Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość martyś512
hej ja dopiero zaczyne brać pierwszy raz tabletki i to wlasnie yasminelle widze ze są skuteczne ale też jestem ciekawa czy podczas ich brania można pic alkohol bo nie usmiecha mi sie rezygnowanie z zabaw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganja
Hej =) mam pytanie do Młodej Położnej=) Zaczęłam brac pierwsze tabletki anty, ale to pewnie w tej kwestii mało ważne zaczęłam brac od pierwszego dnia menstruacji, czyli tak jak powinno by o stałej porze itd =) po 14 dniach zaczęło się niewielkie plamienie, które nasilało się z dnia na dzień... dziś akurat skończyłam brac pierwszy blister. czy mam jakiekolwiek powody, żeby się martwi, czy wszystko jest ok i te plamienia są normalne? dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganja
Hej =) mam pytanie do Młodej Położnej=) Zaczęłam brac pierwsze tabletki anty, ale to pewnie w tej kwestii mało ważne zaczęłam brac od pierwszego dnia menstruacji, czyli tak jak powinno by o stałej porze itd =) po 14 dniach zaczęło się niewielkie plamienie, które nasilało się z dnia na dzień... dziś akurat skończyłam brac pierwszy blister. czy mam jakiekolwiek powody, żeby się martwi, czy wszystko jest ok i te plamienia są normalne? dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganja
Hej =) mam pytanie do Młodej Położnej=) Zaczęłam brac pierwsze tabletki anty, ale to pewnie w tej kwestii mało ważne zaczęłam brac od pierwszego dnia menstruacji, czyli tak jak powinno by o stałej porze itd =) po 14 dniach zaczęło się niewielkie plamienie, które nasilało się z dnia na dzień... dziś akurat skończyłam brac pierwszy blister. czy mam jakiekolwiek powody, żeby się martwi, czy wszystko jest ok i te plamienia są normalne? dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganja
Hej =) mam pytanie do Młodej Położnej=) Zaczęłam brac pierwsze tabletki anty, ale to pewnie w tej kwestii mało ważne zaczęłam brac od pierwszego dnia menstruacji, czyli tak jak powinno by o stałej porze itd =) po 14 dniach zaczęło się niewielkie plamienie, które nasilało się z dnia na dzień... dziś akurat skończyłam brac pierwszy blister. czy mam jakiekolwiek powody, żeby się martwi, czy wszystko jest ok i te plamienia są normalne? dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyś512
a ja mam jeszcze pytanie... niedlugo zaczne brac pierwsze proszki anty yasminelle i po jakim czasie moge spokojnie kochac sie z chłopakiem bez prezerwatyw i innych zabezpieczen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganja - plamienia mogą występować przez pierwsze 2-3 blistry, więc spokojnie :) Ja osobiście miałam plamenia tylko podczas pierwszego. co do alkoholu- nie słyszałam żeby nie można było pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoine
martys512 --- jeśli weżmiesz pierwszą pigulke pierwszego dnia okresu to jestes zabezpieczona od razu, jesli 2 lub 3 dnia okresu to musisz dodatkowo zabezpieczać się przez 7 dni. moj lekarz jednak radził mi bym zabezpieczala sie dodatkowo przez cale pierwsze opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobsa
moj ginekolog powiedzial ze 100 procentowa antykoncepcje uzyskuje w drugim opakowaniu, wiec ja juz nie wiem :) ale nie spotkalam sie zeby komus przytrafilo sie wpasc na poczatku zazywania tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa 1989
hej potrzebuje fachowej porady, zapomniałam dwóch tabletek w 1 tygodniu czy wystepuje duze zagrozenie ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1822
czy aqua slim wpływa na działanie yasminelle? zawiera chlorek chromu i stad moje pytanie jedni pisza ze chrom wpływa inni ze nie... wsumie to nie jest jako taki chrom w tabletkach . jest to saszetka z substancja która rozpuszcza sie w 1,5 litra wody i pije przez cały dzien co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ18
`witam WAs dziewczyny.;) Biorę Yasminelle juz od 3 dni i nie mam mu nic do zarzucenia - bynajmniej na razie - bo czuję się po nim rewelacyjnie. ;) Być może znacie linię kosemtyków EVELINE, a dokładniej mam na myśli Slim extreme 3d krem wyszczuplający, itd.. otóż chciałabym go zacząć stosować, bo bardzoo dobrze pamiętam, jak w tamtym roku, przy zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach bardzoo mi pomógł. ;) Problem leży w tym, że ma w cholerę tych składników i boję się, że mógłby osłabić działanie tabletek.;/ Być może się mylę, ale wolę się zapytać.. stosuje go któraś z Was, allbo posiada wiedzę na ten teamt? /z góry dziękuję za odpowiedź. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ18
`witam WAs dziewczyny.;) Biorę Yasminelle juz od 3 dni i nie mam mu nic do zarzucenia - bynajmniej na razie - bo czuję się po nim rewelacyjnie. ;) Być może znacie linię kosemtyków EVELINE, a dokładniej mam na myśli Slim extreme 3d krem wyszczuplający, itd.. otóż chciałabym go zacząć stosować, bo bardzoo dobrze pamiętam, jak w tamtym roku, przy zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach bardzoo mi pomógł. ;) Problem leży w tym, że ma w cholerę tych składników i boję się, że mógłby osłabić działanie tabletek.;/ Być może się mylę, ale wolę się zapytać.. stosuje go któraś z Was, allbo posiada wiedzę na ten teamt? /z góry dziękuję za odpowiedź. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyś512
mam jeszcze takie pytanie bo lekarz wytlumaczyl mi jak to brac i w ogole rozumiem ze z pierwszym dniem okresu i 7 dni przerwy i 8 dnia znowu ale cos mowil o jakims poniedzialku czy wtorku i tego to juz w ogole nie zrozumialam moze wy mi pomozecie i wiecie o co mu chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna K
Hej dziewczyny Ja używam Yasminelle 3 miesiąc. W sumie jestem z nich zadowolona, jednak niepokoi mnie to ze gdy zaczelam 3 opakowanie to po 14 dniach dostalam okres. Mam go 10 dzien i trwa nadal. Czy ktorejś z was przytrafilo sie cos podobnego? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana K
Hej dziewczyny Ja używam Yasminelle 3 miesiąc. W sumie jestem z nich zadowolona, jednak niepokoi mnie to ze gdy zaczelam 3 opakowanie to po 14 dniach dostalam okres. Mam go 10 dzien i trwa nadal. Czy ktorejś z was przytrafilo sie cos podobnego? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka2
hej, mam nadzieję że ktoś zauważy tego posta i odpowie. czy któraś z was miała problemy jelitowe podczas używania tabletek? Biore je od stycznia, a w marcu zaczęła sie rewolucja, W maju musiałam odstawić ze względu na badania jakie miałam robione,okazało się że miałam jakiś stan zapalny ,dostałam leki i niby się uspokoiło. A teraz od tygodnia znów biorę tabsy i dalej zaczyna sie coś dziać. Wątpliwości mam jedynie dlatego , że cały ten okres był dla mnie stresujący, najpierw kłopoty w pracy a teraz początki w nowej. Sama już nie wiem czym to tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka2
hej, mam nadzieję że ktoś zauważy tego posta i odpowie. czy któraś z was miała problemy jelitowe podczas używania tabletek? Biore je od stycznia, a w marcu zaczęła sie rewolucja, W maju musiałam odstawić ze względu na badania jakie miałam robione,okazało się że miałam jakiś stan zapalny ,dostałam leki i niby się uspokoiło. A teraz od tygodnia znów biorę tabsy i dalej zaczyna sie coś dziać, tzn podobny przebieg jak poprzednio - gazy, biegunka(może nie tak silna jak poprzednio ale jednak). Wątpliwości mam jedynie dlatego , że cały ten okres był dla mnie stresujący, najpierw kłopoty w pracy a teraz początki w nowej. Sama już nie wiem czym to tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika 000
maryś512--- w opakowaniu, nad tabletkami masz zaznaczone dni tygodnia. Jeśli dostaniesz okres w środę, to bierzesz tabletkę z środy, jeśli we wtorek, to bierzesz tabletkę z pod wt. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanc
uzywam ponad pol roku. dlugo. raz, kiedy nie zrobilam tygodnia przerwy mialam okres CALY czas brania tabletek, tzw krwawienie w trrakcie. jest to nawet napisane w informacji do tabletek. wiec to normalne, jesli nie zrpobi sie tygodnia przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrudzielec
Witam, Zmieniłam tabletki antykoncepcyjne a zostało mi jedno opakowanie YASMINELLE z datą ważnośći 11.2013. Sprzedam - cena 35 zł. Odbiór osobisty w Warszawie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
Dlugo szukalam w internecie informacji na ten temat, ale niestety nie znalazlam zadnej wzmianki na ten temat, wiec zapytam TU.. (no i zeby nie bylo, bylam juz u ginekologa, ale tez nie dostalam satysfakcjionującej odpowiedzi, a wlasciwie nic co bym zrozumiala) Rok temu po rozpoczeciu w.w. tabletek nie dostalam miesiaczki, a po drugim miesiacu ich brania dostalam skurcze porodowe i wyszedl ze mnie wielki kawal "skóry" z malenkimi zylkami. Ginekolog odeslala mnie na ostry dyzur polozniczy, gdzie stwierdzono ze nie byla to ciąza (zresztą nie mogla byc), ale do ustalenia co to bylo potrzebne byly badania histopatologiczne ktorych przejsc nie moglam. Przestalam po pol roku brac tabletki i teraz znowu rozpoczelam. Wlasnie jestem po pierwszym opalkowaniu Yasminelle i znowu wyszedl (tym razem duzo mniejszy)kawalek "skory".. Inny ginekolog wspominal cos o tym ze czasem przy braniu tabletek zdarza sie przerost blony miesniowej macicy, ale wciaz nie rozumiem dlaczego i co to wlasciwie dla mnie oznacza! On powiedzial to ze stoickim spokojem, nie wyjasniajac do konca o co chodzi... Wiec teraz sie pytam, czy a. to naprawde normalne (jak czesto sie zdarza?) b. czym jest to spowodowane c. Czy moze to w jakis sposob zagrazac mojemu zdrowiu (np zablokowanie tym czyms szyjki macicy) d. czy moze miec to wplyw w przyszlosci na zajscie w ciąze Dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mlodej poloznej
rrrudzielcze, ja chetnie odkupie od Ciebie:) w jakiej czesci Warszawy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manno
Mam pytanie: przesuwałam sobie krwawienie, więc brałam dwa opakowania pod rząd. W zeszły piątek dostałam krwawienie, tego dnia co zwykle, miałam wszystkie objawy - bolące jajniki, migrenę, humory (bo Yasminelle chyba nie zmniejszają mojego PMS). Ostatnio często miewam mdłości i stad moje wątpliwości. 1) Czy mimo tego krwawienia mogłam zajść w ciążę? 2) Krwawienie to było bardzo ciemne i obfite przez pierwsze 2 dni (jak zazwyczaj). Czy mam więc powody do niepokoju? Dodam, że nie odżywiam się ostatnio jakoś super zdrowo, może stąd te mdłości? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczki
ja biore yasminelle od 3 tygodni i jak narazie nie narzekam...jeżeli chodzi o cere to lekarz powiedział mi ze poprawe zobacze od około 3-4 opakowania więc narazie czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
rudzielec chetnie kupie ale jak mi wyslesz:) jak cos odezwij sie na gg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor
gg;p : 3706023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka09
Witam was:) ja biorę Yasminelle już ponad 3lata, wcześniej brałam Yasmin Obie tabsy są dla mnie super, nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, nie bolały mnie piersi itd. Natomiast moja przyjaciółka brała Yasminelle (przypisane przez lekarza), bardzo źle na nią wpływały,miała ataki duszności itd. Także dziewczyny, najlepiej udać się do dobrego ginekologa,porozmawiać z nim, mówić wszystko,czego się obawiasz jak się czujesz itd. Niestety trafiają się tacy lekarze którzy na "odwal się" przypisują Yamsinelle, bo to nowość i powinnaś spróbować.. Ale zawsze można tabsy zmienić :) cena też chyba mówi sama za siebie (zależnie od apteki,ale ok.,40zł/op.), chociaż są tabletki które kosztują ok.10zł i są równie dobre. Wszystko zależy od organizmu, bo każdy inaczej reaguje :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka09
Witam was:) ja biorę Yasminelle już ponad 3lata, wcześniej brałam Yasmin Obie tabsy są dla mnie super, nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, nie bolały mnie piersi itd. Natomiast moja przyjaciółka brała Yasminelle (przypisane przez lekarza), bardzo źle na nią wpływały,miała ataki duszności itd. Także dziewczyny, najlepiej udać się do dobrego ginekologa,porozmawiać z nim, mówić wszystko,czego się obawiasz jak się czujesz itd. Niestety trafiają się tacy lekarze którzy na "odwal się" przypisują Yamsinelle, bo to nowość i powinnaś spróbować.. Ale zawsze można tabsy zmienić :) cena też chyba mówi sama za siebie (zależnie od apteki,ale ok.,40zł/op.), chociaż są tabletki które kosztują ok.10zł i są równie dobre. Wszystko zależy od organizmu, bo każdy inaczej reaguje :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka09
Witam was:) ja biorę Yasminelle już ponad 3lata, wcześniej brałam Yasmin Obie tabsy są dla mnie super, nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, nie bolały mnie piersi itd. Natomiast moja przyjaciółka brała Yasminelle (przypisane przez lekarza), bardzo źle na nią wpływały,miała ataki duszności itd. Także dziewczyny, najlepiej udać się do dobrego ginekologa,porozmawiać z nim, mówić wszystko,czego się obawiasz jak się czujesz itd. Niestety trafiają się tacy lekarze którzy na "odwal się" przypisują Yamsinelle, bo to nowość i powinnaś spróbować.. Ale zawsze można tabsy zmienić :) cena też chyba mówi sama za siebie (zależnie od apteki,ale ok.,40zł/op.), chociaż są tabletki które kosztują ok.10zł i są równie dobre. Wszystko zależy od organizmu, bo każdy inaczej reaguje :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×