Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość veroniś
Czesc dziewczyny, mam pytanie:) Yasminelle stosuje od 4 miesiecy, zazwyczaj tabletke biore wieczorem, ok 21,ale w przyszylym tygodniu jade nad morze na kilka dni z ludzmi z roku i wtedy chcialabym wziac tabletki po poludniu, ok 15. Ale pierwsza tabletke z nowego blistra wzielam jak zwykle o 21. I wlasnie o to chce zapytac, czy moge zmienic godzine przyjmowania tabletek z 21 na 15 podczas jednego blistra. Czy to jest w ogole mozliwe i czy nie bedzie szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniś
smoky_eyes Skutecznosc antykoncepcyjna bedzie zachowana, ale wlasciwie to nie poleca sie picia alhoholu i brania tabletek, bo to szkodzi watrobie. Najlepiej odczekac godzine miedzy jednym i drugim. Oczywiscie nie przesadzajac z alkoholem,zebys potem nie "odchorowala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
veroniś niby mozna pic w trakcie brania tabletek ale jakos sie bojhe.. ze nie zadziajaja wtedy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchalucha1 ----- albo bierzesz caly blister albo wcale.To sa hormony a nie cukierki,nie mozna tak manipulowac organizmem.Skróc sobie poprostu przerwe o pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoky_eyes
młoda położna jak to jest z tym alkoholem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniś
smoky_eyes Wydaje mi sie,ze nie masz sie co martwic o zabezpieczenie. MI tez sie kilka razy tak zdazylo i nigdy nie mialam zadnych zmartwien zwiazanych z tym ze wypilam drinka albo lampke wina a potem spalam z moim factem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Isabelle_000 Masz przebarwienia na skórze???Od opalania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
veroniś Ja też wypiłam ostatnio 2 piwa a później kochałam się ze swoim Facetem. tabletki biorę rano o 8.00-więc wieczorem mogę wypić sobie jakikolwiek alkohol,oczywiście z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKOHOL NIE MA WPLYWU
NA SKUTECZNOSC TABLETEK ANTY!!!!!!!!!!! ILE RAZY MOZNA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchalucha1
Młoda położna: muchalucha1 ----- albo bierzesz caly blister albo wcale.To sa hormony a nie cukierki,nie mozna tak manipulowac organizmem.Skróc sobie poprostu przerwe o pare dni. Wiem, że są to hormony, a nie cukierki. Nie mam nastu lat, żeby tak podchodzić do sprawy, dlatego pytam. Skrócenie przerwy nie wchodzi w grę, bo wtedy i tak dostane krwawienie. To mój jedyny wyjazd i jedyny urlop w tym roku, więc nie chce się męczyć z krwawieniami, dlatego tak mi zależy na tym, by ich nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniś
do mlodej poloznej:) mam pytanie Yasminelle stosuje od 4 miesiecy, zazwyczaj tabletke biore wieczorem, ok 21,ale w przyszylym tygodniu jade nad morze na kilka dni z ludzmi z roku i wtedy chcialabym wziac tabletki po poludniu, ok 15. Ale pierwsza tabletke z nowego blistra wzielam jak zwykle o 21. I wlasnie o to chce zapytac, czy moge zmienic godzine przyjmowania tabletek z 21 na 15 podczas jednego blistra. Czy to jest w ogole mozliwe i czy nie bedzie szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda położna -------- przebarwienia mialam juz przed tabletkami razem z jedna kolezanka ( i to tylko na przedramieniach) poszlam do lekarza i przepisala mi taka masc z antybiotykiem w lodowce ja trzymam i mi zeszlo ale teraz znowu jestem mocno opalona bo jak wczesniej pisalam pojechalam na jakis czas do francji no i chcac nie chcac musialam sie opalac no i znowu mam lekkie plamki myslalam ze uzywalas jakies masci :P I NIE MOWIE ZE TO OD TABLETEK bo ja juz tego hmmm \"wirusa\" nie wirusa mialam w sobie i mialam te plamki ale na troche mi zeszly xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych które trochę się orientują, ponieważ chcę zacząć stosować tabletki anty zrobiłam sobie więc badania na własną rękę ponieważ ginekolog przepisał mi tabletki bez skierowania na jakiekolwiek badania. No i właśnie je odebrałam okazało się że mam za mało potasu i co mnie wystraszyło podwyższone TSH no i oto moje pytanie czy mogę zacząć brać tabletki jeżeli mam podwyższony hormon tarczycy górna norma to 5.000 a ja mam 5.690 czy od tabletek może mi się jeszcze podwyższyć tzn czy tabletki anty wchodzą w interakcje z hormonami tarczycy? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE ----- oczywscie mozesz stosowac tabletki antykoncepcyjnie przy niedoczynnosci tarczycy ( jezeli taka zostanie postawiona diagnoza).Wtedy troche inaczej dobiera sie tabletki.Ale zanim zaczniesz brac tabletki,wybierz sie do ginekologa-endokrynologa.On na pewno skieruje Cie na dokladniejsze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
teraz jak pobuszowałam trochę w internecie to zaczęło mi się trochę zgadzać od już dłuższego czasu jestem zmęczona i w ogóle nic mi sie nie chce zwalałam to na przemęczenie szkołą i pracą ale teraz wyczytałam że może to być jednym z objawów właśnie niedoczynności tarczycy. Dziękuję Ci za odpowiedź Młoda Położno koniecznie pójdę do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyasminelle
do młodej połoznej--- nie uwazasz, ze tabletki yasmin są skuteczniejsze od yasminelle? bo patrzac na to forum, kilka ciaz juz przez yasminelle bylo, a jak szperam po internecie, po yasmin nie slychac o ciazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano właśnie
yasminelle są lepsze od yasmin?? wypowiedzcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaaa25
od jakiegoś czasu ciągle czuję się zmęczona nawet jak spię po 9 h to i tak nie czuję się wypoczęta czy tabletki mogą mieć na to jakiś wpływ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
yyyyyasminelle nie na tabletek mniej lub bardziej skutecznych. sa tylko mniej lub bardziej dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Zosiaaa25 mogą. ale na taki stan może miec wpływ tysiac innych czynników. mozesz pobrac sobie żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
veroniś ja bym nie robiła az tak duzego przeskoku, to jest 6h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Biore Yasminelle od niedawna, dziesiaj 8 dzien:) Co mnie zaniepokoilo to dosc dziwny objaw-biegam do kibelka co pol godziny, czuje sie tak jakbym brala tabletki moczopedne a nie antykoncepcyjne. Ciaza wykluczona, nie jestem tez przeziebiona. Po sprawdzeniu dzialan niepozadanych jednyne co od biedy pasowaloby do mojej dolegliwosci to zapalenie pecherza moczowego, tylko ze nie mam zadnych innych objawow mogacych wskazywac na zapalenie pecherza...jestem w kropce. Czy ktoras z was miala podobne objawy po Yasminelle czy powinnam raczej szukac odpowiedzi gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tabletki tak działaja, odwadniają organizm i dużo dziewczyn chudnie, ja też bigam do łazienki ale też pije dużo wody i trochę schudłam, to przez to że pije dużo wody bo po tabsach mam pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azertyyy
Ja przy Y. tez biegalam do kibelka co chwile, ktos kiedys powiedzial na tym forum, ze dzialaja moczopednie. Nie masz sie wiec o co martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chudnięcie po Yasminelle to troche jest złuden, bo one raczej odwadniają a nie odchudzają i dlatego tak się biega siku. pij dużo wody najlepiej niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyasminelle
tylko na tym forum pojawiają się informacje o niby ciązach po yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
yyyyyasminelle po kazdych tabletkach pojawiaja sie niby informacje o ciazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×