Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Gość martyinika
Masz rację, jak mówią \" jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził\" :-). Ja właśnie przerabiam wszystkie fora, bo chce po wakacjach zrobić sobie usta i faktycznie opinie o preparatach są różne, zresztą tak samo jak o lekarzach - jedni chwalą inni narzekają :-) Szukam dobrego gabinetu/lekarza we Wrocławiu, ale to chyba jest tak jak piszesz - trzeba samemu sprawdzić aby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaMan
Witam Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad wstrzykneiciem wypelnaicza na bruzdy nosowo wargowe (mam dosyc glebokie). W jednym gabinecie dermatolog zaproponowala mi 'Stylage'. za bardzo nie moge nic znalesc w necie opini o tym wypelniaczu..czy ktos cos slyszal o tym ? Jaki mozecie polecic na glebokie bruzdy..? Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jga25
Laski kto to jest ta Kasia z Sulęcina czy ona jest chociaż chirurgiem plastykiem????? Bo piszecie że tanio i super a mi jakoś nie chce się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaLuke
jestem zarejestrowany w tym calym feelbeauty ,eu i nie moge zadnych zdjec zobaczyc ...co to w ogole za bezsens strona nic nie dziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie jakiś dobry namiar w warszawie na te bruzdy ? i jaki preparat relastyne czy Tiosal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja twarzyczka
Ja mam wstrzykiwany Teosyal co 4 miesiace, efekt natychmiastowy, za pierwszym razem chirurg wstrzyknal mi cala strzykawke, teraz tylko juz polowe tej dawki,normalnie powinnien sie utrzymac do 8 miesiecy ale u mnie juz po 4 miesiacach musze od nowa wypelniac, chociaz juz te bruzdy nie sa takie duze jak za pierwszym razem,za polowe dawki place 100 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruzdeczka
A gdzie wstrzykiwałaś w jakiej klinice, jeśli mozna wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie ,,, bo to myślę jest najważniejsze i najtrudniejsze wybrać dobre miejsce na zabieg, tez szukam informacji w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dziękuje ,na pewno poczytam, ale ciekawa jestem uwag osób które coś takiego robiły,,, gdzie najlepiej ,,, czy warto,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka40
Ja nie wiem do kogo wy chodzicie i gdzie ze piszecie o jakichs siniakach i opouchliznach. Ja mialam bruzdy kolo nosa (1500) i trzymalo sie ok roku i bez zadnych jakichs ubocznych "atrakcji" Nie pamietam jak sie nazywal ten specyfik - ale jakos na J chyba. Troche bolalo nakluwanie ale bez przesady (znieczulenie emla mialam)- to zreszta b krotki bol . a robilam w wawie na bemowie w afrodycie u p katarzyna kwarecka . Bylam z jej podejscia tez zadowolona bo bo miala cas i mi spokojnie wyjasnila wszystko. Zrobila mi tez tzw lwia zmarsczke byla poprawa ale jak stwierdzilam ze za malo moze to zadzwonilam i ona poprosila zebm przysla na korekte ewentualna a ona obejrzy. obejrzala, dodala troche i bylo ok. teraz sobie chyba znowu zrobie bo to juz 2 lata temu bylo. pozdrawiam. czy ktos mial podone do moich doswiadczenia u tej p. dr?bo znowu przymierzam sie do pojscia do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganeczka zosia
Do bella100, u Dr Sankowskiego robia te zabiegi, chyba nawet Dr. Jagielska się tym zajmuje... przynajmniej będziesz zadowolona na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,, a to nie oni robili w tym programie telewizyjnym " chcę być piękna "???? bo trochę tym interesowałam ,,ale nie wiem czy dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyg.zosia
No właśnie oni, jak oglądałaś to widziałaś efekty ich pracy, jakie dziewczyny wychodziły śliczne, zupełnie nie te same i kazda z nich była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demidemi
Witam.Dziewczyny czy możeci mi doradzić,chcę wypełnić doline łez a mam jeszcze kurze łapki czy samo wypełnienie doliny załatwi to wszystko czy też trzeba robić wszystko po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulka
Dziewczyny, czy ktoras slyszala cos na temat SurgiWire (usuniecie bruzd nosowo - wargowych za pomocą specjalnego urządzenia na długi okres czasu) - mozecie powiedziec na czym to polega i czy sa takie efekty jak po wypelnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamodka
Może ktoś z was wie gdzie w zielonej górze,dobrze robią bruzdy.Czytałam ,ze w obecnej chwili najlepszy na rynku preparat to TEOSYAL,co o tym sądzicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia 1
Nic nie wyczytałam o Krakowie i okolicach. Czy któraś z Was ma namiary na wiarygodnego lekarza od kwasu i botoksu w Krakowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRWADA O AESTHETIC
Frqagilerose daruj sobie te swoje 3 grosze ...i wciskanie kitow twoja nie ostatnia wizyta w tym gabinecie....Jasne bo tam pracujesz wiec jestes tam nader czesto wrecz codziennie. Boze jak ja nie cierpie takiego oszukanstwa jak tak mozna to sie w glowie nie miesci.Juz widze jak 28 latka wydaje taka kase na tyle zabiegow ...zastanow sie co ty za bzdury piszesz!!! Niestyty nie moge polecic zadnego sprawdzonego gabinetu dermatologii estetycznej w Łodzi bo niestety takiego nie znam. Ale kochani uwazajcie nie dajcie sie oszukac bo przeciez to spore pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kari19
Dziewczyny czy któraś z was miała coś robione u p.doktor Joanny Kowalczyk z juweny w bielsku,jeśli tak to bardzo proszę o opinie.Jestem umówiona na pierwszą wizytę (botoks) i troszkę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka111
Dziewczyny mam pytanie. chce zrobic wypelnianie lwiej zmarszki w maju. mieszkam za granica i bede tylko 1,5 tyg. i moje pytanie do was : czy jak sie bede umawiala to zamowic 2 wizyty czy od razu wlasciwa? nie bardzo mam czas na 2 ale nie wiem moze najpierw sa jakies konsultacje? czy tak po prostu przez tel. sie umowie przychodzi i dzialamy? pomozecie?? :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
do wypełniania wystarczy jedna wizyta no chyba że chcesz płacić oddzielnie za konsultacje zastanów się czy nie lepiej botox ja miałam wypełnianą niestety efekt słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42ewa
mam pytanko do pań które potrzebują więcej niż 1 ml do wypełnienia bruzd czy płacicie za następny 1 ml tyle samo czy taniej czy można się potargować? może ktoś się orientuje ile można wynegocjować?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivka111
No to w takim razie umowie sie na jedna wizyte.a czym to nie mam pojecia, zdam sie na lekarza. Myslalam tylko ze moze konsultacje sa niezbedne ale skoro nie to wcale mi nie zalezy na tym:)))hehe Ja licze na dobry efekt. Lekarz sprawdzony :) dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bona Dea Kraków
Witam.. Robiłam dziś bruzdy nosowo-wargowe...w Boana Dea Kraków u doktor Ornatowskiej. Efekt był superowy juz zaraz po zabiegu. zadnych siniaków, zadnej opuchlizny. Od razu polecialam do pracy i nikt nie zauwazyl ze wogole mialam jakis zabieg. Oni robią RESYLANE...zrezstą na miejscu doktorka dobiera preparat w zaleznosci og głebokosci zmarszczek Jest tylko jeden minus...kwas hialuronowy jest bardzo chlonny o czym mnie na poczatku poinformowano....i faktycznie ja mialam na pozor bardzo plytkie bruzdy nosowo wargowe..ale glebokie. Jak nic poszlo 1ml - 1100 zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bona Dea Kraków
zapomnialam Lekarka przepisala mi jakis robiony specjalnie w aptece krem. ktorym powinnam smarować te miejsca( niedrogi ).... za trzy tygodnie mam się zgłosic do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×