Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

sorki ze tak na raty Ciagle zapominam wam to pokazac \"Ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci\" -czytamy w broszurze \"Miłość, ciało i zabawy w doktora\" wydanej przez Federalne Centrum Oświaty Zdrowotnej (BZgA). Jest skierowana do rodziców dzieci w wieku od roku do trzech lat. Moze czytalyscie to. mam\\tylko fragment z forum wczesniej na stronce mozna bylo przeczytac wiecej na ten temat ale teraz trzeba platnie sie logowac :/ Bylam w ostrym szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow....Anetka to co zacytowalas....szczeka i opadla az do ziemii....jestem w szoku....jak dla mnie to pisane chyba przez pedofila....a teletubisia sie czepiaja....szok...... Ja bym wolala zostac w domu, pojsc we trojke na plac zabaw itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko co to jest?? Straszne....Pedofilia jak nic!!!!!!!!!Aż mnie dreszcze przeszły że takie rzeczy ludzi wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie ktorzy psychologowie itd sie pod tym podpisali. Skoro maja argument ze przedstawili broszure ludziom kompetentnym. We mnie to wszystie najgorsze odczucia rozbudzilo naraz. Wogole w szoku bylam na poczatku i nie moglam uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Właśnie was znalazłam.My też jesteśmy z Białegostoku. Mój Skarb-Synek ma na imię Joachim i ma 9 miesięcy i 2 tygodnie. Julli czy ty mieszkasz może na Leśnej Dolinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść nowa mamo!! Niestety nie mieszkam na Leśnej Dolinie i nie bywam tam...a dlaczego pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nareszcie chwilka wolnego, mały śpi:) zauwazyłam ze dziś trochę kuleje na prawą nogę bez butów , byłam na spacerku i też jakoś dziwnie chodził, nie wiem co to może być, chyba trzeba to wyjaśnić. my jesteśmy z Leśnej.:):):):):):) dziewczyny, poradzicie z sukienką na wesele, co, i gdzie?PLISSSSSSSSSss pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agilka my też jesteśmy z Leśnej.Dziś byliśmy na spacerku i mój Smyk przespał 2,5 godziny na powietrzu.Normalnie byłam w szoku bo rzadko mu się to teraz zdarza. To zależy Agnieszko jaki masz gust i co ci się konkretnie podoba.Panterki,norki itp ;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siewitam , żeby nie było że tylko wpadam o coś zapytać ;) ale co do wózków- ja chce całkowicie rozkladaną żeby np mała na działkę zawieść- tyle co poleżeć to może i w parasolce a choruję na inną ale już na puźniej http://www.allegro.pl/item217551201_wozek_spacerowy_jeep_wrangler_najtaniej_u_nas.html a tak w ogole to mam z meżem kryzys więc wenę mam taką sobie trzymajcie sie dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, dzis to jakis kryzys na mezów w ogóle...mój od rana stroil fochy i nic a nic mu sie nie podobalo....na dodatek dzidzia mi dzis w ogole w ciagu dnia nie spala, bardzo malo zjadla. Naganialismy sie z Tomkiem za nia ze szok..... padla w koncu okolo 19tej.. Moze to pogoda tak wplywa??? Julka mnie tez sie ten wózeczek bardzo podoba, niestety nie mezowi, wiec zdecydowalismy sie na Coneco http://www.allegro.pl/show_item.php?item=217815447 , mam nadzieje ze dłuzej nam posłuzy niz hauck na ktory wywalismy 2Xtyle kasy i padl po roku (ale sporo przezyl ;) ) Aga nie wiem co Ci doradzic z sukienkami, po prostu trzeba zalatwic nanie do chłopców i wybrac sie na solidny przemarsz po butikach białostockich (oczywiscie wygodne buty na nozki a szpilki do torebki ;) ) Zaczeło padac... dobranoc mamuski :) Milej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wózeczki mi sie podobają!! Wygladaja na lekkie...a to dla mnie bardzo ważne, bo mieszkam na 3 piętrze i czasem sama musze sobie radzić!! Na szczęście Miszka już umie po schodach wchodzić ale trzeba go pilnować żeby nie zleciał.A ja dziś zmęczona. Byłam wczoraj na parapetówie u koleżanki bo nowe mieszkanko kupiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś byliśmy na spacerku i czułam się, jakby już powoli jesień do nas szła.Chłodno i wiatr:-/ Juli ten wózek Baby Dreams jest naprawdę leciutki.Ja mieszkam na drugim piętrze i znoszę go sama bez najmniejszych problemów. Idziemy spać.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis do lekarza z małym, nadal kuleje:( mami25-napisz coś o sobie:) gdzie dokładnie mieszkasz?🌼 pozdrowionka i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miszka ucieka od nocnika i sika w korytarzu :( jak mu sie uda gdzieś tam ukryć. Jakoś jeszcze nie rozumie co to nocnik a przecierz zaczęłam go wysadzać jak miał 10 miesięcy....niestety jeszcze nie jego pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy z małym najpierw u rodzinnej , dała skierownie do ortopedy.zrobili prześwietlenie, naszczęcie nic nie wykazało, i powinno przejść po paru dniach, poczekamy zobaczymy. narazie bandażem zawiązujemy nóżkę. może gdzieś zle stanął, nie wiem,? to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-)Na Leśnej mieszkam Agilka,ale sorki dokładniej nie napiszę.Jak chcesz pogadać to na gg,ok?nr.4811100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bylam z Gabriela u dziadkow czyli jej pradziadkow. Jakos tak w ostatniej chwili sie zdecydowalam w sobote. Troche sie martwilam jak zniesie podroz Bo jechalysmy PKSem a to 100km ale bylo ok :) Niestety nieskorzyslalysmy z zednego spacerku pogoda niedopisala ;/ a mialam nadzieje ze powdychamy troche swierzszego powietrza. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też nie byliśmy na spacerku dziś;-( Chyba jesień mamy zamiast lata:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pogoda...prawdziwa jesien....jakie ekspresowe te zmiany pogodowe w tym roku.... Kupilam Milenie śliczny stroj kapielowy i nawet nie bylo kiedy go pouzywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie dziewczyny, czy warto kupic buciki ortopedyczne? i jeszcze jedno sprzedajecie na alegro? czy tylko kupujecie? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 to na ten pochmurny i zimny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jeśli lekarz odpowiednich nie zaleci to nie wolno, bo jak kupisz jakieś źle wyprofilowane to będzie bieda. Więc odradzam kupowanie na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego zdania:-)Lepiej się poradzić lekarza.A gdzie wy wszystkie mamusie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tego beznadziejnego dnia ;/ za malo tego lata i depresja dopada.Mi jeszcze nie zdazylo sie sprzedawac na allegro tylko kupowalam ale rozwazam wystawienie kilku rzeczy Gabi nowych- nieco spoznionych prezentow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) My kupowaliśmy na allegro, w ogole to kupujemy chyba troche nałogowo. I ubrania dla Mileny, zabawki (uzywane i nowe dobrych marek), drobiazgi do domu itp. Sama nie wsytawialam ubranek bo nie mam do tego cierpliwosci. Wczoraj przyszla spacerówka wiec przetestwowalysmy ja zaraz po obiedzie. Milena byla zachwycona nowym bubu jak to ona mowi na sprzety z kółkami. Najpierw sama pchala po domu z misiem w srodku a potem ja ją na spacerze wozilam. Ogólnie spacerowka super, duze, mocne kółka, dobrze amortyzowana i dobrze sie prowadzi :) Dziewczyny czy Waszym maluchom zdarza sie plakac w nocy?? Od jakiegos czasu mala przebudza sie i bardzo głosno placze w nocy. Musze ja obudzic zeby uspokoic. Nie wiem czy to normalne. Napiszcie co wiecie o takim nocnym placzu. Chyba bedzie cieplej :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×