Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

amirko zastanawiałam się juz wcześniej nad zmianą stopki, ale stwierdziłam, ze zmienię ją jak zacznę deptać Ci po piętach, a na razie do tego dalekoooo:) no to rozumiem, ze mamy trzymać kciuki za rychłe poczęcie?:-D nic nie pisz tylko:) będę czekać z niecierpliwością na radosną wieść:) momirko, majmaczku, erwinko co tam u was? mam nadzieję, ze nie zasypało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr 😠 zasypało robotą... gardło i samopoczucie w stanie coraz gorszym a ja właśnie wróciłam z roboty i mam dość... Jestem zbyt zmęczona nawet na pisanie,przepraszam, ale cudownie jest poczytać was :-) Dzięki i 👄 Nie gniewajcie się, padam z nóg...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D jesteście niezastąpione, haha :D Amirko, nie masz wyjścia. MUSISZ wdrożyć w życie plan "bobas 2010" :D Potem Serenity 2011, a ja mooooooooże 2012 :P Trzymam oczywiście kciuki za owocne starania :) Erwinko, biedaku... Obyś chociaż w Święta wybyczyła się za wszystkie czasy! Dbaj o siebie 👄 Dziękuję za komplementy pod adresem Celka :) Idę teraz cokolwiek posprzątać bo potem wracam do pracy. Amirko, czy Ty masz kominek w mieszkaniu? w bloku?? jak to możliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się odchudzam i wcale nie wpływa to negatywnie na moje samopoczucie bo biorę calivitę z suplementydietyistore.pl:) Na wszystkie smutki i smuteczki mam sprawdzoną metodę-mens sana in corpore sano. Zawsze działa-radze spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc! Wróciłam z roboty a za chwilkępakuję się i czas ruszać do rodziców na święta! Tam nie ma netu więc już dziś zostawiam wam tu najlepsze najszczersze życzenia świateczne, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, a zwłaszcza duuużo zdrówka!!! Wesołych świąt!! Wczora nie zaglądałam, ponieważ moje słońce zorganizowało mi piękne urodziny, więc tuż po 17tej (hehehe kochana praca...) świętowąłm na całego. We dwoje ale uroczo. Myślam więc że dziś poczytam co tam u was, a tu jakiś obcy zaczarował topik. Zostawił wpis i koniec ;-) W każdym bądź razie do zaklikania po świętach!!! :-) Mocno was ściskam i już tęsknię!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko... kompletnie zapomniałam, wybacz. Życzę Ci Dobry Duszku nadprogramowo dużo zdrowia, iskierek szczęścia w Twoich wyjątkowych oczkach i całe morze miłości.... 👄 🌼 🌼 🌼 , sto lat!!!! A za Twoje zdrowie wypijemy już wkrótce ;) Y Y Y Y Y Y Amirko, Serenity, Majmac! Co z Wami??? Opowiadajcie jak przygotowania do Świąt :) Serenity Ty jeszcze nie musisz brać pod uwagę Antka podczas ubierania choinki, co? Ja uwielbiam żywą, dużą, ale w tym roku będzie malutka, postawiona wysoko :) Muszę zmykać, ale zajrzę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! zapomniałam się pochwalić - mój Żuczek od kilku dni ma siódmego ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Nie było mnie boprzez ostatnie dwa dni maiłam niezłą jazdę...była u mnie znowu moja siostrzenica i musieliśmy trochę znią pojeździć.Poza tym w czwartek synek jak wcześniej wspomniałam miał konkurs recytatorski iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibyło sporo dzieci około 25...gineliśmy w przedbiegach...jaki profesjonalizm...stroje...błysk fleszY...kamery a my po cichutku pomalutku w mundurku szkolnym bez zbytniego przygotowania bo mieliśmy szpital po drodze,bez żadnych prób z nauczycielką...sami zupełnie sami zgarnelismy DRUGIE MIEJSCE ...wygrała prostota !!! W jury zasiadły dwie panie jedna jest muzykiem druga pani z teatru...więc ocena była w pełni obiektywna.Dodam,że na pierwszym miejscu była dziewczynka która również reprezentowała się skromnie i również jak mój synek mówiła wierszyk bardzo wesoły.Nie rozumiem rodziców pozostałych dzieci to wszystko wyglądała jak wyścig szczurów.My podeszlismy na pełnym luzie...Była też dziewczynka która zaśpiewała kolędę,pierwszą zwrotkę po angielsku o potem dalej po polsku...dlaczego??? Co rodzice chceili pokazać...dzikie ambicje i tyle...a gdzie dzieciństwo takich dzieci.... Momirko ja nie mieszkam w bloku...w sumie to nie wiem jak to określić.Jest to budynek,taki mały szereg,wejście każdy ma osobno z dworu.Pode mną jest mieszkanie a potem ja mam dwukondygnacyjne a nade mną już nic...tak więc bardzo kameralnie.Ludzie którzy mają mieszkania na dole dodatkowo mają ogródki my za to mamy górę i spore balkony.Trafił nam się też spory garaż,bo aż 26m. Erwinko zdrówka,zdrówkai jeszcze raz zdrówka i oby spełniło się to na co tak długo wszystkie czekamy 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... zgłaszam tylko się na posterunku...ostatnio nie mogę się dopchać do kompa....a poza tym biegam, biegam i biegam...moja córcia chora więc trzeba jej opiekę zorganizować a sama latałam dzisiaj po sklepach...prawie wszystko mam...jutro trzeba choinkę kupić...i ubrać...koniecznie żywą..pachnącą... Amirko fajnie masz z kominkiem...to cały czas moje marzenie... jutro się odezwę... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no i po frekwencji widać, ze święta tuż tuż:) erwinko ja również bardzo Cię przepraszam za to, ze zapomniałam o tak ważnym dniu jak Twoje urodziny, zwłaszcza, ze ty NIGDY nie zapominasz:-o wiem, wiem, z Ciebie taka dobra duszka, że na pewno nie żywisz urazy, ale ja sobie nie mogę wybaczyc:( no i cóż Ci życzyc? na pewno i przede wszystkim dużo, dużo zdrowia i ciągłych powodów do radości i z męża pociechy i tego byś zawsze była taka pogodna i szalona i jeszcze wielu, wielu rzeczy, o których sobie skrycie marzysz:) amirko w Twojej opowieści ucieszyło mnie, ze są jeszcze normalni ludzie na tym świecie, którzy docenili w konkursie, o którym pisałaś prostotę, skromność i normalność:) ja też jestem za tym i na pewno głosowałabym na Twojego M. niż na jakąś inną małoletnią gwiazdę, uśmiecham sie też złośliwie na myśl o tym jakie zdziwienie musiało ogarnąć rodziców przegranych dzieci:-D no cóż może się czegoś nauczą, chociaż nie sądzę;) z tego co opisałaś, to na pewno pięknie mieszkasz, planuję na poważnie odwiedzic Cię z moją kochaną familią, mam nadzieję, ze majmac również znajdzie czas, przepraszam z góry, ze zapraszam majmac w Twoim imieniu, ale strasznie chcę się z Wami wszystkimi spotkac na żywca i mam nieśmiałą nadzieję, że chociaż z Wami dwiema uda mi się już niedługo:) momirko na całe szczęście antek dopiero uczy się nieudolnie pełzać, dlatego pofolguję sobie z choinką i zamierzam jutro zakupić taką prawie 2-metrową olbrzymkę:) dużo lampek, bo mały je uwielbia, no i inne swiecące ozdoby:) ubolewam, ze w tym roku nie miałam czasu na jakieś rękodzieło, ale mam za to mojego maluszka, który jest moze nie ręko ale dziełem na pewno:-D mjamczku i jak wybrnełaś z prezentami, ja nie wytrzymałam i oczywiście przekroczyłam budżet, ale tak kocham bycie darczyńcą:) uciakam już, musze jeszcze zrobić jakieś wieczorne zakupy, bo jutro gotowanie i wypieki:) duża buźka!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffff...wiem,że późna pora,ale dopiero złapałam oddech...w końcu odpocznę.Byliśmy z M na zdjęciu szwów,wszystko ładnie się goi,lekarze stworzyli prawdziwe arcydzieło,dosłownie wygląda to tak jakby robił to chirurg plastyk.Ale jedno wiem na pewno,że nad tym wszystkim czuwał Ten który patrzy na nas z góry.To On zadbał o to,że wszystko potoczyło się tak dobrze.To wszystko zostało objęte Jego błogosławieństwem.Poza tym czekamy na wynik i muszę napisać,że jestem dziwnie spokojna,normalnie to by mnie nosiło,roznosiło i biłabym się z przeróżnymi myslami,ale ja czuję błogi spokój i to też Jego zasługa.... Serenity oczywiście zapraszam i nie stoi nic na przeszkodzie aby i Majmac i reszta dziewczyn dołączyła :D Buziaczki lecę do łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... Amirko... Uważaj, uważaj, bo mi i Erwince długo nie trzeba! Pakujemy walizy i fruuuuu do Amirowa :D :D Serenity, nasza choinka ma razem z doniczką 1,70 cm i stoi na stoliku. Żuk nawet jak stanie przy stoliku to jest w stanie jedynie dotknąć paluszkami najniższych gałązek więc jest ok. Nie wiem jak będzie w przyszłym roku, czy będzie dał sobie wytłumaczyć, że choinki się nie demontuje... hmmm jeśli nie to choinka będzie pod sufitem wisieć :D Anmirko, trzymam kciuki, żeby było dobrze. Twój spokój udziela się małemu więc lepiej nawet że tak czujesz :) Ap ropo choinki jeszcze. Nie zapomnę nigdy reakcji Marce na widok ubranej, świecącej. Specjalnie ubieralismy z J. jak mały spał żeby zobaczył drzewko w całej okazałości kolejnego dnia rano. I jak wniosłam go na rękach do pokoju to kilka minut nie odrywając oczu, z wyciągnietymi rączkami mówiła "oooooo" "ooooooo" "oooooo" :) Tyle póki co, bo moj mały odkreywca nie pozwala na więcej... Jezu, Serenity, ciesz się tymi ostatnimi chwilami spokoju :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie do skrzyneczek mailowych :) Moj Maluszek coś Wam wysłał ;) Dobrych, spokojnych Świąt Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko dziękuję...super kartka Świąteczna...przesłodka.... Ja jak zwykle biegam...wczoraj ledwo skończyłam porządki a dzisiaj pieke ciasta...jedziemy do moich rodziców na g.16 a potem do teściów na 19 więc co roku mamy jeżdżoną Wigilie... Jeśli chodzi o prezenty Momirko to jakoś poszło...dorobiłam sobie pare groszy na boku ale jestem zawiedziona moją firmą bo nie dostaliśmy ani grosza, talona czy paczki chociażby dla dzieci...zrobili nam byle jaką Wigilie zupełnie bez klimatu w jakimś kasynie wojskowym...każdy zjadł barszcz i rybkę i siuu do domu..nawet nie było prezesa ani wiceprezesa firmy na Wigili...ogólnie mało sympatycznie... Choinkę mamy żywą i pachnącą chociaż się już trochę sypie ale jest ładna i kolorowa, dodatkowo dzieci powiesiły swoje ozdoby z papieru i jest taka NASZA. Musze lecieć do kuchni... :-) Życzę wszystkiego dobrego Wam dziewczyny...zdrowych i spokojnych Świąt a przede wszystkim rodzinnych.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No topierwsza się melduję po świętach, wróciłam cała i zdrowa (w miarę), oczywiście przejedzona na maksa, co nie przeszkadza kontynuacji procederu świątecznego. Rodzice oczywiście dali mi na drogę taką wyprawkę, że ledwie we dwójkę dotarliśmy z pakunkami do domu:D No a jak wiecie, wszystko trzeba zjeść, więc jemy, jemy i jeszcze raz jemy. Dziękuję za życzenia, piękne i miłe :-) Momirko kartka świąteczna przepiękna!!!!! Jak zauważyłayście znowu mam nowy fryz hehehe uczę się go układać, oglnie jestem zadowolona, ale ciekawe jak długo??? Chodzi oczywiście o to jak włosy przezyły zabiegi i jak długo wytrzymają bez konieczności cięcia :-) Mam nadzieję że długo, przynajniej z miesiąc, żeby podcięcie zrównało długość wyjściową. Przykre jest to, że jutro trzeba iść do pracy... przede mną niezwykle cieżki czas, trzy tygodnie prawdziwej katastrofy.. Muszę jeszcze dziś sie od tego zdystansować. Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie druga! no i po świętach ufffff...u mnie wszystko na plus, włącznie z wagą, a dokładnie +4:-o rozpoczynam akcję postświątecznego odchudzania, palec do budki kto ze mną:) poza tym jak napisałam na wstępie wszystko było super, na pewno będę miło wspominac te święta, zwłaszcza, że to pierwsze z moim przekochanym antosiem:) ja również dziekuję Wam za życzonka:) erwinko zostałam przez Ciebie zdemobilizowana i mam chęć uszczknąć jeszcze trochę zapasów z lodówki:) nie wiem co pocznę z tym rozepchanym żołądkiem:-o czy któraś z was oparła sie swiątecznemu obżarstwu??? HELP!!!!!!:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Ekhmm... ja też jadłam, ale bez przejadania :) Nie żałowałam sobie, ale myślę, że spalałam wszystko biegając za M. :D Także w przyszłoroczne święta będziesz miała Serenity podobnie. Erwinko, tak jak pisałam w smsku wyglądasz ślicznie! :) Majmac, Amirko, co u Was? Zajrzę później bo teraz moje dziecię nie daje mi siedzieć przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja..no cóż, od poniedziałku wracam z pracy o tej właśnie godzinie co widać. Przepraszam że nie tryskam energią, ale chyba same rozumiecie. Padam z nóg więc tylko serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... nie mogę się dopchać do kompa a w pracy mam sajgon... Po świętach od razu miałam spotkanie klasowe a i codziennie goście, którzy przyjechali na Święta z różnych stron mnie odwiedzają... Dzisiaj akcja przebieranie na Sylwka bo idziemy na impreze przebieraną...wyśle Wam fotki przed imprezowe...jeszcze do dopracowania...hehe... Co do Świąt to obżarstwo i zero ruchu, niestety brzucho mi urósł ale na szczęście moja sukienka na imprezę to prawie worek więc nie będzie widać :-) no to tyle u mnie... Erwinko współczuję Tobie...u mnie też dużo pracy a w styczniu jeszcze więcej...póki co jutro mam urlop i pare dni wolnego... Momirko piękne zdjęcia przysłałaś...przeuroczy twój Marcelek...i choinka ekstra...aaaa...Erwinko Twoja fryzurka też ekstra...naprawdę fajna... Jakbym się jutro nie dostała do kompa...to... Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, uśmiechu i radości...mniej pracy Erwinko...zadowolenia z życia ogólnie!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... nie mogę się dopchać do kompa a w pracy mam sajgon... Po świętach od razu miałam spotkanie klasowe a i codziennie goście, którzy przyjechali na Święta z różnych stron mnie odwiedzają... Dzisiaj akcja przebieranie na Sylwka bo idziemy na impreze przebieraną...wyśle Wam fotki przed imprezowe...jeszcze do dopracowania...hehe... Co do Świąt to obżarstwo i zero ruchu, niestety brzucho mi urósł ale na szczęście moja sukienka na imprezę to prawie worek więc nie będzie widać :-) no to tyle u mnie... Erwinko współczuję Tobie...u mnie też dużo pracy a w styczniu jeszcze więcej...póki co jutro mam urlop i pare dni wolnego... Momirko piękne zdjęcia przysłałaś...przeuroczy twój Marcelek...i choinka ekstra...aaaa...Erwinko Twoja fryzurka też ekstra...naprawdę fajna... Jakbym się jutro nie dostała do kompa...to... Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, uśmiechu i radości...mniej pracy Erwinko...zadowolenia z życia ogólnie!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... nie mogę się dopchać do kompa a w pracy mam sajgon... Po świętach od razu miałam spotkanie klasowe a i codziennie goście, którzy przyjechali na Święta z różnych stron mnie odwiedzają... Dzisiaj akcja przebieranie na Sylwka bo idziemy na impreze przebieraną...wyśle Wam fotki przed imprezowe...jeszcze do dopracowania...hehe... Co do Świąt to obżarstwo i zero ruchu, niestety brzucho mi urósł ale na szczęście moja sukienka na imprezę to prawie worek więc nie będzie widać :-) no to tyle u mnie... Erwinko współczuję Tobie...u mnie też dużo pracy a w styczniu jeszcze więcej...póki co jutro mam urlop i pare dni wolnego... Momirko piękne zdjęcia przysłałaś...przeuroczy twój Marcelek...i choinka ekstra...aaaa...Erwinko Twoja fryzurka też ekstra...naprawdę fajna... Jakbym się jutro nie dostała do kompa...to... Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, uśmiechu i radości...mniej pracy Erwinko...zadowolenia z życia ogólnie!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... nie mogę się dopchać do kompa a w pracy mam sajgon... Po świętach od razu miałam spotkanie klasowe a i codziennie goście, którzy przyjechali na Święta z różnych stron mnie odwiedzają... Dzisiaj akcja przebieranie na Sylwka bo idziemy na impreze przebieraną...wyśle Wam fotki przed imprezowe...jeszcze do dopracowania...hehe... Co do Świąt to obżarstwo i zero ruchu, niestety brzucho mi urósł ale na szczęście moja sukienka na imprezę to prawie worek więc nie będzie widać :-) no to tyle u mnie... Erwinko współczuję Tobie...u mnie też dużo pracy a w styczniu jeszcze więcej...póki co jutro mam urlop i pare dni wolnego... Momirko piękne zdjęcia przysłałaś...przeuroczy twój Marcelek...i choinka ekstra...aaaa...Erwinko Twoja fryzurka też ekstra...naprawdę fajna... Jakbym się jutro nie dostała do kompa...to... Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka i spełnienia marzeń, uśmiechu i radości...mniej pracy Erwinko...zadowolenia z życia ogólnie!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...ale się porobiło...nie mogłam wczoraj wysłać posta a tu masz... Jeszcze raz Szampańskiej zabawy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziś w łaskawości losu dotarłam do domu prawie o czasie... Zresztą chyba nawet pożar bymnie tam dłużej dzisiaj nie zatrzymał, jestem zmęczona, śpiąca i koszmarnie bolą mnie plecy. Majmac w styczniu będzie niestety podobnie😠 W ogóle koniec roku kojarzy mi sie z niewyspaniem i stanowczym przepracowaniem.. A może by tak w przyszłym roku zacząć studia?!?! Nawet mam jedne upatrzone...w Krakowie :-). Co do kochanych kilosków, to nie martwcie się, z [ewnością szybko pójdą w zapomnienie ;-) Moje już gdzieś przepadły, oczywiście mam tu na myśli te poświąteczne. Majmac jak zawsze jesteście świetnie przygotowani na wszelkie okazje, stroje rewelacyjne!! :D:D Wszystkim życzę udanej zabawy sylwestrowej, żegnającej bądź co bądź dobry rok,oraz powitania nowego roku we wspaniałym humorze i towarzystwie. Oczywiście niech to co najlepsze trwa nieprzerwanie kolejne 360 dni!! Wszystkiego najlepszego na NR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku godzin mamy Nowy Rok... Erwinko, dużo zdrówka, jasnych myśli, ciepła w sercu, satysfakcji w wielu dziedzinach... Żeby życie nie raz jeszcze zaskoczyło Cię swoim urokiem.. Miłości... 👄 Majmaczku, jeszcze większej radości życia, gratyfikacji w pracy ;), rozkochania w sobie męża, i upragnionych kilosków w dół 👄 Serenitko, pociechy z Pociechy :) strzału w dziesiątkę w kwestii drugiej Pociechy ;) miłości, radości, spełnienia... 👄 Amirciu, zdrówka dla całej rodziny - oby ten rok był zdecydowanie lepszy! Obyś nadal była we wszystkim tak konsekwentna i pewna swego :) No i jeśli takie jest pragnienie Twoje i A. żebyście dołączyli do "drużyny strzeleckiej" do której latem zapisuje się Serenity :D 👄 A nam wszystkim, żebyśmy pisały, pisały, pisały, żeby forum aż wrzało od literek :) Stawiam szampana Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y a niech tam, dziś możemy się sponiewierać Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y :D :D :D Do siego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do siego!! Krzykneła erwina zataczając się niemal pod biurko :D:D Ale cóż wymagać po takiej dawce szampana?!?! Momirko dziękuję za cudne życzenia ❤️ Jak zwykle celnie trafiłaś każdemu w sedno duszy ;) Ps.mam nadzieję, że cały rok nie będzie taki jak dzisiejszy dzień, bo jeśli tak, to ja już poproszę o kolejny rok. Miłego wieczoru !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolowka
a ja sie zakochalam i to jest moj problem ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w Nowym Roku! dołączam się do życzeń momirki, sama jednak weny nie mam by wymyślić coś od siebie, więc wybacz momirko, ze się tak bezczelnie podczepiłam:-D i nawzajem jeśli chodzi o życzenia skierowane do mnie;) erwinko aż mi słabo jak Ciebie czytam i tak sobie myślę, ze potrzebujesz jakiejś zmiany w temacie Twojej pracy, inaczej sie wykończysz!!! a ty jeszcze bidulko o studiach myślisz, kiedy znajdziesz czas na to???!!!:-o proszę tylko nastepnym razem nie ignoruj żadnych okazji ---> pamiętne ogłoszenie:) ja postanowiłam skorzystać z dobrodziejstwa losu i jeśli mi się napatoczy coś interesującego to chwyce się tego i zobaczymy co będzie...tylko, że niestety na razie żadnych propozycji nie mam:( Dziewczyny super fotki, wy uśmiechnięte, rodzinka również, więc czego więcej chcieć:) Majmaczku czyżbyś pożyczyła strój od swojej M? coś mi się wydaje, ze niedawno występowała w całkiem podobnym wydaniu:) niedaleko pada jabłko od jabłoni;) a cóż tam u naszej amirki? zauważyłam, ze w tym gorącym okresie, obfitym we wszelkiego rodzaju dania i wypieki nie sypałyśmy żadnymi przepisami! a tak mi się skojarzyło, że amirka wiodła w tym prym:) może więc nadrobimy, bo poszukuję jakiegoś nowego przepisu na ciasto, ostatnio zaczynam sie powtarzać i trochę mnie to nudzi:) no a 1 lutego do pracy buuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-o aż mnie żołądek boli gdy o tym pomyślę:( papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dalej cicho jak makiem zasiał:) a ja nie próżnowałam i w ramach diety popełniłam karmelowca, 3/4 blachy poszło w niepamięć! nie myślcie sobie, że ja sama pochłonęłam tyle ciacha, miałam pomocników;) zadowolona jestem, bo przypadkiem odnalazłam ten przpis i całkiem spontanicznie mi to poszło i ciasto proste jak budowa cepa:-D gdybyście chciały przepis to służę:) NAPRAWDĘ PYCHAAAAAAAAAAAAA!!! po skończeniu tego posta bezwstydnie udam się do kuchni w celu spożycia kolejnego kawałka, a kalorie??? cóż......chyba jestem mistrzynią w skutecznym uciszaniu wyrzutów sumienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podczepiaj się podczepiaj, tylko mi z tym vice versa nie wyskakuj :P O przepis poproszę, w końcu jakieś ciasto w życiu należałoby zrobić, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×