuch byl wiekszy i okraglejszy.. :( nawet do gina isc nie moge bo swieta co ja mam robic?zaraz zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutki ubocze Yasminelle,no niestety jestem po 3 opakowaniu...Od 2tygodni bolą mnie jajniki,takie dziwne skurcze,przestały jak zaczęłam przerwę. Wahania nastrojów, tez są:( Piersi...są większe,jakby spuchnięte i też bolą,czasami mocniej czasami słabiej.Nogi już nie bolą,odkąd zaczęłam brać magnez.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShyScarlett
Ah - Jak będziesz tak cały czas się zamartwiać i myśleć tylko o tym, to podwajasz sobie cały ten stres... Wiem, że łatwo tak mówić, ale nie martw się, ja kiedyś nie miałam przez cały miesiąc okresu!! Czy ty wiesz co ja przezywałam... Wtedy nie brałam jeszcze tabletek!! Koszmar!! Nie ma co się zamartwiać, naprawdę. zobaczysz, że będzie ok, wyluzuj trochę! (mi też by się to przydało) hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah---->Będzie dobrze,nie przejmuj się.Przeczytałam wcześniejsze Twoje wypowiedzi i mam pytanie: skoro nie było stosunku to czym TY się martwisz??Ciążą??Może miałaś dużo stresu i dlatego okres się spóźnia. Zrób sobie relaksującą kąpiel,odpocznij,odstresuj się,będzie OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×