Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość moje pierwsze tabletki
młoda położna--- czy jeśli dostałam okres dzisiaj rano, to mogę wziąć tabletki o 23??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeehhhhh
młoda położna byłam u lekarza z zapaleniem pęcherza moczowego i przepisał mi lek monural ( fosfomycyna, trometamol) czy osłabi on działanie tabletek? pytanie troche z innej beczki: w moczu miałam troche białka i dużo leukocytów i lekarz pytał mi się o date ostatniej miesiaczki i czy nie jestem w ciąży (powiedziałam ze biore tabletki i ze krwawawienie skonczyło sie niedawno) co ma to wspólnego? Byłabym Ci wdzięczna za Twoja odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolwik78
Czesc. Pisze z takim pytaniem: braam wczesniej inne tabetki wasnie skonczylam pierwsze opakowanie yasminelle, w paitek bralam ostatnia tabetke, jestem przeziebiona i w sretesie przed poprawka ktora mam w czw jest mozliwosc taka ze ze wzgedu na to dostane okres pozniej niz zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pierwsze tabletki - mozesz. eeeeeehhhhh ----- kobiety w ciaze moga miec w moczu sladowe ilosci bialka,a infekcje drog moczowych leczy sie wtedy troche inaczej. Generalnie lekarzee pytaja kobiety w wieku rozrodczym ;-) czy nie sa w ciazy, bo nie wszystkie leki nadaja sie dla kobiet w ciazy. Czy monural wplywa na tabletki? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeehhhhh
dzieki za odpowiedz ;) pytam sie czy wpływa, bo lekarzowi tez zadała to pytanie i odpowiedział identycznie "chyba nie", ale to "chyba" wywołuje u mnie wątpliwości i nie wiem czy zabezpieczać sie dodatkowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna_ >>>> czy jest możliwość że w czasie przerwy nie pojawi się miesiączka?;> jestem po drugim opakowaniu tabl. i miseiączki nadal nie mam mimo że po pierwszym opak. dostałam w poniedizałek okres. Co prawda wróciłam w niedziele znad morza czy to ma na to jakiś zanczący wpływ? ps. i jeśli np nie dostane miesiączki do niedzieli to mam zaczynać nowe opakowanie? ps.2 szczerze mówiąc uprawiałam seks ze swoim chłopakiem dwa razy i podasz tych dwóch stosunków zaezpieczyłam sie dodatkowo prezerwatywą bo przyznam się że dopiero zaczęłam współżyć mimo że nie mam już niewielu lat...;] będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeehhhhh
młoda położna przekopałam praktycznie cały internet i teoretycznie monural nie powinien mieć wpływu na atykoncepcje... ale... no własnie, zawsze jest to jakies ale, bo jednak jest to antybiotyk. dzisiaj wzięlam jedna saszetke i wiecej juz nie mam przepisane. zabezpieczać się dodadtkowo czy też nie? a jak tak to ile? moze ktoś brał monural i ma jakieś dowświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolson007 --- czy Ty nie przesadzasz? Jest dopiero wtorek... eeeeeehhhhh--- jak masz sie lepiej czuc to mozesz sie zabezpieczac przez caly czas brania leku + 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_
ja równiez mam zapelenie pęcherza przy czym ja biore Urosept.i z tego co sie dowiadywałam to ten lek akurat nie ma wpływu. zreszta o zabezpieczeniu dodatkowym nawet nie mysle bo w takim stanie seks mi wogole nie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeehhhhh
tylko ze to jest jednorazowa dawka, takze biore ja jakby 1 dzien. ale dziala podobno dłuzej. i nie mam pojecia czy zabezpieczac sie 1+7 czy dluzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:D co byście poradziły na odchudzanie przy stosowaniu yasminelle? trochę właśnie przytyłam po tych tabletkach i źle się taraz czuję tak jak jest.z góry dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
anka_1789 Dieta i sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia23
ja jestem w trakcie brania pierwszego opakowania yasminelle, czuje się troche ospała i rozdrażniona, mam też ogromny apetyt tak jak to było gdy byłam w ciąży, często też boli mnie brzuch i głowa ale nie wiem czy to ma związek, boje się też że utyje- bo tak mi mówiła znajoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampomyslunanick
anka ...--> yasminelle nie odchudzaja...przynajmniej u siebie tego nie zauwazyłam....a pozatym nie mam skutków ubocznych,polecam te tabketki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampomyslunanick
tosia--> tez biore 1 opakowanie,własciwie koncze niedługo...to z ym ze |Cie brzuch boli,jestes ospała itp to bardziej autosugestia...powiem Ci że naczytałam sie wczesniej róznych wypowiedzi tu na temat yasminelle i powaznie zastanawiałam sie czy w ogóle zaczac je brac tak sie przesraszyłam tych wszystkich niby skutków ubocznych.....wiadomo kazdy organizm reaguje inaczej ale tu serio pisza ludzie którzy maja chyba naprawde z tym duze problemy i sa to z pewnoscia jednostki...wiec nie przejmuj sie:) ja przez jakies pierwsze 3 dni odczuwałam lekka sennosc,potem mi sie wydawało ze mam wszystkie objawy ale powiedziałam sobie że sama sie wkrecam i teraz jest ok....jedyne co to tylko fakt ze sa moczopedne ale to dobrze bo raczej się po nich nie tyje...pij dużo wody,taka mała rada:)pozdrawiam i głowa do góry bo złe objawy napewno mina a komentarzami wszystkich ludzi nie trzeba sie tak przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta... jem dwa posiłki dziennie i to bardzo marne bo straciła ostatnio apetyt w sumie to odkąd zaczęłam brać te tabletki a sport... niestety nie mogę uprawiać żadnego sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_mala
Czy zażywanie Bioparox-u ma jakis wpływ na tabletki? Nabawiłam sie silnego zapalenia gardła i krtani.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia23
w sumie ja tam nie czytałam za dużo... a nawet wcale :) poszłam do lekarza powiedziałam że potrzebuje pigułki i dopiero w aptece zobaczyłam jakie mi przepisał :D zastanawiam się czy to ciągłe plamienie mi kiedyś zniknie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia23
jeszcze mam pytanie czy na twarzy już zawsze podczas brania tabletek będą mi wychodziły krostki i pryszcze? czuje się z tym paskudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampomyslunanick
Tosia-->plamienia znikna...podobno góra po 3 mies:/...ja nie miałam zadnych najczesciej ale powiedz o tym lekarzowi bo jak sa wieksze plamienia to (też podobno) oznacza to że tabletki nie trzymaja dobrze cyklu...krostki tez raczej znikna...mi jakies 4 dni temu wyskoczyły na twarzy takie podskórne ,nie wiem czy przez tabletki,ale dzis znikaja:) ogólnie to tabletki nie powinny powodowac zadnych skutków ubocznych,takze w razie W to pogadaj z ginkiem o tym i może da Ci lepiej dobrane do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemampomyslunanick
ewka--?bioparox???bez przesady,nie ma wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna Masz racje...pewnie przesadzam..;] ale kurcze po prostu nie jestem jeszcze w stopniu zaawansowanym brania tabletek hehe dlatego moze tak sie przejmuję... ale dzięki ;) bo to z mojej strony rzeczywiście głupota;] nie bede ukrywać.. hehe :) pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
tosia23 Miałam dokładnie takie same objawy jak ty w trakcie pierwszego blistra+plamienie,myślę,że organizm musi się przyzwyczaić do tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała132432
Prosze Was bardzo o odpowiedź... jestem strasznie zestresowana teraz. Zapomniałam wczoraj wziąć tabletke, z reguły biorę ją o 17, niestety wyjechałam, zapomniałam tabletek i nie miałam możliwości powrotu. wzięłam ją dopiero dzisiaj koło 10. ostatni stosunek odbyłam wczoraj koło 10-11 rano. Partner nie skończył na szczęście we mnie. w ulotce napisane jest że jeśli \"odbyło sie stosunek w tygodniu poprezdzającym pominięcie tabletki\" powinno sie skontaktować z lekarzem. Czyli mam rozumieć że w tygodniu przerwy? podczas przerwy nie uprawiałam seksu. Sama już nie wiem, prosze pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała132432
PS. Tabletka którą pominęłam była ostatnią tabletką pierwszego tygodnia. w tym pierwszym tygodniu uprawiałam seks, a w czasie przerwy nie. Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
mała132432 Przeczytaj dokładnie ulotkę a najlepiej udaj się do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała132432
no czytałam ale sama nie wiem co z tego wynika, zaczynam panikować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka_1789 ------- ale to ze jesz 2 posilki dziennie to nie znaczy ze jestes na diecie ... powinnas jesc tyle ile TWoj organizm potrzbuje i to taka żywnosc ktora jest zaliczana wlasnie do diet jakies warzywa nie warzywa.Ustal sobie diete nie wiem na ilosc kalorii czy cos .. bo to ze jesz 2 posilki dziennie albo nawet w ogole to zadna dieta to jest GLODZENIE i to Ci NIC nie da. a sport nie musi byc wymyslny wystarczy troche ruchu jakis spacerow ... jezeli nie mozesz biegac nawet na basen isc przeplynac pare dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o jakiej diecie mówicie ja biore 6 opakowanie tabsów i schudłam 3 kg .Już się denerwuje bo jestem po 30tce i mam tylko 50 kg wagi przy 160cm wzrostu.zawsze byłam szczupła ale denerwuje mnie teraz jak każdy pyta co się dzieje,że tak chudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o jakiej diecie mówicie ja biore 6 opakowanie tabsów i schudłam 3 kg .Już się denerwuje bo jestem po 30tce i mam tylko 50 kg wagi przy 160cm wzrostu.zawsze byłam szczupła ale denerwuje mnie teraz jak każdy pyta co się dzieje,że tak chudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×