Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

🌼WSZYSTKIM DZIECIACZKOM I TYM MAŁYM I TYM DUŻYM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA, DUŻO UŚMIECHU I RADOŚCI Z ŻYCIA. 🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Beztroskiego dziecinstwa, mnostwa usmiechow na tych slodkich buziach, szystkiego naj naj naj naj.......... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na weekend topik umiera. mam zamiar od wtorku odłączać małego od cyca , w końcu, bo mąż bedzie na urlopie.trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na termometrze pokazuje mi 20 stopni a ja patrze przez okno i zastanawiam sie gdzie one sa ;/. Wybieram sie z Gabi do lekarza bo wydaje mi sie ze ciezko oddycha troche wiec wole to sprawdzic niezaszkodzi. Wczoraj bylismy u mamy byla ciotka z wujkiem i Gabi byla atrakcja :). Ale byla powazna bardzo i nie usmiechala sie w nadmiarze :) tak juz ma swoje nastroje. Jak tam wrazenia waszych maluchow po ich swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki,mam pytanie,cy ktróas z was miała nietolerancje/cukrzycę w ciąży?Pytam,bo sama mieszkam w Białym i chcę wiedzieć jak to wygląda u Was,gdzie ewentualnie się leczyłyście.Pozzdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Wybieramy się z Milena na wieś, niestety mężuś jest niezadowolony ze go zostawimy na kilka dni samego.... Anetko nasza Milena lubi towarzystwo ale nie za dużo naraz..jak juz ma dosc to po prostu ryczy wniebogłosy i na ogół goście ulatniają się bardzo szybko a wtedy spryciuli wraca humor i zaczyna dokazywać w domu :) Aga pisz jak idzie odstawianie małego, ja nie wiem jak to zrobię z Milena, zgubiła juz 3 smoczek w ciągu ostatniego tygodnia i stwierdziliśmy ze dosc, juz trzy dni bez smoka i zyje :) Piszcie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały to lubi ludzi, jak ktos obcy do nas przychodzi to usmiecha sie, podchodzi , zaczepia. przeciwieństwo Patryka jak był mały. Marta- bede pisac jak mi idzie . co z Julii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no i bylysmy u lekarza Powiedziala ze zapchany nosek moze miec zwiazek z alergia przpisala nam bebilon pepti zamiast Nan w razie dokarmiania. Aga ja podziwiam cie za tak dlugie karmienie. Ja juz zwatpilam i chyba zrezygnuje nie mam juz sil poprostu, nie jem i czesto slabo mis ie robi. Sama juz nie wiem. na dodatek Gabi nauczyla sie gryzc dzislami i gryzla mnie dzis. I lekarka powiedziala ze moze troszke zamalo na wadze przybyla wiadomo ze przysrost wagi sie zmniejsza ale moglaby troche wiecej. Trzymam kciuki za odstawienie od piersi:)- spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem... Byłam w Giżycku brzydka pogoda była ale było super, potem zajrzę bo mały mnie goni od kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Milena odstawianie nie bedzie łatwe. I ja musze dojrzec do tej decyzji... Anetko karm ile sie da, naprawde warto. Duzo pij, ja tez czulam sie słabo, ale potem mala zaczela jesc i pic wiecej normalne jedzenia i juz bylo latwiej. Co do gryzienia, to chyba niedlugo powitacie pierwszy zabek :) sprawdzaj czy cos sie nie pojawilo w buzi, u nas to byla wielka niespodzianka akurat kiedy Milena skonczyla 5 miesiecy :) Mnie tez gryzla, ja po prostu wyjmowalam piers z buzi i mowila ze sie mamy nie gryzie...ale wiem co czujesz...taki bol to szok....my czekamy jeszcze na 3 kły. Juz powinny sie pokazac...Milena bardzo marudzi, smarujemy jej dziaselka, podaje tez viburcol ale jakos nie widze poprawy....niemniej po wyjsciu tych zabków ja tez odstawiam, ostatnio Milena mniej je a wiecej ssie i ja widze sama po sobie ze schudlam. Szkoda mi dziecka, tak sie meczy a odstawienie od piersi to bylby dopiero stres...za to smoczek to taki dodatek jak gryzak, jest to jest, nie ma to tez nic sie nie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gabi ma silna potrzebe ssania ostatnio no i oczywiscie gryzienie doszlo jak wspomnialam. Dzis zrobila sobie na rece malinke normalnie :) tak zassala sie. Teraz jak ktos zobaczy to pomysli ze dziecko katuje. Swierzo po jedzeniu byla wiec nie wiem czy to z glodu tak ssala czy tak poprostu. Ale caly czas musi do buzi wpychac paluszki i co tez mnie zdziwilo mieszcza sie obok smoczka jak sie postara... Jak idzie odstawianie od piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no za mną pierwsza noc po odstawieniu, powiem tak spodziewałam sie ze bedzie duuuuuuuużo gorzej, wieczorkiem ok. 19.45 zrobiłam mu mleko w butelce Nan ha 2( takie pije), po kąpieli, połóżylismy się na łóżko i zaczełam czytać książeczki( taki dla małych dzieci, wiecej obrazków niż czytania) i czytałam ściszonym głosem póki nie zaśnie no i zasnął, za jakieś 10 min. potem obudził się ok. 24( sukces, bo jak był na cycu to co 2 godz, sie budził), płakał troche( ale to wiadomo), nie brałam go na rece tylko głaskałam po policzku, i zasnął. mialam przygotowaną hrbatkę, ale nie chciał. póżniej jeszcze parę razy sie budził, ale schemat ten sam- nie brałam na ręce, płakał , ale sie usokajał po głaskaniu, jak pisałam już. wstał o 6, i zrobiłam mu mleczko, wypił ze smakiem. teraz śpi,zasnął przy książeczce. pieri, odciągam troche i bandażuje. pozdrowionka.🌼 jutro jedziemy na wioskę 20 km od Białego, na cały dzien, a wieczorkiem grill:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Chyba naprawde odstawie Gabi od piersi. 4 miesiace to niedlugo ale coz... Dzis mala zwymiotowala i to sporo chyba ze 3 razy pod rzad czytalam ze to mze miec zwiazek z alergia. wczoraj troche. i temp 37 miala Moze na modyfikowanym bedzie latwiej i bezpieczniej dla niej. Mi zdaza sie cos zjesc potem mam wyrzuty sumienia, a czasem niesiadomie w czys zjem :( Trudna to decyzja :( czuje sie w tym momencie za slaba na to wszystko. Jutro mamy wyjazd a ja martwie sie o Gabi . w sumie to oprocz tego ze zwymiotowala to jest pogodna i taka normalna moze to z goraca- wez i zgaduj. Jak wam mija upalny dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aneta- dobrze cie rozumiem, ale jak uważasz ze już masz dosyć karmienia piersią to odstaw, tak bedzie lepiej dla małej, niż żebys sie męczyła. my tez mamy alergie i tez zdarzyło mi się zjeść coś alergicznego i miałam potem wyrzuty, pamiętaj ze przy dzieciach alergicznych jak najdłużej jest zalecane karmienie piersią . jak mała skończy roczek to bedziesz mogła wprowadzać danonki, bakusie, mleczko HA, jak teraz bedziesz przestrzegać w miarę diety dla małej i dla siebie to od roku juz bedziesz wprowadzała nabiał. my u Patryka nie trzymalismy diety za bardzo a był alergiczny, i po odstawieniu od piersi wylądował w szpitalu z alergią+jakies bakterie.a w tej chwili jest prawdopodobnie uczulony na pyłki, czyli ma alergię juz wziewną.lekarz podejrzewa jeszcze refluks. Aneta-jak masz być przez to karmienie smutna, zła i przygnębiona to odstaw, bo bedzie tez to udzielało się dla małej.twoja decyzja.TRZYMAJ SIĘ🌼 co do wymoitów, to pójdzcie do lekarza, bo nie wiadomo co to jest. my wczoraj cały dzień na wiosce, dzis tez jedziemy. dzieci to mało jadły ale duzo piły.samemu tez jakoś nie chciało się jesc, tak gorąco. pozdrowionka, i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Lato chyba wróciło :) My wczoraj bylismy u babci w Dojlidach, w sumei bylo fajnie ale podroz to byl koszmar, po raz pierwszy Milena niesamowicie plakal w autobusie, normalnie jest zachwycona ogldaniem rpzez okno wszystkigo a wczorj jak tylko wsiedlismy to byl bek na calego...wysiedlismy w koncy na mazowieckiej i przez park poszlismy na Mickiewicza, w parku uspokoila sie, nie chciala jesc ani pic...nie mam pojecia...to chyba upal, dodam ze byla tylko w pampersiku i cieniutkiej sukience, w nocy tez sie wybudza i placze....jeszcze jedna teoria to zabkowanie...ehhh....podobno po dwóch latach dzieci juz tak nie placza...nie moge sie juz doczekac... u babci duuuuzo zjadla, duuuzo wypila i praktycznie caly czas spedziala albo w piaskownicy albo w baseniku... Anetko- porozmawiaj z lekarzem...wiadomo najleppiej zebys jak najdluzej karmila piersia ale jesli masz sie stresowac to moze powolutku odstawiaj mala, zmiejsz ilosc karmien az w koncu zrezygnujesz...no i wyluzuj...przy alergii to przynajmniej karmiac buteleka wiesz ze maluszek nie dostanie tego co uczula... Pozdrawiam:) u nas dzis duuuuzo prania :) posiciel, reczniki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że z tym karmieniem piersią to jak nie chcesz to nie karm...będzie lepiej dla was obydwu!! Mleko jest tylko i wyłącznie odżywcze i potrzebne do ok 6 miesiąca, potem nie ma juz tych wartości odżywczych, a mleko modyfikowane nie jest złe ja tez jestem dzieckiem karmionym takim mlekiem i ułomnsa nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś byliśmy nad zalewem w czarnej bst. Kupiliśmy taki basenik dla Miszki i sie pluskał cały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, no i wracamy do rzeczywistości, a tak fajnie było ,4 dni wolnego. odstawianie idzie ok, myślałam ze bedzie gorzej, już przesypia całe nocki bez pobudek.:) my na wiosce bylismy całymi dniami, tylko na nocki wracalismy do domku.tez kupiliśmy basenik dla dzieciaków i pluskali sie całymi dniami. w sobotę lub w niedzielę do Augustowa chyba sie wybierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pobudka:) dzis w nocy troche marudził mój mały, ale ogólnie to ok. jak płacze w nocy to nie lulam go tylko głaszcze i zasypia, z większymi protestami lub nie. wczoraj z mężusiem robilismy pierogi z truskawkami , ze śmietaną i cukrem. pycha. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena w koncu polubila picie z niekapka z miekkim ustnikiem. Wrecz go odkryła :) teraz nosi go w zebach i non stop domaga sie \'piciu\' :) widzejuz tego same zalety: mniej marudzi, mniej ssie piers, i pieluszka ma normalny kolor bo wiecej siusia.Mam nadzieje ze ta fascynacja szybko nie minie. Poje tez z normalnego kubeczka w trakcie posiłku. Apetyt tez jakby lepszy ale głownie na owoce i warzywa, dzis jadla omlecik z truskawkami i bardzo jej smakowalo, oczywsice mame tez musiala nakarmic a mama potem koniecznie umyc włosy :) od soboty definitywnie rozstalismy sie ze smoczkiem i jest ok, fakt teraz wiecej meczy gryzaki ale juz nie marudzi :) wiec juz etap smoczka mamy za soba :) jak go znajdziemy to włoze go do pudelka z pamiatkami :) przed nami \"tylko\" korzystanie z nocniczka i pozegnanie z cycusiem...ehhh... ;) http://milena.prv.pl/ wrzucilismy kilka nowych zdjęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no w końcu ktoś się odezwał, myślałam ze bede monolog pisać. Marta- fajne zdjecia.Milenka jaka duża.:) odstawianie idzie ok.naprawde myslałam ze bedzie gorzej. piersi juz nie odciągam,juz nie mam mleczka.wszystko wróciło do normy.super.:) Aneta, Julka -czemu nic nie piszecie? dajcie jakiś znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy na weekend do Augustowa jechać, ale pojedziemy na wioskę. Do Augustowa w lipcu, jak Patryk bedzie miał wakacje. ostatnio jak wracalismy z wioski to był straszny korek do Białego, bo to jest trasa Augustowska a i do tego Jurowce- plaża. i wszyscy akurat wracali z weekendu długiego. chyba wszystkie gdzie powyjeżdzałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie jakieś szybkie i łatwe dania dla dzieci , które teraz robicie. dzięki z góry mi się już pomysły wyczerpały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×