Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

kropelka co ja mam powiedzieć 39-magiczne, a potem to już chyba rycząca 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie cieszy jedno.Ze mam ,jak to powiedzieć,hmmm...Normalna budowę ciała.Czyli wszystko rozłożone równomiernie.Nie mam na przykład problemów ze skupianiem sie tłuszczyku w jednym miejscu.Jestem niejako proporcjonalna.I to mnie pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam jaka rycząca.Urocza i tylko tak trzeba mysleć. Lata leca nie tylko nam.To czeka wszystkich, o ile dożyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie sobie robie ziołka ,i tak mi się zachciało dobrego wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leborka
nie , kropelka, nie wystraszylas, po prostu skacze po roznych topikach, troche poczytalam na waszym i wywnioskowalam, ze masz ok. 35 lat, to pewnie sie nie znamy, bo ja mam 27, bede do was zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mogę poczęstować.Mój mąz w zeszłym roku nastawil tyle,że cho,cho.Jakie chcesz,slodkie,pól słodkei,czy wytrawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge się zdecydować -chyba jednak półsłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde ale ta gęba mnie swędzi.Chetnie obłożyłabym ja lodem. Chyba daruję sobie dzisiaj ten piling.Ten cynamon mnie rozgrzeje jeszcze dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leborka
mieszkam na czolgistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z leborka
o kurcze zjadlo mi to co napisalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik się stało! zamkneło mi strone i ciągle pisalo ze serwer nie może znależc---mowiłam czarna magia11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już poszłaś , jeszcze chwilke poczekam.obejrze film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg mi tez wcięlo.wzięłam sobie juz prysznic i jestem,ale pewnie ciebie nie ma. dobranocka,a tak fajnie sie gadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złóśliwość rzeczy martwych.Niestety.Dobrze,że i tak dużo sobie pogadałyśmy,nawet znalazłam ziomale.haha :D DOBRANOCwszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to by byo na tyle. film sie skączył, pora lulu . Sokojnej nocy ,zaglądne jutro( jeśli komputer będzie mi przychylny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i żyche miłego dnia.🖐️ fruit-->wysyłam ci troche słonka które mam za oknem,na poprawe chumoru.:D kropelka-->dzieki za udany wieczór:D 🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pisownie.a te kwiatki to szczyt moich zdolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metodą prób i błędow osiagniesz zamierzony cel,Meg. Wicie wczoraj jak ćwiczyłam ten Pilates to nie czułam zmęczenia wcale,Ale dzisiaj czuje siłe rozciągania mięsni po nich.Jednak na cos działaja. Juz sobie pokręciłam troszke hula-hopem. Wszmałam 4 pyzy,takie dobre.Al;e bez dodatków. Potem mam zamiar wcisnąc jeszcze warzywka z patelni,juz sobie przygotowała.Ale to tak po 14-stej. A potem to już tylko jakis owoc i pewnie jak juz tradycyjnie z 2 lub 3 krążki ryzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie na śniadanie 1kromka czarnego chleba+kawa z mlekiem. obiad-jedna niewiadoma,albo kasza z warzywami , albo kotlet mielony +surowka, musze jeszcze coś przygotować na jutro do pracy.12godzin musze przetrwać.myślę żę od czasu do czasu moge zjeść jakiś gorący kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×