Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Serenity jesteś okrutna...my na diecie a Ty wiersze o jedzonku piszesz... też nie mogłam wejść na kafe... niedługo idę sobie szczepione walnąć na pobudzenie ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff.... no to wysłałam, natrudziłam sie bardzo więc o proszę o potwierdzenie. Miłego popołudnia. Teraz idę zająć sie sobą, włosy,pranie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff.... no to wysłałam, natrudziłam sie bardzo więc o proszę o potwierdzenie. Miłego popołudnia. Teraz idę zająć sie sobą, włosy,pranie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja wcinam zupkę grzybową...pychotka....przynajmniej dzisiaj... :-) zaszczepiłam sie dzisiaj p/żółtaczce...spedziłam w przychodni prawie dwie godziny ale załatwiłam...zaraz lece na angielski...musiałam wpaść do domu i się przebrać...jakoś sie wiecej pocę? Amirko to też skutki diety? Amirko trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dzisiaj kafe robi niespodzianki 😠 Wysłałam wam przesyłkę, natrudziłam się więc prosze opotwierdzenie i małe co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dietkowiczki!!! Nie powiem, nie zazdroszczę wam, ale EFEKTY!!! Warte sa zachodu i wyrzeczeń ;) Kawa - zreszta już druga, pieknie pachnie w kubeczku mmm.. Poranek taki sobie, chyba mam kryzys zawodowy, nic mi sie nie chce, a tu niestety paskudztwa takie :O Wypiję kawę i się wezmę za to bo co mi zostało??? W zasadzie przecież ją lubię..tą pracę, tylko jakoś tak mi ech.. Może to przesilenie jesienne??? Mam straszny kłopot z tą pralką 😠 każda ma coś nie tak... Muszę nadal poszukiwać, a zaczyna mnei to już denerwować. Ot humorek co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem pierwsza! kawka: > ERWINKO SUKCES!!!!!! Udało Ci sie wysłać mi foteczki:-D teraz moje spostrzeżenia, nie wiem czemu, ale jakby mi ktoś nie powiedział, to w ogóle nie powiedziałabym, ze to momirka. Mam jej zdjęcia kiedy miała jeszcze krótkie włosy i to w ogóle inna osoba, ale la donna e mobile:-D aniołek oczywiście jest aniołkiem, albo może małym diabełkiem, ale najładniej na zdjeciach wyszła erwinka:-D chyba każdy się ze mną zgodzi:-D Majmac Twoje fotki też dostałam i nie przesadzaj ze swoim wyglądem!!! Bardzo fajnie i sympatycznie, po cambridge będę musiała z amira wypisać Cię z Naszego Klubu Największych Laseczek, w skrócie KNL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...hej...dzięki za zdjęcia...rzeczywiście Erwinko ja na ulicy bym Ciebie nie poznała no chyba, że po głosie...hehe...ostatnie zdjęcia dostałam w okularach słonecznych więc... Dzisiaj 4 dzień dietki...idzie spoko...wcale nie walcze z głodem...hehe..wczoraj strasznie łupały mnie kolana, chyba jakies osłabione... :-) Dzisiaj jade do szpitala zapisać się na zabieg...ciekawe co tam mnie spotka? Dzięki za kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZĘ JAkie okulary słoneczne?:-o to chyba do mnie wszystko nie przyszło, bo ja na zdjeciach mam erwinkę widmo:-D Przyszedł do mnie 1 mail z 3 fotkami, na których jest tylko momirka i aniołek, no i duch erwiny hihihhi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, rzeczywiście ślicznie wyszłam z tymi wszystkimi opaskami na głowie :D:D Jak wiecie zreszta już nie zapuszczam i mam niezłą zapałkę na głowie. Co do Momirki to ja miałam niezłe zaskoczenie. Pamiętałam ze zdjęć krótkowłosą a tu na dworcu wyskoczyło takie cudnie roztrzepane wielkookie \"dziewcze\" ;) To na końcu zdjęcie z makijażem to moje dzieło. Pomalowałam i wyfryzowałam obydwie, ale Aniołek nie pozwoliła puścić kilku ładnych zdjęć. Jej wybór i musiałam go uszanować. Może kiedys sama zdecyzuje sie wysłać? Przy okazji widać ładny kawałek wrocka nocą, ale dziewczyny były złe na mnie że je wyciągnęłam na nocny spacer :D Dopiero na drugi dzień stwierdziły, że to był bardzo dobry popmysł. Nie powiem miały tez lekkiego stracha :D Ale wrocek nocą jest piekny a miasto żyje jak w dzień :) No i widać tez kawałek mojego \"nudnego\" ;) mieszkanka, m.in. zebry. Cały ten pokój utrzymany jest w tonacji biało czarnej i zebrowej :D No i chyba mój mężczyzna się załapał na pokaz, bo Momirka namiętnie go molestowała ;) To teraz czekamy na wasze fotki ze zlotu. No i nadal mam nadzieję, że uda nam sie wszystkim spotkać gdzies po środku Polski :) Myslę że byłoby czadowo! Chyba weszłam w okres życia: \"jeśli rano nic cię nie boli, tzn że nie żyjesz\" :O Tak mnie kolano cholernie boli, że ledwie chodzę!!! Po prostym to jeszcze jak cię mogę, ale wchodzenie i schodzenie ze schodów, ło matko co za bÓl!!!!! Ja to mam jednak fajnie ;) Zastanawia mnie tylk co mogło się stać z rzeczonym kolanem???? Nie pamiętam żebym sie uderzyła, ale jak mawia mój małżonek wcale to ne oznacza, że sie nie uderzyłam. Tak było już wielokrotnie, że się uszkadzałam i zapominałam o tym :O:O Starość nie radośc ;) skleroza doskwiera :D:D A tak poważnie, to czuję się młodo i to cholernie. TYLKO CZEmU MNIE BOLI TO KOLANO 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ale faux pas popełniłam:-o resztę maili mam w śmieciach i ich nie zauważyłam, więc nie widząc erwinki napisałam, ze najładniej wyszła, nie gniewajcie się aniołku i momirko to miał być tylko żarcik:-o oczywiście wszystkoe wyszłyście pięknie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity ja się poddaję, wysłałam około 16 zdjęć w sesji po trzy, i jedno 4 sztuki. 😠 Nie wiem więc co sie dzieje z twoją pocztą??? Majmac a ty ile dostałaś?? Wygląda na to, że wszystkie... Prosze dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całe szczęście, że się znalazły!!!! Wiesz ile czasu wysyła się takie zdjęcia?!?! Myslałam że jajko zniosę!!!! No to teraz możesz pooglądać resztę. Majmac, a ja przecież wielokrotnie wysyłałam swój pyszczek w różnych fryzurkach i kolorkach? Może część tych zdjęć po prostu nie dochodzi? albo ginie w smietniku ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie HPPIMO442 z momirką jest po prostu obłędne, zakochałam się 😭!!! momiro pięknie na nim wyszłaś, makijaż prześliczny, delikatny, podkreślający walory, aniołku lepiej się zastanów nad wysłaniem swoich fotek, na pewno wyglądasz na nich bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, czasem dopada go lżejsze stadium obłędu i dostaje przepustkę :D:D:D:D Pieknie ją pomalowałam prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwino pieknie to za mało powiedziane!!!!! nawet nie chcę myśleć jakie sobie woeczorem urządzacie przebieranki :-o:-D a ja myślałam, ze to amira lubi perwersje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwinko myślisz, ze oni tak dalej mają? kamerdynera w końcu zwolnili, albo tylko tak mówią, pewnie sam uciekł, nie mógł już znieść tych bezeceństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity o Erwinke w okularach to chodziło mi o zdjęcia z wycieczki...Erwinko chyba jednak nie dostaje wszystkich zdjęć...wczoraj też zaledwie dostałam 4 czy 5...napewno nie jak jesteście umalowane....zaraz jeszcze raz sprawdze poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJMAC nie męczmy erwiny, bo się na Nas wścieknie. ja Ci prześlę fotki z makijażem, a ty mi w okularach, bo ja z żadnej wycieczki nie mam....erwinko czy zgadzasz się na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nta wysłałam 16 zdjęć, czyli 5 maili, a w jednym 4 sztuki. Wścieku dostanę w końcu!! Wymieńcie sie tymi fotkami, może krótszą drogą sprawniej dotrą... No ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×