Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAmmmuśka

Mamuśki z BIAŁegostoku JAk SoBie RadZIciE??

Polecane posty

Hej!! My wlasnie uzywany piluch z rossmana, duzy plus to to ze sa cienkie,, jak narazie nie przeciekly nam, sa tez dosc szerokie wiec milena sie miesci w nie. Dada z biedronki tez sa dobre ale ostatnio rozmiar 4 okazal sie dla malej jakis przymaly wiec zrezygnowalismy z ich kolejnego zakupu. Polecam tez cien z lidla, sa naprawde fajne i chlonne. Moje dziecie nie mialo jak narazie uczulenai na zadne pieluszki ktorych uzywalismy. Fakt ze nie kupowalismy tzw ceratkowych. Moze wiecie gdzie w bialym mozna kupic kolka do wozka spacerowego, plastikowe o srednicy chyba 15cm...kilka dni temu kolko odpadlo, polamal sie zaczep a w srodku jest wytarte na amen. Musimy dokupic nowe...i szlag czlowieka trafia bo najdalej to mozmy pojsc pod blok na piaskownice...ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam DADA a tych z Lidla nie moge bo małemu pupa sie odparza. A z Rossmana nie urzywałam.Teraz te DADA sa w dwupaku i są inne gatunkowo niz w pojedynczych paczkach są cieńsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ludzie nic nie piszecie , że ledwo znalazłam nasz topik dziewczyny, gdzie jezdzicie z dzieciakami nad wodę? bo praktycznie całymi dniami na wiosce, a po drodze mamy Jurowce, ale gdzie jest fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ten upał dobija po prostu....Milena smiga w pieluszce i bluzeczce tylko...mam nadzieje ze troszke sie ochłodzi... Piszcie co u Was?? my narazie w Białymstoku, na weekand jedziemy na wioske, moi rodzice beda swietowac 3 rocznice slubu :) Pozdrrówwwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA polecam Czarną Białostocką i jest dużo miejsca i troche słońca i cienia pozatym fajnie tam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej białostockie mamusie :) My dzis wrócilismy z imprezy rocznicowej rodziców....30 lat...najbardziej rozczulil sie tata i dawal dobre rady ;) jak zyc w malzenstwie zeby bylo długie ;) Milena bez problemu poznala dziadków,zwierzaki i dom i oczywiscie miala mnooooostwo zajec :) Piszcie bo nam topik zdechnie ... Papapapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas po staremu, trochę pogoda nie najlepsza. marniutko z naszym topikiem. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjjjj co tam u was?????????????? jakis marne lato w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jakoś tez po staremu... Miszka robi sie łobuzem!!!!!Mamy remont bloków i za oknem rusztowania, trzaski i wiski, pozatym pełno styropianu...Dziś jedziemy do Auchan po większe zakupki. Są takie przeceny że można piękne ciuszki za grosze kupić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie w białystoku znajdę tanią dobrą spacerówkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i IKE sie nam pojawiła (oby częściej), a co do spacerówki to poszukaj w Fartlandii (choć nie wiem czy tam jest tak tanio) albo n a rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- to zależy jaką chcesz bo ja zamówiłam pare m-cy temu na alegro spacerówkę parasolkę za rozsądną cenę i jestem baaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona , mały tez. a w Fartlandii tez szukałam spacerówki to same badziewie, a ceny ze ....................... szkoda gadać Julli- co do wyprzedaży w auchan to były już te wyprzedaże ciuchów i można było naprawdę fajne rzeczy kupić, a jak ostatnio byliśmy w niedzielę to już takie poprzebierane i same ostatnie zostały.ja byłam wczesniej to udało mi się fajne rzeczy kupić dla Kacperka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z kupowanie spodenek dla Kacpra po domku zeby biegał, chodzi mi o takie leciutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agilka a jaką masz??? bo przeglądałam allegro- ale wiadomo wszystkie niby najlepsze i najładniejsze i najtańsze..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna ta spacerówka i do tego baaaarrrrrrrrrrrdzooooo tania!!! Ja juz mam spacerówkę coś w tym stylu tylko że z parasolka a nie z daszkiem (choć daszek jest lepszy o niebo) i nie wiem jak kiedys mogłam dźwigać ten potężny wózek jak parasolka to cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek sprawdza się bardzo dobrze:(nie zapeszyć) - dużym plusem jest pozycja półleżąca, czasami się zdażało jak mały zasnął na spacerku,teraz już nie:) - daszek , rozpinany pokrowiec, jak jest bardzo gorąco i duże słonko to odpinam ten pokrowiec i stawiam daszek , jest przewiew, mały nie dusi się pod budą:) -lekko się prowadzi, i sama też jest leciutka, :) itd, dziewczyny mam dwa wesela we wrześniu, nie wiem jaką i gdzie mozna kupić sukienkę.pomóżcie.:) przeglądam na alegro, ale chce najpierw zmierzyc a nie tak kota w worku kupić, bez mierzenia w sumie. i jeszcze jedna sprawa, o tych spodenkach, chodzi mi o długie spodnie leciutkie do biegania po domku, lub po podwórku jak chłodniej.oczywiście dla dzieci.gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jaki masz kolorek?? tapicerka jest ładna? mały sie nie poci?? My mamy zaproszenie na przyszły tydzień, ale nie idziemy, wielka szkoda bo fajna sie imprezka zapowiada, jednak stwierdziliśmy ze Milena może zrobić babci piekło, już zostawialiśmy ja na wieczór i niestety nie tolerowała babci chociaż normalnie to ja uwielbia, albo mama albo tata do przytulania. Wiecie może gdzie można kopić legginsy dla maluszka?? takie za kolanko z koronka.. jak któraś z was gdzieś zauważy w sklepie to proszę o info. Chciałabym kupić takie coś Milenie. Ma kilka uroczych dłuższych bluzek wykończonych falbana i takie legginsy wygladalaby super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewczyny Ostatnio czasu prawie nie mam Gabi caly pochlania. I nawet napisac nie mialam kiedy. Mam wrazenie ze zabki chyba sa blisko ale juz czekamy i czekamy ze sama nie wiem a gryzla wczoraj zabawki az piszczaly pod dziaslami. A tak a prpo wozkow to tez rozgladalam sie na allegro za wozkiem mam tako i niewiem czy ja juz taka slaba sie zrobilam ale nie mam sily go ciagac. Tylko najpierw dobrze byloby go sprzedac i kupic cos nowego ;/. Gabi ma czasem takie krociutkie drzenia i strzach sie przy jedzeniu gdzies czytalam ze jest btaki okres Wasze pociechy mialy cos podobnego? moze powinnam zapytac mimo wszystko lekarke ? A w Auchan fakt fajne ubranka byly kupilam bluzke Gabi Na wyrost ;p. wczesniej w 5-10-15 tez kupilam fajne rzezczy w promocji i wcale nie tak drogo w wielu sklepach teraz sa przeceny (glownie sezonowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze sie pochwale ze Gabriela zaczela fajnie gaworzyc mamamama, babababababa, dada i jakies inne trudne do powtorzenia Wogole gadatliwe sie sie zrobila :) az milo posluchac wesolo sie odrazu robi. No i oczywiscie sciaga wszystko co pod reka zrobi wszystko zeby tylko siegnac do tego co sobie upztrzyla :) a jak nie moze siegnac i nikt jej nie pomaga to sie denerwuje- pokazuje swoj charakterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jeszcze znalazłam takie tego samego sprzedawcy: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=216812680 ja mam taki kolorek niebieski jasny w środku a po bokach jasny,teraz są inne kolorki, nie zauważyłam zeby się pocił siedząc w wózku tym. Marta-to szkoda ze nie idziecie na wesele, trzeba korzysztać póki jesteśmy młode i ładne.a co tam.:):):) no ale jak nie macie z kim zostawic, to tez problem się robi, bo zamiast się bawić , będziesz myślała co z małą. ponawiam moje pytanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga kiedys w kwadrtacie fajne sukienki widzialam chyba to sklep tiffi byl. Na kawaleryjskiej mozna sprobowac Ja w tamtym roku znalazlam sukienke taka jak chcialam i bardzo tanio tylko nachodzic sie trzeba bo ogolnie wszedzie to samo co i w central parku.Jak ja bym chciala isc na jakies wesele- zazdrszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item216744854_nowe_leginsy_calzedonia_86_92_cm_r23_86_od_ss.html http://www.allegro.pl/item216744847_nowe_leginsy_calzedonia_86_92_cm_r01_86_od_ss.html http://www.allegro.pl/item218125880_calzedonia_rajstopy_getry_0_2_86_92cm.html http://www.allegro.pl/item218097415_calzedonia_rajstopy_getry_0_2_86_92cm.html Tu sa getry czy leginsy roznie zwa :) jak zobacze w sklepie tez dam znac I jeszcze przypomnialam sobie ze na lipowej jest taki sklep aleksandra chyba sie nazywa tam sa dzieciece rzeczy sztuczna bizuteria ozdoby do wlosow Obok sklepu z damska bielizna za pubem tunel tam bym zajrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Anetko dzieki za prefekcyjne namiary na sklep :) Wczoraj bylysmy na szczepieniu, po powrocie do domu Milena zasnela, bardoz wczesnie poszla spac wieczorem. Martwi mnie tylko cieplutka głowka. Mierzylam temeprature i kilka kreseczek ponad norme...ale apetyt tak u wilka, wypila juz cały kubeczek soczku i wlasnie tanczy przy teletubisiach :) Pozdrawiam :) Co palnujecie na weekand?? maz namawia mnie na grilla u jego mamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez prosze :) Ja nie mam zadnych planow na weekend. A chcialabym gdzies w koncu pojsc albo cokolwiek. Gabi ma taka granice ze 3 godz jeszcze zcierpi a potem placz i nikt nie moze jej uspokoic jak mnie nie ma :( . U siebie mozemy grilla zrobic ale zadna to dla mnie frajda ostatnio niezdazylam nawet na dol zejsc i sie rozeszlo wszystko ;/ za to zmywanie dla mnie zostalo.Zastanawiam sie jak Ubrac dzis mala ta pogoda raz tak raz tak az wkurza juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze takie pytanie o szczepienia. szczepilyscie moze przeciw pneumokokom?? tak sobie wczoraj czytalam i rozwazalam i nie wiem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×