Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Biedroneczko życzę ci udanych wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń i szaleńczo imprezowych!!!!! ;) Oczywiście na zdjęcia czekam z niecierpliwością zwłaszcza że jeszcze nie miałam okazji cię \"zobaczyć\" A teraz jeszcze słów kilka do Serenity i Majmac. Jesteście kochane, że bardzo chcecie mi dostarczyć swój adres maila, ale ja jestem gamoń nieziemski... Otóż wygląda to tak na interii, że nie pokazuje się wasz adres mailowy, jest tylko pokazane do kogo wysyłacie a więc mój, więc dopóki nie wpiszecie ręcznie adresu w tekście to nie będę miała co wkleić.... Prosze napiszcie do mnie raz jeszcze z wpisanym w tekście adresem :) Sorki za utrudnienia i proszę się za głośno nie naśmiewać z blondynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Jestem u moich rodziców,więc macham tylko łapką .Jak wrócę to się odezwę na forum.Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pracuś tych wakacji na porannej kawie :) Rano wykręcałam żarówkę bo mi sie aż dwiespaliły 😠 Znowu po pracy bieganie po sklepach... I tak sie cieszę, że się udało ;) bo to taka inna żarówka. Mam wrażenie, że u mnie jakis złośliwy chochlik grasuje. Mogę przysiąc, że wychodząc wczoraj tej roboty zostawiłam dużo mniej :O Aniołku za tak brutalne napisanie o tajemnicach strzelam focha! A teraz zakasam rękawy bo źle spałam a do tego jet niskie ciśnienie więc moja efektywność intelektualna szybko dziś padnie.. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Aniołku, przecież wiem ;) dzieki za kawkę! Miłego dzionka u babci :) Własnie w ramach diety wcianm pączka, jak ktoś chce gryza to łapki w górę jeno szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) łapie kawusie od Aniołka, moze mi pomoze. jakos zle sie dzisiaj czuje, ledwo sie obudziłam a mam wrazenie ze nie spałam tydzien :( nie wiem co jest grane, moze to cisnienie, a moze cos innego. lece pod prysznic , moze pomoze :) milutkiego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! O wczorajszym spotkaniu opowiem później bo strasznie zabiegany dzień mam dzisiaj. Zdradzę tlko tyle że nasz Aniłek to prawdziwy aniołek :) i mamy szczęście że jest na naszym topiku!!!! Tak się jakoś złożyło że miałyśmy mnóstwo wspólnych tematów... ;) ;) czas minał jak okamgnienie i z pewnością powtórzymy to jeszcze nie raz! :) :) :) Aniołku, za wczoraj i za WSZYSTKO 👄 👄 👄 Biedronko, odpiszę jeszcze dziś ale wieczorem :) Serenity, Majmac.. nie wiem jak to działa u mnie ale od piwka chudnę... :P :P Erwinko, Ty z tymi pączkami to masz dobrze!!!! U mnie dieta pączkowa owocowałaby przybraniem wyglądu wyżej wymienionego smakołyku ;) Był nawet taki okres, że jadłam paczki codziennie. Nie mogłam się powstrzymać i dwa lub trzy tygodnie wsuwałam na śniadanie takiego puszystego z czekoladą. Dopiero jak mi minęło zorientowałam się że na wadze jestem 5 kg do przodu :( :( Na szczęście udało mi się to dawno zgubić :P A teraz wybaczcie muszę lecieć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mam problem, padł mi komputer i teraz siedzę u swojego szefa, bo łaskawie pozwolił mi skorzystać ze swojego:-D bardzo ładnie się z Wami witam i pozdrawiam! momirko i aniołku na pewno obie jesteście piękne, świetne itp.itd. na pewno spotkanie było przefajniaste, prawda majmac i amirko?;-) my coś już możemy powiedzieć na ten temat, marzy mi sie spotaknko w większym gronie, oj działoby się działo:-D momiro z tym piwem to masz super, ale powiem Ci, ze to dlatego iż bardzo odwadnia, jak piję samo piwko to tez na wadze nie przybieram, a nawet ubywa, ale piwko wzmaga u mnie wilczy apetyt, więc popijam i podjadam i tu jest pies pogrzeabany! erwino ja się wcale z Ciebie nie śmieję i podsyłam Ci maila z mojej skrzynki na wp. niestey nie odbiorę go chyba dzisiaj, bo wciąż czekam na informatyków, a ich nie ma, cvhociaż zgłosiłam awarię około 7 rano wrrrr😡. najgorsze, zę na swoim kompie mam wszystko co potrzebne do pracy, więc wychodzi na to, ze od rana nic nie robię:-o biedronko ja Tobie też życzę wspaniałego urlopu, ja swój zaczynam, od jutrzejszego popołudnie, także przez dwa tygodnie nie zobaczycie mojego nicka na tym topiku:-( bedę za Wami tęskniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniołku 🌼 Dzieki za kawkę. Przyda się bo pogoda u mnie wyraźnie się dziś popsuła. Co prawda nie pada, ale myślę że to kwestia czasu, niestety. Ja dziś mam znowu bieganinę. Więc pewnie zajrzę do Was wieczorkiem. Dobrego dnia wszystkim życzę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Hehehe co to ja słyszę? Ktos mi się na głowę chciał zwalić? ;) Powiem że byłoby sympatycznie :) Ale odradzam najbliższy czas bo traficie na remocik :D i dostaniecie co najwyżej brudne ciuszki i pędzel w dłoń :D Ale ogólnie pomysł bardzo dobry. Może uda mi się wyrobić z remontem jeszcze jak będzie w miarę ciepło... to pobrykamy po worcku :) Za szybko mi nie pójdzie, bo jak wiecie praca zajmuje mi strasznie dużo czasu. Właśnie dziś mam dostać wiadomość od mojego majstra czy jutro przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello... Erwinko czy dostałaś coś ode mnie na skrzynkę? Wiecie co? padam na twarz...jestem 5 dzień w pracy po urlopie i wyglądam jak przed...tylko terminy i terminy...pracujemy jak roboty...jutro tez do pracy bo przecież terminy nas gonią...a mam gości w domu od wczoraj więc średnio mi pasuje...klimaty nieciekawe...wszyscy się kłócą...najbardziej z szefową...hehe...wyznacza terminy, których nie da się przesunąć bo ona chce pójść na urlop a sama wychodzi co dzień wcześniej bo buduje dom i ciągle coś załatwia...krew nas zalewa...a przy tym jest zakręcona jak słoik...właśnie o 9.30 mówiła mi cześć chociaż jestem od 8 w pracy i byla u mnie ze 3 razy z jakimś pytaniem...i taka z nia jest praca...ech...szkoda gadać...jeśli chodzi o moje szukanie pracy to narazie nic sie nie dzieje bo nie mam czasu się tym zająć....ale czuje, że naprawde czas zmienić bo sie wykoncze nerwowo...ten stan juz za długo trwa...zresztą niezadowolenie w dziale rośnie z dnia na dzien a to sie przeklada na prace oczywiscie.... Pomarudziłam a teraz zabieram sie do roboty... Serenity u nas sie wypogadza wiec dobrze zaczniesz urlop...Życze udanego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macham Wam łapką i żegnam się na cale dwa tygodnie. mam nadzieje, ze uda mi się odpocząć od pracy, bo juz kręcka dostaję! pa kochane 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dizewczyny! Ja się witam i zaraz znikam - lecę się pakować, jutro jadę do Torunia, wracam w środę. A W czwartek juz na wyprawę do Rumunii!! Ciekawe, jaka tam będzie pogoda...? Nie znoszę się pakować...:( I nie lubię piwa!!!:)) Uciekam, pozdrawiam Was serdecznie!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się dziewczyny, że korzystacie z radości zycia we wszelkich postaciach ;) Biedronko puść mi swoje namiary i zdjątko bo wciąż się nie znamy :) Tylko prosze maila wklep ręcznie :) Ilove, Amirko, Momirko i Aniołku dostałyście maila??? Żadna nic nie napisała i w końcu zgłupiałam :O Na pewno go wysłałam... Może zdjęcia miały za duży rozmiar??? Ja niestety niewyspana, ale już na nogach, musze się ogarnąć bo za jakąś godzinkę przyjdzie majster. Nie wiem czy dziś tylko zaupy czy coś będziemy remontować.. Nie lubię nie znac planów dnia. Szczerze mówiąć to chciałabym mieć ten cały remont już za sobą. To miłego dzionka dziewczyny i miłych wyjazdów!!! Ilove uważaj na siebie w tej Rumunii!!! I duś życie jak cytrnkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku... z tą kawą jesteś niezawodna :) Erwinko... ja nic nie dostałam, a bardzo liczyłam choć na krótką odpowiedź od Ciebie :( :( Dziś niestety nie mam najlepszego nastroju po wieczornej wymianie zdań z mamą. Ręce mi opadają i słów brak. Tyle mogę napisać na forum. Dobrego dnia Wam i sobie życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ten mój żołądek.. Jestem w szoku że nie dostałyście mojego maila ze zdjęciami :( Nie rozumiem co się stało. Postaram się wysłac raz jeszcze, może wtedy pójdą??? Rano poklachałam chwilkę z Momirką, fajnie było i mysle że byłoby cudownie spotkać się na żywca :D Chyba niebawem te plany zrealizujemy :) Remoncik ruszył, toczy się powoli swoim biegiem. We wtorek będzie ciąg dalszy. Znowu kucie i śmiecenie. Przy okazji zauważyłam że w produktach typu maka błuka tarta itp zalęgło mi się robactwo, więc na wszelki wypadek wyrzuciłam kompletnie wszystko. Ale będę miała pustki w domu. Na szczęście część rzeczy oprzechowuję w pojemnikach, a pozostałe miałam dokupić, ale czas tak jakoś leciaqł i leciał, aż się zalęgły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie remontuję ;) Aniołku nerwusku ;) trafił swój na swego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę ci też popluskania, ja nie znalazłam czasu, tylko poranny prysznic w ielkim biegu hehe.. A co do twarzy to zgaqdzam się z tobą, na wyjazdach ja też mam super sliczną. Za to po powrocie, oj wtedy po kilku dsniach zaczyna się dziać, ze dwa tygodnie musze ją doprowadzać do ładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy Aniołku będę robiła na samiuśkim końcu, bo przed malowaniem nie ma sensu. Najgorsze jest to, że wqymysliłam sobie jakie chcę fotele, ale dotychczas jeszcze takich nie znalazłam. Będzie problem jak nie znajdę, bo takie standardowe mi się nie zmieszcza. Tzn zmieszczą sie w sumie, ale zajma za dużo miejsca, a ja mimo wszystko chę zachowac jak najwięcej wolnej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku mam jednak znacznie większy problem. Ostatnio jak robiłam remont, to za szafą, takż wnękową dużą, nie położyłam paneli bo uznałam, że po co???? A teraz chcę ja rozebraqć tzn. szafę bo wymysliłam inny układ i mam dziure w podłodze.... To też byłby pikuś gdyby nie fakt, że nie mogę znaleźć takich samych paneli żeby dosztukować...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś pamiętam że wy tak cześto na ostro ;) Ale przecież to ty sama najlepiej wiesz jak jest. Ja tak tylko strzeliłam na ślepo no bo i skąd mam wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejjku ja chyba coś przegapiłam, bo nie wiem o jakim studium piszesz.. Przepraszam jeśli nie doczytałam. Koniecznie mi powiedz!!!! I oczywiście gratuluję decyzji o dalszym kształceniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez Aniołku strasznie dużo rzeczy się podoba i mogłabym co chwilę kupowac i zmieniać ;) Ostatnio jednak nie jest to aż tak przyjemne, bo brakuje mi czasu i zauwazyłam że chodzę jak najbliżej i po najmniejszej linii oporu.. A opór to zmęczenie materiału :D oczywiście wiesz jakiego. Ale mam nadzieję, że jak wygrzebię się z brudnej robory czyli farb kurzu i czyszczenia, to na te zakupy zacznę chodzić znacznie chętniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze pochodzić za tymi panelami, ale tu znowu ten czas ;) Dobra już nie marudzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objadam się przy okazji winogronkiem ;) Nie wiem czy to dobry pomysł tak na noc, najwyżej podyżuruję na toalecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Aniołku!! Super!!! Ale będę miała znajomą!!! Mam nadzieję, że pozwlisz się kiedyś wykorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kurcze blade, nieźle nam obcykasz kiedys mieszkanka :D Krytyke przyjmę z pokorą :D Wiesz ja też o tym kiedys myślałam, ale teraz już nie dam rady, poza tym to byłoby ciekawe połączenie ;) Ale ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji dzięki za herbatkę, przyda się po tym zielsku ;) Chyba zmykasz spać powoli? Ja w każdym bądź razie powoli się zbieram. Musze jeszcze powynosic stertę śmieci, wyczyścić kuwetę, zadbac o moje maleństwo bo się czułości dopomina ;) Zmykam więc. \\Dobrej nocki!!!! 🖐️ Kolorowych, pięknych snów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×