Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruit sensation

normalne odchudzanie

Polecane posty

witam wszystkie odchudzczki oporanku. pije kawke i planuje dzień. dzisiaj będzie dzień próby Robie ruskie pierogi dużo pierogów na 2dni. kazałam mężowi kupić maślanke opije sie nią to może nie pochłone kosmicznych ilości. Noc mineła spokojnie,gorączki nie mam tylko katar i gardło mi dokuczają. jedyny porzytek z teg , to że nie chciało mi się jeść w nocy tylko dużo piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farsz gotowy znikam robić pierogi odezwe się jak skącze, pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, skączyłam, teraz szuflady ze skarpetkami. Czy Wy też tak macie że niewiadomo skąd się biorą pojedyncze skarpetki w szufladach? Zawsze wkładam pary ,a po jakimś czasie za sprawą czarów są nie do pary. komputer mam włączony więc jak ktoś ma ochotw poklikać to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuda cuda te skarpetki to chyba się rozmnaają. szkoda że nie pieniądze , a może schowam je tam , poczekam ,i .... niespodzianka, jeśli by się udało to zapraszam was na wczasy odnowy biologicznej. dobra pomazyłam i teraz do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jak po ogien.Niedawno wrociliśmy od lekarza.Nasze plany niedzielne w łep wzięły.Juz tak 3 tydzien to odkladamy.Mielismy jechac do aqua parku.Ale maly jeszcze nie może.Musimy zmienic plany.Gdzieś się napewno wybierzemy,zeby zrobić dzieciom frajde. Zmykam,papa. meg ostroznie z pierogami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przegrałam tą walke.Pierogi górą.Odpokutuje to srogo, ciekawe ile musze jeżdzić na roewrku? Od jutra domowy pilates, czyli mycie okien( będzie rozciąganie i schylanie)oraz ostry reżim. koniec z wymówkami, zero chleba makaronów i ziemniaków .Upoważniam was do objechania mnie kiedy zrobie odstęostwo od diety a wzamian obiecuje szczere sprawozdania z tego co jem.dajcie znać jeśli będzie ktoś wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mozesz liczyc na moje towarzystwo wieczorkiem.Skonczylam ganianie po sklepach.Chcialam sobie kupic jakies porządne buty sportowe,ale jeszcze nie ma nic ciekawego w sklepach.kupilam jedynie spodnie dresowe do biegani.Będa jak znalazl tez na rowerek i moich domowych wygibasów,Stare musza iśc w odstawke.Może jutro sobie coś kupie.Jedziemy z moja siostro do ikei i innych sklepikow.Podnajęła męza na kierowce.Choć jak mi sie nie uda kupić to mała strata,bo jutro to juz nie będę miała czasu biegac.Bieganie po sklepach będzie moim jutrzejszym ruchem,a znajac moja siostre to dużo tego łażenia bedzie.Może dostaniemy cos niedrogiego dla dzieciaków,na konto jakichś zbliżajacych sie okazji. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha MEG jestem dzisiej z toba w grzechu.Ja tez dzisiaj wcisnełam w siebie bąbe kaloryczna.Miałam na obiad placki ziemniaczane.Zjadłam 3.Teraz wypiłam sobie tylko jogurt-aktivie i wcięłam 2 krązki ryżowe. nA dzisiaj juz koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja właśnie wcinam jabłko. i to koniecna dzisiaj,może tylko herbatka. Jakoś nie moge już pić wody mineralnej, chyba ta zimowa pora to sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka--wieczorem to znaczy około21( jak wyjdzie twoja polowa na nocke) fruit---> co u ciebie mam nadzieje że czujesz sie już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem. pokatuje się troszke czytając przepisy, moze znajde coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. szukalam czegoś ciekawego do ugotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co,jakaś specjalna okazja sie szykuje,czy masz poprostu ochote na cos wysmienitego? nO OCZYWIŚCIE NIE WYSOKOKALORYCZNEGO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam takich placków -naleśników , coś jak tortila( nie wiem jak to się pisze) z mąki z cie cierzycy, widziałam w tv wyglądało smacznie a nzdzienie jakie chcesz ,one są takie bardziej kruche niż naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A meg co do tego świergolenia to ja tak sobie tutaj dobrze daje rade.jak strzele gafę to nikt nie widzi mojej min.Jakoś od dłuższego czasu tak mam,że jak ktos bardzo skupia na mnie uwagę,to sie bardzo peszę.Ja to znatury jestem taka niesmiała istotka.Chyba zawsze tak bylo,że nalepiej wychodzilo mi przelewanie na papier,tudzież w kompa,to co czyje i mysle.Ja naprawde nie wiem jak to jest,ale juz tak mam. Nie mowie,że ja to taka cicha myszka jestem,bo cicha woda brzegi rwie.Ale jest tak,że czuje sie najswobodniej wsród ludzi ktorych znam juz długo. A juz kompletnie nie potrafie robić kontry.Wole nie dyskutowac i nie potrzebnie podnosic sobie ciśnienia. W jednej kwestii walcze o swoje.Wtedy gdy ktos atakuje moja rodzinke,a głownie chodzi o dzieci ,męża i rodziców i rodzeństwo.Nie wiem skad wtedy biore siły i odwage na to. Tak juz mam i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my takmamy-czyli kobiety(większość)a właściwie chyba większośc samic(sorry)że dom i rodzina to priorytet.Ja tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle czasami,że choć mi to czesto przeszkadza,to dobrze,ża ta moja cora jest taka wyszczekana.Ona to sobie w zyciu poradzi. Syn starszy to jest taki spokojny,calkowite przeciwienstwo siostry,a najmlodszy to tez spokojny,ale to jeszcze sie okaże. Tak sobie głowkuje,że ta moja waga to od jakiegos czasu coś opiera mi sie.Nie widac drgan,a raczej są bardzo maleńkie.Teraz to całkiem lipa bo jestem przed@.Zobaczę jak bedzie po. Choc mimo to ciuch robia sie nadal luzniejsze.Może to te kosmetyki tak działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też ani drgni, ale może to że też jestem przed(w tamtym mieśiącu mi to nie przeszkadzało chudnąc)ale byłam bardziej zdyscyplinowana. bardzo się ciesze że stare spodnie są lużne, a mąż czasami narzeka że już jestem za szczupła.boi się że jak schudne to się za niego wezme. ma brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wręcz przeciwnie.Mój jest szczuplutki.Wcina za dziesieciu,a brzucho płaskie.Smieje sie,że jak on nie moze mi dorównac to ja musze wtedy do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szczęscie mój gdyby nie brzusio też by był szczupły a jest nie zawysoki, ale nie narzekam bardziej myśle ojego zdrowu- latka lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurde Meg zarazilas mnie tymi przepisaami.Tak przegladam i dochodze do wniosku,ze muszę skończyć,bo jak oglądam te zdjecia to ślinka zaczyna lecieć i robie sie glodna.Czego normalnie o tej porze nie czuje. Juz nie przeszukuję smakowitości. Nagle zobaczylam w swojej wyobrazni tarte z warzywkami,a głownie z brukselka.Tojedno z moich ulubionych warzywek. Jak pomyslałam to pewnie sie kiedys za to zabiore,ale właściwie to tarty nie robilam jeszce nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarta to ciasto-więc odpada chyba ze jest gotowe. Jak czytam przepis polącz szybko składniki zagnieśc i schłodzić itp to mi ręce opadają, a koleżanki mówiąże to dziecinnie proste i szybkie. kilka razy próbowałam ,rodzina zjadła ale daleko odbiegało od orginału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znależć tych naleśmików . w teori to ja jestem oblatana uwielbiam czytać i oglątać programy o tematyce kulinarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak kazde kruche ciasto.Zagniotlam ich juz wiele w zyciu.Więc i z tarta nie bedzie problemu.Tylko przydałoby sie w takim wypadku przerzucić na jakąś dietetyczna make.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie uwziełam na to z cieciorki, musze coś znależc moze kuchnia indyjska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×