Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość mloda_23
Yasminellka!!!Nie ma wpływu na działanie yasminelle. Najlepiej popijaj wodą przegotowaną chłodną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellka
Chodzi mi również o temperaturę herbaty, wiadomo im cieplejsza tym szybciej rozpuszcza tabletkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martixi2
dziewczyny, czy może mi któraś poradzić co mam zrobić w związku z tym brązowym śluzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellka
martixi2 ja tez na początku miałam śluz i to sporo. Były dni kiedy nie miałam nic, a potem znowu to wracało. To jest zupełnie normalne i przejdzie za jakiś czas. Dużo dziewczyn na forum o tym pisało. Spokojnie:) Czy mógłby ktoś powiedzieć mi coś na temat tej gorącej herbaty, czy temperatura mogła ją jakoś powiedzmy uszkodzić lub zaburzyć wchłonienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jherub.
czy zmiana klimatu w przypadku tabletek moze powodowac spoznienie okresu? Wczoraj wrocilam z nad morza, w czwartek wzielam ost tab a krwawienia nie dostalam do tej pory mimo ze zawsze jak biore od roku pojawialo sie w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indys
Yasminellka ------------ dzizus jak herbata moze zaburzyc wchlanianie tabletek, czasami jestem w szoku z zadawanych tu pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminellka
Oj nie chodzi mi konkretnie o herbatę, bardziej o to, że była gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliyka
jherub---------spokojnie. na pewno dostaniesz tylko poźniej. to normalne przy zmianie klimatu. Yasminellka -------- idiotyczne pytanie. ciepła czy zimna bez różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
słuchajcie ....mam pytanie.... jaki wpływ na działanie tabletek ma drastyczna dieta redukcyjna(10 kg w 14 dni na przykład)???? czy moze to zmienic skutecznosc? czy moge sie gorzej czuc w zwiazku z tym ze przy mniejszej wadze te hormony poprostu beda na mnie gorzej wpywac jesli chodzi o samopoczucie psycho-fizyczne? co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajax
MłODA POłOZNA PROSZE ODPOWIEDZ. jesteś położną? spotkałaś sie z przypadkami, że ktoś zaszedł w ciaze biorąc regularnie te tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina8711 ---- nawet nie biorac hormonow bedziesz zle sie czula.Zaden organizm nie bedzie czul sie dobrze po takim czyms.Na skutecznosc tabletek nie bedzie mialo to wplywu.I pamietaj o efekcie jojo,im wiecej schudniesz w szybkim czasie tym bardziej bedzie on nieunikniony. jajajajax --- do lutego 2008 nie spotkalam z takim przypadkiem.Teraz juz nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajax
młoda położna, a powiedz szczerze, bo jestem bardzo młoda dziewczyną i ciąża byłaby dla mnie tragedią. Czy mimo tego na moim miejscu pozwalałabyś partnerowi kończyć w środku? :) będe brała regularnie na pewno. Mniejsze obawy chyba miałam przy stosunku przerywanym z gumką. powiedz co sądzisz, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerze? Jak panicznie balam sie ciazy to nie uprawialam sexu.Biorac tabletki nie mialam zadnych zahamowan.Teraz mam zalozony nuvaring i tez ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajax
a dlaczego zrezygnowałas z tabletek na rzecz tego n.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa0908
a jakie się pojawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa0908
a po jakim czasie powinno się zrobić przerwę w tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa0908
a jakie badania i co ile powinno się robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa0908
a na czym polegają próby wątrobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajax
ja nie robiłam żadnych badań i się obawiam, że nie będą działać jak powinny.? :O ale skoro mam niecałe 17 lat, to powinnam mieć w normie takie rzeczy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkaśka
Ty dziecko najpierw skończ szkołę, a potem myśl o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajax
gó ... Ci do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa0908 ---- pobiera sie krew do badan.... jajajax ---- nawet nowordki moge miec zle wyniki badan .... Pozatym w wieku 16 lat niekoniecznie musisz miec ustabilizowana gospodarke hormonalna.I jeszcze brac hormony? A potem dziewczyny narzekaja,ze maja problemy z cera itp.Moj gienkolog,ktory jest profesorem ginekologii i endokrynologii,czyli sepecem od hormonow jest przezciwny przepisywaniu nastolatkom hormonow jezeli nie jest to konieczne. Przed zapisaniem tabletek powinno zrobic sie cytologie,zbadac piersi ( tabletki zwiekszaja ryzko raka piersi),sprawdzic uklad krzepniecia i proby watrobowe.Dobrze jest okreslic profil hormonalny. A propo ciazy....Skoro jestes na tyle dorosla,zeby uprawiac sex to licz sie z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
jajajax!!!! Dziecko ile ty masz lat?Z tego co piszesz jasno wynika,że nie jesteś dojrzała do seksu i do ponoszenia odpowiedzialności...skoro dla ciebie ciąża to tragedia,to może "szklanka wody zamiast"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
jajajax!!!! Czytam twój post i nie wierzę,nie masz 17 lat...co ty dziecko robisz na tym forum???Uważam,że nie jesteś na tyle dojrzała by uprawiać seks.Nie jesteś gotowa na to,sama siebie skrzywdzisz...A potem czytamy artykuły..."Dzieci rodzą dzieci", Ja w Twoim wieku dziecinko marzyłam o tym by móc mieć chłopaka i potrzymać się za rękę,nawet o całowaniu nie myślałam w tym wieku...zastanów się nad swoimi czynami i ponoś za nie pełną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mudchen
zamiast takich gadek... powiedz dziewczynie jak dobrze sie zabezpieczyć itp. dobrze że sie w ogóle tym interesuje, dobrze że wchodzi na forum o antykoncepcji, że chce zadbać o bezpieczny sex tak czy siak młode siksy będą go uprawiać więc lepiej żeby się na ten temat edukowały! :] ja mam 22 lata i dla mnie ciąża w tym momencie tez byłaby tragedią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×