Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska 007

W lutym mi sie uda!!!

Polecane posty

Witam Was Balbinka ze słonka bardzo sie ciesze tylko przerażają mnie te upały co je juz zapowiadają :-( ... chyba padne bo wczoraj było mi juz ciężko znieść tą duchote :-O A co u lekarza ??? Mnik koniecznie daj znac jak juz będziesz po usg ;-) ... ja do gina ide w poniedziałek i jestem bardzo ciekawa czy zrobi mi nastepne usg ?! Nie wiem jak to wyglada czy co miesiac robią usg czy tez jest to jakoś ograniczone ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Matoda Usg powinno byś robione co miesiąc a jak jest potrzeba to częsciej :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja dzis tylko na chwileczkę, bo dość zajęta jestem. Dwa ygodnie przerwy zrobiły swoje. Matoda, oczywiście że dam znać po USG. Już się nie mogę doczekać, bo to moje pierwsze uSG. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. W ogóle to moje ubrania zaczynają mnie cisnąć, chyba poza bruszkiem tyłek mi urusł....tak mi się wydaje. także niedługo muszę wybrać się na zakupy! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balbinka ja słyszałam za apap można brać w ciązy, ale lepiej sie dowiedz dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Balbinka bardzo Ci współczuje :-( ... moje znajome poleciły mi w razie dolegliwości kupić leki homeopatyczne i ziołowe .... Pani w aptece mi doradzała ... moze tak spróbuj ? Przecież to nie normalne zeby sie aż tak meczyć 😭 Mnik to który to tydz? Lolu dziekuje no to wygląda na to ze moge mojego TŻ z soba zabrać :-D bo on sie juz tak doczekać nie moze :-D ... tylko ciekawe czy znowu wewnętrznego mi nie będą chcieli zrobić :-O ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Balbinko , no własnei z tym działaniem apapu, na mni eteż nie działa wiec bez sensu jest sie nim zatruwać... Matoda ja miałam usg wewnątrzmaciczne i byłam z moim mężem bo on sie nie mógł doczekać żeby zobaczyć maluszka...mnie to nie krępowało, poza tym nie mogłam mu tego zabronic... weź swojego mężczyznę nawet jak bedziesz miała wewnętrzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... ja w koncu po pracy :) Basienko, tak sobie czytam...ja juz byłam 2x na usg (tez przez pochwę), ale mój mąż nie chciał być przy tym.... mnie to nie krępowało, ale jego!!! Powiedział, ze poczeka aż będzie przez powłoki brzuszne :) A z tymi tabletkami, to ja tez sama nie wiem....chyba kiedys słyszałam, że pyralgine mozna brac, ale nie jestem pewna :( Wczoraj mnie głowa bolała, ale nic nie wzięłam, jakos to przetrzymałam. Zrobiłam skan usg mojego maleństwa....jak chcecie, to zapodajcie meile :) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka jesli chodzi o usg to własnie tak mi powiedział lekarz i następną wizytę mam dopiero ok 20 tyg ciąży i juz przez powłoki brzuszne... Iloniczek nie ma co zmuszać faceta , jak nie chce to trudno, będzie musiał poczekać jeszcze 2 miesiące do zewnętrznego usg, teraz najwyżej pokażesz mi zdjęcia, to pewnie też go wzruszy, hehe... Powodzenia życze Ja jutro wybieram sie do gina na kontrole i mam nadzieje ze wszystko jest oki... Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam sie tylko przywitać a poczytam wszystko dokładnie jak wieczorem znowu burzy nie bedzie bo wczoraj własnie dlatego mnie wieczorem nie było .... melduje tylko moją senność :p I stopień w cytologi :D i to że w czwartek ide do gina odebrać wyniki bo narazie tylko dzwoniłam :D Wyników badań M jeszcze nie mamy Milego dnia P.S. Iloniczek mój meil lolau@gazeta.pl Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ja dzis tylko na chwileczkę przywitac się wpadłam. Zachwilę pędzę na całodzienne szkolenie, także pewnie pojawię się dopiero jutro. Matoda wg moich obliczeń jestem obecnie pod koniec 12 tygodnia. Zobaczymy co powie jutrzejsze USG. Pozdrawiam i zmykam. Ps. Też Wam już brzuszki powyskakiwały? Bo mnie wczoraj ktoś zapytała czy przypadkiem w ciąży nie jestem, bo jakoś mi się brzuszek zaokrąglił :) Mieszczę się już tylko w ciuchy, któe zwykle luźne byłyteraz są w sam raz :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczowy dzionek ;-) Bardzo Wam dziekuje za odpowiedz ... chyba tak zrobie jak mi radzisz Basienka :-D najwyżej czyms sie okryje ;-) bo bardzo bym chciała zeby mój TŻ był ze mną :-D Chodze prywatnie i w zasadzie byłam miesiac temu u innego lekarza wiec moze ta moja tez mi będzie chciała zrobić usg ... zobaczymy ..zreszta ma mi założyć ksiażeczke :-D Co do brzuszka to nie powiem bo po mnie to juz widać ;-) dobrze ze przyszły mi spodnie które zamówiłam na allegro bo zaraz przestane sie chyba dopinać :-( BALBINKA bardzo ci współczuje :-( szkoda tylko ze nie mozemy Ci pomóc z tym bólem :-( Na katar i kaszel moze czosnek z mlekiem , syrop z cebuli ?! Mnie to stawia od razu na nogi ;-) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny... Balbinko jeśli chodzi o karat to ja jakiś czas temu też sie strasznie męczyłam , do tego stopnia ze nie mogłam w nocy oddychać, ale nic nie stosowałam bo sie bałam oczywiście i katar jakoś sam przszedł... Matoda powiem Ci że jak byliśmy z mężęm na usg to on od samego wejścia gapił sie tylko w monitor zanim wogóle dr włożyła mi tą głowice... a jak juz zobaczył dzidziusia to oczu nie mógł oderwać, wogóle nie zwracal na mnie uwagi, jakby mnie tam nie było, serio. Na początku też obawiał sie ze bedzie sie krępował, ale jak tylko weszliśmy to zajęty był tylko oglądaniem dzidziusia, jeszcze pani dr dokładnie mu wszystko pokazywała, on sie pytał - zero skrępowania... musze przyznać ze widział lepiej ode mnie to ja oczywiście leżałam i tylko z boku zerkałam na monitor... Przez całe badanie mój mąż ani razu na mnie nie spojrzał, a ja oczywiście zerkałam na niego zeby zobaczyć reakcję, hehe Matoda może jednak jakoś namówisz swojego M, na pewno bedzie Ci wdzięczny i zadowolony... Matoda jakie spodnie zamówiłas na allegro, mogłabyś zamieścić link, bo niedługo ja też już sie nie będę dopinać Ja dzis idę na wizytę na 19. Dam znac jak wróce albo jutro... Pozdrawiam PS. Jesli chodzi o ubrania to ja też juz powoli zaczynam sie nie mieścić, ciasnawo mi jakoś, hehe no ale to jzu w koncu prawie 16 tydzien, chociaż wszyscy mi mówią ze nic nie wiedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... po wizycie u gina muszę powiedziec ze jest wszystko oki , co oczywiście sprawiło ze jestem szczęśliwsza... i znów słyszałam bicie serduszka, heheh przez taki specjalny aparat, nie wiem jak to sie nazywa... no i załatwiłam sobie zaświadczenie ze jestem w 4 miesiącu i jutro przedstawie je dyrektorowi i zwolni mnie z dyżurów na przerwach w szkole... heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Basieńka fajnie ze wszystko ok :D A nie powinnaś dyżurować juz dawno bo zawsze poleci jakiś wariat i niechcący uderzy cie w brzuch i co ? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko, to bardzo miła wiadomość, że wszystko jest OK :) Ja jestem w 10tc i po mnie nie widać, ze jestem w ciąży :) Wczoraj powiedziałam zastępcy kierownika (kobieta) o ciąży....bardzo się ucieszyła i pogratulowała. A z przekazaniem tego kierownikowi poczekamy do środy, bo jest na urlopie. Dziś, a właściwie zaraz mój mężuś jedzie zamówić kamienie na nasz domek.... odbiór na WRZESIEŃ - szok prawda? Stal też z dnia na dzien drożeje.... trzeba działać :) Zaraz Wam wyślę mojego maleńskiego szkraba :) a potem do pracy.... pa! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńka bardzo Ci dziekuje ze mnie przekonałaś na pewno jak tylko lekarz zaleci zrobić usg to wciągle mojego TŻ ... biedny ostatnio juz ze mną czekał pod gabinetem 2 godz. bo oboje liczyliśmy ze zobaczy usg... więc teraz gdy jeszcze wczoraj mi powiedział ze załatwił sobie wolne :-D no to nie moge go drugi raz wystawić ;-) ;-) Idziemy do lekarza w poniedziałek :-D Co do spodni to sprzedaje je firma zajmująca sie tylko odzieżą ciążową (POLECAM) licytacje są od 1zł jak jest mniej chętnych to wiadomo ze taniej ;-) Ja jedne odpuściłam jak zobaczyłam ze cena była powyżej 80zł ale następne udało mi sie kupić za 52zł :-D Wiec czasem warto być cierpliwym ;-) Są cudne :-D a jakie mają bluzeczki :-D ... Podam Ci nr.aukcji (192865736) a Ty popatrz na wszystkie przedmioty sprzedajacego ;-) Powodzenia. BALBINKA - bardzo sie ciesze ze w końcu znalazłaś pomoc ;-) ILONICZEK no to gratuluje :-D i zycze wytrwałości w budowaniu gniazdka ;-) Ja dzisiaj jestem strasznie słaba :-( moze to pogoda ... a moze przemęczenie bo przeciez prawie koniec tyg. :-( Okropność. Przydałby sie jakiś redbull ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze!!!Pamietacie mnie jeszcze?Znow mnie dlugo nie bylo.Spieprzyl mi sie laptop:(meza nie bylo i nie mial kto naprawic.Teraz narazie jest ok ale chyba bedziemy musieli kupic nowy bo ten coraz czesciej nawala.Dziewczyny kochane dzis niestety nie mam czasu by pisac ale postaram sie w wolnej chwili wpasc i nadrobic zaleglosci.Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i mam nadzieje ze sie nie gniewacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już po USG. Wszystko w porządku, choć jedej rzeczy pan doktor nie mógł zmierzyć, bo maleństwo wypięło na nas dupcie i za żadne skarby nie miało ochoty sie przekręcić, chociaż lekarz mnie naciskał i kombinował jak mógł, to jednak się nie udało. Chyba nam rośnie mały uparciuszek i już teraz pokazuje swój charakterek. No to akurat po mamusi chyba ;) Z USG wychodzi że to przełom 12 i 13 tygodnia, także zgodnie z moimi wyliczeniami. Wiecie to USG to jednak niesamowita sprawa, zobaczyć w sobie drugiego człowieczka z bijącym serduszkiem. Wspaniałe uczucie. No i najważniejsze że wszystko jest oki. Ja Wam niestety zdjęcia nie wkleje, bo nie mam skanera, ale iwierzcie mi, że zdjęcie jest bardzo podobne do waszych :)))) Buziaki i już zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...ja już po pracy...dzis mielismy dośc luźno! Podeszła dziś do mnie na chwile zastępca kierwnika i mówi: Pamiętaj, nie wolno Ci nic dźwigać :). Fajna ta nasza Aga :) Balbinko...byłam 2 razy na wizycie u lekarz i za każdym razem miałam USG....teraz idę prawdopodobnie 8 czerwca i wiem, że tez będę miała USG, może to ze względu na to, że wcześniej poroniłam i lekarz chce mnie mieć pod ścisłą kontrolą :) Matoda.... moje marzenie pomalutku się spełnia! Tylko cholerka, za bardzo nam sie teście wpie.... w ta budowę :/ Dach nie może być za fikuśny, bo to koszta..... Ech i tak ten \"mój\" na projekcie ma 4 jaskółki, a z 2 zrezygnuje. A oni najchętniej pewnie by łysy widzieli :/ Tak samo jego pokrycie.... Mi się podoba GONT, a im dachówka na którą napewno mnie nie stać! Ech galimatias! Miska...napisz koniecznie co u Ciebie, jak Ci się żyje? A dzidziuś kiedy będzie? :) Mnik, bardzo się cieszę, że wszystko z dzidzią OK :) hmm....a ile cm ma Twój maleńki SKARB? Odpisz szybciutko :) Lece na tv i czekam z niecierpliwością na mężusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... Miska fajnie ze jesteś .... Byłam dziś u ginka... zinterpretował mi badania spermy M i powiedział ze sa dobre ale znajoma z innego forum pisze że tam coś jest nie tak ... nie wiem co mysleć .... miałam usg, badanie ginekologiczne i wszystko ok wyniki cytologi tez super i mam przyjśc na następna wizyte albo jak sie uda albo dopiero we wrzesniu jak sie nie uda bo wtedy minie rok od rozpoczecia staranek .... Poczytaam was jutro .... miłego wieczoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś zapowiada sie u mnie piekna pogoda :-D Tak sie ciesze ze juz prawie weekend bo sie słaniam na nogach :-( Wczoraj miałam bardzo udany dzień bo przyjechała jedna z moich klientek i przywiozła z sobą kolezanki więc sprzedałam kilka torebek :-D ... a nie powiem ze teraz kasa to sie bardzo przyda ;-) BALBINKA - fajne ciuszki, nie ?! ;-) Znalazłam tez fajne inne aukcje z wózkami, nosidełkami .... tylko na razie oglądam ;-) Pozdrawiam Was gorąco i zycze udanego weekendu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale mi bylo teskno za Wami. Ja jeszcze jestem w Polsce, jest fajowo, ale czas szybko leci i juz w niedziele wracamy. Wtedy postaram sie nadrobic zaleglosci, a teraz pozdrawiam serdecznie i pedze dalej. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagladaczka
Daga co to znaczy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick......Wiek.......Miejscowość.......następna@ .....starania od.... lola u.......18.......ok.Rzeszowa.......ok18.05...........wrzesie ń Andzia 79...28.......Katowice............ok.02.05............luty \'07 Iloniczek....23.....śląsk...................12.02....... ......luty \'07 Miska 007...24......ok.Opola..............17.04............wrzesie n\'06 luty\'07 Daga_p_11...30...Częstochowa.........30.05............ma rzec\' 07 smutna_lala....26.......Śląsk..............3-5.05....... . ..... w planach MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick.............strata...............tydzień ciąży lola u............18.04.2006.........12tc Andzia 79.......16.03.2006.........27tc Iloniczek.......18.01.2006..........8tc Daga_p_11.....17.12.2006..........6t i 3d Balbinka2........1.07.2006...........8tc ZACIĄZONE Nick.......Wiek........ostatnia@..........termin porodu.........miejscowość shenen.....31............05.02.2007......? na razie 10.11.2007 Basieńka...26............27.01.2007.......prawdopodobnie 5.11.2007 Włocławek Frania23....23...........23.02.2007.......podobno 30.11.2007..........Oosterhout Pelikan......29..........7.03.2007........13.12.2007.. .. Mnik....28...............22.02.2007.......ok 30.11.2007.....W-wa Balbinka-2...28.........13.01.2007......20.10.2007...... ....Katowice Matoda ......29 .......17.03.2007 ........ ?,12,2007 .......... Kraków Iloniczek.....23........12.02.2007........ 03.12.2007.........Śląsk DOLEGLIWOŚCI Nick...........dolegliwości lola u............nadżerka Andzia 79 ......torbiel w jajnikuvvvv Hej kobitki....ja tylko na szybko....wklejam naszą tabeleczkę...ide coś zszamać, bo chwile temu z pracy przyszłam. Moze potem zajrze....pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... Zaglądaczka to co Daga napisała że pozegnał sie z nami maluszek tzn że Dagi meża kuzynka w 26tygodniu ciązy zgłosiła się w piątek w zeszłym tygodniu z bólem podbrzusza i kręgosłupa do swojego lekarza. Ten powiedział jej, że niema miejsca w jego szpitalu i ma iść do innego. Od razu pojechała. Najpierw niechcieli jej przyjąć bo ginek niewypisał jej skierowania. W końcu po południu przyjeli. W sobote zaczeli podawać jakieś czopki i tyle. W poniedziałek okazało się, że ma jakąś bakterię w krwi (jedyne badania jakie robili to morfologię i ktg). We wtorek wieczorem zaczęła rodzić normalnie i te sku*** wtedy podali jej kroplówkę. Nie zadziałała, a lekarz na to powiedział że jest kilka godzin za późno niestety. Tylko gdzie był przez ten cały czas!!! Kobieta leżała z bólami od piątku a oni no-spę kazali brać ..... Frania fajnie cie \"czytać\" ... Ja dziś miałam mieć @ ale pewnie jak zwykle zaliczy spożnienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... dzis jeszcze nikt nic nie napisał... och ale to pewnie przez pogode , nareszcie jakaś nadająca sie na spacerek... wiec i ja wyruszam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Pogoda dziś piękan ... ja cały dzień w ogrodzie i spaliło mi plecy i ramiona :p @ powinna być wczoraj ale do dzis ani widu ani słychu wkońcu spóżnienie musi być przez nią zaliczone bo jak by to było :-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry .... widze że od wczoraj poza Basieńka i mna nikt tu nie zaglądnął ...... ladnie, ladnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×