Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

hej Ja tez zauwazylam ze kupowanie na allegro staje sie nalogiem. A najlepiej licytuje sie w nocy wtedy wiekszosc nie ma sily siedziec i aukcje obserwowac ;p Dlatego narazie postanowilam nie zagladac tam Pomimo roznicy wieku moja Gabi tez placze w nocy i w dzien jak zasypiala czesto nagle zaczynala plakac. Ja zwalilam na odstawianie jej od piersi, bo czytalam ze jak dziecko nie jest gotowe to tak m in sie dzieje. no i oczywiscia odrazu wyrzuty sumienia i bezradnosc poczulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam szybkie pytanie moze ktos miodpowie. Jak myslicie moge podac Dla gabi cukinie w obiadku? w sumie nigdzie nie moge znalec cukinii w przepisach dla malej MOze slabe zrodla mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmatynka proszę może ci się przyda. ZUPKA Z CUKINII Ugotowałam na masełku 5 marchewek,1 ziemniaczka i pod koniec gotowania dodalam kilka plasterkow cukinii.Na koniec kasze jaglana i na malym ogniu gotowałam Az napecznieje.W innym garneczku gotowałam piers z indyka (kawałeczek) razem z natka selera i pietruszki oraz porem.Nastepnie zmieliłam warzywka i włożyłam do sloiczko czesc zupki a do pozostałej czesci dodalam miesko i zmiksowałam i tym sposobem mialam 2 rodzaje zupek za jedzym razem,miesna i bezmiesna Cukinia jest polecana od 5 miesiaca,bardzo zdrowa i smaczna,nadaje słodkawego smaku. a tu link do tej stronki z potrawami: http://www.lobuziak.pl/forum/printview.php?t=620&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Joachim ma 9,5 miesiąca i nadal budzi się z płaczem jakieś 2-3 godziny po wieczornym zaśnięciu.Czasem z przeraźliwym płaczem i nie daje się uspokoić.Myślę,że to normalne u takich dzieci.Przecież świat jest taki ogromny dla nich i codziennie tyle nowych wrażeń mają,nie nadążają za nimi i potem mogą to przeżywać w nocy. Pozdrawiamy i buziakujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki za przepis. Dodalam Dla gabi cukinie do obiadku chyba spodobal sie jej nowy smak :) Zaczne zoltko jej dodawac bo jeszcze nie probowalam. Mami 25 masz racje co do tego przezywania przez maluchy w nocy tego co w dzienie sie wydzrzylo i odreagowywanie. Słodko wyglada jak np Gabi przez sen sie smieje :) takie to urocze az sie rozczulic mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą nam zęby trzonowe.Byliśmy już na ostatnim szczepieniu.Teraz kolejne w listopadzie/koniec grudnia.Mały waży prawie 9 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmatynka galeria Twojej Gabi jest prześliczna.Taki słodki Aniołek.Widziałam,że rodziłaś na Warszawskiej.Jak wspominasz poród?A położne na połogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile slowa 🌼 Wrazenia po warszawsiekj nienajgorsze mam. Na porodowce polozne byly bardzo sympatyczne.Tylko najgorsze byla obecnosc studentow-jakby rodzaca kobieta miala malo wrazen ;/. Na pologu roznie Panie ktore przychodzily kapac maluchy i pomoc mi (po cesarce bylam) byly mile. Niektorym na nocnym dyrzuze niechcialo sie do dzieci ruszac placzacych. Ogolnie OK. Ja bardzo niechcialam do PSK trafic dlatego warszaska wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... A my mieliśmy reemont i nawet nie chciało mi sie jakoś o niczym pisac bo byłam zła przez to całe zamieszanie. Cosmatynko-przy porodzie mogłas odmówić wizyty studentom- ja tak zrobiłam. Powiedziałam ,że nie życze sobie ich wizyty (u mnie jako student przyszła siostra studiująca medycynę i to mi wystarczyło, oprócz męża). No a dziś już zakończyliśmy poremontowe porządki i mogę spokojnie odsapnąć. Po południu jade do Auchan, może coś fajnego kupimy... Brzydka pogoda, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie przyszlo mi do glowy ze mozna tak zrobic. Pewnie dlatego ze nikt nie pytal czy mi to nie przeszkadza ze sa dodatkowe osoby. I wyszlo na to ze tak musi byc :( od pewnego momentu i tak nie bylam w stanie myslec o tym co wkolo jest. Ale nastepnym razem......... to pogonie wszystkich i wezme jajka zeby rzucac jakby wyjsc niechcieli :). MOze pogoda nam sie troche poprawi w koncu. Powiedzcie mi jeszcze jak bylo z siadaniem u waszych dzieciaczkow? bo Gabi siedzi sztywno jak ja sie posadzi ale samodzielnie jeszcze nie siada chyba ze w foteliku i z pozycji pollezacej albo jak ma czyjes rece zeby sie podciagnac i niewiem czy to nie duzy blad sadzanie jej Ale z drugiej strony zabronic jej trudno;:) Wesolego dzionka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami, podobno nie należy sadzać, dopóki dziecko samo nie wykaże takiej,własnej inicjatywy.A z dziewczynkami to trzeba szczególnie uważać.Chodzi tu o ich narządy rodne.Mi lekarka mówiła,że zbyt wczesnej sadzanie moze doprowadzić do późniejszych problemów z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały bardzo długo nie siadał nie pamiętam kiedy zaczął, ale wiem że bardzo późno...to samo przyjdzie, ja go samego nie sadzałam (chyba że w wózk0u) ale samo jakoś przyszło z dnia na dzie,ń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ja dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zaczął siadać trzy dni przed skończeniem 8 miesiąca.Sama go nie sadzałam na siłę.Poprostu pewnego dnia dla próby spróbowaliśmy go posadzić i załapał o co chodzi.Teraz są przymiarki do raczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski!! Prawie cały wolny czas spedzam z Milena na placu zabaw, mala biega biega i biega :) a ja oczywiscie za nia. Dzis 2 godziny na placu zabaw a potem 3 spania :) Milena zaczela sama siadac gdzies okolo 9 miesiaca zycia. Całkiem przypadkiem. Poczula sie silna i usiadla :) Niedlugo potem zaczela raczkowac. Niunia juz po kapieli i szorowaniu zebów. Aga, Julka wasi chłopcy jedza juz sami lyzeczka? Milena jak narazie tylko pije z kubeczka bez pomocy a lyzeczka słuzy jej glownie do mieszania w miseczce Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitny Motylku_ dawno cie nie było... U mnie Miszka nie je sam łyżeczką, raczej sie nią bawi , albo woli jeśc rączkami...Ale robi postępy w czym innym: -posadzony na sedes mówi \"siii\" -a jak chce kupe to zdejmuje majtki i mówi \"feee\" -mówi \"cześć\" jak ktoś przychodzi i podaję rączke. -pokazuje oko, ucho, nos , brzuch i siusiaka ;) jak sie jego spyta gdzie ma -przynosi rzeczy, o które poprosze -jak sie mówi że idziemy Kompu-kompu to biegnie do łazienki i zrywa z siebie ciuchy Ojjjj i mase różnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie grzecznie witam , żeby nie było, że nie zaglądam :D bosz dziewczyny mam w niedziele chrzest- i nie mam w co sie ubrać..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitny Motylku a ile ma twoja dzidzia?Podobo od 2 latek te zabawki na sznurku są już odpowiednie:-)My mamy pieska który w dupce ma sznurek i jak wyciągniesz ten sznurek a potem go puścisz to piesek jedzie po podłodze.Mały jest za mały na taką zabawkę i nie ponima o co chodzi w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienki ide szukać jutro......... kocham ten sport....... a od 2 dni sprzątam jak oszalała a jest co sprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena ma prawie 17miesiecy, i tak sie zastanawiamy nad tym psiaczkiem. teraz przechodzi nam jakas psia faze, bawi sie maskotkami psow a na spacerze tylko awa awa i hau hau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny moze lato do nas wraca 🌼 jakos tak e slowslonecznie za oknem. Ale wiem nie chwalic dnia... ostatnio niemam za bardzo czasu nawet przy kompie posiedziec ;/ ale za to mam radosc z gaworzenia Gabrysi tyle slow jej juz wychodzi :) wiadomo nie jest to jeszcz prawdziwa swiadoma rozmowa ale slowa sa i brzmia jak slowa :D mami gratuluje raczkowania :) Powodzenia na zakupach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, my już na nogach i po śniadanku.Mały dziś wcześnie wstał. Buuuuuuuuu.......idę zrobić sobie kawę. dawno nie pisała, ale czytam i wiem wszystko co u was. pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez na nogach Chociaz juz nie tak wczesnie ale przez godz probowalam nakarmic Gabi. W nosie ma mleko.Ostatni jakos jeszcze gorzej sia ja karmi albo ja juz wykonczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×