Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość kasiunia252
Tak u mnie mineło 12 godzin bo ja wziełam w sobote a w niedziele wogóle nie wziełam bo zapomniałam i wziełam dopiro w poniedziałek za poniedziałek normalnie i za niedziele.,Wiesz co?Ja zrobie to drugie.Tak jak napisane ,Dzis piuerwszy dzien nie biore i od dzis licze tą 7 dniowa przerwe wiec powinien zaraz pojawic sie okres a po 7 dniach zaczne brac kolejny blister i zastosuje jeszcze 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.To chyba najbezpieczniejsze.Lepiej zapobiegac....i przemęczyc sie z gumkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
Tak u mnie mineło 12 godzin bo ja wziełam w sobote a w niedziele wogóle nie wziełam bo zapomniałam i wziełam dopiro w poniedziałek za poniedziałek normalnie i za niedziele.,Wiesz co?Ja zrobie to drugie.Tak jak napisane ,Dzis piuerwszy dzien nie biore i od dzis licze tą 7 dniowa przerwe wiec powinien zaraz pojawic sie okres a po 7 dniach zaczne brac kolejny blister i zastosuje jeszcze 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.To chyba najbezpieczniejsze.Lepiej zapobiegac....i przemęczyc sie z gumkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
Tak u mnie mineło 12 godzin bo ja wziełam w sobote a w niedziele wogóle nie wziełam bo zapomniałam i wziełam dopiro w poniedziałek za poniedziałek normalnie i za niedziele.,Wiesz co?Ja zrobie to drugie.Tak jak napisane ,Dzis piuerwszy dzien nie biore i od dzis licze tą 7 dniowa przerwe wiec powinien zaraz pojawic sie okres a po 7 dniach zaczne brac kolejny blister i zastosuje jeszcze 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.To chyba najbezpieczniejsze.Lepiej zapobiegac....i przemęczyc sie z gumkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
Tak u mnie mineło 12 godzin bo ja wziełam w sobote a w niedziele wogóle nie wziełam bo zapomniałam i wziełam dopiro w poniedziałek za poniedziałek normalnie i za niedziele.,Wiesz co?Ja zrobie to drugie.Tak jak napisane ,Dzis piuerwszy dzien nie biore i od dzis licze tą 7 dniowa przerwe wiec powinien zaraz pojawic sie okres a po 7 dniach zaczne brac kolejny blister i zastosuje jeszcze 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.To chyba najbezpieczniejsze.Lepiej zapobiegac....i przemęczyc sie z gumkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
Tak u mnie mineło 12 godzin bo ja wziełam w sobote a w niedziele wogóle nie wziełam bo zapomniałam i wziełam dopiro w poniedziałek za poniedziałek normalnie i za niedziele.,Wiesz co?Ja zrobie to drugie.Tak jak napisane ,Dzis piuerwszy dzien nie biore i od dzis licze tą 7 dniowa przerwe wiec powinien zaraz pojawic sie okres a po 7 dniach zaczne brac kolejny blister i zastosuje jeszcze 7 dni dodatkowego zabezpieczenia.To chyba najbezpieczniejsze.Lepiej zapobiegac....i przemęczyc sie z gumkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIETNASTA
aha chyba ze tak bo u mnie wlasciwie pelne 12 godzin nie minelo. i jest za pozno zeby zrobic przerwe sama nie wiem co robic..jeszcze pomysle chyba ktos jeszcze odpisze...daj znac jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
ok.W kazdym badz razie przerwe robie.u mnie do konca opakowania zostaly 3 to mi nie robi zadnej róznicy czy je brac czy nie,robie przerwe 7 dniowa od dzis, wiec juz tabletki dzi snie biore i zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutaaa
Hej dziewczyny, mam problem otóż skończyłam brac tabletki (ostatnią wzięłam w niedziele) i w tym tygodniu przerwy nie dostałam okresu...Czy to może oznaczac że jestem w ciąży?? Czy któraś z was miała taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwig
Mam 2 blistry tabletek Yasminelle do sprzedania. Nowe, kupione w aptece w Polsce, w folii nierozpakowane. Cena 37 zł jest za jeden blister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutaaa
PILNE Hej dziewczyny, mam problem otóż skończyłam brac tabletki (ostatnią wzięłam w niedziele) i w tym tygodniu przerwy nie dostałam okresu...Czy to może oznaczac że jestem w ciąży?? Czy któraś z was miała taką sytuację? PROSZĘ o jakąś radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutaaa
PILNE Hej dziewczyny, mam problem otóż skończyłam brac tabletki (ostatnią wzięłam w niedziele) i w tym tygodniu przerwy nie dostałam okresu...Czy to może oznaczac że jestem w ciąży?? Czy któraś z was miała taką sytuację? Proszę o jakoś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
Gutaaa!!! jesli brałas je codziennie to nimozliwe chociaz zawsze jest takie prawdopodobienstwo, bardzo znikome ale kazda z nas o tym wie.A ty sie nie denerwuj, na pewno dostaniesz.Przewaznie 3 dnia ..u mnie tak bylo zawsze.NIe pmusisz sie przejmowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemka
gutaaa , tabletkę ostatnią wzięłaś w niedziele wiec dzisiaj jest dopiero 2 dzień przerwy tak?! wiec czym ty się dziewczyno przejmujesz masz jeszcze cały tydzień czasu na to by dostać !!! ja dostaje zawsze 4 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia252
Gutaaa!!! jesli brałas je codziennie to nimozliwe chociaz zawsze jest takie prawdopodobienstwo, bardzo znikome ale kazda z nas o tym wie.A ty sie nie denerwuj, na pewno dostaniesz.Przewaznie 3 dnia ..u mnie tak bylo zawsze.NIe pmusisz sie przejmowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutaaa
Dzięki dziewczyny za odpowiedź:) Po prostu się denerwuje, bo sądziłam, że jeśli kończę tabletki to dzień po ostaniej zaczyna się okresem(czyli tym tygodniem przerwy) i teraz nie wiem czy to coś nie tak ze mną,czy mogę byc w ciąży. W takim bądź razie będę czekała...Tylko mam pytanie jeśli nie dostane okresu przez ten okres przerwy to czy brac dalej normlanie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutaaa
Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź,trochę mnie to uspokoiło. W takim razie będę czekac dalej...Po prostu zdziwiłam się bo kiedyś brałam tabletki anty i od razu po ostatniej tabletce następnego dnia dostawałam okres. A teraz czekam już 2 dzień i się zastanawiam czy w przepadku Yasminelle się to zdarza? Teraz drugie pytanie,jak uważacie jeśli nie dostane okresu przez ten czas przerwy to brac tabletki dalej? Bo ja dopiero skończyłam brac pierwsze opakowanie tabletek i jest to moja pierwsza przerwa po tych 21 tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic90
Mam pytanie do młodej położnej. Biorę tabletki Yasminelle od tygodnia i dzisiaj zauważyłam brązowe plamki na majtkach. Co to może oznaczać? czy wszystko jest w porządku? Dodam, że to moje pierwsze tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T*
Przypadkowo wzięłam 2 tabletki jednego dnia(w ostatnią środę)Był to trzeci tydzień tabletek..Po konsultacji z lekarzem wziełam w czwartek tabletkę z piątku i analogicznie..ostatnią tabletkę z opakowania z wtorku,wzięłam wczoraj w poniedziałek.Czy dziś już robić tydzień przerwy i za tydzień przyjąć pierwszą tabletkę z opakowania?A może nie robić tygodnia przerwy i zacząć już dziś kolejne opakowanie? Dziękuję za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiolka
monic90!Nie ma powodow do zmartwien,wiekszosc z nas ma plamienia,ktore moga wystepowac nawet do 3 blistra....to normalne niczym sie nie przejmuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monic90
Oo. Wielkie dzięki. :):) Zmartwiło mnie tylko że są takie ciemno brązowe. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaaa90
Od jakiegoś czasu miewam mdłości zwłaszcza w okolicach 11:00 i wieczorem. Pigułki biorę zgodnie z zaleceniami i od kiedy współżyję, zawsze okres w tej przerwie 7-dniowej dostawałam. Pigułki biorę już 6, 7 miesięcy. Wiem, że nie można wsystkiego zrzucać na pigułki, tymbardziej, że nie odżywiam się zbyt zdrowo i mam problemy z żołądkiem, ale czy mam jakieś powody do obaw o ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiolka
Ja tez mialam takie ciemne,brązowe;/ ale niestety tak to juz jest...przy pierwszym blistrze przez caly miesiac mialam plamienia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alegrowiczka80
Alaaaa90 mdłości mogą być skutkiem ubocznym tabletek ale jak masz jakieś obawy, zrob test. T* nie robić przerwy, bo to tak jakbyś zapomniała tabletki w 3 tygodniu Gutaaa masz 7 (słownie siedem) dni na dostanie krwawienia z odstawienia. a nawet jak go nie dostaniesz, nie oznacza to od razu ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaa2
Witam! :) Otóż od pewnego czasu dręczy mnie jeden problem i związku z tym mam pytanie. Od 10 miesięcy regularnie zażywam Yasminelle (zaznaczam,że są to moje pierwsze tabletki) i nie mogę osiągnąć orgazmu. Czy te,czy inne tabletki mogą mieć na to jakikolwiek wpływ?Dodam jeszcze,że wcześniej gdy nie stosowałam pigułek a kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą było podobnie, a wręcz gorzej.Czy powinnam je zmienić,czy poszukać innego rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOZCIEMI
Mam PROBLEM,a więc jestem chora i biorę tabletki dwa razy dziennie Augmentin (jedna tab na dzień czyli po połowie) i efferalgan. I chciałam się spytać czy obniżają jakoś działanie tabletek Yasminelle i czy mam się dodatkowo zabezpieczać. Bo jeśli chodzi o te tab. efferalgan to chyba trzeba je brać po połowie czyli jedna na dzień a ja nie wiedziałam i dwa dni wzięłam całe. PROSZĘ O POMOC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1990
Czy branie Magnezu ma jakiś włypw na skuteczność Yasminelle? Od dwóch dni mam skurcze łydek. I zastanawiam się też, czy to nie jakiś skutek uboczny brania tabsów. Ale z drugiej strony kiedyś też miałam takie skurcze, jak jeszcze ich nie brałam. Proszę o odpowiedz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkkka
Hej, mam pytanie. Czy jeśli lekarz przepisał mi Yasminelle w innym celu niż antykoncepcja (regulacja miesiączek, bo były cholernie nieregularne), to czy działanie antykoncepcyjne i tak zostaje zachowane, czy może się okazać, że np. tabletka jest 'niedopasowana' do mojego organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIETNASTA
witam! mam nadzieje ze ktos mi odpowie.... mam taki klopot, po pierwsze biore YAZ i zapomnialam 15 tabletki z opakowania a to juz poczatek trzeciego tygodnia. zawsze zazywalam tabletki ok godz. 22 nie raz 21 nie raz 23 i dzis rano zorientowalam sie ze wczoraj tabletki nie wzielam i zazylam ja od razu o rownej 10 rano. i tak naprawde to wychodzi ze minelo ok 12 godzin. no iiii... dodatkowo dzisiaj po poludniu zorientowalam sie ze dostalam takiego jasno brazowego plamienia! i to mnie martwi najbardziej...nie wiem skad sie wzielo i wogole nie wiem co robic...znaczy wiem - jak pisze w ulotce, nie zrobie sobie przerwy przed nastepnym opakowaniem...ale moze mi ktos odpowiedziec cos madrego? skad moglo sie pojawic plamienie?? i wogole? nie wiem czy moge wspolzyc normalnie bo o tym juz w ulotce nie pisze, czy jesli teraz od razu wzielam tabltke to juz nie ma ryzyka ciazy?ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia.
chcialam sie dowiedziec czy to prawda ze plastry antykoncepcyjne są skuteczniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do Was pytanie, a konkretnie do tych które biorą yasminelle od jakiegoś czasu(ok. 3 miesiące) i które miały na początku brania problemy z cera tzn. ze tabletki im pogorszyły stan cery, a po kolejnych opakowaniach wszystko wróciło do normy lub było jeszcze lepiej, czy były takie przypadki u Was?? napiszcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×