Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość yyyyyasminelle
bocobybylogdyby----- myślisz, ze cos w tym jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczkoP
mam pytanie :) jestem po operacji guza jajnika, udało sie uratować jajnik i wyciac tylko to świństwo... mam cięcie poprzeczne pod brzuchem... operacje mialam 4 sierpnie juz wrocilam do pracy ale nadal nie moge dzwigac ... ale mam jedno pytanko moze wy mi pomozecie :) kiedy bede mogla na nowo rozpoczac wspolzycie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veroniś ---- jak to ma Ci zycie uratowac to mozesz, tylko trzymaj juz sie do konca tej godziny.A najlepiej zrob to w 2 tygodniu brania. Chyba,ze ograniczysz sie do 3h. jajeczkoP ---- to pytanie musisz zadac swojemu lekarzowi.Nikt tu nie zna Twojej historii choroby,jej przebiegu i leczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanuullkaaaa
mam do was pytanie! yasminelle biore codziennie o 22. wybieram sie na impreze i bede piła alkohol. czy moge wziac tabletke yasminelle w czasie imprezy nawet jesli przed i po bede piła alkohol? czy moze ona nie bedzie wtedy dzialac? prosze o odpowiedz! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie!Pierwszy miesiąc biorę yasminelle i nie znam jeszcze dobrze tych tabletek. Zauważyłam,że mam codziennie brunatne upławy i nie wiem czy to ma tak być czy muszę poprosić lekarza o zmiane tabletek.W opisie skutków ubocznych tych tabletek nie ma nic na ten temat,dlategopytam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowamarysia
to normalne... mi minely w polowie pierwszego opakowania a mojej kolezance po pierwszym.. nie masz sie czym przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniś
Dziękuję za odpowiedź:) nie uratuje mi to zycia,ale na pewno troche ułatwi je mi i mojej wątrobie. NIe chcę narażać się potem na jakieś dziwne zachowania organizmu, dlatego pytam, bo nigdy tego nie robiłam, w ulotce nic o tym nie znalazłam,więc chciałam się poradzić kogoś z większym doświadczeniem. Tak w ogóle to chyba nic nie zmienię,żeby nie robić sobie sama rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlooodaa
Właśnie kończę drugie opakowanie tabletek Yasminelle. Jestem bardzo z nich zadowolona. Cere mam ładną, wage też OK. Tylko od pewnego czasu zaczęły mnie boleć nogi, a nawet ręcę. . . Wcześniej nie miałam takich problemów. Czy to może być spowodowane przez Yasminelle?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
Dziewczyny, błagam poradźcie. Dzisiaj biorę ostatnią tabletkę z blistra i czekam na okres, ale w 3 tygodniu, a dokładnie we wtorek zapomniałam zażyć tabletki, ale wzięłam ją wcześniej niż po upływie 12 godzin, minęło ok. 8 godzin. Tak więc czy mogę zrobić normalnie tydzień przerwy czy powinnam zażyć tabletki z nowego opakowania? Chociaż wydaje mi się, że tak powinnam zrobić (brać nowe opakowanie) kiedy minęłoby 12 godzin. Co sądzicie? Błagam o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
yyyyyasminelle mysle ze niektore dziewczyny faktycznie zachodza w ciaze a inne pisza bo nie maja lepszych zajec. mlooodaa pobierz aspargin (magnez+potas) jajniczek minelo 8h a nie 12. chcesz, mozesz wziąc 2 blisty pod rzad, ale nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghjuikldrh
Czy jest możliwość zajścia w ciążę , w dzień niepłodny+prezerwatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryl
Witam!! A jaka jest wg Was najlepsza pora dnia na branie tabletki?Rano? Wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwosc zawsze jest
chyba, ze nie masz macicy :P My w moje dni nieplodne nie uzywamy prezerwatyw :P Prezerwatywy tylko w dni plodne ;) Nie lubie gumek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryl
Witam!!! A o której godzinie najlepiej brać tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryl
A o której godzinie najlepiej brać tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę o 20.00, wiem, że niektóre dziewczyny jeszcze później. To jest bez znaczenia o której bierzesz,jedynie musisz brac codziennie o tej samej godz. Podobno jak bierze się wieczorem to mniej odcz owa sie mdłości po tabletkach, ale przecież nie wszystkie je mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi wiadomo nie ma dni plodnych i nieplodnych w czasie brania tabsow bo nie ma owulacji:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlooodaa
dzięki bocobybyłogdyby ;) ale czy aspargin pomoże?? I czy te bóle są spowodowane jednak tabletkami Yasminelle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
Maryl Najlepsza pora to taka, zeby bylo Ci wygodnie przyjac tabletke mlooodaa tabletki wypłukuja z organizmu magez i potas, dlatego podczas ich brania czesto bola nas nogi, dretwieja itp. aspargin powinien pomoc, na pewno uzupełni niedobory tych dwóch pierwiastków, jak problem nie minie po jakims czasie to wtedy przyczyny szukac trzeba bedzie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec88
Hej! Zaczęłam brać Yasminelle niedawno, dopiero 4 tabletki, ale już mi się coś nie zgadza:( Otóż wzięłam tabletkę pierwszą w pierwszym dniu menstruacji o 11, zaś kolejne brałam o 21. Po prostu chciałam brać je wieczorem, a że nie minęło 12 godzin uznałam,że nie szkodzi, jeśli przesunę godziny przyjmowania.Mam nadzieję,że nie popełniłam błędu... Jednak mój okres, który zwykle trwa 4-5 dni tym razem trwał tylko dwa dni... Teraz mam tylko delikatne plamienia, a powinnam jeszcze mieć normalny okres;/ Może wiecie co jest nie tak? Proszę o odpowiedź!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
rudzielec88 A czy przypadkiem w ulotce nie jest napisane,ze tabletki nalezy brac o stalych porach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec88
Owszem jest napisane,ze trzeba je brać o stałej porze. Dlatego tylko jeden raz zmieniłam porę, bo zdecydowanie wygodniej wziąć mi tabletkę wieczorem, niż rano, a niestety pierwszą musiałam wziąć rano, gdyż okresu dostałam w nocy... Czy może to być przyczyną tylko 2dniowego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroniś
Mam pytanie.Mam podwyzszaona prolaktyne- moj wynik to 33,6 ng/ml a norma wynosi 25ng/ml. Badania robilam zanim zaczelam brac tabletki Y. Moja poprzednia ginekolog przepisala mi bromergon,ale po zmianie lakarza, kazal mi odstawic je, zreszta zle sie po nich czulam. Moj drugi lekarz mimo takich wyników przepisal mi Y. i stwierdzil,ze wcale nie jestem chora tylko poprzednia lekarka zrobila ze mnie chora. Uznal,że jesli studiuje na raz dwa kierunki to czesto zyje w stresie i stad ta podwyzszona prolaktyna,a tabletki moge brac normalnie. Co wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzielec88 ----- okres moze sie zmniejszyc badz zatrzymac przy pierwszym blistrze.Ale nie skacz tak z braniem tabletek. veroniś --- prolaktyna moze podwyzszac sie pod wplywem stresu.Nie jest to jakis wysoki wynik,ale trzeba jeszcze zrobic probe z obciazeniem.Ja przed braniem yasminelle mialam dobra PRL,ale te tabletki tak mi podwyzszyly jej poziom,ze musialam w ogole zrezygnowac z hormonow ja jakis czas.Bromergonu tez nie bralam.PRL sama sie obnizyla.Potem wyjsciowa PRL mialam juz dobra, jej poziom tylko byl wysoki po obicazeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec88
młoda położna Ja dodatkowo wczoraj wróciłam z Chorwacji, zmiana klimatu i te rzeczy...Czy to ma duże znaczenie ? Mam nadzieję,że i to mogło wpłynąć na te moje zatrzymanie krwawienia... Trochę się boję, że przez to przestawianie godzin narozrabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
Dziewczyny na stronie http://forum.antykoncepcja.pl/printview.php?t=9211&start=475&sid=31%20368d730f37f0fc2e31af131a2d4ba jest informacja o tym co zmniejsza działanie tabletek a co nie... Wytłumaczcie mi jak to jest że gripex nie ma na nie wpływu a paracetamol tak, skoro gripex ma w sobie paracetamol??? Prosze o szybką odpowiedz bo nie wiem czy mogę zażyć GRIPEX... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
new girl ---- a wiesz, kto ukladal ta liste? Farmaceuta? Jezeli przedawkujesz dawke toskyczna parcetamolu to dojdzie do niewydolnosci watroby,ktora wplynie na metabolizm tabletek.Ale wtedy bedziesz raczej martwila sie znalezieniem dwacy niz dzialaniem tabletek.Nie przekarczaj zalecanej dawki paracetamolu a bedzie a nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new girl
czyli jeśli nie przekroczę dawki to wszystko w porządku tak? Dziękuję Młoda Położna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×