Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Hej babencje. Zacynam od poprawienia się w tabelce. STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok18.05...........wrzesie ń Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ ?. 12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............nadżerka Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Frania - niemartw się bo biuścik boli na poczatku. Balbinka - u nas tez ziomb nieprzeciętny. Na szczęście w ciągu dnia słonko troszkę przygrzało ale i tak niemiło jest. Iloniczek - śpij puki możesz ;)). Jak się brzdąc pojawi to juz tak dobrze niebędzie :D Loluś - z facetami do ładu niedojdziesz. :D Andzia - jak tam dolegliwości? Pelikan, Matoda, Basieńka, Shenen, - jak się czujecie? Mnik - kiedy wizyta? Smutasku - odezwij się. A u mnie w końcu normalna @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś cieszymy się że @ normalna no i że w koncu wróciłas bo i tak wszystlkie dziewczyny pouciekały i mają nas gdzieś :-( A co do facetów to nie mam słów i podejrzewam że niz z dzidzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie ide .... Dobranoc P.S. Jak jutro sie nie zameldujecie wszystkie to ja tez przestane pisac :-( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Lolu nie denerwuj sie tak. Dziewczyny pewnie powyjeżdżały na długi weekend, stąd taka frekwencja. ja dziś piszę grzecznie, ale następny wpis dopiero w poniedziałek. Bo jak tylko mój M z pracy wróci wyjeżdżamy na wieś do końca tygodnia. Także nie denerwujcie się :) Ja następną wizytę u gina mam dopieor 4 czerwca, ale wcześniej 17 maja mam USG i już oczywiście się nie mogę doczekać. Ale to raczej normalne, co nie ;) No a samopoczucie u mnie takie różne, raz lepiej, raz gprzej. Generalnie da się przeżyć, choć jak mam atak mdłości to jest ciężko. Czekam do drugiego trymestru, bo ponoć ma być lepiej :) A co do jedzenia, to ja od kilku dni mam fazę na kanapeczki z chlebka razowego z białym serkiem i pomidorem i odrobiną pieprzu. Normalnie już mi ślinka znowu leci a dopiero skończyłam śniadanko :) Ale jest jedna bardzo pozytywna rzecz w ogóle nie mam chęci na słodycze, mogłyby dla mnie poprostu nie istnieć. A ja zawsze tak lubiłam jakąś słodycz do kawki, a teraz ani kawki ani słodyczy. No oki, to ja zmykam. Jak zdążę to zaję jeszcze później a jeśli nie to zyczę Wam dużo wypoczynku. PS. Lolu i Balbinko bardzo mi przykro, że macie jakieś zgrzyty z Waszymi Panami. Ale to pewnie przejściowe i będzie lepiej :) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie grzecznie melduje :) U mnie po staremu, dolegliwosci prawie zadnych i chyba zaczynam przybierac na wadze :( Sprzatanie mnie w domciu czeka i nie mam pojecia co dzis na obiad wymyslec :) Co noc mam dziwne sny, dziasiaj snilo mi sie, ze zamiast dwoch krolikow, ktore mam, mialam dwie malpy i jedna z nich byl goryl i rozwalil mi caly domek dla krolikow :) Skad ten goryl to nie mam pojecia. Co u Was kobitki? Zycze milego dzionka i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... idę dziś na usg i bardzo sie denerwuję.... ide dopiero na 20 wiec trochę sobie jeszcze poczekam... jutro napisze jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz zmykam ..... poemdo Was napisze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze wszyscy jakos zabiegani dzisiaj ;) Basienko, czy to Twoje pierwsze USG ? Powodzenia i oczywiscie napisz jak bylo:) Mnie wlasnie zgaga dopadla to jest jedyne co mi po dolegliwosciach zostalo ;) Pozdrawiam i wpadne pozniej zobaczyc co slychac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaaa dzis miałam nawet loooz w pracy, miało byc do 19, a ja juz zjadłam zupke i sie melduje :) Mam pytanie do zaciążonych koleżaneczek :) Czy zauważacie u siebie więcej upławów? I czy jest taka noc w czasie której NIE MUSICIE isc do łazienki? Ja latam co noc...1 raz, ale troche mnie to nerwuje, bo sie przebudzam i kładąc sie spowrotem do wyrka nie umie zasnąć. Dzis tez mam smak na fryteczki, mężuś w pracy więc sama sobie zrobie :) Loluś nie wiem jak to robisz, ale codziennie o Tobie myśle (hehe bez skojarzeń!!!!!). Nawet Bozia pare razy wysłuchiwała co mam do powiedzenia w Twojej sprawie..... Zmykam obrac pare ziemniaczków :P papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ... dziś nie pisałam dużo bo zrobiłam sobie dzień wolności od wszystkiego .... Przestałam na chwile myslec o problemach z M, o ciązy, o jajeczkowanieu i o wszystkim .... rano spałam do około 10 :p potem zadzwoniła koleżanka no i razem z moją siostra i koleżankami pojechałysmy się \"wyrwać\" .... było chodzienie po sklepach, oglądanie sukien slubnych- nawet zmierzyłam jedna taka śliczna :p, a na koniec piwko, lody z automatu ... a potem jazda pociagiem i opowiadanie głupich historyjek i wkońcu dotarałam do Was .... dzień zwariowany ale odrazu lepsze samopoczucie i całkiem inny humorek :D .... Basieńko czekamy na wieści .... Mnik fajnie że masz objawy :p czekamy na Ciebie, wracaj szybko .... mówiąc o tym że nie napisze jak wszystkie nie zameldują się maiłam na mysli te nasze kolezanki które już długo nie piszą- Miska, Matoda, Smutasek, Shenen, Andzia i reszta .... Franiu ach te twoje wzdecia :p Ciesze sie że waga ci \"rośnie \" :p Pozdrawiam .... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloniczek to znaczy co myslisz o mnie ? :p I o czym gadasz z Bozia na mój temat ? :p Ja tez mam smak na frytki ale sobie chyba odpuszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloneczek ja uplawow za bardzo to nie mam, ale do toalety co noc musowo, wiec cos w tym musi byc :) Basienko napewno wszystko bedzie ok, ale nerwy to chyba normalne. Trzymam kciuki Lola fajnie, ze sobie taki dzien tylko dla siebie zrobilas. Mnie tez ostatnio tego bardzo brakuje, ale moi wszyscy znajomi w Polsce. Zycze milego wiczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ale już niedługo bedziesz tu u nas w Polsce i spotkasz się z przyjaciółmi :D tylko ty na piwko nie pójdziesz :p a jak juz to przyjaciele bedą pić piwko a ty tylko soczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do wyrka księżniczki ! Wszystkie zaciążone pogłaskać brzuszki od \"wirtualnej ciotki \" :D A staraczki zabraniam spać :p wiecie co macie robić nie :D ??? Miłych snów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja za piwkiem specjalnie nie przepadam, wole winko no, ale niestety nie wolno. A dzidzie poglaskalam i masz pozdrowienia od niej ;) Ale ty tez nie mozesz spac wiesz, bo Ty tez staraczka ;) Kolorowych snow jednak zycze. Dobranoc wszystkim!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana .... Franiu ja słyszałam od wielu osób że czerwone wino w ciazy raz na jakiś czas w odpowiedniej ilości zabronione nie jest :D \"Z papierosów i alkoholu zdecydowanie powinnaś zrezygnować. I to nie tylko dla dziecka (palenie może być przyczyną m.in. niskiej masy urodzeniowej, alkohol – spowodować wady rozwojowe u malucha), ale też dla siebie. Nikomu nie trzeba przecież przypominać jak szkodliwy dla zdrowia jest dym papierosowy. Uwaga! Jeśli zdarzy się, że wypijesz jeden kieliszek wina czy łyk szampana, świat się nie zawali. Ale mocniejszych alkoholi zdecydowanie unikaj.\" A teraz coś dla jednaj z nas a której to ta osoba sie domysli :p :p \"Dziecko jest doskonale chronione przez pęcherz i wody płodowe. Jedyne, co może poczuć podczas upojnych rozrywek rodziców to delikatne kołysanie. W czasie ciąży twój apetyt na łóżkowe rozkosze może się zmienić – często na znacznie większy. Czasem seks w ciąży jest zapisywany przez lekarzy na receptę – zdarza się tak tuż przed porodem, bo dzięki niemu można przyspieszyć przyjście dziecka na świat\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gorące powietrze w saunie lub woda w jaccuzi nie są zdrowe ani dla dziecka, ani dla ciebie – obniżają ciśnienie krwi i możesz po takim zabiegu poczuć się osłabiona. Do depilacji wybierz depilator lub maszynkę do golenia – kremy mogą zawierać szkodliwe składniki. Spokojnie farbuj włosy – farba nie ma wpływu na ciążę. Możesz też poddawać się różnym zabiegom upiększającym w gabinecie kosmetycznym. Masaże, maseczka, czy stylizacja paznokci świetnie wpłyną na twój nastrój. Uwaga! Nim zdecydujesz się na zabieg, uprzedź kosmetyczkę o ciąży – dobierze kosmetyki bezpieczne dla dziecka\" \"Jeśli dobrze się czujesz i twój lekarz nie ma nic przeciwko temu – ruszaj z mężem w drogę. Autem, pociągiem, samolotem czy statkiem możesz bez obaw podróżować. Do czasu! W trzecim trymestrze personel w samolocie i na statku ma prawo odmówić wpuszczenia cię na pokład, z obawy, że urodzisz w podróży. Pamiętaj także, że w ciąży nie powinnaś podróżować długo bez ruchu. \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Lola, ale ranny ptaszek z Ciebie i jeszcze tak edukacyjnie rozpoczynasz dzien ;) U mnie z papierosami nie ma problemu, bo nie pale i nigdy nie palilam, a do wodeczki i winka tez mnie nie ciagnie :) Basienko jak tam USG ? Pisz szybko, bo ja ciekawa ;) Za niecaly tydzien moja kolej :) Balbinko, co u Ciebie? Mam nadzieje, ze zgrzyty minely 🌻 Mnik pewnie wypoczywasz sobie na wsi, tak trzymaj przyda Wam sie to :) Iloneczek masz jakies dolegliwosci? Dagus pisz kochana co u Ciebie:) Smutasku nie zapominal o nas :) Dzisiaj przywioza nam nowe wyrko i juz sie nie moge doczekac :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... TO NIESAMOWITE UCZUCIE...PO RAZ PIERWSZY WIDZIAŁAM SWOJE MALEŃSTWO!!!! Pani doktor powiedziała ze wszystko jest tak jak trzeba, opis usg to potwierdza... to juz prawie 14 tydzien cięży... a serduszko biło tak szybko, cały czas je słysze.... 150 uderzeń na minutę... mam 2 zdjęcia , na jednym widac bardzo dobrze, ma taki mały kręgosłupik, hehe Byłam z mężem oczywiście mimo ze usg było dopochwowe, zero skrępowania, poza tym nie mogłam mu odmówic zobaczenia maleństwa jak sie rusza, machał do nas rączką... świetnie było... nie mogę sie doczekać następnego badania... mój dzidzis od główki do kości ogonowej ma juz 7,3cm hehe jest taki maluteńki... aż nie chce sie wierzyć ze noszę go w sobie tym bardziej ze po mnie wogóle nic nie widac... ale teraz po badaniu iem juz ze na pewno jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Basienko to super az mnie sie leska zakrecila w oku jak sobie pomyslalam. To zapewne niesamowite uczucie, mam nadzieje, ze i ja wroce z badania taka szczesliwa jak Ty . Ja tez ide z mezem, ale podejrzewam, ze nie bedzie to dopochwowe badanie. Tu takiego nie robia bez potrzeby. Balbinko wyslalam zdjecie tylko sie nie przestrasz teraz czekam na Twoje. Fajnie, ze juz lepiej miedzy Wami sie uklada :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko bardzo się ciesze .... fajnie że wszystko ok no i że twój M był z tobą :D Farniu twoje dzidzi bedzie też takie jak Basieńki- duze, zdrowe i bedzie miało wielkie bijace serducho :D Balbinko nie mam przepisu na coś takiego .... a co do poranka to ciesze sie że wreszcie sie Wam udało :D u mnie nic :-( Lece na obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko o tym dlaczego nic nie było pisałam do cibie na gg ale skoro nie możesz to przeczytasz w poniedziałk .... nie było bo M poszedł wczoraj do przcy na 22 i miał o 6 skonczyć i o 7rano być w domku ale musi zostac w pracy do 14 i w domciu bedzie dopiewo po 15-tej :-( wiec może potem ... Basieńko dzidzia piekna :D jaką ma duza głowę i długie nóżki :p hehe śliczny bobas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko nic nie dostalam :( Basienko milo mi poznac Twoja dzidzie, kochana jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja tez mysle że popołudniu coś sie da \"zrobić\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko dostalam zdjecia, milo mi Ciebie poznac. Byliscie w Zakopanem w zeszlym roku? My tez, moze sie minelysmy. Dziadek mial Frankowski na nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Dziewoje co tu tak pusto znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×